The BlogHatta küçük bir boyutta yatak odasında, konfor, huzur ve konfor ortamı yaratabilirsinizHatta küçük bir boyutta yatak odasında, konfor, huzur ortamı oluşturabilir ve komfortaDlya tesislerinde onun yatak odasında görmek istediklerinizi dikkatle düşünmek gerekir tasarım fikirleri oluşturmak. Sadece tatil için hatta bir ofis olarak oda kullanılsın mı? Bir masa, bir çift kişilik yatak, dolaplar, dolaplar gerekiyor mu? Odayı görsel büyütmek veya parlak ve sıradışı dekorasyon malzemelerini kullanmak istersiniz? Genel olarak, sahip olmak uzun ve zor düşünüyorum. Düzgün bir yatak odası tasarlamak ve bir proje oluşturur ve bitirme malzemeleri seçmek ve mobilya düzenlemek için nasıl Aşağıda, ayrıntılı olarak açıklanmıştır.


Tasarım yatak odası 15 metrekare. m

Bütün sorunlar giderildikten sonra, proje, plan geliştirilmelidir. yüzey malzemelerinin ayrıntılı dönüş. 2016 yılında bir moda farklı ışık yapı malzemeleri, hem de döşeme. perde ya da kapatıcı, yanı sıra çeşitli dekoratif öğeler unutmayın.

Bu şemada yatak odasında onu görmek istiyorum olarak ideal tasvir gerekir, mobilya sorunu çözmek gerekir. Belki yerine yatak kanepe satın almak daha iyidir? Nerede şeyleri saklamak için? şifoniyer veya dolap? Gerekli tüm nüansları dikkate almak ve boyamak için.

Mümkün küçük yatak odası daha iyi ise mobilya kazık değilMümkün küçük yatak odası daha iyi ise mobilya kazık değil

Ardından mobilya seçmek gerekir. Birçok şey, dolaplar için dikkat etmek daha iyidir. Aksi takdirde, dekoratif öğeler çeşitli sağlayabilir yeterli göğüs, kozmetik ayna. Mobilya yatak stilinden seçilmelidir. Onlar hakkında daha fazla oku - aşağıda.

Hangi tarz yatak odası için seçim

yatak fiili iç daire veya evin genel tasarımına çok farklı olmamalıdır. tüm odalar örnek, klasik veya modern için, aynı tarzda ise daha doğru olacaktır.


15 metre bir alan aşağıdaki yönlerde iç oldukça uygundur:

  • minimalism;
  • Klasik;
  • füzyon;
  • Modern;
  • Hi-tech.

Şart değil eğilim artık bir tarzda onarım, size oldukça onun yatak gördükleri bir iç oluşturabilir yapmak. Şu anda, en popüler yerler konfor ve rahatlık odaklanmış olan, minimalist ve modern, ayrıca oda aydınlık ve havadar olmalıdır. Sen rahat ve aydınlık bir atmosfer yaratmak istiyoruz, özellikle durdurmak ve bu iç herhangi alabilirsiniz.

modern tarzda parlak duvar kağıdı ve zemin seçilmelidir için, odun dikkat etmek daha iyidir.

Şimdi oldukça popüler modernist ve minimalist stilleriŞimdi oldukça popüler modernist ve minimalist stillerigri, beyaz, bej: parlak renklerde yapılırsa mobilya, fonksiyonel, rahat ve aynı zamanda iyi olmalıdır. ışığın büyük bir miktarı emniyete veya hafif perdeler ya da duvara veya tavana ve sıradışı lambaları yerleşik farklı armatürleri kullanılarak geniş pencereli edilmelidir. Modern iç alanlar çeşitli sıradışı tasarım öğeleri, parlak lambalar, vazolar, garip şekiller ve renkler tablolar düşkün, tüm bu mükemmel nötr dekorasyon malzemeleri ile birleştirilir.

Klasik iç in zengin derin renkler, güzel pahalı koyu ahşap yataklar, çikolata, sade duvar mobilya ve bordo tonları veya simetrik ilginç desenler ile hakimdir. Ayrıca en iyi Dolaplar geleneksel biçim ve renkleri seçin.

Parlaklığı seven insanlar için, füzyon stilini kullanabilirsiniz. Duvar kağıdı zengin renkler, örneğin, turuncu, sarı, kırmızı, hafif mobilyalar ile tezat edilmelidir. oda aşırı etmemek için bu, hiçbir fırfırlar ve desenler ile normal bir çift kişilik yatak, bir yatak odasında monte edilebilir.

Bırakma yatak odası 15 metrekare. m: fotoğrafı, dikdörtgen şekil

15 m2 dikdörtgen yatak alan çoğu binalar için standarttır. Gerekli tüm işler, yatak, dolap sığacak böyle bir odada, hatta bir sehpa veya masa, sandalye, sandalyeler koyabilirsiniz. Böyle bir beşik ve oyuncaklar gibi bebeğin bazı unsurları, yerleştirebilirsiniz. Yatak odası da modern bir yatak odası askı kuran veya dolap içinde her şeyi gizleyebilirsiniz, bir giyinme odası olarak olabilir.

Dikdörtgen yatak odası rahatça yeterli mobilya ağırlayacakDikdörtgen yatak odası rahatça yeterli mobilya ağırlayacak

Yatak odasında yatak duvara dikdörtgen bir yatak başlığı koymak için daha iyidir, bir pencere ile bir duvara monte etmek istenmez. Işık en rahat açıda olacak şekilde Tuvalet masası süresi olarak, pencereye yakın koymak için daha iyidir. Kabine veya rasyonel yer ön kapının yanında veya köşede her şeyi çekmeceli dolap. Sandalyeler birbirlerine karşı konabilir, aralarında küçük bir sehpa koydu. sandalye ve puflar alınabilir Bunun yerine, yastık içine gizlenmiş edilebileceği.

Bunun yerine bir yatak kanepenin Eğer köşesine veya bir duvara ya yüklemeniz gerekir modeline bağlı satın almak mümkündür.

Yatak odasında pokleit duvar kağıdı gibi: Moda Room

İç bağlı seçilmiş ve duvar kağıdı edilmelidir. Farklı duvar kağıdı farklı şekillerde yapıştırılmış. füzyon, modern hi-tech, minimalizm gibi böyle stilleri, sen böyle sıvı duvar kağıdı gibi modern alışılmadık malzemeler kullanabilirsiniz. Hatta yatak odası biri farklı tonları ve sıvı duvar dokular vardır kullanabilirsiniz.

duvar kağıdı yapıştırma kolay yöntem kafası veya desenli materyaller de güzel bir konumdur, ve odanın geri kalanında basit düz duvar kağıdı kullanın. desenli olarak Büyük eğer düz duvar kağıdı aynı renkte olacaktır. oda tavanları varsa, bu etki aydınlatma vurgulamak için yardımcı olacaktır.


Yatak odasında duvar kağıdı odanın iç dayalı olarak seçilir olmalıdırYatak odasında duvar kağıdı odanın iç dayalı olarak seçilir olmalıdır

Ancak, sadece odanın kendine renkli ya da desenli duvar kağıdı ve başında duvar resimleri, fotoğrafları, raflar asmak üzerinde yapıştırabilirsiniz.

Oturma odalı 15 metrekare. m

stüdyo daire ise, örneğin, yaşam ve uyku odası birleştirmek m2 arzu 15 bir odada.

Böyle bir durumda birkaç içinde Düzen seçenekleri:

  1. Odada bir yatak ve küçük bir kanepe koymak. Televizyon yer kazanmak için duvara asılı. Bunun yerine kanepenin yatak odası sandalye ottoman veya daha fazla yerleştirilebilir.
  2. Eğer yatak koymak istemiyorsanız, bu çekyat yerini alabilir. Odada ayrıca rahatlamak için başka kanepe ağırlayacak ve ikinci uyumak için kullanmak.
  3. Yatak odasında, oturma odası yukarı ve sandalyeler, masalar, dolaplar katlama ayarlanabilir.
  4. Zemin halı üzerinde yaymak için oda oturma odası bölümü, örneğin, uzay zonlu edilebilir, duvar kağıdı diğer pokleit.
  5. Normal bir yatak odası olarak oda düzenleme ama duvara monte edilmiş TV ve duvar ekleyebilir.

yatak odası ve oturma odası bir odada ise, o bölgeye oda ayırmak en iyisidiryatak odası ve oturma odası bir odada ise, o bölgeye oda ayırmak en iyisidir


Kitabın, sürgülü, vb: Dikkat, onlar açısal ve sıradan ama ayrışma farklı yolları ikisi de olabilir modelleri ve kanepeler verilmelidir

Küçük bir alana sahip yatak odası tasarımı (video)

Sonuç olarak, yatak odasının tasarımı ve düzeni oluşturmak için söylenmesi gerekir - bu heyecan verici, ama aynı zamanda karmaşık olduğunu sen malzemeleri ve mobilya bitirme hakkına bulmak, ayrıntılara dikkat etmeleri gerekiyor. Biz Sorunun tamamen tamir ve yavaş yavaş yaklaşmak, o zaman sonunda güzel bir alabilir ve daha da önemlisi, uzun süre mutlu edecek rahat bir yatak odası.

İç yatak odası 15 metrekare. m (fotoğraf)

16 01RGBcolor00001 43 49-17 100 104 105 579e3bc9-97de-444c-b4e4-9fc536caefbf 4519ef9162dcf75af702b24741f05251 6703

Leave a Comment

Your email address will not be published.

81 + = 85