Biz yatak odası 14 metrekare tasarımı üzerinde düşünüyorum. m: Fotoğraf ve 5 kurallar – nwhistorycourse.org

The BlogYatak odası - bu insanlar dinlenmek yerdir, bu nedenle olarak geniş ve rahat olmalıYatak odası - bu insanlar dinlenmek yerdir, bu nedenle gibi büyük olmalı ve 14 m2 uyutnayaVstretit yatak odası hemen hemen her evin paneli türünde olabilir. Ne zaman İç tasarım odası dinlenme ve uyku için tasarlanmıştır ve bu nedenle geniş ve hafif olması gerektiğini hatırlamalıyız. Bir oda süslemeleri Seçenek büyük miktarda olabilir, ama odaya heykelcikleri, heykelcikler ve diğer aksesuarların çeşitli aşırı yoktur. İdeal bir ekran veya giyinme odası bulunan imar alanı görünecektir.


İç yatak odası 14 metrekare. m, fotoğraflar

o bakmak, ama işlevsel ve görsel efekt değil dikkat etmek gerekli olduğu gibi mobilya kompakt boyutu kazanılması her zaman başarılı olmayabilir. İç odanın yanlış hizalama En sıcak ve rahat olmadığı zaman.

küçük yatak odası için en iyi sıcak pastel renkler uygundurküçük yatak odası için en iyi sıcak pastel renkler uygundur

Odanın alanı genişletmek için, birkaç basit kural kullanmak istiyorum:

 1. Gerek etrafında bir kapı ve pencere tablolar ve benzeri ürünler yapmak. Bu düzenleme yerine tasarım çözümlerine kıyasla, hastalığın bir izlenim yaratacaktır.
 2. Oda sadece parlak renkler ve daha iyi pastel kullanılmalıdır. Koyu renk alanını daraltır ve kötü ruh etkileyebilir.
 3. Tavan kaplaması aynı zamanda hafif olması ve daha iyi parlaklık olmalıdır.
 4. Duvar üzerindeki Yatay desen görsel olarak küçük odalar için özellikle önemlidir alanı genişletebilirsiniz.
 5. Fena değil bir yansıması, havadarlığını boyutunu artırır ve hafiflik verir, yatak odası aynaya bakmak için. Buna ek olarak, ayna adil seks için özellikle önemlidir dolap, ayrılmaz bir parçasıdır.

Bir yatak odası 14 metrekare Basit tasarım projesi. m

Muhasebe yatak odası projesi, bazı önemli hata yapıyoruz - hazır tasarım çözümlerini kullanarak, diğer odaların özelliklerine odaklanarak. Aslında, hepsi tamamen bireysel ve aslında sonra buna değer her detayını seçin. Tüm tavanlar yüksekliğine bağlıdır, böylece pencere ve kapılar ve yere odası, duvar ve tavanda kusurların varlığı ya da yokluğu, şekli.


, Kendi zevkinize göre yapabilirsiniz yatak odası donatmak için, ama her şeyi uyum içinde olmalı ve düzgün bir şekilde kombine gerektiğini unutmayın, Kendi zevkinize göre yapabilirsiniz yatak odası donatmak için, ama her şeyi uyum içinde olmalı ve düzgün bir şekilde kombine gerektiğini unutmayın

Oda olarak yetkin yapılmış ve bundan memnuniyet duyduklarını onun sahibi tasarım önerilerine dikkat etmek gerekir:

 1. oda gereksiz öğeleri bir sürü kurtulmuş olmalıdır. Örneğin, bu gibi tablolardan bir çok masa, koltuklar ve Poufs olarak. Yatak odasında yatak, bir kabine ve gardırop içermelidir.
 2. sandalye, kitap ve dekor öğeleri iç seti yanı sıra bu durumda minimalizm tarzında kullanılmaz en avantajlıdır. Bazı raflar yüklemeye gerek yoktur bir raf satın almak çok daha kolay vardır. Bu ürün sadece gerekli tüm aksesuarları yerleştirmek, aynı zamanda oda süslemeleri olmayacaktır.
 3. İç yatak tekstil gibi gerekli elemanlar içermelidir. Perdeler, yastıklar, yastık ve battaniye - tüm birbirleriyle uyum içinde olmalıdır.

Yatak odası 14 metrekarelik Onarım. m, fotoğraflar

14 kareler salon alanının tamiri önceden oluşturulmuş proje üzerinde yapılmalıdır. düzenlemelerin çeşitli kaplama malzemeleri olarak kullanılabilir. Örneğin, kötü Venedik sıva bakacağız. Bu tür malzemelerin yardımıyla oda şık ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Modern tasarımcılar tesislerinde tüm avantajlarını vurgulamak olacaktır duvar kağıtları gibi bu tekniği ve küçük ve parlak desen, kullanımı küçük odalar tercih ederim.Şimdi satışa olursa olsun mükemmel dikdörtgen veya kare yatak sığdırmak duvar kağıdı Surround çeşitli biçimlerde alabilirsiniz.

modern bir yatak odası yapmak için, tasarımcılar duvar kağıtları kullanmak tavsiyemodern bir yatak odası yapmak için, tasarımcılar duvar kağıtları kullanmak tavsiye

Zemin malzemesi çok farklı olabilir:

 • linolyum;
 • halı;
 • Laminant.

zemin rengi olarak koyu ve açık olabilir ve bu kişisel bir tercih tamamen bağlıdır. onlar birbirleriyle mükemmel bir uyum içinde, gevşeme teşvik edilir ve saldırganlık neden olmazlar olarak, açık renkler kullanmak daha makul. Biz yatak odası eğlenceli ve rahatsız edici olmamalıdır hatırlamak gerekiyor.

Mobilya Uygun seçimi

Eğer dikkatlice iç öğelerin seçimini yaklaşmak gerekir mümkün olduğunca 14 m2'lik bir odaya kadar tam ve eksiksiz görünüyordu. Yani mobilya odasında ana odak, bu alanı en kaplar ve binanın görünümünü, konfor seviyesini ve sadece etkileyebilir olduğunu. yatak düzenlemesi değil çapraz pratikliği ve çekiciliği bozukluğu ve kötü bir tat yüz yaklaşım çok dikkatli olmak gerekir.

Mobilya yatak dışında başka sadece en gerekli, her şeyi satın almak ve kabine diğer odalara gönderilmesi gerekmektedir. bunlar birbirinin yerine geçemez gibi, bu tür kompakt ve kapasite gibi kavramları karıştırmayın. Klasik ve ünlü pansuman inşa edilmeden, özellikle bir gardırop ile değiştirilebilir. En iyi seçenek dar ve yüksek tasarım olacaktır. Birçok anlaşmazlıklar örneğin seçmeliyim uyuyan yaklaşık bir katlama mekanizması ile bir yatak veya kanepe bulunmaktadır.

Yatak odası mobilyaları yapmayın, bunu ne gerek sadece bırakınYatak odası mobilyaları yapmayın, bunu ne gerek sadece bırakın

Sen oda amaçlanmaktadır kimin için bir başlangıç, yapmak gerekir.


 • bir genç için;
 • bebek için;
 • Yetişkin bir insan için;
 • Evli bir çift için.

Dönüştürülebilir yatak - bu yer tasarrufu için gerçekten düşük maliyetli bir çözümdür, ancak böyle bir planın inşaat daima uyku ve dinlenme kolay değildir. Tasarımcılar aksi karmakarışık bir duygu olacaktır, mobilya arasındaki optimum en az 70 santimetre olmalıdır inanıyoruz. Dahası, nedenle alanı genişletmek mümkün değildir. Yatak baş iç dışında tutmak daha iyidir, ancak hemen yanındaki yatağa ayarlarsanız yalnızca kullanılabilir.

aydınlatma cihazı

Ne olursa olsun bu tür minimalizm, Provence, hi-tech, Japonca, art deco, klasik, modern ve loft olarak, oda bitmiş olacak ne tarz -

aydınlatma her zaman en iyi olmalıdır. o bağlıdır Ama yine odasında tam olarak nasıl olacak. sadece uyumak için ise, ana avize ve bir lamba için yeterlidir. Oda uyku ve işe ayrılmıştır değilse görme sorunları olan gelecekte daha çok orada hiçbir rahatsızlık olduğunu ve böylece işletim alanı örtülmesi gerekir.

Yatak odasında bugün Aydınlatma seçenekleri çoktur: bunlar farklı tipleri, büyüklükleri ve şekilleriYatak odasında bugün Aydınlatma seçenekleri çoktur: bunlar farklı tipleri, büyüklükleri ve şekilleri

Şu anda, sen büyüklük, şekil, aydınlatma tipine ve ekin bile yöntemin çeşitli seçebilir aralarında aydınlatma cihazlarının, büyük bir sayı. o mesafeyi azaltacak ve tavanlar olduğundan az gibi büyük ve kitlesel avize kullanımı arzu değildir. Çok orijinal aydınlatma bu çiftin bir yatak odası, özellikle başucunda etrafına bakacağız.


Yatak odası 14 metrekare eşsiz tasarımı. m, (video)

Hatta 14 metre toplam, herkesin memnun edebilmek çekici bir iç mekan oluşturan bir odada. Önemli olan - bu inceleme yetkisine sahip olduğunu. Ve bunun için seçenekler ve fikirler çoktur.

Tasarım yatak odası 14 metrekare. m (iç fotoğraf)

2-z12-06fd6a70-1b3b-47bf-97f7-8b0902d55bfd3deaba005e313c08e623247c520df81601RGBcolor0000175eb43664cb18b39972b0634d622f8f3408f474d8efc73eecac7e0edd2d8284ef10japstyle18133400437

Leave a Comment

Your email address will not be published.

38 + = 48

Adblock
detector