bir dairede koridorlar doğru tasarım: Fotoğraf ve Tasarım – nwhistorycourse.org

The Blogo tüm daire özelliğidir çünkü Koridor, mükemmel görünmelidiro, ilk iş misafirler bakın onun bakış temsilcisi ve kusursuz olmalı tüm kvartiryKoridor özelliğidir çünkü Koridor, mükemmel bakmak gerekir. Görev, yanında, her koridor yeterli alan değil kolay sahiptir. Ancak, birkaç metrekare onun güzelliği, fonksiyonellik ve pratiklik ile ayırt edilecek orijinal binaları, organize etmek mümkündür. Bir yetkili düzenlemeyi nasıl yapılacağı hakkında bilgi için, bu makalede ele alınacak.


Modern tasarım salonu: küçük ve dar koridorlar

Geniş koridor her aile yoktur. Eski binalar harika görüntüleri iftihar edemez. Eskiden bu odada böyle dikkatine verilmez.

eski bir ev minimum bir koridor görüntüleri. Ama bu alanda bir yaratıcı tasarım oluşturmak için oldukça mümkündür.

Öğrenmek ve salonun kullanışlı alanın maksimum faydalanmak için bazı kurallar uygulamak için önemlidir, gereken her şeyi koydu.

yani:

 • Raflar.
 • Askı.
 • ayakkabı Raf.
 • Osmanlı ve diğ.

Küçük dar koridorlar onlar ferah ve konforlu şekilde dizayn edilebilirKüçük dar koridorlar onlar ferah ve konforlu şekilde dizayn edilebilir


yetkin mobilyalar taşımak, nedenle kompakt bir iç düzenleme, aynı zamanda dikey yüzeylerin büyüklüğündeki farkı ortadan kaldırma sorununu çözmek için sadece önemli olan nasıl uzun ve dar koridorları sorunu.

Oda çok uzun bir projedir, bu bölgeye ayrılabilir. Sen salonu, giysi yerleştirme alanını seçebilir.

Bu görev, mükemmel kapağı taban yüzeyi ve duvar birleştirilmiş birkaç kat tavan yapıları baş. Görme alanı uzun duvara yerleştirilen ürünü ayna mümkün olacak genişletmek. Güzel temiz iç kapı. Büyük bir çözelti - kemerli bir yapı düzenlemek için.

Bir dikdörtgen dekorasyonda renk kullanımı ile uyumlu olabilir olun. dar duvarlara uzun razdvinet duvarları ve koyu renklere parlak renkler kullanarak salon kare ve göze hoş hale yaklaşım katkıda bulunacaktır. Doğru boyutlu gölgeli uç çeperi, merkezi kısmında aydınlatma konumlandırılması, aydınlatma kullanabilir.Köşe koridor koridor Yapımı

Onur köşe gardırop uzun küçük bir koridor ile küçük apartmanlar sahipleri takdir var. Bu koridor için etkili bir çözümdür. giyim, ayakkabı, şemsiye ve şapka sadece bulunduğu köşe dolap-coupe,.

Ve ayrıca:

 • Elektrikli Süpürgeler.
 • Scooter.
 • Bisiklet.
 • Arabası.

Köşe giriş holü koridorda fazla yer almaz, ancak tüm eşyalarını ağırlayacakKöşe giriş holü koridorda fazla yer almaz, ancak tüm eşyalarını ağırlayacak

Sorun ön kabine ayna varsa, tasarım bile çok küçük bir koridor neredeyse ağırlıksız ve görünmez olacak. merdiven ile giriş salonu vardır. o kadar ayrılmamış alan altında başarıyla ayakkabı, şapka ve şemsiye yanı sıra askı ve diğer birçok gerekli şeyler için raflar ayağa çünkü Tasarımcılar, dekoratörler, mümkün olduğunca verimli koridorda merdiven kullanmak için önerilir. koridor ve zemin lambası ile bir sandalye düzenleyerek salonu, sen dergi veya teknik yerleştirebilirsiniz merdiven altında alana sahip hizalanmış ise, bir kitap ya da müzik favori parçası ile yalnızlık rahatlayın.

hruschevke fotoğraf tasarımları: Evin giriş holü süslemek için nasıl

Kruşçev de kompleks yanlış düzende küçük odaların iç tasarımı. koridor, diğer odalar için birçok kapı ile genellikle uzun dar bir odada Kruşçev. Kruşçev de salonun inşaatı, yeniden geliştirme sayesinde ya Doğru rengi uygulayarak, 2 şekilde gerçekleşecek görsel tavan kaldırma ve mobilya gerekli sayıda düzenlenmesi, duvar genişleyebilir. egzersiz ilk yolu kolay değilse, bitirme ve dekorasyon zevki ile açıklık.

koridor için Kruşçev güzel ve farklı işlevsellik ve pratiklik bunlar gereklidir baktı:

 1. Uygun renk seçin. bunlar görünür kir olacaktır, çünkü mobilyaları ve duvar yüzeyleri, beyazlar koyu değil, olmamalıdır.
 2. İç olarak, parlak, ayna yansıtıcı yüzey kullanmak gerekir.
 3. Eh dolaplar küçük raflar ve ceket kanca kullanmak yerine. Uzun koridor, bir dolap sağlayabilir.
 4. mükemmel çözüm - koridor çevresinde tavan altında bir asma kat yapmak. ağır bakmadı Yani, spot ışığı yerleştirebilirsiniz.
 5. İyi fikirler gibi duvarlarda ışıklar yerleştirebilirsiniz.

koridorda en azından bir elbise askısı, ayakkabı dolabı ve ayna yerleştirmek için gerekli olankoridorda en azından bir elbise askısı, ayakkabı dolabı ve ayna yerleştirmek için gerekli olan


Koridor oda veya mutfak alanından daha az olmayan ayrıntılı bir düzenlemeyi gerektirir. Sonuçta, evdeki diğer odalarda yersiz bakacağız bir çok şey yerleştirmek gereklidir.

İdeal olarak, mobilya koridor için bir kit şuna benzer:

 • Askı ve bir gardırop.
 • Raflar ve ayakkabılar için çekmeceleri.
 • Sandalye, sandalye veya osmanlı.
 • Ayrıntılar için Standı ile Ayna.

Bazen küçük bir koridor alanı imkansız sonra tasarım projesi birkaç İşlem kombinasyonuna dayanmaktadır, tüm bunları yüklemek mümkün kılar. bir sandalye, bir kapı bölmeli dolap ayna olarak kullanılan Ayakkabı dolabı. Sen iç kullanarak az miktarda, iyi bir ambalaj yazabilir.

küçük bir koridor için modüller: yetkin mobilyalar

Modüler mobilya bugün çok popüler. Müşteri kendi giriş salonu için gerekli olan fiyatlandırmaya sipariş, mobilya kendi sette olabilir gerçeği. Daha önce, çok başka seçeneği yoktu ve genellikle tam tersine, stil, boyut, şekil sığdırmak veya yok ki, standart mobilya almak zorunda, kimse arzu işlevselliği vardı.


Bugün, teşekkürler modüler mobilya, biz sadece onların gereksinimleri ve tat tercihleri ​​rehberliğinde maksimum konforlu ve güzel bir koridor, düzenleyebilir.

Modüler mobilya koridorda bugün çok popüler olanModüler mobilya koridorda bugün çok popüler olan

gerekirse değiştirmek veya değiştirmek veya ne zaman uygun ensemble tamamlamak için ek modüller satın almak, mümkün olması ile ek olarak, modüler bölme avantajlıdır, herkesi tasarruf tam set için para toplamaya aylar değil.

Buna ek olarak, bu tür mobilya modülleri:

 • estetik;
 • pratik;
 • İşlevsellik.

Modüller ilginç seçenekler alıp tamamen yeni iç yaratan, yerden yere taşınabilir. küçük koridorları sahipleri tasarruf ve odası ve onun tüm dağınıklığı sığmayan mobilya satın almak, dönüşümlü modüller ve çözme başka ya da değil bir şey lazım düzenlenmesi, yavaş yavaş elde edebilirsiniz.

apartmanda Şık tasarım koridor (video)

koridor için gerekli minimum, yazısında listelenmiştir. Aşağıdaki ipuçları ve püf noktaları ile uyum içinde bile çok küçük bir oda düzenleme olması can. Kendi tasarım projesi zordur yaparsanız, sadece doğru karar - deneyimli bir tasarımcı-dekoratör desteğini talep etmektir. Profesyonel tüm kalite ve müşteri özgü düzenler.

apartmanda Tasarım ve salonun dekorasyonu (iç fotoğraf)

0000011242213976f9a0098cecda5e0e25aa82eb697d9290989846947large4497432koridor1511980151944657170749-e1420324180880contentkak-sdelat-remont-V-koridore2arka-gipsokarton

Leave a Comment

Your email address will not be published.

23 − = 13

Adblock
detector