Biz giriş salonunda yapay taş kullanın: Kayıt 5 tiplerini – nwhistorycourse.org

The BlogYapay taş koridor yüzeyleri bitirme için popüler bir malzemedirYapay taş koridorlarda yüzeyleri bitirme için popüler bir malzeme artık yapay taş genellikle salon için bir bitirme malzemesi olarak kullanılır olmasıdır. mağazalarında sizi mümkün tasarımcının tüm olası düşüncelerini somutlaştırmak yapar yapay taş, farklı türde bulabilirsiniz. Bu taşın Herhangi türler yapay simüle edilebilir.


İç koridorda yapay taş çeşitleri

Suni taş kendi sınıflandırma vardır. bize daha fazla detay görüşlerini dikkate alalım.

Suni taş koridor seç iç mekan açısından gereklidirSuni taş koridor seç iç mekan açısından gereklidir

Aşağıdaki malzeme sürümleri:

  1. Çimento dayanmaktadır. Böyle bir çerçeve geleneksel olarak kabul edilir. Bu taşın Kapsamı iç gelen dış işe, genişliğindedir. , Üreticileri ek malzemeleri ve renkleri izin ekleme tasarım için yelpazesini genişletmek için. Olası duvarlar mutfak ve koridor dekorasyonu için uygun seçenekler bulmak için. Tasarım duvarlar suni taş, mekanik hasarlara karşı daha dirençli Çimento bazlı. Duvar dekor böyle materyalleri yıllardır sizi memnun edecek ve ek yatırımlar gerektirmez. Neme karşı dirençli malzeme çeşitli alanlardaki kullanımına izin verir. yangın dayanımı gibi mülkiyet mümkün şömine, soba, mutfak dekor kullanımını genişletmek mümkün kılar. Suni taş dezavantajı onun ağır olarak kabul edilir. malzemenin ağırlık göz önüne alındığında, uygun yapışkan taban seçmek gereklidir. O evde yapılabilir.
  2. Alçı temelinde. Ayrıca sıvı suni taş önemli ölçüde yukarıdaki türden ayıran hafifliği vardır. taş tercih edilen montaj olur. materyal çevre dostudur gibi odanın olumlu bir hava yaratacak iç kullanın. Isı ve ses yalıtım iç dekorasyon binaların çok faydalı bir hale getirir malzeme kalitesini. evde bir sıva yapay taş oluşturma - uygulanabilir bir görev.
  3. akrilik temelinde. akrilik yapay taş Kapsamı çok çeşitlidir. Taş çarpıcı Bu tip dekorasyonunda kullanım seçenekleri. İç alan ek olarak, akrilik taş, tezgah üstü, pencere eşikleri üretiminde kullanılan mutfak için ezilir. Suni taş diğer türlerinden farklı olarak, akrilik taş kesinlikle su geçirmez.
  4. Seramik tabanlı. Sadece yüksek sıcaklıkta kalsinasyondan sonra daha da güçlenmektedir.
  5. Sıvı. avantajı bireysel formda dekor ayrıntıları oluşturmak mümkün olmasıdır. Az dayanıklı suni taş.

koridorda yapay taş kullanılarak İç tasarım

Giriş holü, bir kural değil, geniş bir alana odası ve aynı odanın işlevselliği tam olarak değerlendirilemiyor olarak değil seyrek tasarımı, dikkatsiz olur. Ama koridorda Eğer daire hakkında ilk izlenim de koridorda oluşan misafir karşılamak. Salon alanı oldukça pratik ve dayanıklılığı ve güvenilirliği bitirmeliyiz.


Dekoratif taş tasarlayacak koridor ilginç ve orijinalDekoratif taş tasarlayacak koridor ilginç ve orijinal

koridor ve hatta koridoru bitirme için ideal materyal - bu yapay taş dayanarak.

Duvar kağıdı sürekli toz, kir ve neme maruz odasında birkaç yıl sürmez. Dekorasyon yapay taş nedeniyle malzeme pahalı görünebilir olması nedeniyle, bir odak ile sınırlı olabilir. Suni taş belirli tasarım yerleri güçlendirir.

koridor ve duvar kağıdı Yapay taş

Çok hafif malzemeden kullanımında Yapay taş. Ne evde yalnız kullanılmak üzere popüler hale getirmektedir. Ama, her durumda olduğu gibi, yapay bir taşla uğraşırken kullanma talimatlarını okumalı ve dikkate bütün öneriler alın.İlk adım için kullanılan duvar tipini belirlemek için:

  1. Geleneksel kağıt duvar pratik değildir. Bunlar çok katmanlı olabilir, ama artan gücü, onlar farklı değil. Yapışkan zor çalışmak için yapım sadece kağıt yüzeyini ıslatmak taş bitirme için de kullanılır.
  2. Vinil duvar kağıdı olmayan dokuma ve daha dayanıklı, ancak ağır ve yapay taş dayanıklı kaplama ile çalışmayabilir.
  3. Sıvı duvar kağıdı sadece isim olarak aslında sıvıdır. Duvar kağıdı tutarlılığı uzun sıva ile yapar.

Sonuç: Suni taş duvar kağıdı ile birlikte duvar dekorasyonu - Kolay bir iş değil.

Eğer taş koridor dekorasyon başlamadan önce, ilk olarak duvar kağıdı türünü tespit etmelidirEğer taş koridor dekorasyon başlamadan önce, ilk olarak duvar kağıdı türünü tespit etmelidir

duvarına duvar kağıdı ile başlayalım. Tabii ki, duvar kağıdı duvarlarının tüm yüzeyine yapıştırılmış olabilir, ancak tasarım taş anlamına edildiği arsa, sen etkilenmemiş bırakmamalıdır. Ve dekore edilecek herhangi çalışma yüzeyi gereklidir önce işlemek ve düzgün hazırlamak için unutmayın. yüzeye malzemenin yapışma kalitesi sadece yapıştırıcı üzerinde düzgün malzemeyi birleştirmek değil, aynı zamanda iyi niyetle, duvarlar çalışmaya hazır bağlıdır. Birçok bilinçli veri sahne görmezden ekstra para, zaman ve enerji harcamak istemiyordu. Ama bu tamamen yanlış.

duvar duvar kağıdı ile papered olduğunda, yapay taş kurulumuna geçilebilir. Bu tür operasyonlar karmaşık görünmüyor, ama soru zaten pokleit uzun süre duvarın tüm yüzeyinde duvar kağıdı ve dekor taş sadece şimdi aklıma geldi eğer ne yapacağını, doğar? Yukarıdaki önerilerin böyle bir seçenek mümkün olmadığını izleyin ve acımasızca duvar kağıdı çıkarmak için ancak seçim yok edebilir.

Ama her zamanki kayrak kalem ve çok keskin bir bıçak kol için size değer ve sorun çok çabuk çözülecektir. Sadece gerekli mekanları bıçak ve yapıştırma taş kucağına konturu boyunca kesilmiş dikkate yapay taş tüm önerileri alarak özetlemektedir. vernikle Son Kat dekor ömrünü uzatacaktır. Önce yapay taş sopa olabilir. Duvar kağıdı sınırında yer alacak taşlar, yapışık bırakmayın. iş örtüşmesine hakkında hatırlayarak, onların son rötuşları Haşıl.

Hemen hemen aynı ilkelere sıvı duvar kağıdı ile çalışan kurdu, tek fark rulo olmasıdır. Kaplama birbirlerine üst üste gelmez şekilde hafifçe, eklemler, çalışma birbirinden duvarlarına uygulanır.

Suni taş ile süslenmiş giriş holü,

Suni taş dolgu farklı yapıların malzemelerden oluşabilir. renk, doku tarafından taşların farklı versiyonları, iç geçerlidir. ahşap özellikle çekici bir kombinasyon. Bu büyük taş ve metal tandem görünüyor.


Suni taş duvar dekorasyonu yardımıyla, küçük bir koridor daha çekici ve modern yapabilirsiniz olunSuni taş duvar dekorasyonu yardımıyla, küçük bir koridor daha çekici ve modern yapabilirsiniz olun

malzemenin Yapay yaşlanma, çok çekici ve alakalı görünüyor.

Duvar sıva ile birleştirilebilir. Bir kazan-kazan - taşla birlikte dekor fotoğraflar. Antik kolay bir atmosfer oluşturma, sadece kireçtaşı dekorasyonda kullanın. senin koridor ve koridor bölgeleşmeyle bir ihtiyaç varsa, farklı clutches kullanabilirsiniz. dokusal istenilen alanı farklı kombinasyon işaretleyin. Çok şık görünüyor duvarların tüm yüzey üzerinde beyaz renkte duvarcılık.

giriş salonunda yapay taş kullanımı (video)

Açık tuğla - her zaman basit, taze ve zarif. Duvarlar uygundur resimlerinde toplayıcıları ile dekore edilmiştir, sadece duvara koyun. Ve onları avantajlı bütün iç kombine edelim. taş ve cam, taş ve ayna birleştirin. Yapay ve doğal ışık oynar ışık unutma.


Bir koridorda yapay taş duvar dekorasyonu örnekleri (iç fotoğraf)

2-Min242418576f9bc4b84101920x1080resizeportfolio18399313414455702097101461936175vkcom23artifikal-taş-1338801762

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 4

Adblock
detector