Biz gerginlik tavan oturma odasında aydınlatma belirleyin: 5 Vurgu – nwhistorycourse.org

The BlogBir streç tavanlı oturma odasında orijinal iç oluşturmak için mükemmel bir seçim spot kullanımı olacağınıBir streç tavanlı oturma odasında orijinal iç oluşturmak için mükemmel bir seçim Birçok kişi taban yüzey gerilimi tavan süslemeleri tercih spot kullanımı olacaktır. Bu tasarım evrenseldir ve çekici görünüyor. Şerit LED veya spot asma tavanlar için ışık kaynağı olarak kullanılırlar. Eğer spot kullanmayı seçerseniz, akkor, floresan veya LED ampuller kullanmak mümkündür.


oturma odasında asma tavan spot lambalarını

her iç mekana ile uyum uyum çünkü Nokta aydınlatma, en sık kullanılır. Teşekkür spot için, farklı aydınlatma efektleri oluşturabilirsiniz. Örneğin, LED ampuller yardımıyla bir yıldızlı gökyüzü oluşturabilir.

spot farklı türleri vardır. Onların yardımı ile, bir rekreasyon alanı ve çalışma alanına oda bölünmüş olabilir. İmar LED kullanabilirsiniz veya halojen lambalar yönlü hafiftir.

Odanın etrafında spot Rasyonel düzenlemesi İş ve eğlence için gerekli alanların iyi kapsama sağlamakOdanın etrafında spot Rasyonel düzenlemesi İş ve eğlence için gerekli alanların iyi kapsama sağlamak

Yararları spot:

 1. Nispeten düşük maliyetli.
 2. Tutumluluk. Oturma odasında spot ışıklar tükettiğini çok az elektrik beri, harika bir çözüm olacaktır.
 3. Çok yönlülük. herhangi bir tasarım ile iyi uyum Spot.
 4. Sıkılık. Sahip olduğu küçük boyutu nedeniyle, kolay montaj spot tavana monte. Büyük bir delik tuval kesmek gerekmez.

Olağandışı seçenekleri Tavan

tavanlar aydınlatma için başka hangi seçenekler var askılı? Salon noktalar tasarımına uyum sığdır. Onlar özel tavan Yönlü ışıkları vardır. tasarım odası herhangi bir yerindeki doğrudan ışığa noktalar sağlar. aydınlatma Genellikle bu tür yardımcı madde olarak kullanılır, ancak eğer arzu edilirse, bu çekirdek olarak kullanılabilir.


noktalar avantajları:

 • Çok yönlülük. Spotlar kolayca çok seviyeli streç tuval üzerine monte edilebilir.
 • Kolay kurulum.
 • Noktalar ek bir trafo gerektirmez.
 • Dayanıklılık. Sayısız örnekler noktalar lambaları veya spot ışıkları daha dayanıklı olduğunu göstermiştir.

Standart dışı iç mekan hayranları için iyi bir seçenek dahili spot ışıkları ile yıldız gergi tavan kullanımı olacağınıStandart dışı iç mekan hayranları için iyi bir seçenek dahili spot ışıkları ile yıldız gergi tavan kullanımı olacağını

Noktalar girintili yüzey vardır. Yüzey noktalar kolayca tuval asılı monte çünkü Uzmanlar, ikinci düzenlemeye tercih vermek için önerilir. Bundan başka, bu aydınlatma düzenlemesi, önceki yüzey hazırlama ve temizleme dışarı doğru kablo gerektirmez.

Biz kreş aydınlatma seçmek

Çocuk odasında ışık gergi tavan için gömme aydınlatma armatürleri kullanılması önerilir. aydınlatma için halojen ve LED lambaları gibi kullanılabilir. Alternatif olarak akkor ampuller kullanılmasına izin vermiştir. Gömme dairesel ya da kare bir konfigürasyona sahip olabilir.girintili aydınlatma konumlandırma bir satır veya aşamalı bir şekilde olabilir. Uzmanlar ikinci seçeneğe tercih vermek için önerilir. Dama tahtası deseni güzel görünüyor, ama aynı zamanda oda boyunca ışığın üniform dağılımını sağlamak için izin verir sadece.

Eğer gömme aydınlatma kullanmayı seçerseniz, o zaman halojen lambalar için tercih vermek. Bu özel bir silika camdan yapılmış ve yüksek sıcaklıklara karşı yüksek dirençleri vardır. Çerçeve ve dekoratif flanşlar lamba metalden yapılmış olmalıdır böylece halojen lambalar, çalışma sırasında çok sıcak hale unutmayın.

onun psikolojik durumu üzerinde olumsuz etkileyebileceğinden kreş ışık alır, değil çok parlak olmalıdıronun psikolojik durumu üzerinde olumsuz etkileyebileceğinden kreş ışık alır, değil çok parlak olmalıdır

halojen lambaların avantajları da ele alınabilir:

 1. Yüksek parlaklık.
 2. Pratiklik. Eğer açtığınızda floresan ışıkları farklı olarak, halojen lambalar anında yanar.
 3. şekillerin bir geniş.
 4. Dayanıklılık.
 5. Düşük maliyetli.

Raster aydınlatma Modern germe tavanlar

oturma odası aydınlatma için, raster armatürleri kullanabilirsiniz. Onlar gömülü ve yama edilir. raster floresan veya LED ampuller için kullanılan aydınlatma armatürleri gibi.

daha az ısı ve LED daha parlak parlaklık çünkü Uzmanlar, floresan lambalar tercih vermek önerilir. Bununla birlikte, bunlar nedeniyle biraz ışık spektrumunun eşit olmayan dağılımı renk algılama bozabilir.

aydınlatma ile gerginlik tavana her tür Desen çok özgün ve rafine görünüyoraydınlatma ile gerginlik tavana her tür Desen çok özgün ve rafine görünüyor

Eğer raster armatürleri kullanıyorsanız, bazı nüansları göz önünde bulundurun:

 • armatürleri için kablo oluklu boru koymak için emin olmak gerekir, ve bu yerler kablonun küçük üst üste bindirmek için bir düzenleme armatür.
 • Armatür sadece özel bir terminal bloğu yoluyla ortak bir kablo bağlanmalıdır.
 • raster lambalar için paneller için Profil alüminyumdan yapılmış olmalıdır.

parlak streç tavan için aydınlatma seçimi

parlak tavan tescili için, LED lambaların LED şerit kullanılması önerilir. Bazı iç detayları vurgulamak ve görsel alanı genişletmek için kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, LED şerit birkaç işlevsel alanlara oda kıracak.


LED-arka plan Avantajları:

 1. Kolay kurulum. Bu kapsama yüklemek için, bir çift taraflı bant gerekecektir.
 2. Ekonomik. LED-arka ışık halojen lambalara göre 2-3 kat daha az enerji tüketir.
 3. Yüksek hizmet ömrü.
 4. Hiçbir ısınma.
 5. kurulu esneklik herhangi bir tasarım fikirlerini uygulamak için yardımcı olacaktır. Örneğin, bir zikzak biçimde bandı koyabilirsiniz.

parlak streç tavan için odanın ortasında çevresinde spot ve avizeler mükemmel bir seçim kombinasyonudurparlak streç tavan için odanın ortasında çevresinde spot ve avizeler mükemmel bir seçim kombinasyonudur

aydınlatma parlaklığı özel sistem kullanılarak ayarlanabilir. tek renkli onun üretimi için, güç kaynağına ürünü bağlamak gerekir. Ürün bir sönük aracılığıyla olmaktır bağlayın.

tavanlı oturma odası aydınlatma için seçenekler (video)

oturma odası aydınlatma için, aydınlatma armatürleri çeşitli kullanabilirsiniz. aydınlatma belli bir yöntemin seçilmesi odasının tasarımı ve web doku bağlıdır. country müzik veya minimalizm tarzında yaşayan, raster armatürleri tercih vermek önerilir. Diğer durumlarda, spot veya LED şeridi kullanmak daha uygundur.


tavanlı oturma odasında aydınlatma (fotoğraf)

0ce88340f34f3b190f94e5bad1f7fe7a16736-267708zoom1379225278145865424321920649414586538741595226484

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1

Adblock
detector