Budowa lokalu: wieszak w korytarzu z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogZrób wieszak w korytarzu z rękami najprostszy sposób płyt lub prętów metalowychDokonaj wieszaku w korytarzu z rękami najprostszy sposób płyt metalowych prętów lub wracamy do domu i zdejmowanie odzieży. Że nie kłamią, możemy powiesić na wieszaku. Więc odzież nie przeszkadza nam, że nie tworzy zamieszanie w mieszkaniu. zawsze można szybko znaleźć kurtkę lub płaszcz, patrząc z powrotem do miejsca, gdzie wszystkie ubrania wiszące. Jeśli masz mały hol wejściowy łazienka i nie ma miejsca, aby umieścić szafę, wieszak rozwiąże wszystkie problemy. Ten atrybut może być różnych rozmiarów. Więc można odebrać wieszak, pomimo wielkości hali. Ich konstrukcja jest zróżnicowana, ale masz możliwość dokonania wieszak dla swoich szkiców.


Wieszak na ubrania w korytarzu z rękami

Wieszak na niezbędne rzeczy, jeśli często odwiedza. Można go powiesić swoje rzeczy z dala, wchodząc do przedpokoju. Wieszaki mają zazwyczaj w pobliżu drzwi, tak aby nie chodzić w butach na całym korytarzu. Teraz różnorodność ich duża. Znajdź odpowiedni wieszak, który łatwo dopasować do wnętrza. Można zrobić własne ręce przez indywidualnego projektu.

Wieszak do wykonywania swoich funkcji, musi być:

 • wygodne;
 • łatwe;
 • Niezawodny.

Zdecydowaliśmy się zrobić własnymi rękami wieszak. Następnie musimy wiedzieć z wyprzedzeniem, co powinno być. Trzeba pamiętać, co sprawiło, że ściany korytarza.

Jeśli ściany są wykonane z płyty gipsowo-kartonowej, konieczne jest, aby myśleć o wieszaku. Wtedy to nie musi być montowany na ścianie. Uchwyt wieszak na ścianie płyt kartonowo-gipsowych trudnym.

Montaż takiej ścianie wymaga użycia specjalnego sprzętu, narzędzi i kołków. Ta ściana może nie wytrzymać obciążenia wielu rzeczy, a następnie spaść wieszak.


Wieszak muszą być wyposażone w tyle haków, który byłby wystarczający, aby pomieścić cały rzeczy w rodzinieWieszak muszą być wyposażone w tyle haków, który byłby wystarczający, aby pomieścić cały rzeczy w rodzinie

Modele podłogowe mają kilka haczyków. Jeśli powiesić rzeczy na niej w regularnych odstępach czasu, nie spadnie. Ten atrybut ma niską wagę i może zostać przeniesiony do nowej lokalizacji, jeśli to konieczne.

Zrób wieszak własnymi rękami można z prostych materiałów, takich jak drewno, płyty pilśniowej lub płyty wiórowej. Następnie zorganizować to ładnie - do malowania lub zastosować odpowiedni obraz / ornament.Najczęściej stosowanym materiałem do produkcji wieszaków - drzewa. Od łatwo jest zrobić pewien kształt.

Brzoza nie jest najlepszym materiałem do produkcji wieszaków. Drewno ma kruchą strukturę, a więc wkręcania elementów mocujących, istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia wyrobu gotowego.

Materiały, które będą potrzebne, prawie każdy w domu. Zestaw narzędzi i materiałów: jig widział, piła do metalu, papier ścierny, hak, śrubokręt, deski.

Weź rozmiaru płyty. Impregnowane drewno: shlifuete ją. Następnie przechodzą przez powierzchnię papierem ściernym, aby idealnie gładka.

Skończ robić swój własny smak. Może być pokryte lakierem lub farbą pokładzie. Zamocować haki na planszy za pomocą śrubokręta.

Do mocowania gotowego produktu na ścianie, są dwa rodzaje instalacji:

pierwszy: Można przymocować stojak do ściany poprzez wiercenie przez nią.

drugi: z tyłu wieszaka zrobić pętlę, a następnie powiesił się.


Wieszak jest gotowy i może być używany do innych celów.

Produkujemy oryginalne wieszaki w korytarzu z rękami

Hol wejściowy jest pierwszy pokój w mieszkaniu. Więc goście są zwracając szczególną uwagę na to. Można dodać do oryginalnego wieszaka wnętrza korytarza i sprawiają, że ich własne ręce. W ten sposób przyciągnąć uwagę ludzi, którzy zdecydowali się przyjść do Was. I umieścić wszystkie swoje rzeczy na oryginalnym wieszakiem: odzież, parasole, torby i różne akcesoria. Zmień swój korytarz i sprawiają, że piękne - łatwo, szybko i niedrogo.

Do produkcji wieszaków na korytarzu, można używać starych rur metalowych, ale wcześniej muszą być pomalowaneDo produkcji wieszaków na korytarzu, można używać starych rur metalowych, ale wcześniej muszą być pomalowane

Każda osoba w domu znajdują się niepotrzebnych rzeczy, które mogą być wykorzystane do produkcji wieszaków. Deski, narty, pudła, stare meble - to wszystko może być wykorzystane jako podstawa do oryginalnego wieszaka.


Należy dołączyć do haków narciarskich, przymocować całą strukturę ściany - wieszak jest gotowy do użycia.

Wieszak może być:

 • odstaniu;
 • ścianie;
 • Składają się z pojedynczych haczyków.

Na klasycznych konstrukcji korytarza pokój odpowiednich drewnianych lub metalowych do zawieszania umiarkowane (naturalnych) kolorów.

Pierwotny roztwór jest wieszak, który składa się z pojedynczych haczyków. Oni wiszą na samej ścianie. Haczyki mogą mieć ciekawy kształt, kolor i wzór. Na przykład w postaci kropli deszczu rozmieszczone w chaotyczny sposób. Haki mogą być sobą, bez użycia dodatkowych narzędzi.

Przy czym załączone wieszaki i haczyki

Wieszaki i haczyki kilka rodzajów montażu ściennego. Jesteś wolny, aby dołączyć je do ściany bez użycia specjalnego sprzętu lub jej stosowania. Haki metalowe nadają się do drewnianych wieszaków. Są one przykręcone dodatkowe mocowanie - wkręty.

Do mocowania najwięcej wieszaki i haczyki można stosować śrub lub klejuDo mocowania najwięcej wieszaki i haczyki można stosować śrub lub kleju

Haki do wieszaków mogą mieć następujący rodzaj mocowania:

 • dzik;
 • Specjalna taśma samoprzylepna;
 • Magnesów.

Wszystkie trzy typy złączy, które są wyposażone w haki, nie wymagają dużo czasu i wysiłku do instalacji.

Warto pamiętać, że te typy mocowań nie może wytrzymać duży ciężar odzieży (płaszcze, kurtki). Te haki są wykorzystywane do powieszenia kapelusze.

Jak wybrać odpowiedni wieszak korytarz

Przed dokonaniem zakupu lub produkcji wieszaków na ubrania, trzeba pamiętać o wiele niuansów. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę swobodny obszar i projekt przedpokoju sali, gdzie umieścić wieszak lub w jakiej wysokości, żeby go powiesić.

Jeśli pomieszczenie jest wykonany w stylu kraju, to będzie odpowiadał wieszak, wykonany w postaci drzewaJeśli pomieszczenie jest wykonany w stylu kraju, to będzie odpowiadał wieszak, wykonany w postaci drzewa

Wskazówki dotyczące wyboru wieszak:

 • To musi być w zgodzie z projektem pokojowej;
 • Podłoga modelu strój odpowiedni dla miłośników minimalizmu;
 • Dla klasycznego stylu ściana odpowiedniego modelu;

Wieszak jest lekki. Może być szybko przeniesione lub usunięte. Wiele zdecydować się na jego sali Ten typ wieszaków.

Jak zrobić wieszak w korytarzu z rękami (wideo)

Każdy apartament powinien być wieszak w korytarzu. Jest to praktyczny atrybut wnętrza. Zajmuje mniej miejsca niż szafy. Może pomieścić dużą ilość ubrań. Każda rzecz wisi na pewien haczyk, i spędzają mniej czasu patrząc na niego. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zabrać ze sobą na ulicy - torba, parasol, kapelusz, szal i płaszcz może być w pewnym miejscu w pobliżu drzwi. Dlatego warto zastanowić nabycia lub wytworzenia takiego wspaniałego urządzenia do jego pokoju hali.

Konstrukcja wieszaka w korytarzu z rękami (przykłady zdjęcia)

3/06/1400033-254-271022-284656kjrtfhrh86f430edb242d596df6bd43e3f2d9e0f701de922d81516acfe615e27091e6269

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3

Adblock
detector