Bir yatak odası tasarımı oda seçme: 30 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogDüzgün düşünülmüş tasarım yatak odası-salon sahipleri, aynı zamanda misafirler sadece memnun edecekDüzgün düşünülmüş tasarım yatak odası-salon sahipleri, aynı zamanda gosteyDizayn yatak odası sadece memnun edecek - çok karmaşık ve zaman alıcı kompozisyonlar oluşturdu yalnızca bir uzman bunu başaramaz. Hiçbir gereksiz ayrıntılar olmalı ve gerekli tüm unsurlar cari fonksiyonel yük ile sağlanır. o niteliksel da mümkündür ve bulundurma kaybeder çünkü uzayın en az artık, bir cümle olacak.


Gerçek olup olmadığı: Aynı odası ve yatak odası ve salonda

Bir yatak odası tasarlayın ve oturma odası birbirinden kökten farklı, ama mevcut kare görüntüleri her zaman sadece iki oda inşa etmek için bir fırsat sağlamaz. Sonuç ve odası ve yatak odası gibi bir odadan yapmak zorunda kalacaktır.

Aşağıdaki koşullar yerine getirildiği takdirde bu tamamen mümkündür:

 • Müşteri seçilebilir ve nötr;
 • Her bir metrekare advisedly kullanılır;
 • Başlangıçta başka ve tasarım uygulanan olduğu bir skeç tarafından geliştirilen.

bir oda ve yatak odasında oluşturma ve salon kendi elleriyle oldukça mümkündürbir oda ve yatak odasında oluşturma ve salon kendi elleriyle oldukça mümkündür

Aslında, böyle bir projede büyük bir olay değil. Bir arzu varsa, en iyi göz önüne tüm isteklerini almak ve gerçekten yüksek kaliteli iç çözümler oluşturmak profesyonel hizmeti kullanmak daha iyidir. tek dezavantajı bu tür bir hizmet için oldukça düzenli bir miktar ödemek zorunda kalacak olması.


Bağımsız sadece kendi gücünü kullanarak, fonksiyonel yük alanı mümkündür farklı düzenlemektedir. esas olarak biz, yetenekli tasarımcıların fikirlerin belirli bir durum için en başarılı almak onların özünü anlamak ve kendi evlerinde onları adapte edilmelidir. Her şey mümkün! Ancak, bu tür fikirlerin uygulanması zaman alır. Özellikle faaliyetlerin böyle bir dizi ilk defa ana keşfedilmiş eğer.

En iyi tasarım: oda yatak odalı

En stratejik bir oda, salon ve yatak odasında bulunan yapmak için, ben bu alanların her birinden almak istediğinizi anlamalıdır.

Örneğin, bir yatak odası içermelidir: • Sleeper;
 • tablo Pansuman;
 • Dolap.

Benzer şartlar ortaya çıkarmak ve kitleye için gereklidir.

yani:

 • Dinlenmek için bir yer;
 • TV, ev sineması, vb.;
 • favori borsanın için rafları ya da mobilya duvarı.

Yer kazanmak için, benzerlikler tahsis edilmelidir. Yani, salonda ve yatak odasında, rahatlamaya nerede, döşemeli mobilya görmek istiyorum.

oda tahsis odalı edilmelidir dinlendirici ve eğlendirici için yeroda tahsis odalı edilmelidir dinlendirici ve eğlendirici için yer

o istek üzerine birkaç tam yataklarda dönüşecek bir kanepe olsun. Önemli olan en uygun ve kompakt versiyonu seçmektir.

Tuvalet masası - Adil seks her odada önemli bir özellik. Sadece misafirler genellikle gelir ve irade, en azından garip odasında koydu. o mobilya duvarı ile birleştirilmiştir, yani daha iyi olur. Bu tür Hazır kopyaları neredeyse hiç bulmak bozulursa, sipariş ellerinden geleni yapacaktır. hayatın böyle mahrem ayrıntıları talebi üzerine meraklı gözlerden gizlemek için basitçe.

Dolaplar, dolaplar özellikle, fazla olmaktadır, dolayısıyla dikkat en geniş seçeneğe ödenmesi gerekmektedir. Seçilen seçenek ayrılan uzaya en modern ve mükemmel bir uyum olduğunu emin olmak için tavsiye edilir. salonu ve yatak odası Dekorasyon ahenkli olabilir! Ancak, onarım tüm odasında tamamen yapılmalıdır. Aksi takdirde, oda biraz Sökülmüş bakmak ve ortak bir daire andıracak.

Modern bir dairede yatak odası odası

Modern planlama bir ayırt edici özelliği - hatta standart Kruşçev bir oturma odası, yemek odası, oturma odası ve yatak odası olacak hangi nedeniyle boşluk açık bir imar vardır. Ve bu oda sayısına rağmen bir!


Görüş alanı bir ev ya da eski planın daire alırsa, mümkün olduğunca beğeninize donatmak. Birlikte olması gereken doğru şeyleri seçmek yeterlidir.

Bu durumda, şeyler ve iç "omurga" zaten hangi yalnızca en gerekli seçmelisiniz, oluşmuş olup olmadığını.

Modern bir dairenin yatak ve salonda bölgelere ayrılırModern bir dairenin yatak ve salonda bölgelere ayrılır

Ve aşağıdaki kriterler temelinde yapılmalıdır:

 • Mobilya veya öğe iyi durumda olması gerekir;
 • Tüm öğeler ideal olarak birbirine uygun olmalıdır;
 • şeyler işaretli "ve aniden yararlıdır" seçmeyin;
 • iç Seçilmiş elemanlar olarak önyargılı olmalıdır.

büyük şeylerin çeşitliliği ve hareket planlama ile, vazgeçmek bunlardan en azından bazı çok zordur. Yeni daire onlar için bir yer olacak gibi görünüyor. hangi oturma odası ve yatak odası kombine bir apartman mümkün değildir yapmak çünkü bu daha sonra, ana hatadır.
Tüm eski şeyler taşıyan yeni bir eve, geçmişe tutunmaya gerekli değildir. Onlarla birlikte, stüdyoda ve daire yol vermek hem çok zor olacak!


seyirciler arasından iki yatak odası: bu mümkün

odası ve yatak odası birleştirin - o kadar kötü değil. Büyük salon sadece üç oda yapılacak sürece çok daha zor, böyledir.

yani:

 • Doğrudan salonu;
 • Iki yatak odası.

Bir odada sadece iki yatak odası birleştirebilirsinizBir odada sadece iki yatak odası birleştirebilirsiniz

En iyi şey hane birbiriyle karışmaz, böylece iki yatak odası arasında bir kapı koymak olacaktır. Aynı Verim delezhek sonra kalan oda boşlukta konsantre olmalıdır.

Bu fikri gerçekleştirmek üzere, etkileyici bir boşluk olması gerekmektedir. üç oda yapmak için küçük bir odadan mümkün değildir! Yani deneme bile.

Rahat yatak odası tasarım odası (video)

daire yeterli boş alan içinde eksik, bir oda ve bir salon yapmak ve yatak odası oldukça gerçek. Bu matematiksel bir zihin, değişim için bir istek ve davaya rasyonel bir yaklaşım gerektirir. Yani, adım adım, tam bir fikir gerçekleştirmek mümkün.

Yatak odası tasarım odası (iç fotoğraf)

35-1024x81979437-92773331c143391857142012368916351332845778archifacturinghqroomru91405406189545-kv 11461777579zona-05Dizayn-gostinoy-18-kv m-so-spalnoy-zonoyfoto9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 − = 55

Adblock
detector