Biz bej ve kahverengi tonlarında bir oturma odası yapmak: 6 kombinasyonları – nwhistorycourse.org

The BlogModern oturma odası tasarımı için en popüler seçenek bej tonlarında olduğunu Korichevamodern yaşam için en popüler seçenek bej ve kahverengi tonları, uzun bir süre için ortalama evlerde kullanılan bir klasik, bej ve Koricheva tonahGostinaya içinde odanın tasarımdır. Tüm yeni - iyi eski unutulmuş, bu nedenle bugün gerekli değildir bu yüzden fiili çalışma süresini göz ardı edilir. Tabii ki, onlar biraz sonuçta ultra modern bir iç elde etmek için değiştirilebilir. Kahverengi tonları insan gözünde son derece yararlı etki, bu nedenle bu çok büyük bir hata olur terk.


kahverengi renklerde Yaşam: çok karanlık değil

bej ve kahverengi renklerde yaşamak oldukça etkileyici görünüyor, ancak birçok ev sahibi seçilen kavram çok karanlık olmadığını yaşıyoruz. Düzgün diğer tonları ile kombine Aslında, hatta çikolata tonu, asil bakacağız. Hatta daha ince hale gelir ve modern ilaçlama kazanacaklardır.

Pastel renkler oturma odası yapmak, rahat, sıcak ve dinlenme rahatPastel renkler oturma odası yapmak, rahat, sıcak ve dinlenme rahat

Örneğin, odada mükemmel kombinasyonlar şunlardır:

 • Pastel tonları;
 • soluk sarı;
 • gri;
 • kırmızı;
 • Zümrüt yeşili;
 • Bordo.

Tabii ki, şık iç ve tat mutlak eksikliği arasındaki yakalamak çizgi bazen çok zordur. Yani bir olayı önlemek için, seçkin tasarımcıların eserlerinin tipik örneklerinden aşina olmak için ilk neden gerekli olduğunu vardır. On onların gelişmelerin temelini oluşturdu ve kendi şaheser bireysel isteklerine ve odanın özelliklerine uyarlanabilir.


tartışmalı konularda bir dizi varsa, aniden hassas konulara ışık tutan bir profesyonel tasarımcı medet daha iyidir.

En güvenli seçenek uzman bir kroki sipariş olduğunu ve evde zaten biliyoruz. Böylece, tüm onarımlar daha ucuz ve daha başarılı olacak.

Salon açık kahverengi monokrom paleti

kahverengi tonlarında aydınlık oda sakinleri iyiye durumu değiştirmek için hayal modern dairelerde, için büyük bir nimet olabilir. Ancak, odaya temel renk tonu ile aşırıya gerek çok karanlık orada değil mi.
Onların doğası gereği, açık kahverengi tasarım sıcak, ama odanın bireysellik sıcağında orada kayıp değil? Bazı insanlar tamamen unutulmaz, kişiliksiz alabilirsiniz inanıyoruz.

Eğer şık dekor elemanları kullanabilirsiniz bir açık kahverengi oturma odası ilginç ve özgün olunEğer şık dekor elemanları kullanabilirsiniz bir açık kahverengi oturma odası ilginç ve özgün olunistemeyen kişiler bu duruma rehin yapılabilmesi için, o kuvvetle başka bir dönüş, bir daha canlı bir renk alması tavsiye edilir. Örneğin, bir nane yeşili.

Ancak bu durumda, tasarımın temel kurallar vardır:

 • desenli olarak hareket etmelidir daha parlak bir gölge;
 • Eşlik eden renk, toplu% 30 maksimum çok fazla olmamalıdır;
 • çok hızlı bir şekilde insan gözünün yorgun olduğunu Az parlaklık,.

yeşil renk hemen hemen her tonları ile karıştırır. En önemlisi olarak, donuk ideal kahverengi seçilen gölge uygun. Bu kombinasyon aynı zamanda, büyük için uygundur, ve küçük bir oda için. Ve en önemlisi, ona bir ilgili aksesuarlar almak çok kolay olacak.

bej ve kahverengi renklerde oturma odası iç: aksesuarları almak nasıl

bej ve kahverengi kombinasyonu, çok başarılı olarak kabul edilir birbiriyle mükemmel bir uyum içinde bu tonları çünkü. İşlemden sonra Geriye kalan tek şey - mobilya aksesuarları ve bağlantı renklerini almak etmektir. Ama bu, ilk bakışta, basit bir işlem genellikle sıradan insanlara zorlukların çok sayıda yapar. aksan al ve mantıksal iç çok zordur bağlantı! Ve yine, bu yol geçmesi gereklidir.

Şık konuk odaları için mükemmel dekorasyon koyu kahverengi renkteki küçük halı olacakŞık konuk odaları için mükemmel dekorasyon koyu kahverengi renkteki küçük halı olacak

kahverengi tonları için en:

 • Benzer tonlarda renkli halı;
 • kahverengi çerçeveli Resim veya halıları;
 • altın kaplamalı Heykelciği.

Birçok ev sahipleri, hayran, mağazada Noel satışlarını duygu, in-house nalyapistost bir tür oluşturur çoğu aksesuar, çok sayıda satın. minimalizm yardımcı olacaktır Böyle bir olayın meydana gelmesini önlemek için. Üst üste raflarında tüm komisyon gerekli değildir! Daha iyi bir satın - iki küçük rakamlar, hangi içine mükemmel uyum evin sahipleri, görüşüne göre. Her adım dikkatlice düşünülmüş tartılır gerekir. Dikkat çekici, aksesuarlar beyaz ve gri-kahverengi gölgede olabilir. Ancak, temel kavram mutlaka içlerinde muhafaza edilmelidir.

Yeni renkler için yer vardır! Ama bunların her akım iç bağlayıcı olması.


Siyah ve kahverengi oturma odası: ultra motifler

Çok fazla çok koyu bir arada olduğu için siyah çikolata rengi Seçilen birkaç ev sahibi yaşamak.

kahverengi ve siyah tonlarında bir oturma yaratıcı ve yaratıcı kişiliğe seçmek için tercih yapmakahverengi ve siyah tonlarında bir oturma yaratıcı ve yaratıcı kişiliğe seçmek için tercih yapma

Ancak bunu kendiniz için seçmek için acele:

 • Gösterişli kişilik;
 • kalabalığın arasından sıyrılmak için Wishes;
 • çok modern bir tarzda Hayranların;
 • Yaratıcı insanlar.

Bu üslup hiçbir şey yanlış, bu yüzden de ondan korkmak gerekmez. Tabii ki, siyah batık duvar değmez, ancak kahverengi hafif gölge oldukça gerçek bu amaçla almaya. Bir çok taze ve şık alın!

oda perdeleri veya benzer renk duvar ünitesi ışık olabilir durumu kurtarmak için çok karanlık gibi bir durum varsa. Bunlar iç seyreltmek ve hataları karanlık bir tasarıma düzeltin.


bej ve kahverengi renklerde Narin oturma odası (video)

kahverengi tonlarda Living - bu uzun bir süre boyunca modern toplumda yerleşmiş bütün kanunları, bir meydan okumadır. Onlar dayalı, ancak birkaç geliştirmek hatta değiştirmek ve edilebilir. Sonunda, yeniliği uzun yıllar memnun edecek bir rafine iç almak mümkün olacaktır.

bej ve kahverengi renklerde salon tasarımı (iç fotoğraf)

4-lux-tasarım-yeni1251314389b3508b5a20764b1b41666e2755c091347151014100036131363170459img71431artleocom-5105dizain-1-komnatnoj-rvartiri-22

Leave a Comment

Your email address will not be published.

29 + = 37

Adblock
detector