Bir yıldızlı gökyüzü tavan Seçimi: boya veya projektör – nwhistorycourse.org

The BlogModern teknolojiler evde yıldızlı gökyüzü için izinModern teknolojiler sadece profesyonel üreticileri tarafından evinin tavan yıldızlı gökyüzü kendini yapmak düşünmek domaBudet yanlışlıkla bir yıldızlı gökyüzü için izin. hızlı ve herhangi bir özel alet kullanmadan bir oda dekorasyon düzenlemek için birçok hile vardır. Elleri evinin parlayan yıldızlı tavana yerleştirilen ile mümkündür, nasıl birkaç seçeneği göz önünde.


yıldızlı gökyüzü tavanda projektörü nasıl seçilir

tavanda bir yıldızlı gökyüzü koymak fikrinin gerçekleşmesi için sağlayacaktır kolay çözüm, projektör haline gelir. Bir projektör seçerken Elbette dikkate tavan yapısının özelliklerini ve hak kazanabilirsiniz hangi fiyat kategorisini almak gerekir.

Özellikle:

 • Eğer takımyıldızları ve ayın tam projeksiyon sadece kubbeli tavan odasında görünür istenen etkiyi sağlayacağını bekliyorsanız. Doğal olarak, böyle bir makinenin maliyeti oldukça kuruş maliyet.
 • Düz veya katmanlı: Daha bütçe projektörler kaotik parıldayan gök cisimleri farklı tavan türleri ile odalar için satın alınabilir.

Ağ bağdaştırıcısı üzerinde değil, aynı zamanda pille sadece çalışabileceği bir model seçmek akıllıca olacaktır. Müşterilerden gelen geri bildirim genellikle kordon biraz kısa olduğunu göstermektedir ve projektör koymak için yeterli değildir yüksektir - tavana yakın. Eğer yere bırakmak eğer, aydınlık yıldız bulanık hatlarını var. Bu arada, tavana karanlık yıldızlarda iyi beyaz olan, gibi görünecektir.

İlginç bir çözümü - Otori için projektör çalar saat, çeşitli işlevleri birleştirenİlginç bir çözümü - Otori için projektör çalar saat, çeşitli işlevleri birleştiren


Bir projektör satın almadan önce hayal kırıklığı korunmak için, ne yaptığı çalışmanın sonucu beklenebilir için nasıl bir videoyu görmek için önerilir.

Germe tavanları: baskı ve fiber

gerçeğe fikirlerini çevirmek Eğer gerginlik polotka montaj korkmuyoruz, o zaman yıldızlı gökyüzü panorama çeşitli yollar olabilir biliyoruz.

Ancak bu durumda, uzmanların yardımına gerekebilir:

 1. Parlak parlayan yıldızlı yanılsama bir optik fiber oluşturmak için yardımcı olacaktır. Bu tasarım ile veya delik olmadan uygulanabilir. İlk durumda neon iplik tavandan orijinal avize ve ikinci olarak sarkma - arka ışık tavan yapısı içinde filmin altında gizlidir.
 2. 3D efektler Hayranları streç tavan için PVC film üzerine baskı sipariş tavsiye edilebilir. tavan üretimi LED spot veya kompakt abajurlar kullanılan floresan lambalar ile tandem olarak planlanmalıdır - bulmak zor bu fotoğrafa hantal avize ve tasarım şatafatlı bakacağız.

Parlayan yıldızlı yanılsama yaratmak tavan monte ışık kaynaklarının çok sayıda zaman Parlayan yıldızlı yanılsama yaratmak tavan monte ışık kaynaklarının çok sayıda zaman "Yıldızlı gökyüzü" teknolojisiFiber montaj teknoloji streç tavan için bir malzeme seçiminde öneme sahiptir. Yani, ekipman tasarımında gizlidir ve yıldız sadece boşluk, fit saten, parlak ve mat resimleri görülebilir zaman. Daha kalın süet malzemeleri seçmek için gerekli delinme ile montaj - sonra delik açılır olarak göze çarpan ve hatta tamamen görünmez olmayacaktır.

delik olmadan bir tavan montaj sırasında yıldızlı gökyüzü alanı 10 m2 geçmemelidir unutmayın. Aksi takdirde, zamanla, inşaat sarkmaya başlar.

tavan ve duvar kağıdı yıldızları yapmak nasıl

Bugün, lüminesans etkisi duvar seçenekleri, çeşitli ticari olarak temin edilebilir. Bu duvar kağıtları Eğer özellikle seçin ve tavan için olabilir - gökyüzünün görüntü ile.

3d etkisi ile duvar kağıdı Parlayan tavana yıldızlı bir gökyüzünün yanılsama yaratacak3d etkisi ile duvar kağıdı Parlayan tavana yıldızlı bir gökyüzünün yanılsama yaratacak

dikkat etmek tavsiye:

 • Floresan sadece karanlıkta parlayan, aynı zamanda 3D etkisi yoktur malzemeleri yuvarlandı. Onların yaratılış teknolojisi birkaç yıldır duvar kağıdı elemanları üzerinde yazılı titreşim devrelerini sağlayan şekilde tasarlanmıştır.
 • Fosfor duvar kağıdı - resim ışığa yutulan enerjiyi dönüştürme yeteneğine sahip bir fosfor ile akrilik boya malzemeye uygulanır.

Bu malzemelerin tavan yapıştırma kaplama teknolojisi vinil duvar arasında hiçbir fark yoktur. Bu ön-hizalama tavan yüzeyinin arzu edilir.

Bu tür duvar belirgin avantajı - toz ve nem itici özellikleri vardır. temizlemeden ıslak gerçekleştirmek için izin verdi.

Bir problemsiz tavan yıldızlı gökyüzü elleriyle nasıl yapılır

Dekorasyon zaten tavan yıldızlı kaplı ve ay görünse kadar zor değildir.

Asterisk-etiket aydınlık bir gece gökyüzüne sıradan tavan açmak kolaydırAsterisk-etiket aydınlık bir gece gökyüzüne sıradan tavan açmak kolaydır


Bu farklı şekillerde yapılabilir:

 1. fosforik etiket kullanma;
 2. yıldızların ve diğer çeşitli gök cisimlerinin şeklinde resimlerini çizin.

Bu süreçte de kendi hile ve inceliklerini vardır. Şekilde için karton düzgün, önceden kesilmiş şablon çıktı. Ve sonra bir yüzey parlak boya veya vernik süslemek için kullanabilirsiniz.

Yıldız filmden Oracal den kesilebilir. Bu sadece çok güçlü, ama aynı zamanda farklı bir yüzeylerde bakımlı - bu malzeme açık hava reklamcılığı için kullanılır, böylece kapalı bir alanda çok uzun sürecek hiç şüphe yoktur.

yapısına göre bir film kaliteli bir yapıştırıcı ile, bu yükleme için uygun olan, ve aynı zamanda, su, yağ ve deterjanların etkilerine karşı yüksek direnç derecesine sahip, yumuşak ve esnektiryapısına göre bir film kaliteli bir yapıştırıcı ile, bu yükleme için uygun olan, ve aynı zamanda, su, yağ ve deterjanların etkilerine karşı yüksek direnç derecesine sahip, yumuşak ve esnektir


Oracal çok hızlı bir şekilde ve sıkıca kavranması, bu film, dikkatli bir şekilde, malzeme tesviye silindiri yapıştırılmalıdır. Bu hava ile deforme çizim kabarcıklar görünmüyor.

Tavana bir yıldızlı gökyüzü rengini seçin

gökyüzünün tarzında dekore tavan, rengi ne olmalıdır, bunun revet yüzeyine karar verildi teknoloji büyük ölçüde bağlıdır.

daha ayrıntılı olarak bu seçenekleri göz önünde bulundurun:

 • Projektör tavan kullanırken beyaz yapmak daha iyidir, ama aynı zamanda pembe, mavi, kırmızı, sarı, açık yeşil tonları ince sesleri olabilir.
 • optik fiber ile donatılmış asma tavanlar, için, canlı bir kontrast yaratmak için siyah, koyu mor, lacivert kumaş seçmek gereklidir.
 • bir ışık etkisi ile duvar kağıdı hafif bir arka plan ile seçilir. Gün ışığında, onlar fark olmayacak gökyüzünün anlamaya, ama geceleri o bütün görkemiyle görünecektir.

parlak yıldız tavan yüzeyinde durdu tavana rengini seçerken kontrast teşkil edecek zaman önemlidir.

Renk algılamada büyük önem ışıktır. Tavan sınırsız yıldızlı gökyüzü izlenimi verdi için, parlak yüzey gerilimi tavan amaçlayan bir kontur LED ışıklar olun.

Stretch yıldızlı gökyüzü (video) tavanları

Tavan, stilize yıldızlı gökyüzü, parlak bir vurgu iç tasarım olarak görev yapacak. Ancak tasarım önemsiz küçük şeyler olmadığı için. Malzemelerin seçimi dikkate tavan rengini oda aydınlatma almak, hem de mali yetenekleri hesaplanması gerekmektedir.

yıldızlı gökyüzü tavanı (fotoğraf)

530nebo-00212352012-12-28potolokzvezdnoenebo135281253194021833989862854651n4695cb3b19cbf906e45dac0da0913068XL1313132333aldis050111527356w640h6402810201117801327428623natjazhnoj-potolok-so-zvezdnym-nebom3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 56 = 64

Adblock
detector