Bir desenle germe tavanlar: 6 şaşırtıcı fikirler – nwhistorycourse.org

The BlogBir streç tavan pürüzsüz yüzeyi iyi orijinal resmin uygulanması için uygun olmadığını söylemek güvenlidirBir streç tavan pürüzsüz yüzey çizim ile orijinal risunkaNatyazhnye tavan uygulaması için en uygun olduğunu söylemek güvenlidir - sadece ilkel bir model değil. Mükemmel pürüzsüz ressam tuvale anımsatan tavan resimleri yüzeyi ve uzay anket iyidir, resim, güzel bir tablo ortaya koydu ve değilse. son teknoloji tam herhangi bir desen bize sağlar: hatta çiçeklerle, hatta desenleri ile.


Tabii ki, çeşitlilik olması tavan süslemeleri nasıl anlamak için, bu daire ve tavanda resmi yıllarca sana zevk verdi tasarlamak amacıyla, numune görmek en iyisidir. Tabii ki, yersiz fotoğraf ve videoları görmek için.

Asma tavan: resim herhangi biri olabilir

tavan resimleri artık sadece muazzam değişir. Konuyla ilgili özel sanat katalogları vardır.

emrinde katalogdan resim binlerce kendi isteklerine göre bunların her dairenizin iç olabilir.

desen herhangi biri olabilir Konular, ama net görüntü ya da tersi, yıldızlı gökyüzü ile tavan bakmak en iyisidirdesen herhangi biri olabilir Konular, ama net görüntü ya da tersi, yıldızlı gökyüzü ile tavan bakmak en iyisidir


Görüntünün en popüler versiyonu:

 • Bulutlu, güneşli bir günde baskılı sanki gökyüzü ve ağaçların dalları;
 • yıldızların ve gezegenlerin görüntü ile Evren;
 • Okyanus uçurum, içinde yüzen, köpekbalıkları ve balık çeşitlerinin balinalar;
 • (Egzotik) Hayvanlar;
 • Kuşlar, böcekler;
 • Çiçekler birkaç küçük tomurcuklar şeklinde de bir, tekli büyük olan;
 • Soyutlama.

Ayrıca, oda da özel dizinlerde bulunabilir süsler her türlü, ile dekore edilebilir. tavana çiçek, avantajlı bir süsler ile, örneğin, kombine edilebilir.

Streç tavanlarda Şekiller: benzersiz tasarım

Dışında tavanlar bu avantajları önemli ölçüde artmıştır fotoğrafik baskı ile, tavan bittikten tercihi konusunda, sonunda bir rol oynanır avantajları, bir sürü var olmasından.baskı kullanımı asma tavan tasarımında gerçek bir atılım oldu.

Fotoğraf baskı streç tavan türleri uygulanır.

Çizim bakacağız harika hem mat tuval üzerine ve parlakÇizim bakacağız harika hem mat tuval üzerine ve parlak

tavan tipleri:

 1. mat;
 2. parlak;
 3. saydam;
 4. Saten.

Bu tasarım ve eşsiz bir tasarım oluşturmak. Çeşitli çizimler yardımıyla optik olarak aslında, başarıyla kullanılmıştır, oda boyutunu artırabilir.

Tavan Çıkartma: odanın görünümünü değiştirmek

Genellikle radikal dairenizin tasarımını değiştirmek ister.

Sıkıcı iç maalesef birçok daire yıllar ve hatta on yıllarca yapmadıysanız bırakmaz.

Mat İç mutlu kimse, o bile, yıllar boyunca, hane üzerinde depresif etki yaratabilir.

Son yıllarda, moda size yüzeylerin şık bir çeşitlilik vermek için etiketleri uygulayabileceğiniz sıkıca vinil stil vardır.


Bir desenle Asma tavan dramatik oda dönüştürebilir. Örneğin, mavi gökyüzünün motifi düşük tesislerinde için mükemmelBir desenle Asma tavan dramatik oda dönüştürebilir. Örneğin, mavi gökyüzünün motifi düşük tesislerinde için mükemmel

Bu yüzeyler şunlardır:

 • duvarları;
 • Mobilya;
 • pencereler;
 • Kapılar;
 • Asma tavanlar;
 • Çini.

Çıkartma (sticker), çok çeşitli vardır. iç arttırmak için amaçlanan çeşitli elemanlar, bir tek renkli film olarak mevcut ve tam renk olabilir.

üreticilere sağlanan ve aranan kvartirovladelets olarak kaotik gibi onlar sıkı gelen, belirli bir sırada yerleştirilebilir. parçalar halinde kesilmiş ve siz kendi inisiyatifi, kendi sezgi önerilmektedir gibi.


Herhangi bir stil yalnızca bu yenilik yararlanacaktır. Ve iç yenilemek için, mutlaka büyük ölçekli kendi evlerini tamir contrive için - bu görüntüleri satın almak ve tutturmak için yeterli.

Sanatsal tavanlar: baskı harikalar yaratır

her şeyden önce sanatsal tavan, sanatsal bir görüntü ile PVC film ya da streç tavan diğer türü. fotoğraf baskısı ile elbette en ilginç tavanlar,.

Fotoğraf baskısı için Görüntü çok farklı olabilir, ancak bazı kurallara düşünülmelidir.

fotoğraf baskı görünüm özellikle etkileyici germe tavanlarfotoğraf baskı görünüm özellikle etkileyici germe tavanlar

Yönetmelikler:

 1. Görüntü tavan ölçülerine uyum içinde olmalıdır;
 2. görüntü mükemmel kalitede olmalıdır. Bu resim görünümünü kaybetmemiş sonra numuneyi artırmak amacıyla yapılır.

Resim aşağı albüm veya dergiye her yerden alınabilir.

boyalar için özel gereksinimleri. Bunlar, zararsız ve neme karşı dayanıklı olması gerekir. Bu resimler mutfaklar, banyolar, yüzme havuzları, vb kullanılabilir Bu boyalar, eko-solvent mürekkep olan yaygın modern baskıda kullanılır. Bunlar kurşun gibi sağlıksız bileşeni yoksundur.

Bununla birlikte, kullanım ve floresan boyası. Bu tavanın beyaz gün ve akşam bir renk olur - bu görüntüyü görünür. Bu mürekkepler de insanlara zararsızdır.

renkleri ile Stretch tavanlar: tasarım için birçok seçenek

Giderek onlar bir sanat fotoğraf baskısı tavanlar kullanılmaya başlandı.

görüntü Eyfel Kulesi'ne sevgili kediyle resme, her şey olabilir.

Tabii ki, bu modern fotoğrafçılığın tüm olanakları tüketmez.

Çiçek teması aynı zamanda bir gergi tavan tasarımında çok popülerÇiçek teması aynı zamanda bir gergi tavan tasarımında çok popüler

En sık tekrarlanan desenler

 • Bulutlu gökyüzü;
 • Cosmos;
 • Özet;
 • Çiçekler.

Evet, çiçekler genel küresel iç büyük bir niş işgal olduğunu. Tek tomurcukları ve bütün kompozisyon. Zambak, gül, papatya, kasımpatı ... Bu renklerin her türlü listelemek için hiçbir mantıklı, bu katalogda ilk elden incelemek en iyisidir. Örneğin, köşeler, tavan alanı büyük bir kısmını kapsayabilir, ancak bazı parçalar olabilir.

Etiketleri nasıl seçilir: her şey aşırıya kaçmadan iyidir

vinil çıkartmalar seçimi kendileri için hakkı seçmek o kadar kolay değildir ki harika.

senin iç benzersiz yapabilirsiniz çözümleri çeşitli dikkatinize büyük bir kitle.

Şimdi bu çok popüler tam bu çıkartmalar parlayan. Onlar kesinlikle herhangi bir yüzey süslemeleri ve mutlaka sadece asma tavana.

Çok şık şimdi "Yıldızlı gökyüzü" tavanları. Ancak, çıkartmalar, yıldızlar - Bu hepsi bu değil.

yıldızlarla şeklinde en popüler çıkartmalar bir yıldızlı gökyüzü simülasyonu içinyıldızlarla şeklinde en popüler çıkartmalar bir yıldızlı gökyüzü simülasyonu için

dekoratif unsurlar türleri:

 1. Kaprisli çiçekler;
 2. kelebekler;
 3. Özet;
 4. Grafik tasarımlar.

Parlayan çıkartmaları oldukça hesaplı ve tavanın bir çok orijinal, sıradışı görünümü verir. Stretch tavan - Böyle etiketler için oldukça uygun bir malzeme ve bu etiketlerin çok az parayla tavan yükseltmek için bir fırsat sağlar.

Fotoğraf çıkartmaları daha özgün tavan bulunmaktadır. Bunlar tamamen tavan yüzeyine yapışan verir ince filmden yapılır. Çıkartma kendi şartlarında sipariş veya istenen resim seçerek yapılabilir.

Yararları çıkartmalar: bunlar açık

Vinil etiketleri, az önce bahsedilen, süslemek ve hatta en gri, yalın, iç dönüşümü.

Tutkal çıkartmalar özel beceri ve bilgi ya da özel aletler gerektirmez.

Tutkal çıkartma sakız etiketleri yapışmasını fazla çaba gerektirir. Yüzeye etiket eklemek ve malzemeyi yumuşatma kabarcıklarını çıkarmak için, koruyucu filmi kaldırmak için yeterlidir.

vinil çıkartmalar ile, hızlı ve gereksiz mali maliyetler olmadan asma tavan süslemeleri yapabilirsinizvinil çıkartmalar ile, hızlı ve gereksiz mali maliyetler olmadan asma tavan süslemeleri yapabilirsiniz

vinil etiketler avantajları:

 • Bunlar sabun ve su ile yıkanabilir;
 • etiket yorgun, sonra saç kurutma makinesi ısınma sebebiyle kolayca sökülüp başka ile değiştirilebilir;
 • Etiketler bir STROYMARKET sahiptir;
 • Onlar oldukça pahalı değildir;
 • Onların seçimi büyük;
 • Onlar gerçekten yaratıcı. Sen uzun bir süre gibi oda süslemeleri ve geçici olabilir. Şimdi gün bilgisinin kahraman bazı önemli olan çıkartmalar şeklinde yıldönümünde tebrik içinde açılabilir.
 • Çok yönlülük. Bunlar hemen hemen her yüzeye yapıştırılır.
 • Etiketlerin doğru seçim herhangi bir iç yararlanacaktır.
 • vinil çıkartması ile filmin yüksek "açık" olduğu gerilmiş tavan için özellikle önemli olan kusur tavan kaplamaları, kamuflaj.

Zaten anlamış ka Yani, çıkartmalar - çok pratik uyum, güzel ve bu kadar maliyet olmaksızın evinizi dekore edebilirsiniz ucuz şey.

Germe tavanları (video)

Sonuç olarak, söylenenlerin özetlemek gerekir. beyaz tavan boyanmış veya badanalı Kez çoktan gitti. Yeni eğilimler, modern teknoloji sayesinde vardır. Süpernova iç çarpıcı özellikleri, bir resim tavan bize. baskı nedeniyle, birçok çılgın fanteziler gerçeklik bugün olurlar. Pek uzak 60-70s bir adam, hatta daha iyi için sık sık Ancak zaman değişiyor ... yatak odamda yıldızlı gökyüzü hayal ve olabilir. Ve özel bir katalogla silahlı Eğer, fotoğraf baskısı sayesinde ev oldukça inanılmaz iç yapmak mümkün olacaktır.

bir model ile asma tavan örnekleri (verilmedi)

310233natyazhnye-potolki-s-fotopech4618natyazhnyepotolkisrisunkom2943040284179884w640h6402284179991w640h640potphoto5814020587994444-1024x683

Leave a Comment

Your email address will not be published.

89 − 87 =

Adblock
detector