Bir patchwork detay ve sadece oluşturun: fazla 7 seçenek – nwhistorycourse.org

The BlogEğer yorgan iç parlak ve sıradışı yardım yapınİç parlak yapın ve sıradışı yorgan örneğin, patchwork ayrıntı için, size kendi elleriyle yapılmış ilginç ve özgün süsler, yardım etmek evinizin içini olmasına yardımcı ve sadece edecektir. Evin rahatlık, konfor ve sevgiyi dolduracaktır dekore tekstil, ev eşyaları ve hatta mobilya Yaratıcı uygulaması. Bu iğne çubuğu, potholders, bardak ve düzenleyicileri olarak iç kullanılan yararlı semantik elemanlar unutmamak gerek.


ev için Orijinal patchwork el sanatları

Patchwork el sanatları veya patchwork - ev tasarlamak için popüler bir yoldur, yetenekli bir ev kadınları ve deneyimli tasarımcıların olarak kullanılır.

Bu dekoratif unsurlar uyum en modern içine sığabilecek:

 • Art Nouveau oturma odasında kanepe üzerinde yumuşak parlak yastıklar;
 • yatak odasında perişan şık içinde fırfır Sıcak yorgan;
 • eko tarzında sundurma sandalyelerde patchwork minder koltuk;
 • Patchwork iğne yatağı ve kiler için kahya;
 • Kozmetik çantası veya klasik banyoda kese patchwork;
 • Yamalı peçeteler minimalist mutfakta masa örtüleri ve kap sahipleri;
 • yüksek teknoloji koridorda Tasarım panelleri.

çalışma için gerekli malzemeler üzerinde hayal göstermek ve stoklamak için - patchwork dekorasyonu ana şey çok farklı olabilirçalışma için gerekli malzemeler üzerinde hayal göstermek ve stoklamak için - patchwork dekorasyonu ana şey çok farklı olabilir

patchwork tekniği ürünler herhangi bir odaya yakışır, sadece mükemmel resmin kendi semantik odağı yapmak için, tersine, oda genel tarzı içine sığacak veya istenen renkler seçmek önemlidir.


Dikiş yamalı kullanımı duvar kağıdı, plastik ve diğer malzemelerin sadece tekstil elemanlarının değil, aynı zamanda parçalar kapsadığı unutulmamalıdır.

elleri ile bir yorgan gerçekleştirmenin iki tekniği vardır - bu tuval üzerine şerit dekorasyon var ve tüm parçaları el sanatları yama işi toplayıp.

Kullanışlı ve benzersiz patchwork sandalye

Orijinal patchwork böyle bir kanepe veya sandalye gibi sadece dekoratif öğeler, aynı zamanda mobilya, bak. Patchwork onun soyut desen tasvir ve özel ayrıntılar üzerinde durulması, benzersiz döşeme yol açar. genellikle hazır düzenleri kullanmak Bunu yapmak için.

patchwork tekniği kullanarak, şık ve sıradışı iç oda dönüştürmek mümkündürpatchwork tekniği kullanarak, şık ve sıradışı iç oda dönüştürmek mümkündürsandalye patchwork gerçekleştirme fikrini uygulanmasında aşağıdaki noktalara dikkat etmek gerekir:

 • Kendi yarattıkları için bir şablon olarak eski döşeme goutweed ihtiyacını ve kullanımını çalıştırmadan önce;
 • kumaşta kuvvet artıkları fabrika Döşeme aşağı kalır değil kullanın;
 • İnce malzemeler astar uygulamak için;
 • geometrileri keserken dağılan önlemek için kenar işleme doğru gerçekleştirilmelidir;
 • Seçilen görüntü ve dikiş yolları iç bütün bileşim elde etmek üzere birbirleriyle kombine edilmesi;
 • Bir sandalyeye tarafından yeni malzeme işleme üzerindeki çalışmalar profesyonelleri vermek daha iyidir.

Benzer şekilde, elleriyle bir patchwork kanepe gerçekleştirebilir, ancak sen karışma, ve bu durumda vurgu çok fazla olduğunu ve oda "cafcaflı" bakacağız çünkü tüm mobilya, paçavra süslemek için. Bu koltuk nötr kanepe ve düz renklere iyi dahakine bakacağız.

Ev çaylar için patchwork masa örtüsü

Patchwork masa örtüsü mutfakta ya da büyük masa bir bardak çay üzerinde arkadaş yakın olacak ayrı bir yemek odası, uygun bakacağız.

masa örtüsü tonu mutfakta potu sahipleri, duvar panelleri veya perdeler yapabilirsiniz.

Patchwork masa örtüsü sadece sürpriz misafir değil, aynı zamanda festival masayı özgün ve unutulmaz yapmayacağızPatchwork masa örtüsü sadece sürpriz misafir değil, aynı zamanda festival masayı özgün ve unutulmaz yapmayacağız

Patchwork masa örtüsü kendine has özellikleri vardır:

 • Bu binanın genel bir fikir yansıtan uygulamalarla yapılabilir;
 • Sıcak gerekli altında beklemeye olmayacak şekilde masa örtüsü bazı kısımları, daha yoğun bir hale getirilebilir;
 • Yorgancılık tasarımı hiçbir lekeleri masa örtüsü için yeni bir hayat verebilir;
 • masa örtüsü bazı kısımları, masada aile üyelerinin belirli yerleri yansıtan unsurları işaretleyebilirsiniz.

Ürünün bir uzman her zaman tüm gerçek pişirme değil, aynı zamanda el sanatları içinde sadece onun becerilerini takdir edecektir, çünkü bir masa örtüsü ile kaplı bir masada misafir koltuk için bir zevk.

Mükemmel aynı tarzda benzer bir geometrik desen ve tedavi kullanılabilecek imalatı için, aynı renkte yapılan iç perdeler gibi mutfak bezler kullanılarak başladı. Perde tamamen yamalar oluşamaz, bunlar soyut edilmiş parçalar dökmek için gerekebilir.


kreş için İğne patchwork tekniği

Ebeveynler çocuklarının gelenin en iyisini yapmaya ve dolayısıyla oda çocuklar süslemeleri ve mümkün olan en iyi şekilde donatmak. ev için bir bölük pörçük küçük şeyler olarak hizmet edebilir bir oyun odası tasarlamak için bir yolu.

onlar parlak olduğunu ve çocuğu sevilen - Yorgan da bir çocuğun odası, ana şey süslemek için kullanılabilironlar parlak olduğunu ve çocuğu sevilen - Yorgan da bir çocuğun odası, ana şey süslemek için kullanılabilir

patchwork tekniği de yapılabilir çocuk odası tasarımının çeşitli unsurları içerebilir:

 • perdeler;
 • halı;
 • örtüsü;
 • örtüsü;
 • oyuncaklar;
 • yatak;
 • masaya peçeteler;
 • Çocuk cüzdan;
 • duvara paneller.

kızlar ve erkekler dekorasyon için patchwork kursu değişir gerekir. kızlar pembe ve beyaz renkler tercih ederken Çocuklar, daha uygun mavi veya bej gamı ​​bulunmaktadır. Kırmızı, turuncu veya sarı renk Parlak aksan iç hakim kalmamalı, belli unsurlar neşe dekor katkıda bulunacaktır. Örneğin, çok organik bakacağız panelde, patchwork tekniği makinesi kırmızı veya sarı top prenses yaptı.


Dikiş patchwork tekniği orijinal evi dekore edecek şeyler, hediye için ideal ya da günlük yaşamda etkin kullanımını oluşturmak için yardımcı olur. Çocuklar gerçekten yamalar orijinal yamalar halinde odezhka teşekkür ederiz.

Benzersiz patchwork (video)

, Herhangi donuk iç canlandırmak evin sıcak atmosferi solumak ve aileniz ile vakit paylaşımı için rahat bir mekan düzenlemek mümkün dikiş yama deneme korkmayın. Ayrıca misafirler için yamaların sandalyelere yastıklar dikmek ve kış tüm akrabaları ve arkadaşları soğuk sonra sıcak yamamaya çay bir fincan sıcak olabilir.

haberler patchwork örnekleri (fotoğraf iç)

01 -------05 ------7min248min22611min2520min1893i530223dfae082289f7fb5e870765efabebda3e93p - dlya-doma-interera-Detskoe-loskutnoe-odeyalosine1372092353979048original

Leave a Comment

Your email address will not be published.

92 − 87 =

Adblock
detector