Biz oda alçıpan 3 sıradışı çözümler yapmak – nwhistorycourse.org

The Blogalçıpan ile, odanın geometrisini değiştirmek duvarlar ve tavan yüzeyini uyumlulaştırabilirsinizalçıpan ile, duvar ve potolkaRemont yüzeyini hizalayın odanın geometrisini değiştirebilirsiniz - oldukça masraflı teşebbüs, tasarım uzay düşünmek özellikle eğer. o iç konfor ve özgünlük, büyük miktarlarda para harcama değil oluşturmak mümkün mü? alçıpan yardımına gel, bu mümkün olan sayesinde en sıradışı fantezileri gerçekleştirmek için. sahibinin zevkine göre dekore Hall alçıpan, benzer yaşam arka planı cesaretle sıradışı bakmak ve olacaktır.


Alçı tavan ve haysiyet

Alçıpan tavanlar giderek geleneksel değiştirin alçıpan aktif bu malzemenin kullanılmadan moda iç bulmak için, duvarlar, bölmeler ve diğer üretim değişikliklerinin dekorasyonda şimdi zor kullanılır. Bu orijinal ve pratiktir.

Alçıpan - Tavan alanı bitirme ekonomik ve estetik olarak cazip bir seçenekAlçıpan - Tavan alanı bitirme ekonomik ve estetik olarak cazip bir seçenek

Artı, alçıpan tavan çoktur:

 1. Bu artırılmış köpük ve mineral yün ile bir arada çok iyi ısı yalıtımı vardır. Alçıpan nem, "nefes" ve alerji ortaya elverişli değildir, aynı zamanda yangın özelliklere sahiptir;
 2. Alçıpan çevre dostu bir malzemedir. Alçı levha İnşaat çocukların yaşadıkları odalarında dikilmiş olabilir ve kesinlikle güvenli olacak;
 3. Alçıpan o eğılebıldığınden ve herhangi bir formda olabilir, çok esnektir;
 4. Neredeyse için yapının kendisinin imal edildikten sonra bir tavan oluşturmak için malzemenin pürüzsüzlüğünün gerekmez;
 5. alçıpan inşaatı çok hızlı yapılabilir. Bu malzeme ucuz, kullanımı çok kolaydır ve onarım için mağazadan mal satın alınabilir;
 6.  düzensiz tavan alçıpan irade kurtarma için: hızla hızlı ve para kaybetmeden tüm usulsüzlüklerin gizler;
 7. Alçı levha kablolama tavan ince, klima ve gerekli kablolar gizler;
 8. Tavanın sonraki tamir tüm yapısını değiştirmek zorunda değildir, her bir modül ayrı ayrı değiştirilebilir;
 9. Herhangi ışık kullanılabilir.

profiller yüksekliğinin belirli bir miktar, bu yüzden alçak tavanlı vardır bölgelerde birkaç tabaka halinde yapıyı yüklemenize gerek yoktur uzaklara götürecek Alçıpan üzerine.

oturma odası imar Alçıpan ürünleri

Oda rahat ve fonksiyonel için, imar diye bir şey yoktur. Pratik olarak ve estetik olarak, boyut olarak küçük, özellikle de bölgeleri içine oda ayrılması pek çok avantajı vardır. Doğru yaklaşım ile, tam bir yatak odası ve oturma odasında bir sonucu olarak alabilirsiniz.


böylelikle iç çekiciliğini artırarak, bir optik yanılsama yaratacak alçı levha dekoratif tasarımları kullanarak İmar salonböylelikle iç çekiciliğini artırarak, bir optik yanılsama yaratacak alçı levha dekoratif tasarımları kullanarak İmar salon

Bu durumda, imar iki tür vardır:

 1. Aç türü - oda sadece görsel olarak iki bölüme ayrılmıştır. Bunun için sahte bir bölmeyi oluşturmak için gereklidir;
 2. Kapalı türü - bir kemer ya da bir kapı ile başka duvar haline gelir dikilmiş bölüm.

vb raf tipi aracılığıyla niş bulunmakta olduğu imar Open tip dekoratif bölüm içerebilir imar bölümünün Bu tür odanın herhangi bir bölümünde şunlar olabilir: o yarısında ayrılabilir, veya onun bir parçası diğerinden daha büyük olabilir.açık imar için çeşitli fikirler vardır:

 1. Bölünmüş oturma ve uyku alanları dekoratif bölümleri kullanarak olabilir, yapay şömine hizmet verecek olan yan duvarının bir;
 2. diğer tarafta yatak başı bir dekoratif eklenmesi olurken TV'de altında niş ile iskele de, oda bölebilirsiniz;
 3. akvaryum veya teraryumun için boşluk raflar ile bölme;
 4. Saydam dekoratif tasarım, bölgeye bölünmesi dışında herhangi işlevleri yerine gelmez. Bu neon ışıklarından aydınlatılabilir.

imar odasının kapalı tip iki farklı alanlarda ayrılmıştır olarak, bu yüzden böyle bir olay sorumluluk ve proje üzerinde düşünmek doğru ciddi tutum büyük bir gerektirir.

yatak ve oturma odası arasında imar bölme duvarının kapalı tip ısıtmaya varlığı ile ve kapının açılması için tam bir duvar haline gelir.

yatak odasından salona ayıran duvar doğal ışık, her iki oda sağlamak için, yarı saydam bir kapı ile geniş bir açıklığa sahip olabilir.

elleri ile alçıpan Hall donatıyor

Kolay, basit ve değil yığılı mobilya iç olmaya modadır. Kendi elleriyle inşa edilebilir nişler alçıpan ile oda, oldukça bu tanıma uyduğu.

Alçıpan Niş dekoratif iç öğeleri saklamak için uygun bir yer olabilirAlçıpan Niş dekoratif iç öğeleri saklamak için uygun bir yer olabilir

Nişli ayrılır:

 1. İşlevsellik - Yükleme teknikte için tasarlanmış da akvaryum bar sayaçları vb için uygundur;.
 2. Dekoratif nişler herhangi bir rol oynar ve sadece iç dekorasyonuna hizmet etmemektedir. Bunlar genellikle yerleştirilen vazolar, çerçeveli fotoğraflar, dekoratif nesnelerdir. Bu nişler mobilyalar ile tamamlanmaktadır ile kilit noktaları vurgulayın. İç nişler her figür, yerleştirilen çiçek saksıları, heykeller ve benzeri yapılabilir. duvar, ya da çok-seviyeli tavan girintiler ile birlikte bu tür bir niş, kendi yüksekliği, en fazla 80 cm.

niş boyamak ne renk seçerken, tüm odanın renk paletine dikkat edilmelidir. Shades birleştirilmelidir. niş hissi uyandırır, çok koyu olmamalı bir delik ile duvara söyledi.

Yatay duvar niş kısa alanlar için uygundur uzun yapacaktır. Dikey niş pencere veya dolap yanında mükemmel uyuyor. dairesel varlığı önemli ölçüde yer artırabilir.


Olağandışı çözümleri: oturma odasının iç Alçıpan

Nedeniyle alçıpan esnek ve kolay kurulumu olması nedeniyle, genellikle kemerler, podyum, nişler ile tasarımlar oluşturmak için kullanılır. Bunu düzeltmek için, sadece vidaları kullanabilirsiniz, hatta mastikler ve yapıştırıcılar olmadan yapabilirsiniz. sıva, boya ve yapıştırma duvar kağıdı: Hemen düzelttikten sonra bitirmek başlar.

işlevsel konfor tüm kurallarına tarafından yapılan Hall alçıpan, şarkı tamamladı ve bütün daire harika görünümlüişlevsel konfor tüm kurallarına tarafından yapılan Hall alçıpan, şarkı tamamladı ve bütün daire harika görünümlü

Alçıpan birçok yönden yararlı olabilir:

 1. Bu odanın görünmeyen eksiklikleri yapabilirsiniz: uygunsuz olacaktır, çünkü düşük tavan dolaplarının odasında açık raf simüle etmek, düzensiz duvarlı veya odanın yanlış geometri de yardımcı;
 2.  dekoratif niş şu anda bir nimettir. Hemen her şey yüklü ve özel bakım gerekli değildir edilebilir;
 3. Tavanlar ve kemerler. Çok düzeyli tavan ışık kaynağı barındırabilir - LED'ler ve lambalar, kemerler küçük daireler örneğin, hiçbir kapı alanlarda kullanılabilir. Arch yapısı ve doğru kusurları kapı zonlu edilebilir.

Başarıyla mutfak aletleri ve diğer eşyaları için gizli bir yer olarak mutfakta alçıpan kullanabilirsiniz. Farklı boyut raflar ve ev konserve için uygun ve yemekler altında: - Bu malzemeden kiler için raflar iyi bir çözüm de.

Salonda alçıpan (video)


oda ya da evin başka bir oda yapma yeri doldurulamaz alçıpan yardımıyla yürütmek için daha kolay olacaktır. Bu malzemenin yapıların örnekleri, kullanımları elde edilen güzellik ve kanıt geçebilir. İmar uzay, iç tasarım - daire sahiplerinin elinde tüm ana şey - onarım sırasında emniyet kurallarına uymak için.

oturma odasında Drywall yapıların örnekleri (iç mekanlarında fotoğraf)

1D09CD0BED0BFD180D0B0-93-21681-101920x1080resizeinterior355619914005364753087c8f4d02b09a529b5b734714120ca5612831363599829113674968213

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 2

Adblock
detector