çağdaş evlerde geniş koridor oluşturma: 2 imar fikirleri – nwhistorycourse.org

The BlogBüyük koridor bir daire ya da bir evde rahat ve işlevsel olmalıdırBir daire veya evde geniş koridor rahat olmalı ve funktsionalnymSovremennye evleri de büyük bir geniş koridor sağlar dairelerinde büyük yeterince alana sahip inşa edilir. Özel evler inşa ediyoruz olanlar aynı insanlar, aynı zamanda rahat hissedeceksiniz daha büyük bir koridor veya varlığı, öngörmektedir.


Büyük salonlar: İç ve Tasarım

salonun temel amacı, gelen tüm misafirler toplantı ve boyutlar koridor izin verirse, yani, onun tasarımını ve sonradan zonlu alanı düşünmelisiniz, yeterince büyüktür.

Geniş koridor İmar birkaç ana alanları olmalıdır:

 1. gündelik giyim ve mevsimsel giysi ve ayakkabı saklamak için bölgeyi saklamak için Alan. ayakkabılar için bir yandan koridor set elbise askısı, masalar üzerinde, Bunu yapmak için, diğer yandan büyük çok amaçlı dolap ayarlanmalıdır.
 2. Ayrıca salonu farklı zemin kaplamaları, hem de renk skalası ile gerçekleştirilir, bu iki alanın imar, giriş alanına ve gerçek salonun alanına bölünmüştür sadece seks değil, aynı zamanda duvar olup.

büyük bir salonda onarım başlamadan önce, iyi dışarı düşünülmüş iç mekan olmalıdırbüyük bir salonda onarım başlamadan önce, iyi dışarı düşünülmüş iç mekan olmalıdır

apartmanda koridorun imar tanımlanmış olması, bu dekorasyonunda kullanılan malzemelerin ne tür düşünmeye değer. En uygun olarak, giriş alanı karo, ahşap ve başka bir kaplama, laminat veya ticari muşamba kullanılması ile ilgilidir. Duvarlar ahşap lambri, kaliteli duvar kağıdı veya suni taştan vb. E., sürece gibi büyük koridor Odadan yöneltilen daha koyu ve daha doygun renkler seçer için malzeme bitirme renk ile bitmiş olabilir.


Ucuz gelen lüks - Gerekli iç koridor oluşturulmasında kullanılan kaplama malzemeleri farklı bir fiyat segmenti olabilir. Her şey apartmanda kendisinde onarım tür yanı sıra daire sahibinin mali kapasitesine bağlıdır.

bir kır evi gelince, evin genel tarzı altında ağaç süslemek için giriş uzay grubuna en iyisidir ve bu hasır sepetler gibi çeşitli tasarım kararları, ahşap banklar salonda, ama bütün evde sadece rahat hissettirecek.

Büyük salon için Fikirler

Bir daire veya ev için ilk başta iyi bir izlenim yarattı ve daha sonra insanlar tasarım, bitiş koridor yanı sıra topraklarının rasyonel kullanımına dikkat etmelidir ziyaret edin. Bütün bunlar için, büyük bir salonun dekorasyonu için farklı fikirler vardır, ancak bunların kullanımı dikkate odanın veya evde genel tasarımının yanı sıra salon alanının rasyonel kullanımını almalıdır.

çeşitli yöntemler vardır: 1. Dahili depolama - depolama için en yaygın seçeneklerden biri, böylece bir depolama sisteminin stili seçmek için gereklidir. Bir ülke için ev tarzı eko veya ülkeye avantajlı olacaktır.
 2. daire parlak renklerde yenilenmiş ve hatta beyaz ise, tüm duvarlar ve tavan ve beyaz paneller, beyaz ve bir koltuk ile ayakkabılar için aynı küçük kabine kabine ile dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda, tercihen bir koridorda mobilya asgari tutarını ve tüm aksesuarları yapmak.
 3. Bir kişinin geniş koridorun dekorasyonu için modern tasarım oluşturmak istiyorsa, modern malzemeler ve daha sonra raflarda ve nişler ayakta olacağını ve hatta küçük yapay şömine sanat, heykeller, herhangi eserler, yerleşik salonun dekorasyonunu kullanmalıdır duvar.

Bugün, büyük antreler dekorasyon için birçok fikir vardırBugün, büyük antreler dekorasyon için birçok fikir vardır

Ayrıca, bütün koridor geliştirmek ve aydınlatma düşünmelisiniz iyi bir fikir spot yüklemektir. doğru yerlerde yerleştirilen ve bunları ayrı ayrı dahil etmek mümkün olup olmadığını onlar da büyük olacak, ilaveten, aynı derecede iyi bir etki verecektir.

Bir salonun Herhangi kaydı, eğer kapalı bir konfor ve sıcak bir atmosfer yaratarak, iyi ve doğru bir yapılır.

Projeler büyük dehliz: genel ipuçları

planlama ve büyük bir giriş salonu müteakip tamir önce, malzemeler duvarlar, tavan ve zemin için kullanılacak ne olacağını belirlemek. Bu husus dikkate almak en değer ve koridor ve banyo geri kalanı ile uyum içinde olmalıdır salonda boyunca dekor, bir bütün olarak ne tarz tasarım salonda insanları almak istiyor düşünün.

Aynı zamanda, projenin bir seçim koridorda yapmaya belirli ipuçları aşağıdaki gibidir:

 • koridorda büyük olduğunu ve bütün bir oda ise, iki oda içine bölme ile bölünmesinden gibi bir projeyi düşünmelisiniz. bir daha alanda doğrudan kendisi bir giriş ve olacak daha küçük bir destek yuvası ve bir askı ile bir kaide bırakmak için.
 • Bir kare şekle sahipse salonun tasarımında, mobilyaların yerleşimi sağlamak için gereklidir. En iyi seçenek bir koridor köşelerinde tavana kabine zemin yüklemektir.
 • Bir projeyi oluştururken Köşeler iç hem de dış değil sadece olabilir, hesaba ve salonun bir açısal düzeni varsa en verimli kullanılacak uygun mobilyalar seçmek gereklidir.

Büyük salonda, birkaç bölgeye boşluk bölebilirsinizBüyük salonda, birkaç bölgeye boşluk bölebilirsiniz

Proje koridoru oluştururken, finans, hem de zaman kaybı riski, acele ve dikkatli her şeyi, aynı onarımlar için de geçerli, projede hata beri, hem onarım gibi pahalı olabilir ve her şeyi değiştirmek zorunda kalacak olmamalıdır .

özel bir evde büyük bir salonda kullanılan Uygun tasarım ve malzeme

Evin en sık şehir dışında yer alır, çünkü odadaki ayakkabıları, apartmanda yer aldığını farklı birkaç gereksinimleri karşılaması gerekir evde düzenlenir giriş holü, By daha pislik girilebilir.


Özel evin girişinde salonda kolayca temizlenebilir malzemelerden yapılmalıdırÖzel evin girişinde salonda kolayca temizlenebilir malzemelerden yapılmalıdır

Bu nedenle, salon iki bölüme ayrılır inşaat evin altında olabilir - ana parça ve prihozhku:

 1. prihozhke içinde bir küçük bölümde o vb kirli ayakkabı ve giysiler, şemsiye, bırakabilirim için bir yer sağlamak için gereken
 2. Özel bir evde salonun ikinci bölümü güvenle giysi ve diğer şeyler bırakarak soyunmaya hangi anahtarı olacaktır.
 3. Ayrıca ev değil sadece büyük aileler için değil, aynı zamanda ziyaretçilerin çok sayıda gelebilir inşa edilebilir unutmayın ve tüm yeterli alana sahip olduğunu, bu durumda düzen prihozhki daha da büyüttü.

Evin doğada bulunur beri bitirme malzemeleri ile ilgili olarak, daha sonra, dekorasyon için kullanılan malzemeler, temizlikte kullanılan kimyasalların çeşitli da daha fazla dayanıklılık, aşınma, neme direnç ve olmalıdır. Örneğin, duvar kağıdı kurtulmak gerekiyordu, varsa, vinil ve etiket önünde duvarları özel bir astar ile tedavi edilmelidir seçmelisiniz. Sen MDF paneller ile duvarlarını dekore edebilirsiniz yanı sıra sıvı duvar kağıdı uygulamak. seks gelince, o zaman en iyi seçenek karo döşeme olacağını veya ticari muşamba kullanabilirsiniz.

Geniş bir koridor (video) nasıl yapılır


günışığı yapay aydınlatma olmadan sağlayan bir pencere ile bir koridor yapacak özel bir evde fena değil. Salonda mobilya hızla başarısız olabilir nemden Ahşap MDF veya sunta gibi mobilya imal koymak en iyisidir. Renk çözüm koridor, büyüklüğüyle de, evin genel fikri ve tasarıma dayalı, herhangi biri olabilir.

büyük bir giriş salonu tasarımı (iç fotoğraf)

1e3b844c157673ca7b58fbeb6ad9eae6800xresize4a369e69a2b20c9d6b2c917758e277637d44c4686b3ec7d0de9309701097a93f62740dcb6f689537246e1fecf3011c870955292a138bd4df4e86d773becc8d5d3ff5d2012-04-20-en-16-52-272199big

Leave a Comment

Your email address will not be published.

90 − = 87

Adblock
detector