Bir kır evi tarzında Yaşam: benzerlikler ve farklılıklar yön – nwhistorycourse.org

The Blogyaşayan Yap, alışılmadık ilginç ve country tarzı tasarım odalar kullanabilirsiniz rahatBir, alışılmadık ilginç ve rahat tasarım, sen kantriInterer kır tarzı tarzında kullanabilirler yaşayan Make - romantik doğa için mükemmel bir çözüm; sıcak renkler, rahat mobilyalar ve çevre dostu malzemelerin severler; minimalizm ve yüksek teknoloji unsurları aksine, gerek kulpsuz parlak cephelerinin arkasına saklanmak, iç sıradan gündelik nesnelerin, destekçileri. Ülke - Gösterişçilik ve kibir olmadan doğal bir lükstür. Bir kır evi tarzında bir oturma odası düzenlemek için nasıl - makaleyi okuyun.


Hangi ülkede tarzında iç oda ayırt

ülke doğallık ve kullanım kolaylığı ile karakterizedir için: rustik tarzı modern malzemeler, asma tavanlar, parlak zemin ve doğal olmayan pürüzsüz duvarlara tahammül etmez. Bu bakış mali açıdan ve pratik hem stil erişilebilir hale getirir.

Ülke tarzı tasarımında sadece doğal malzemeler ve doğal renkler kullanımını gerektirirÜlke tarzı tasarımında sadece doğal malzemeler ve doğal renkler kullanımını gerektirir

kır evi tarzında duvar kağıdı ve kumaşları kullanılarak oturma odası vermek için. nasıl pastel renkler ve çiçek süsler, hücre şerit Burada görebilirsiniz. bir duvar dekor genellikle kaba taş, tuğla, ahşap veya onun maddeyi taklit (blok-house, astar) kullanıldıkça.

tavan klasik beyaz boyanmıştır. tavan yüksekliği ve oda büyüklüğü izin veriyorsa, o dekorasyon ahşap kirişler için de kullanılabilir, raylar. Bir karo, ahşap plakalar, taş - country tarzında Cinsiyet. kaba kaplama "antika" - zemin kaplama Önemli. Temel tonları - Doğal malzemelerin doğasında olanları. Tasarımcılar üçten fazla birincil renkler için ülkenin iç kullanmamaları tavsiye edilir.

rustik tarzda Tasarım yaşayan

bu muhtemelen kolayca banliyö tavan arasında veya şehir dairelerin tonozları uzak köşelerinde lekeli olabilir çoğu en uygun fiyatlı dekoratif öğeler, ve orada bulunan değilse - - Dekor country tarzında yaşayan her zaman klasik alışveriş için gidebilirsiniz.


misafir odasında özel bir atmosfer, ülke tarzı dekor unsurunu oluşturur, böylece onların seçimi dikkatli ve yetkin ele alınmalıdırmisafir odasında özel bir atmosfer, ülke tarzı dekor unsurunu oluşturur, böylece onların seçimi dikkatli ve yetkin ele alınmalıdır

Yani, dekoratif elemanlar olarak şunları kullanabilirsiniz:

  • Antik tığ işi peçete;
  • Çizgili samotkanki kat iz;
  • Işık, eski perdeleri;
  • Sıcak, kareli doğal tekstil;
  • Kumaş abajurlar.

rustik tarzda yaşayan Tasarım napravleniyakantri bağlıdır. Örneğin, rustik anahtar dekoratif eleman İngiliz yaşam için kaba bir taş şömine ve büyük bir tuğla olabilir. duvarlar, yapay doldurulmuş hayvanlar, tuğla şömine, ahşap duvarlar ve zemin üzerinde silah: Amerikan country bol bir av köşkü tarzında iç elemanların kullanımını karşıladı. Amerikalı country kır evleri, villalar ve evler için mükemmel dekor olduğunu.rustik tarzda oturma odası için mobilya

Ülkenin tarzında mobilya - bunu taklit işlenmemiş ahşap veya malzemeden yapılmış basit, iyi kalitede mobilya olduğunu. ülke yaşam Mobilya elemanları masif olmalıdır, rahat kolları var. Kesinlikle pürüzsüz vernikli yüzeye yasak. Oymacılık, cephenin tekniğindeki yapay yaşlı ülke tarzı mobilyalar, için idealdir. Renk paleti - Doğal, bej, beyaz renk.

rahat ve atmosferik bir kır evi tarzında yaşayan için tasarımcılar doğal ahşaptan yapılmıştır mobilya, seçim için tavsiyerahat ve atmosferik bir kır evi tarzında yaşayan için tasarımcılar doğal ahşaptan yapılmıştır mobilya, seçim için tavsiye

modern malzemeler, alışılmadık şekiller, krom parçalar ve cihazlar önlemek için mobilya seçerken bağbozumu cephelerinin arkasına saklanmak daha iyidir. Tüm teknik teller gizli olmalıdır.

rustik tarzda döşemeli mobilya - rahat, bodur kanepe, hasır sandalyeler var. - Gerçek deri keten, pamuk, çuval bezi, bazen yün,: kanepeler ülke için Döşeme doğal kumaşlar seçin. Her tarzda yönüne bağlıdır. Kahverengi ve bej, kum, bordo - Koltukların rengi. Basit geometrik desenler, hücrenin, şerit, çiçek baskı ile mobilya seçmek veya nötr tonlarda aynı battaniye ve yastıklar, yumuşak kanepe ve koltukları dekore edebilirsiniz.

Tasarımcılar oda daha rahat ve yaşanabilir kılacak mobilya net simetri ihmal odası önlemek için tavsiye edilir.

Elementler rustik oturma odası aydınlatma

Aydınlatma rustik ülke çeşitleri öncelikle bağlı: ince dekoratif elemanlar, dantel tekstil, cam tonları ile duvar veya kolye lambaları ile romantik Provencal karakteristik merkezi avize; Amerika ülkesinde, sen porselen sofra lambaları görebilirsiniz; İngiliz tarzı büyük ölçüde birbirine paralel düzenlenmiş aynı ışık varlığını ima eder.

Bir kır evi tarzında oturma odası için aydınlatma seçerken, odadaki ışıklandırma yumuşak ve çok parlak değil olması gerektiği hatırlanmalıdırBir kır evi tarzında oturma odası için aydınlatma seçerken, odadaki ışıklandırma yumuşak ve çok parlak değil olması gerektiği hatırlanmalıdır

kır evi tarzında kapsama ilişkin genel kurallar:

  • Sıcak yumuşak, hafif,
  • Dahili spot, krom elemanları olmaması;
  • Gizli tonları ampuller.

Ülkenin tarzında aydınlatma tipik elemanları mum şeklinde ampul ile tekstil trapez dağınık duvar lambaları tonları ile zemin ve masa lambalarından söz gibi.


Bir kır evi tarzında Yaşam: Provence rustik alanlarından biridir

Ülkenin ana özelliği yayılması ve tanıtımı gibi stil farklı ülkelerin kültürel özelliklerini içeriyor olmasıdır. Yani orada, en popüler bugün, Fransız Ülke - rustik tarzı, romantizm atmosferi, şıklığı ve basit lüks ile emprenye.

Odaya romantik ve samimi bir atmosfer yaratır çünkü Bugün birçok, misafir odasına country müzik stili seçmek için tercihOdaya romantik ve samimi bir atmosfer yaratır çünkü Bugün birçok, misafir odasına country müzik stili seçmek için tercih

düzeltmek

sessiz, pastel renkler ile karakterizedir zeytin ülke için: odasında bakarak tekstil ve duvar kağıdı sıcak güney güneş ışınları altında soluk izlenimini vermelidir. Provence yapay, cilalı yüzeyler tanımıyor. İç duvarlar için çiçek süsleri, tuğla, dekoratif sıva ile tekstil, duvar kağıdı seçilmelidir. katlar uygun ağacın, güverte panoları, parke ve laminat için. Tavan - beyaz iç boya. Ek dekoratif elemanlar çok aşamalı, yükseltilmiş kaide ve fileto olacaktır.

Mobilya ve dekoratif elemanlar

tarzı daha sıcak bir iklimde doğdu çünkü ülkede aksine, Provencal şömine, tipik değildir. Provencal kanepe küçük çiçek baskı döşeme, duvar dekorasyonu bir özelliğidir. Provencal dekor öğeleri tipik bir ülkeden daha fazla sofistike olması gerekir: kolları, aydınlatma elemanları ve mobilya - ince oyma. Mobilya - işlevsel (kol dayama ile örneğin, ışık sandalye), yumuşak veya yuvarlak köşeler. Zengin bordo, sessiz kızıl, lila tonları döşeme için kullanılabilir.


Çiftlik iç antik vazo içinde taze veya kurutulmuş çiçekler olabilir tamamlamaktadır.

Küçük bir daire Ülke Modern yaşam

Fransız ülke tasarımı onun için kompakt, pratik mobilya ile karakterize aslında, küçük ölçekli daireler için idealdir. hafif tonu, konfor ve rahatlık - ülkenin Kruşçev yaşamak. Genellikle country tarzı mutfak yaşayan ve kombine. Bu çözüm görsel alanı genişletmek sağlar ve stil gerçekleştirilmesi için daha fazla fırsat verir.

Hatta küçük bir oturma odası, bir ülke tarzında sağlayabilir eğer tasarım sürecine doğru yaklaşımHatta küçük bir oturma odası, bir ülke tarzında sağlayabilir eğer tasarım sürecine doğru yaklaşım

imar

Farklı bitirme malzemeleri kullanarak bölgelerinin ayrılması için: örneğin, yaşam alanında, mat, pürüzlü bir yüzeye sahip soğuk taş karolar uygun olacaktır mutfak zemini tasarlamak için - sıcak bir ahşap zemin, parke kaplama, laminat. tesislerinde konusuna mükemmel bir çözüm kemerler, ahşap çıtalar, kirişleri, eski içişleri duvarları alanında imar kullanacaktır.

Küçük daireler için rustik tarzda İç dekorasyon ferah daireler için aynı ilkeler üzerinde gerçekleştirilir: Önemli olan burada - yaşlı yüzey, donuk renkler, doğal malzemeler.

Mobilya Provencal mutfak-salon

çift ​​kanepe, dekoratif kol dayama, oyma bacakları düşük sehpa ile küçük sandalye: küçük bir ülke için elemanlarını Döşemelik yaşayan bir hale gelebilir. İdeal bir ahşap çerçeve içinde ahşap, zemin veya duvara monte ayna yapılmış çekmece ve raflarla tarzı göğüs katılacak. Mutfak alanında için, tasarımcılar yeşil, mavi, kırmızı sessiz tonlarında mobilya seçmek için tavsiye edilir. aksesuarlar Cephe boyalı ahşap yanılsaması yaratmak için, opak olmalıdır.

Güzel bir ülke tarzı bitişik mutfak-oturma odası iç bakacağızGüzel bir ülke tarzı bitişik mutfak-oturma odası iç bakacağız

dairede küçük bir ülkenin salonda tek oda ise dekoratif yatak başlıkları ile dar bir yatak yerleştirilmiş ve yüksek edilebilir. Oda çerçevesi (metal eski halinde olduğunu, en önemlisi) ahşap ve metal gibi temin edilebilir. perde olabilir toplam dokusunun uyku alanı izole edin. giysi ve kişisel öğeler için çekmeceli Rolü çeşitli şekil ve büyüklükte hasır sepetler yerine getirebilir. rustik tarzda küçük bir oturma odasında Perdeler tercihen çiçek desenleri ile kısa, doğal tekstil, olmalıdır.

Televizyon ve diğer modern cihazlar dantel keten bez olmadığını örtülebilir. Bu çözüm Provencal atmosferde mükemmel uyum sağlar.

kır evi tarzında rahat oturma odası (video)

Ülke tarzı - kent sakinleri konfor ve ülke evlerin sıcaklığını mevcut geleneklerine modern haraç. Bir kır evi tarzında bir oturma odası düzenlemek için, size önemli miktarda veya işe pahalı tasarımcıları harcamak zorunda kalmazsınız: tarzı kesinlikle herkes için gücünü gerçekleştirmek için. Önemli olan - bu kırsal romantizm yapar, sonra sakin ve konfor doğasında tarzı zevk mümkün olacak, misafirler kalpler eşsiz, rahat bir iç fethetmek kolaydır!

kır evi tarzında oturma odası tasarımı (iç fotoğraf)

02/117-21691115449576f9a84365878311920x1080resizeinterior1969465137734998510211

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 7 =

Adblock
detector