canlı odalı, 18 metrekare nasıl yapılır. m: Tasarım ve Fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogHer şeyin başlamadan önce bir yatak odası-salon düzeni mobilya düzenlemesi belirleyerek, kağıt üzerinde bunu yapmak gerekirHer şeyin başlamadan önce bir yatak odası-salon düzeni sadece potansiyel projeler tasarım salon yatak odalı 18 metrekare araştırma vakit yapar, Moskova insanları şımarık, kağıt üzerinde bunu yapmak mobilya konut sorununun konumunu belirtmek gerekir. tematik katalogda ele ya da arkadaşlarınızla "canlı" edildi m, tasarım ve fotoğraf. nedeniyle bariz eksikliği üzücü uzay yaşamaya değmez. Oda küçük, daha kolay bakış estetik ve fonksiyonel açıdan dönüştürmektir.


Mobilya ve mevcut alanı en iyi oranı

Her milimetre altın ağırlığı değerinde, yani yatak odasında gerekli her adımı düşünmek için. Tiyatro bir askı ile başlar gibi, oda ön kapıdan başlar. seçim cam ekler bir sürü model lehine yapılır. Bu durumda, ışık bazı görsel santimetre ekleyerek, özgürce seyahat edecek.

yatak odasına mobilya-trafo satın almalıyım, çok küçük değildi. Katlanır kanepe, çok fonksiyonlu dolaplar - sınırlı bir alan içinde tüm bu bir çok şey saklamak için.

Yatak odasında, 18 metrekarelik oturma odası. m odanın etrafında rahat hareket için yeterli alan olması sadece gerekli mobilya yerleştirilmelidirYatak odasında, 18 metrekarelik oturma odası. m odanın etrafında rahat hareket için yeterli alan olması sadece gerekli mobilya yerleştirilmelidir

Aşağıdaki bileşenleri üzerinde durulacak satın yanlış gerekenler:

 • monte ve demonte Konum ürünleri;
 • Dayanıklılık dönüştürme birimleri;
 • Latent alanı hacmi;
 • malzeme kalitesi ve kirlenmeye karşı direnç.

Standart odalar duvar boyunca yerleştirilmiş küçük kanepe. Pencere sol tarafında yer olduğunu arzu edilir. Bu durumda, gezginler doğal aydınlatma ile rahat olacak.


Kurulumdan hemen sonra kanepe genişletmek ve yatmak gerekir. boyut olarak uyan, ve çarşaf uygun bölüme yerleştirilir varsa, rahat bir nefes alabilir.

Tasarım oturma odası, yatak odası 18 m: fotoğraf ve duvar dolabı

kanepe Karşısında Bir TV veya akvaryum var. Burada her binanın sahibinin mali yetenekleri ve zevke göre değişir. Ne olursa olsun seçim, tasarım projesi mutlaka dikkate yatan başkanı konumunu alır. rahat görüntüleme için yapılması gereken göz seviyesi ve ekran maçı böylece. bazı nedenlerle bu bir seçenek değildir, bir evrensel duvar satın alabilirsiniz.

evrensel mobilya avantajı özel bir bölümde katlama yatak monte gerçeği yatıyor. Sadece birkaç hareketleri yatakta tarafından işgal edildi odasında serbest bölgeye gerekir.

imar yatak odası-salon duvarı üzerinden yapılabilir ileimar yatak odası-salon duvarı üzerinden yapılabilir ile

Bu seçeneğe başvurmak önce, bazı ayrıntılara dikkat etmek önerilir: • Nasıl katlanmamış yatağın boyutlarında bir sehpa ve zemin lambası uyum;
 • Yatakta bir demonte halde olduğunda uygun odasında dolaşmak için mi;
 • Ürün armatürleri güvenilirlik derecesi;
 • monte ve demonte içinde yatak kelepçeleri güvenilirliğinin derecesi.

Tasarımcılar yüksek kısmı ile küçük bir odada mobilya kullanımıyla ilgili önemli bir uyarıda olun. Bu durumda, bu salon çekyat avlusundaki gizli kullanılır. aslında metre araya ve bir yatak sökmeye için kaç emin olmalısınız satın önce.

18 metrekarelik bir odada rahat oturma odası ve yatak odası. m: Fotoğraf ve seçenekler

Küçük bir odada ve yaşam yaşayan konforunda derecesi bölümü tarafından yürütülen kaliteyi bağlıdır. bu tür amaçlar yapay bariyerler için kullanılır. kolay seçenek - raflarda dolu bir kitaplık. Görsel bir sınırın rol oynuyor odanın ortasında tam koyun. Pencerenin hemen yanında bir sandalye ve bir zemin lamba vardır.

Sonra hiçbir arka duvara sahip kabine geliyor. Bu 18 kareler rahat tarafından, olmasını sağlamaktır. Işık yolda engeller karşılamak olmaz pencerelerden gelen.

Yatak odası kapı ve oturma odasından uzağa yerleştirilmelidir - yakınYatak odası kapı ve oturma odasından uzağa yerleştirilmelidir - yakın

Dışında kabinenin "hava" dan kullanılabilir:

 • Bambu güneşlikler;
 • paneli sürme;
 • jaluzi;
 • Işık perdeleri ve böyle devam eder.

kullanılabilir alan imar için ek bir araç olarak aydınlatma sistemi kullanılmaktadır. Spot, tek ampul oluşan iç rahat olun. daha doygun - Dinlenme daha yumuşak bir tonda kapladığı alan ve alan misafirler ile iletişim kurmak için.

oda 18 metrekarelik tasarımı. m: Yatak odasında niş kullanımı salon

salonda hayati alanların akut sıkıntısı bize standart dışı seçenekleri görünmesini sağlar. Bunlardan biri kombine oturma alanı ve depolama alanıdır. O yatakta monte edilmiş bir kitaplık olduğunu görünebilir. Aslında, yatak ikinci bir yanak yoktur yanındaki hangi duvara dönük, yerleştirilir. Onun rolü kabine tarafından oynanır. Bu boş alan duvar ve kabine arasında oluşan çıkıyor. Bu bir yatak var.

Yatak odasında Nişli, salon odası süsleyen depolamak dekorasyonlar için de kullanılabilirYatak odasında Nişli, salon odası süsleyen depolamak dekorasyonlar için de kullanılabilir


Bu fikir için sipariş ana tamamen memnun olmak, aşağıdakileri yapın:

 • yatak ve dolabın tonu aynı olmalıdır;
 • Oda ışık perdesi veya bambu güneşlik uyuma alanı ayırmak için tavsiye edilir;
 • bir duvar üzerine monte kullanılan tükettiği aydınlatma cihazı olarak;
 • Sol veya sağ tarafta bir uyku için malzemeleri depolayan bir küçük niş, monte.

Ergonomik Yaşam odalı 18 kareler: Tasarım (Video)

18 metrelik odada yer Organizasyon detaylara artan bakım ve dikkat gerektiriyor. Her adım, ilk boyut ve olası sonuçları, hem de estetik bileşen açısından, örneğin, göz önünde bulundurmalıdır. Odaya renkleri hakkında konuşmak, odak hafif ve pastel renklere münhasıran. Bu durumda, küçük ölçekli oda daha geniş görünüyor.

Tasarım oturma odası, yatak odası 18 kareler (iç fotoğraf)

1-11-2-22-1112-121019-23954bf8225a12d9pm3denisgost2012110100164f8e1e6c8b6


Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 4 =

Adblock
detector