Boże Narodzenie schemat krzyża ściegu: 7 Najlepsze pomysły dla rzemiosła wypoczynkowych – nwhistorycourse.org

The BlogWspaniałe hafty na temat Noworocznym, przeprowadzono na artykuły gospodarstwa domowego włókienniczych, zaskoczenie i radość gości bliskichWspaniałe hafty na temat Noworocznym, wykonywane na tekstylnych artykułów gospodarstwa domowego, zaskoczenie gości i bliskich zachwyci wzory i obrazy, haftowane krzyżykiem, co sprawia, domową atmosferę w każdym domu. Jeśli chcesz zaskoczyć rodzinę i gości, świąteczny haft na Servietter lub innych przedmiotów tkane domowych - to jest to, czego potrzebujesz. Poniżej znajdziesz mnóstwo programów do haftu Bożego Narodzenia, a także szczegółowe instrukcje dotyczące użycia. Bez względu na to, co masz doświadczenie w haftu: przestrzeganie zasad, na pewno się do sukcesu.


Gdzie stosować poprzeczny ścieg Boże Narodzenie

W przeddzień Nowego Roku chcę ozdobić nie tylko drzewa, ale cały dom. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić; Jedną z takich metod - jest haft. Nowy haft mogą różnić się kształtem, wielkością, a poziom jego funkcjonalności. Dlaczego wielu wykonać haft na temat Bożego Narodzenia?

Tradycyjnie, Boże Narodzenie haft jest stosowany w następujących rodzajów produktów:

 • Nowe zdjęcia na ścianie;
 • Karty do scrapbookingu lub albumu;
 • serwetki obiadowe;
 • ornament obrusy;
 • ozdoby choinkowe;
 • miniatury do drzwi;
 • Nowe buty ścienne;
 • stroje świąteczne.

Śliczne serwetki lniane z haftem Bożego Narodzenia będzie główną ozdobą stołu świątecznegoŚliczne serwetki lniane z haftem Bożego Narodzenia będzie główną ozdobą stołu świątecznego

Lista będzie kontynuować swoją wyobraźnię. Cross Stitch jest w stanie przekształcić dowolny produkt.


Na Boże Narodzenie rzemiosła można zakupić zestaw haftu, ale można korzystać z programu, który można pobrać za darmo do użytku osobistego.

krzyż schemat ściegu: miniaturowy Boże Narodzenie do ozdobienia domu

Boże Narodzenie figurki - to wyraźna tendencja w ręcznie wykonane prace, który przyszedł do nas z Europy. Nie do dekoracji domu, nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz! W tym celu, haftowane miniatury, które wyglądają jak małe pudełka z Boże Narodzenie wzór.

Obecnie miniatur i jest czasami nazywany małym rozmiarze artykuły z haftem. Produkty te są szeroko stosowane do dekoracji wnętrz.

Boże Miniatures - dzieło sztuki, dar, który zachwyci każdą osobę i jednocześnie ozdobić wnętrze mieszkaniaBoże Miniatures - dzieło sztuki, dar, który zachwyci każdą osobę i jednocześnie ozdobić wnętrze mieszkania

Dlatego należy starać się haftować miniaturę Boże Narodzenie: 1. Małe słodkie programy są dostępne do wykonania przez każdego.
 2. będzie można dokonać pewnych dekoracje do domu w ciągu jednego dnia.
 3. Urocze miniatury podbić rodzinę i gości na jej prostotę i piękno.
 4. Schemat monochromatyczny rozmiar tak proste w konstrukcji, które mogą być przypisane do pracy w starszych dzieci haft mini.

Schemat cross-stitch zabawek choinkowych: biskornyu

Biskornyu - mała rzecz objętość, haftowane krzyż. Biskornyu stosowane jako igielnicy, biżuteria, bibeloty, a także może być stosowany jako Bożego Narodzenia zabawki. Wszystko, co musisz zrobić z biskornyu drzewa dekoracji - z motywem haftu oraz małą pętlę.

W jaki sposób można dokonać Christmas toy biskornyu własnych rąk:

 • Wybierz obwód kwadratowy w stylu Bożego Narodzenia. Haftować tylko jedną stronę, ale można zrobić 2 identyczny wzór, mają również możliwość wykonania różnych obrazów na obu stronach przyszłych zabawek. To zależy od ciężkiej pracy i wyobraźni.
 • Haftować dwa płótna kwadratowych, pozostawiając 4-6 komórek na przydziałów. Twoje zdjęcie musi zawierać szew krawędzi.
 • Dalej znajduje się zszywanie 2 kwadraty. Funkcja Biskornyu jest to, że gdy tkanka szycie nie jest narażona na przebicie.
 • Włożyć wiązkę igły w rogu kwadratu na przecięciu szwy brzegowe, przechodzą następnie igłę krawędzi ściegu spoiny 2 kwadratu, który znajduje się w środkowej jednej ze stron. Tym samym rogu pierwszego placu będą zszywane na środku drugiej stronie.
 • Następnie nadal zszywanie nawlekania igły do ​​szycia ściegiem. Taka technika spowodowane niezwykłe biskornyu prostokątny kształt.
 • Zostaw ostatni proletik na uzyskanie swoje zabawki. Do wyściełania lub wypychania poliestrowej użytku hollofayber.
 • Szyć do końca zabawki.
 • Szyć piękną pętlę. Zabawka jest gotowy!

Ozdoby choinkowe z biskornyu - to nie tylko zabawki, ale pewnego rodzaju symbolem, rzeczą, która będzie chronić swojego właściciela od losu, obdarza zdrowie, bogactwo, miłośćOzdoby choinkowe z biskornyu - to nie tylko zabawki, ale pewnego rodzaju symbolem, rzeczą, która będzie chronić swojego właściciela od losu, obdarza zdrowie, bogactwo, miłość

Jeśli nie chcesz zrobić haft na 2 biskornyu, ale pozostawić drugiego kwadratu pusty nie chcą też, to tylko może być wykonana druga kwadratowa rama wzór, który nie zajmie dużo czasu, ale daje pełny obraz zabawki.

Muliną: kartek świątecznych i nie tylko

Coś zadowolić bliskich w okresie wakacyjnym? Tradycja dawania kart obsługiwanych przez dziesięciolecia. Przez cały ten czas zmieniła się moda pocztówki i transformacji. Dzisiaj kierunek scrapbookingu otworzyło nowe możliwości tworzenia oryginalnych, karty praw autorskich, które są wypełnione emocjami, pracy i ciepła. Pocztówki, które wykorzystywane czerpanego cross-stitch, prawdopodobnie zajmie godne miejsce w domach i sercach swoich bliskich.

Jak zrobić kartkę z życzeniami z ścieg haftu:

 1. Zrób mały haft, który chciałby, aby na produkcie. Zostawić mały dodatek na brzegach.
 2. Wyciąć tektury. Jedna część całości złożonej, a druga część jako okładziny na przedniej stronie karty. Druga część należy wyciąć część do haftu. Wyciąć ostrożnie za pomocą papeterii nóż.
 3. Zarys klej do głównej części przez podwójną taśmą klejącą.
 4. Klej okładka do głównego korpusu.
 5. Wypełnić kartkę z życzeniami!

Karty, w technice scrapbooking z ściegiem krzyżykowym, bardzo prosty, ale stylowy wystrój w domu może być również doskonałym prezentem dla przyjaciół i rodzinyKarty, w technice scrapbooking z ściegiem krzyżykowym, bardzo prosty, ale stylowy wystrój w domu może być również doskonałym prezentem dla przyjaciół i rodziny

Oto prosty schemat pozwoli Ci zrobić miłą niespodziankę z rękami.


Aby uzyskać obraz bardziej atrakcyjny wygląd, dodać hafty, wstążki satynowe, koraliki, guziki lub inne elementy dekoracyjne odpowiednie do przedmiotu celebracji.

Robimy całej rodziny trochę świąteczny haftować

Mały haft jest bardzo wygodne zarówno w wydajności i użytkowania. haft mały rozmiar może nawet dziecko, więc cała rodzina nadaje się do tej pracy. Spędzić Sylwestra do haftu Cute Christmas obrazu całą rodzinę - jest to świetny pomysł, który zjednoczy członków rodziny, dają poczucie spokoju, szczęścia, a także kilka wielkich dzieł, które zadowolą cię w najbliższych latach i ożywić wspomnienia wspaniałej nocy rodzinnego.

Jakie obrazy są odpowiednie dla małych dzieł, które objawiają motywy świąteczne:

 • Święty Mikołaj;
 • bałwana;
 • znieść;
 • zając;
 • Boże Narodzenie bagażnika;
 • kulki do dekorowania choinki;
 • udekorowane choinki;
 • obraz symbol koguta w nadchodzącym roku;
 • Renifer Boże;
 • wzór w świątecznych kolorach;
 • zdobione rękawiczki;
 • Boże Narodzenie dekoracje;
 • Rosyjscy i alfabet angielski w dekoracji Bożego Narodzenia.

Ozdobić prezent torby idealny schemat haftu bałwanaOzdobić prezent torby idealny schemat haftu bałwana

Oczywiście, żadna z tych opcji nie musiał ograniczyć swoją wyobraźnię. Ale jeśli nie wiem co obraz może być haftowane, następnie mają możliwość skorzystania z tych systemów jest dość powszechne.


Dla najmłodszych, i needlewomen rukodelnikov powinien odebrać rysunki monochromatyczne.

Najbardziej interesujący schemat Krzyż: Santa Claus

Święty Mikołaj - jest to jeden z tradycyjnych motywów Bożego Narodzenia haftem. Święty Mikołaj jest dobre dla małych i dużych przedmiotów, obrazów lub serwetek. Father Christmas mogą być wyświetlane osobno lub z sanek, jeleni i innych znaków symboli Bożego Narodzenia.

Bądź ostrożny: w większości programów do haftu płaszcz Santa Claus jest czerwony. Ale czerwony płaszcz - to część wizerunku Mikołaja granicą. Jeśli masz obywatelstwo wartości wzorca bohater, wyjąć niebieską nić do haftu płaszcz.

Boże Narodzenie haft z Mikołajem, fajnie wygląda i zabawy na małych artykułów lub chusteczek i jest po prostu tym, co jest potrzebne, aby stworzyć świąteczny nastrójBoże Narodzenie haft z Mikołajem, fajnie wygląda i zabawy na małych artykułów lub chusteczek i jest po prostu tym, co jest potrzebne, aby stworzyć świąteczny nastrój

Gdzie umieścić wizerunek Świętego Mikołaja:

 1. Zabawka drzewa. Można haftować mały obraz dziadka noworocznym na froncie Boże Narodzenie zabawki. Nie zapomnij, aby jakość pakowania Santa Claus nie wypacza się.
 2. Dekoracyjne poduszki. Najlepszy prezent dla przyjaciół i rodziny!
 3. Pole wyboru miniatur. Niech goście są spełnione Santa Claus.
 4. Serwetki i obrusy. Zrób nowy rok świąteczny stół jeszcze Nowy Rok!
 5. Haft na kart upominkowych lub albumu. Inna wersja darem nowego roku.

Boże Narodzenie buty: Schemat haft krzyżykowy

New boot - jest częścią tradycji Zachodnia Bożego Narodzenia, który stał się popularny w Rosji. Początkowo obozy wisiał nad kominkiem w Wigilię Mikołaja umieścić prezenty wewnątrz. Z biegiem czasu, tradycja uległa zmianie: bagażnik stał się symbolem Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tradycyjny czerwony kolor został zastąpiony przez różne wzory, symbole Bożego Narodzenia i innych udogodnień w duchu wypoczynku zimowego.

schematy haftu bagażnika noworoczne można podzielić na 2 grupy:

 • Systemy, które pozwalają symulować prawdziwe buta. Takie systemy obejmują krawędź płótno krawędzi wysyłki.
 • Program, który jest haftowany obraz z buta lub wielokrotność noworocznym. Takie systemy pozwalają na tworzenie obrazu lub kwadratowy kęsów innym produktem. Nowym elementem ich występów w postaci zdjęć.
 • Programy do haftu na rzeczywistych buty. Z tych systemów można ozdobić świąteczne krzyżowe buty.

Do domu był przytulny i dość wspaniałe ozdobić go z ozdobnymi buty na prezenty wyjmując ich świąteczny haft krzyżDo domu był przytulny i dość wspaniałe ozdobić go z ozdobnymi buty na prezenty wyjmując ich świąteczny haft krzyż

Buty Home Decoration sylwestrowe haftowane krzyż - to świeży i oryginalny pomysł. Taki prezent będzie wspaniałą pamiątką w każdym domu.

Boże Narodzenie krzyż ścieg: systemy latach 2016-2017

2016 - rok małpy. małpa symbolizm był powszechnie stosowany w produkcji rękodzieła i ozdób choinkowych w ubiegłym roku. Nadchodzący rok będzie otoczony symbolami koguta.

Jakie są zasady z symboli Bożego Narodzenia obrazu ważne jest, aby przestrzegać:

 1. Aby kogut miał świąteczny nastrój, wybierz schemat gdzie ptak jest przedstawiony w otoczeniu innych elementów Bożego Narodzenia.
 2. Użyć wizerunki numery systemu oraz listów do ukończenia obraz koguta z frazą „Happy New Year 2017” lub coś podobnego.

Użyj wyobraźni, aby wyobrazić sobie Boże Narodzenie kogut był przeniknięty duchem Bożego Narodzenia. Szczegółowy schemat pozwoli Ci zrealizować ideę zabawy haftem motywu.

Krzyż szyte skarpety świąteczne (wideo)

Jeśli Nowy Rok nadchodzi, i nie ma dar, schematy haftu krzyż wymagane aby ratować sytuację! Boże Narodzenie i Nowy Rok - to główne święta rodzinne, które muszą być wypełnione ciepło i komfort. Świąteczny motyw powinien pokazać poprzez w projektowaniu przestrzeni, gdzie będzie do obchodów Nowego Roku. To nie ma znaczenia, że ​​będzie to przedmiotem swojej pracowitości: obrus, serwetki, czy będzie to proste zabawki kulki na choinkę, hafty wypełni dom gospodyni miłości i Bożego Narodzenia nastroju. Więc haftować obrazy świąteczne na schematach z starannością i ciężkiej pracy!

schematy haft Narodzenie krzyż (zdjęcia)

5f6bd215f06e20a64966eecea0bb7c95d963fce387b35709cce5a3671846e57003ed4-126974b46a53210855177981711518841173718734052120250750444427491

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 82 = 88

Adblock
detector