Biz kumaş asma tavan 8 ana kurallar kurulumunu gerçekleştirmek – nwhistorycourse.org

The BlogPopülarite kumaş onlar için dayanıklılık ve gerek özel bakım nedeniyle asma tavanOnların dayanıklılık ve onlar için gerek özel bakım nedeniyle Popülarite kumaş asma tavanlar daha fazla insan Organik kumaştan gerginlik tavan tercih ederim. Böyle kumaşlar dayanıklı ve uzman bakım gerektirmeyen gerçeği. Buna ek olarak, kumaş tavanlı herhangi odaya uyum uygun. çeşitli şekillerde Güvenli süspansiyon yapısı. Yüklemeye başlamadan önce, özel bir çerçeve yüklemelisiniz.


Kumaş tavan altına kurulum iskelet

Kumaş tavan özel baget yüklü olması. yüklemek için tavana kumaş web çoğunlukla baget-klip kullanılır. Bununla birlikte, bu tür bir tutturma sadece kesintisiz bezleri için uygundur. Diğer durumlarda, shtapikovye baget kullanmak daha uygundur. kendi elleriyle çok daha kolay sistemin kurulumunu gerçekleştirmek Shtapikovoy.

Kalıplar yapıldıkları malzeme değişir. Bağlayıcılar plastik veya alüminyumdan yapılabilir. Bütçeniz sınırlı değilse onlar daha güvenilir ve dayanıklı olduğu gibi, alüminyumdan yapılmış tercihi pervaz vermek önerilir.

Kumaş germe tavanlar baget yüklüKumaş germe tavanlar baget yüklü

Tesisat Teknolojisi baget:

 1. tavan hizalayın. Gerekirse, astar ve macun yüzeyine uygulanır. dolgu macunu kullanarak büyük çukurların kaldırmak unutmayın. Tedavi öncesi üzerinde sadece bundan sonra, bir baget kurulumunu başlatabilirsiniz.
 2. Baget istediğiniz değeri verin. Bunu yapmak için, bir demir testeresi kullanın.
 3. duvarlarda delik açın.
 4. duvara kalıp takın.
 5. duvarda delikler yapın. Bunu yapmak için, bir çekiç kullanın.
 6. özel çapa kullanarak Güvenli baskılar. Sadece bundan sonra doku bir web yüklemeniz gerekir.

elleriyle Dağı streç kumaş tavan

Yükleme pervaz tamamlandıktan sonra, gerilime web başlayabilir. Başlamadan önce, örtünün bütünlüğü emin olun. Ayrıca taşıyıcı sisteminin sağlamlığı sağlamak ve gerekli araçları hazırlamak gerekir.


Böyle bodrum veya banyoda gibi yüksek nemli odalarda, bir kumaş şeridinde yüklemeyi planlıyorsanız, plastikten yapılmış bir kama sabitleme sistemi kullanın.

Kurulumu başlatmadan önce, doku kumaş bütünlüğünü sağlamak zorundadırKurulumu başlatmadan önce, doku kumaş bütünlüğünü sağlamak zorundadır

Bir kumaş bez nasıl yüklenir:

 • Bir baget bir bez avantaj sağlayın. Aynı zamanda dış yaklaşık 10 santimetre perdeler hizmet etmelidir unutmayın.
 • Bıçak kilidi bıçak yardımıyla.
 • Eşit odanın diğer alanlarda kumaş uzanır.
 • Bir demir testeresi kullanarak fazla kumaşın kesin.
 • Baget özel dekoratif kaide kapatın.

Biz eski streç tavan kumaşı onarmak

Tavan kumaş tamir - basit bir süreç. Böyle bir yapıya onarmak için PVC veya kartonpiyer yapılmış asma tavanlar çok daha basittir. onarım başlamadan önce, gergin tuval söküp gerekir.Yukarıdaki komşular sular altında ise, bıçak mutlaka yapmaz sökmeye. Lambayı sökmek yeterli ve açıklıktan boşaltılır Doğru. elektrik kapatmak unutmayın.

su birikimi konuma en yakın yer alan bir nokta ters lamba: dolayı şu şekilde kumaş tavan spot su deşarj uygulayabilir monte gerçeğinesu birikimi konuma en yakın yer alan bir nokta ters lamba: dolayı şu şekilde kumaş tavan spot su deşarj uygulayabilir monte gerçeğine

yapısının sökülmesi için prosedür:

 1. elektriği kapatın.
 2. Ampulü çıkarın.
 3. Bir spatula ile profil katlayın. Eğer plastik bıçakları kullanın, öncelikle eklentisini çıkartın ve ardından profili eğmek gerekir.
 4. bez çıkarın.

dikişsiz kumaş tavan takma CLIPSO

Çok popüler CLIPSO, Fransız firması tarafından yapılan ağları, güzel görünüm ve dayanıklılık için teşekkürler. Buna ek olarak, resimlerin montaj birkaç saat içinde yapılır.

Eğer sorunsuz tavan ayarlamak önce, duvarlar ve tavan tedavi etmek gerekir. Yüzeyin yağdan arındırmak için tavsiye ve tüm çatlakları tamir edilir. İsteğe bağlı olarak kaplama duvarları ve astar katının tavan. Eğer ahşap bir evde kesintisiz tavan ayarlarsanız, daha sonra bir antiseptik solüsyon ile yüzey tedavi.

Ahşap ya da geleneksel tavan yüzeyinin kurulmasından önce işlenecekAhşap ya da geleneksel tavan yüzeyinin kurulmasından önce işlenecek

dikişsiz tavana monte:

 • duvarlarda pervaz yükleyin.
 • Baget-klipler yardımıyla kumaş elde edin. Kumaş baget 7-8 santimetre çıkıntı gerektiğini unutmayın.
 • odanın çevresinde bez sabitleyin. Web simetrik düzenlenmiş olduğundan emin olun.
 • Bir saç kurutma binayı kullanan tuval üzerindeki tüm kıvrımları ortadan kaldırın.
 • aşırı doku bir testere ile kesilmiştir.

özellikleri ve avantajları: elleri ile Perdelik kumaş tavan

ilginç tasarım çözümünü tkaney- kullanarak taban yüzeyi Draping. Bu yöntemi kullanarak Döşeme hemen her oda dekore edebilirsiniz. Nedeniyle doku ve renk çeşitliliği, kumaş bez herhangi bir tarzda tasarlanmış odalar, vermek üzere kullanılabilir.

Web yapılabilir:


 1. Keten. Bu örtü zarif ve nazik bakacağız.
 2. İpek. Odanızın klasik tarzda ise bu malzemeden yapılmış Kumaş, tavan bitirme için kullanılması tavsiye edilir.
 3. Pamuk. Bu örtü mükemmel yatak içine sığacak.
 4. Jüt.
 5. Sailcloth.
 6. Kadife.

Dropirovannye tavanlar alışılmadık ve ilginç bakmak, hemen dikkat çekecekDropirovannye tavanlar alışılmadık ve ilginç bakmak, hemen dikkat çekecek

Eğer ipek, jüt veya tuval yapılmış bir kumaş kullanmaya karar verirseniz, bu yapıştırıcı ile sabitlenebilir. Yapışkan ince bir tabaka ile tavana uygulanması gerektiğini unutmayın. Eğer tavana bıçak takmak sonra kuru bir bezle kumaş pürüzsüz. Bu teknik kırışıklık ve pürüzlülük görünümünü önlemek için yardımcı olacaktır.

perdeliklerin Avantajları:

 • Kumaşlar ısıyı iyi muhafaza eder.
 • zamanla deforme olmayan kumaşçılık.
 • Bıçaklar özel bakım gerektirmez.
 • Kurulum hızlıdır. Dahası, montaj bir ısı tabancası kullanımını gerektirmez.
 • Perdelik yardım taban yüzeyinin kozmetik kusurları gizler.

Tasarım dökümlü kumaş tavan (video)

asma kumaş tavan montajı - basit bir işlemdir. Önemli olan - kumaşın uygun bir Baget ve doku bulmak için. Bu ürünü kendiniz yüklemeye karar verirseniz, o zaman tavan boşlukta avans iletişimi tokatlamak ve taban yüzeyinde düzensizlikler ortadan kaldırır. renkler ve kumaş dokularının seçimi kendi tercihleri ​​ve tasarım tesislerine bakın. 


Leave a Comment

Your email address will not be published.

47 − 46 =

Adblock
detector