Bir loft tarzında modern oturma odası: tasarım öğelerine sahip – nwhistorycourse.org

The Blogloft tarzı oturma odası yapma eşsiz ve unrepeatable yapacakloft tarzı oturma odası yapma benzersiz yapmak ve unrepeatable Loft kolayca klişeleri kıracak çıplak duvarlar o - bu uzun süren yenileme ve klasik kanepeler bir işaretidir modern iç mekan yeri yok. Bugün, çatı akıllıca bir klasik ve modern malzemeler, yüksek teknoloji cihazları birleştirir; bitirmek üzerinde bir ipucu gerek kalmadan yüksek kalitede, pahalı döşemeli mobilya ve tuğla duvarlar. çatı iç kısmında uzun bir yol kat olması dairelerin yaşam sahipleri, yaratıcı başından yüksek düzeyde bir gösteri oldu. hangi belirli özellikleri bir çatı tarzında doğasında ve size geçinmek dikkate almak gerekir - makaleyi okuyun.


çatı oturma odasının iç

oda tasarımı loft tarzı yaşayan - bu iç endüstriyel tesislerin bir kopyasıdır. loft geleneğinde dekore edilmiş odalar için yüksek tavanlı, penceresiz ve tamamlanmış iç bölümleri, pencereler ile karakterizedir.

Eğer yapmaya karar verirseniz bir tasarımcı loft tarzı oda için her şeyi seçmek için tavsiye edilir iken, standart dışı ve benzersiz yaşamEğer yapmaya karar verirseniz bir tasarımcı loft tarzı oda için her şeyi seçmek için tavsiye edilir iken, standart dışı ve benzersiz yaşam

duvarcılık, beton veya alçı tabanı iyi tarzının temel ilkeleri karşılık gelir: çatı katı tarzında oturma odasında duvarlar genellikle bitirmeden bırakılır. Tavan dekorasyon özelliklerine bağlıdır: alçak tavanlı beyaza boyanmış veya, sen ahşap veya metal çerçeveler simüle açık delikleri, tasarım kullanılabileceği kasten yüksek tavanlı tasarımı için plakalar, zemin yüzeyinin dikişleri açığa, tedavi olmadan ayrılmak edilebilir. ahşap, beton şap, taş karolar: çatı endüstriyel tesisler ile ilişkili kullanılan tüm malzemeler, zemin bitirme için.

oturma odaları için aydınlatma loft tarzı lekeler lambaları, parça sistemlerini, asma spot önceden varsayar. çatı katı tarzında oturma odasında Tekstil hoş değildir: pencerelerin tasarımı için sık sık güneşlikler kullanın. çatı oturma odası dekor elemanları olarak, poster, büyük ölçekli fotoğraf, grafiti, resimler, bitkiler, orijinal figürler, tasarımcı parçaları çeşitli kullanabilirsiniz.


çatı odasında mobilya

loft tarzı bir boş alan ile karakterize olduğundan, çatı odasında mobilya fonksiyonel ve akıllıca zonlu alan olmalıdır. Loft bir darmadağın alan tiksinen, bu nedenle oda mobilya sadece gerçekten gerekli aksesuarları seçilmelidir: Buna ek olarak, donanım seçimi, satın alma uygunluğu tarafından dikte edilmelidir.

iç oda ana konusu bir loft tarzı yatak, yani onun seçimi dikkatli ve düşünceli ele alınmalıdıriç oda ana konusu bir loft tarzı yatak, yani onun seçimi dikkatli ve düşünceli ele alınmalıdır

çatı oturma odasında merkezi bir yer kanepe kaplar. Pahalı bakmak, rahat olmalı, kaliteli malzemelerden yapılabilir. salonun iç dekorasyon için fon kaydedilebilir ise, döşemeli mobilya üzerine tasarruf izin verilmez. Bu aynı zamanda ev eşyasında için geçerlidir: Loft hayatını kolaylaştıracak ve onların yaşam koşullarını iyileştirmek için tasarlanmış son derece işlevsel, modern cihazlar ve aygıtlarının kullanılmasını gerektirir.depolama için döşemeli mobilya ve öğelerin seçimi daire ve oda özellikleri sahibinin tat tercihlerine bağlıdır: küçük oturma odaları uyum kanepeler transformatörleri, büyük mekanlar için kompakt modüller için - üçlü, geniş deri kanepeler, yüksek rafları.

Küçük daireler için Living Loft

Loft tarzı sloganı - daha özgür, açık alan küçük daireler ile uyumsuz gibi görünüyor. Ama hiçbir şey Kruşçev bu tarz çatı kanıtlayan çok sayıda fotoğraf bulabilirsiniz ağda çağdaş tasarımcılar için bugün imkansız - edilmektedir mümkün değil, aynı zamanda şık ve pratik değil sadece.

tam daire modern çatı yapmak için, yeniden geliştirme olanakları hakkında düşünmek gerekir. Çoğu zaman, Kruşçev sahipleri, birleşik bir oturma odası-mutfak tercih ediyorum. Aynı zamanda, uzay imar sorununu ortaya çıkarır.

Hatta küçük bir oda, bir çatı katı tarzında ana şey dizayn edilebilir - peşin tasarım uzay düşünmekHatta küçük bir oda, bir çatı katı tarzında ana şey dizayn edilebilir - peşin tasarım uzay düşünmek

yaşam alanları ve çatı mutfakta ayırt etmek kullanılabilir:

  • Mutfak aksesuarları (mobil üniteler, dahili duvar tabloları);
  • Zemin kaplama Farklı dokular (örneğin, oturma odası için mutfak karoları, fayans, beton şap, uygun - parke, laminant, muşamba);
  • Işık yoğunluğu (parlak, merkezi avize oturma odasında olmalı ve spot ile süspansiyon sistemleri olabilir - mutfak alanında).

çatı uygun masif kapağı, krom elemanları, cam yüzeyi, basit şekillerdeki katı yemekler, "çıplak" duvar Mutfak. yemek odası mutfak ve oturma odası yer almaktadır. Bir yemek masası veya çubuk iç bölümleri düşük kalan kısmını teslim olarak eğer ideal hedef olacaktır. Yarım ara spesifik olarak gerekli değildir çizmek için: Taş veya beton çerçeve mükemmel çatı genel tarzı haline uyacaktır.

Modern bir çatı tek odalı daire nasıl açılır?

Tek yatak odalı dairelerde loft tarzı tasarım da mevcuttur. odada balkon veya sundurma varsa, nedeni balkon kapı ve pencere çerçevesi ile duvar yıkım alanı genişlemesi düşünmelisin. Bu durumda, bir balkon veya bir sundurma sırlı ve yalıtılmış olmalıdır. Cam alüminyum çerçeveli panoramik pencerelere seçmek en iyisidir. balkon kapısı ile duvarın bir kısmı radyatör ile donatılmıştır. Pillerin duvarları Yarım ara duvar bırakılabilir: Bu alanın genişletilmesi fikri terk etmesi gerekli değildir. Bu karar sadece görsel alanı genişletmek değil, aynı zamanda imar binanın sorunu çözmez. açıklık ve iletişimin doğallık ile karakterize loft tarzı için, bu kadar özel paneller için pili gizlemek veya beyaz klasik bunları boyamak - gerekmez: Ayrıca radyatörler etkileyici dekoratif eleman olacaktır.

Stil çatı bir renkte verilebilir bitişik bir mutfak ve oturma odası ile tek odalı için uygundurStil çatı bir renkte verilebilir bitişik bir mutfak ve oturma odası ile tek odalı için uygundur


Küçük bir boşluğun iç dekorasyon tarzı aynı temel ilkelere uygun olmalıdır:

  • Duvarlar taş, beton veya alçı maruz bırakabilir;
  • Kat işlenmemiş ahşap, beton şap, laminat ya da parke için uygun;
  • Tavan doğal bırakılmalıdır.

loft tarzı bir kaide kullanmak tavsiye edilmez için, tavanlar, kabloları ve kablo gizleme.

sadelik ve işlevsellik için varmalıyız mobilya seçerken: kanepeler transformatörleri, minimalist modüler muhafazaları tercih edin. Yatakta sundurma dışarı alınabilir. imar tesislerinde uygun cam, alçıpan bölme, mobilya öğeleri için.

Loft mümkün şekli, rengi ve karakterine bağlı olmaksızın serbestçe aksesuarları seçmek için yapar.

Bir loft tarzında rahat oturma odası (video)

Loft - Her iki geniş süitler barındırabilir tasarımında kullanılan modern, özgün tarzı, yanı sıra küçük daire sahibi. tarzı büyük avantajı - dekoratif elementler ve aksesuarları, açık alan ve iletişim, ekonomi, bitirme eksikliği seçim özgürlüğü. Stil çatı herkes için kullanılabilir ve bu tarzda iç her zaman benzersiz çıkıyor. Ne duruyorsunuz! Ve oturma odasında tasarımında hayal kırıklığına asla!


salon tasarım loft tarzı (iç fotoğraf)

1min92-128min72e8542a4154deecf0674d885d35810min912min1015min9dizajn-interera-v-stile-loft kvartiry-57-kv M112016-05-25-5745d79a9d174

Leave a Comment

Your email address will not be published.

18 − 14 =

Adblock
detector