Bir dağ evi tarzında Yaşam: Alp konfor ve faydaların sırları 5 – nwhistorycourse.org

The BlogRahat bir dağ evi tarzında yaşayan herhangi bir odayı tamamlayacakherhangi pomescheniyaStil dağ evi tamamlayacak rahat bir dağ evi tarzında Yaşayan en rahat ve şık bir tanesidir. Bu tasarım Avusturya ve İsviçre'de rahat ev ve otellerde kullanılır, o yavaş yavaş biz evde atmosferin tür olmasını istedik, orada insanın kalbini kazandı. Kim şöminede ateş yanan nerede rahat muhteşem evde yaşamak istemiyor? Sadece zihin ve Avusturya ve İsviçre'nin evlerde hakim konfor barış için yaratılan Chalet tarzı, bizim evde yerleşti.


İç oturma odası, dağ evi tarzı: nasıl bir atmosfer yaratmak için

Başlangıçta, dağ evi tarzı kötü hava koşulları insanları korumak için oluşturuldu. Avantajlı bu tasarım hava sert ve sık sık yeterlidir Alpler, yakın kullanılır. Bu tarzda dekore Herhangi oda, bu uygun ve pratik varsayılan değerdir. Aynı zamanda, stil dağ evi romantizm nefes fakat malzeme ve burada kullanılan renkler özellikle romantik değildir.

Bir dağ evi tarzında yaşayan pek çok avantajı vardır:

 • Yumuşak yaşlı mobilya kullanma iç romantizm ve sıcak bir atmosfer verir.
 • duvarlar ve tavan Dekorasyon basit ama pahalı görünüyor.
 • Stil dağ evi şömine ve ısı ek kaynak yüklemek için zorlamaktadır.
 • antik özellikle severler Tasarım Chalet: daha klasik aksesuarlar, bütün iyi.

oturma odasının iç sadece doğal malzemeler genel atmosferi ve insan sağlığına faydalı olan bir dağ evi tarzında, kullanılanoturma odasının iç sadece doğal malzemeler genel atmosferi ve insan sağlığına faydalı olan bir dağ evi tarzında, kullanılan

Tabii, renkler dağ evi tarzında oturma odasının tasarımında saygı gösterilmelidir. Chalet kırparak tek bir renkte yapılmalıdır. Ne - karar. stil dağ evi tarafından sağlanan çiçekler, arasında, koyu kahverengi ve pişmiş toprak ve tonları, wenge, koyu sarı, hardal rengi renk, ahşap ışık tonları, krem, karamel rengi ve kehribar taş gri renk tonları.


stil dağ evi monocolors sağlar olmasına rağmen, bazı renk kapanım kullanılmasına izin verilir. Stil dağ evi dahil sarı, pembe, turuncu "nokta" olabilir. Onu, dağ evi abartmak değil önemlidir - yine renk birlik var.

şömineli dağ evi tarzında Salon: terbiyesinin inceliği

Chalet stil, taş ve ahşap gibi doğal malzemelerin dekorasyonda kullanımını içerir. Taş kaplama zemin ve şömine, ahşap kaplama ve duvarlar ve tavan yayıldı.

Genellikle ahşap bu stil için onunla çalışmak için kullanılabilecek çok yönlü bir malzemedir:

 1. Duvarlar.
 2. Tavan.
 3. Pencereler.
 4. Paul (bir taş bitirmek izole etmek ya da sadece büyük miktarlarda taş kullanmak istemiyorum mümkün değilse).

Salon dağ evinde şömine sadece dekorasyon hizmet değil, aynı zamanda soğuk akşamları sahipleri sıcak olmayacakSalon dağ evinde şömine sadece dekorasyon hizmet değil, aynı zamanda soğuk akşamları sahipleri sıcak olmayacakModern özellikler özel veya kır evinde, ancak bir şehir dairede sadece bir şömineli oturma odası, yapmak için izin verir. Bunun yerine her zamanki elektrikli şömine, Biyo Şömine ya da sahte şömine kullanılabilir. oturma odasının boyutuna bağlı olarak, bir şömine, büyük, orta veya küçük yükleyebilirsiniz. Yer şömine bir köşe odasında ana duvara dik TV'nize yakınındaki ana büyük duvarın müsaade merkezi, (şömine küçük boyut).

Mantel taş işçiliği taklit mevcut dekoratif taş veya duvar kağıdı ile gerçekleştirilebilir. Ve o ve diğer seçenek şehir daireler için geçerlidir, ancak fiyat farklıdır.

Tasarım oturma odası, dağ evi tarzı: mobilya seçmek

Bir dağ evi tarzında araçlarının yaşayan her mobilya değil. Kural olarak, bu tasarım gereksiz dekoratif malzeme olmadan, kendini yapılmış eski, yıpranmış mobilyalar için izin verir. Dağ evi tarzında mobilya dekor minimumdur. Tüm mobilyalar yumuşak olmalı, böylece sandalyeler, yumuşak yastıklar ve bolluğunu karşıladı. D.

oturma odası için standart seti, dağ evi tarzı şuna benzer:

 • Koltuk.
 • Düşük bir sehpa.
 • kitaplar için Açık raf.
 • zorunlu olarak sallanan sandalye.
 • çekmeceli veya göğüs Göğüs.
 • Antik dolaplar veya raflar.

vernikleme ve boyama: tarzı dağ evi için mükemmel mobilya tedavi gerektirmezvernikleme ve boyama: tarzı dağ evi için mükemmel mobilya tedavi gerektirmez

Mobilya el yapımı mobilya izlenimini vermelidir. Büyük bir boyutta oturma odasında, aynı kümesinden ahşap, tercihen katı ve sandalyeler yapılmış güzel yuvarlak masa ayarlayabilirsiniz. Eğer iç gölge eşleşen yoğun malzeme halı yatıyordu olabilir katta, orijinal iç ekleyin. Özellikle döşeme taşı seçti olanlar için halı kullanılması önerilir. Burada, halı sadece dekoratif değil, aynı zamanda işlevini yalıtım gerçekleştirecektir.

Uygun aksesuarlar olmadan Chalet dağ evi değil. Ek bir dekorasyon olarak, eski bir saati, hayvan derileri, silah, sahte aksesuarlar kullanabilirsiniz Norveçli desenleri (yastık, battaniye, yatak örtüleri) ile tekstil, fotoğraflar masif çerçevede bulunması.

Bu yönergeleri izlemek yılın herhangi bir zamanda oturma odası gerçekten rahat ve şenlikli bir yer yapacaktır.

İpuçları dağ evi tarzında bir oturma odası-mutfak tasarımı

bir mutfak oturma odası vermek için, yukarıda listelenen tüm malzemelerin kullanabilirsiniz. Eğer döşeme için değil, aynı zamanda duvar dekorasyonu için sadece taş kullanabilirsiniz dışında prensip, kesinlikle aynıdır kırpın. Sadece doğal malzemeler seçmeyi deneyin. Stil dağ evi sahte sevmez.


Bu tarz yardım mutfak-oturma odası zonlu edilebilir ile, büyülü Noel yerine herhangi bir odayı açabilirsiniz.

Stil dağ dökme demir veya bakır tek kaplar alırStil dağ dökme demir veya bakır tek kaplar alır

Nasıl alp rahat ve güzel bir yer yapmak için:

 1. Mobilya düz renklerde veya parlak abartılı tasarımları ile seçmek daha iyidir.
 2. Lavabo ve musluk bronz veya bakır süslemeleri gerekir.
 3. Tablo ve sandalyeler masif ahşaptan yapılmış olmalı ve sandalyenin sırt ağacını maç için deri ile kaplanmış olmalıdır. Bunlar mutfak yer almalıdır ana unsurlardır.
 4. Yaşam alanında avcılık veya halı gelen kupa bir dekorasyon olarak kullanılabilir.
 5. aydınlatma dövme demir veya ahşap bölümlerini içermelidir Nesneleri.

Buna ek olarak, çömlek kullanabilir ve sıva heykelcikleri çeşitli dekorasyon olarak uygun.

Rahat oturma odası, dağ evi tarzı (video)


Gerçekten dağ evi tarzını yansıtacak şekilde yaşamak, tüm teknik maskelemek için gereklidir. Örneğin, bir televizyon oturma odasında duvarda asılı ve ahşap çerçeveden o çerçeve en iyisidir. TV'nizi asmak yapamıyorsanız, "gizlemek" TV içine o rafa durmak. Bu durumda, raf tamamen genel tarzı ile uyum içinde olmalıdır. Sen kitap kılığında kitaplar veya TV özel kutular ile çevrili olabilir. Orada çeşitli hediyelik eşya mağazaları içinde çok geç ve bunlar daha iyi dağ evi tarzı için tasarım kitapları iletmek olamazdı. Eğer tasarımda her detaya dikkat edersek salon dağ evi konfor elde, çok basittir.

Bir dağ evi tarzında oda tasarımı yaşayan (iç fotoğraf)

23b05ephoto000000075smal33f2eChalet-ec2c008411920x1080resizeinterior6630999143789793593716085437901

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 63 = 69

Adblock
detector