The BlogOdanın modern tasarım, bu yüzden her aile üyesine gitti, hatta kendi inşa edebilirsinizOdanın modern tasarım, bu yüzden her aile üyesine gitti, hatta samostoyatelnoSegodnya geleneksel dairelerin çoğu sahipleri özgün tarzı kendi oturma odaları düzenleme eğiliminde sağlayabilir. Bu odanın özelliklerine bağlı olarak belirli bir tasarımı seçerek yapılabilir. bir apartman dairesinde onarım odası, sen kendin yap veya doğru aksan yardımcı ve aynı zamanda dikkate oturma odası sahiplerinin tercihlerini alabilir profesyonel tasarımcı kullanabilirsiniz.


Eğer Kruşçev yenilenmesine dikkat gerekenler

Modern teknolojiler bugün şık ve güzel odalarda beş katlı apartmanda sıradan bir oda açmak için izin verir. Nedeniyle tasarım tekniklerine her iç benzersiz yapılabilir. onarım başlamadan önce tarzı ve bunun uygulanması yöntemleri ile karar vermek önemlidir.

Genel bitirmek sağ renk seçmek için çok önemlidir. Bu bir odada tarz, hem de genel aydınlatma bağlıdır.

küçük bir oda görsel olarak geniş yapmak için, özel teknikler kullanmak gereklidir. Örneğin, pencere açma doğru tasarım ve perdeler için büyük tuvaller yokluğu salon görsel büyük yapacaktır. Pencere boş bırakılırsa için, ışık kumaştan yapılmış bir perde süslemek için mümkündür.

Eğer Kruşçev onarım yapmak için başlarsanız - öncelikle ortak renk alanı ile tanımlanırEğer Kruşçev onarım yapmak için başlarsanız - öncelikle ortak renk alanı ile tanımlanır

Kruşçev verirken ne dikkat etmelidir:


 • Duvar tasarım monofonik düzenlemede gerçekleştirilmelidir. Yüzey pürüzsüz hale getirmek için daha iyidir.
 • iç dekorasyon için basit şekiller kullanmak daha iyidir.
 • Aydınlatma iyi bir merkezi olmayan yapılır. Bu oda daha rahat hale getirecektir.
 • En gerekli mobilya seçmek için gereklidir. Bir çok yanı sıra dekorasyon öğeleri olmamalıdır.

Her oturma odasının iç kendi lezzet getirebilir. Bu zıt yöntemleri kullanarak, renkli bir oyun olabilir. Vurgu dekor üzerine yerleştirilebilir. Örneğin, çiçek dekorasyonu temel olarak kullanmaktadır.

Bir daire Modern iç oda

Modern iç tasarımcılar tasarımında basit renklerin kullanımı üzerine odaklanmıştır. Bu, beyaz, gri, siyah ya da uyumlu bir kombinasyonun, bir baz olabilir. Bir oda sade renkler yaparken, fiili tasarımın tavsiyelerine uymak önemlidir, o zaman basit renkler özgün ve daha parlak olabilir.

ideal ve şık bir tasarım bugün uyum düzgün aralıklı desenli alan süslüdür.

moda dinlendirici renkler hakimdir olmasına rağmen, tasarımcılar belirli bir bölgeyi tanımlamak için parlak bir renk kullanmak tavsiye edilir. binanın İmar - işlevsel alanlara oda bölmek için harika bir yoldur. Bu sezonun Trendy renkler yüzey tasarımı için doğru seçeneği bulmak için izin verir.Bu uyum uzay ve dekor öğeleri doğru seçilir dekore modern iç, kabul edilebilirBu uyum uzay ve dekor öğeleri doğru seçilir dekore modern iç, kabul edilebilir

Moda renk trendleri:

 • Marsala;
 • zümrüt;
 • sarı;
 • şarap;
 • limon;
 • altın;
 • Bej.

Renklerin Her oturma odasında aynı anda bir pozitif sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer oluşturmak için tasarlanmıştır. Amber zengin bir alan oluşturmak için yardımcı olacaktır, gevşeme teşvik etmektedir. Şarap rengi derin ve gizemli iç yapacaktır.

Sıradan dairelerin Tasarım oturma odaları: vurgu ipuçları

Modern tasarımcıları farklı yüzeylerin renk kombinasyonları zıt yöntemlerini kullanın. 2017 yılında kendi fikirlerin gerçekleştirilmesi için bir araç olarak, tasarımcılar odaların mobilya ve renk bitirmek kullanabilirsiniz. Sağ kontrastlar şık ve çağdaş uzaya sıradan bir oturma odası açabilirsiniz.

iç tasarım Topikal çözümler tezat bir oyun önermek: mobilya genel renk dekorasyonu ile kontrast olmalıdır.

Duvarların tasarımı için tasarımcılar örneğin beyaz gibi basit renkleri kullanmaları tavsiye edilir. Aynı mobilya At zıt renkli alabilirsiniz: Marsala, zümrüt, bordo. Dekor da mobilya ve dekorasyon ile karşılaştırabiliriz.

özgün ve şık yapabilir genel oda tasarımında kontrast düzeltinözgün ve şık yapabilir genel oda tasarımında kontrast düzeltin

şık bir iç oluşturmak için Teknikleri:


 • iç genel tarzı ile mükemmel uyum sağlar moda tonları seçin.
 • İçerik pencere güneşlikler uygun renk.
 • oda güzel ve şık dekor öğeleri süsleyin.
 • Tekstil ilginç tonları ve renkleri kullanın.
 • Doğru aydınlatma seçin.

Basit bir önermeyi yaparken büyüklüğü ve geometrisi dikkat etmek önemlidir. Düzgün renk vurgulamak için de, binayı zonlu edilmelidir. Bu iç minimum miktarda kullanmak en iyisidir. Bunlar öncelikle pratik ve işlevsel olmalıdır.

Ne mutlu mesele sıradan yaşam: sonlandırma seçenekleri için

Tasarım yüzeyleri özel önem verilmelidir. Bu sezon, moda basit dekorasyon. iç yapmadan önce şık ve trendy içine basit bir oturma odası dönüştürecek eğilim eğilimleri ile tanımlanmalıdır.

Dekorasyon her türlü birbiriyle uyum içinde olması gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Demokratik ve ekonomik düzgün yüzeyli beyaz tavan olur. Bu uzatılmış veya asma tavanlar edilebilir. Bunlar şık ve uyumlu zonlu alan olabilir.

Normal oturma odası dekore tavan ve parke monte, çok prezentabl ve lüks bakacağızNormal oturma odası dekore tavan ve parke monte, çok prezentabl ve lüks bakacağız


Üst yüzey:

 • Asma tavanlar;
 • Düzgün duvarlar;
 • Parke.

Tavan tasarımı, zemin ve duvarlar farklı tarzlarda yapılmış olsa bile, bunlar ortak bir bağlayıcı olmalıdır. Güncel Döşeme çok düzeyli yapıların kullanımını içermez. Bu fatura ve iddialı olmamalıdır.

bir apartmanda odanın modern tasarım (video)

Standart bir oturma odası önemli yaparken onu ve apartmanda yaşayan aile üyelerinin sayısını aydınlatma, odanın boyutunu dikkate almak. Hatta en sıradan daire çizin ve gerçek bir tasarım şaheseri haline dönecek moda trendlerini takip etmek önemlidir.

bir apartmanda Tasarım ve salonun yenileme (iç fotoğraf)

3-basit tasarım 83 112140 514428 03020648 96472799I0PBdl49Mw 122513747 330481588 422890770 1379587851gostinaya-V-hruschevke-9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

13 + = 23