bilgi ile 5 varyantları: modern tarzda kız için bir yatak odası – nwhistorycourse.org

The BlogKadın yatak odası - bu bütün dünya, uyumak için sadece bir odaKadın yatak odası - bu, tasarımcı profesyonel her şeyi yapacağını bütün dünya, snaKonechno için değil sadece bir alandır, ancak birçok as gelmemiş. Bu keyfi ilginç çözümler sunabilir, ancak sadece müşteriyi bilmek iyi olmayacak - onun tadı, tercihler, alışkanlıkları. onarım kadının yatak odası zateivaet eğer, en küçük ayrıntıları göz önünde bulundurun.


Perişan-şık tarzda fikirler yatak odası tasarlayın

bir rüya odasına - tarzı Chebbi şık genç ve romantik kızın yatak odası için. Bu tarz olarak, çok iç içe ve vurgu bile iki stilleri ve diğer burada karışık - bu ülke ve Provence, ve vintage. Sonuç orijinal bir iç tasarım, modern ve geçmiş dönemin ruhu bürümüş.

renk çözümleri

aşağıdaki gibi iç Renkler olabilir:

 • beyaz;
 • Lavanta;
 • fıstık;
 • şeftali;
 • Parlak limon;
 • Soluk mavi;
 • Bej.

Bunun için gereksinimdir - avantajlı monokrom mobilya ve aksesuarları vurgulamak çünkü yatak ana yüzeyi düz olmalıdır. yatak odası duvarları için genellikle retro tarzı çiçek süs ile parlak duvar kağıdı kullanılır.

Eski püskü şık - sade değil tarzı, dekor çok dikkatli seçilmesi nedeniyleEski püskü şık - sade değil tarzı, dekor çok dikkatli seçilmesi nedeniyle

bir oda mobilya ve modern ve klasik birleştirir. İnce boyalı, vitraylar, dövme demir detayları ile iç ve yapay yaşlı mobilya ve öğeleri katılacak. Tüm mobilya kasıtlı yıpranma, mobilya tercihen yuvarlak şekiller olmalıdır.


Bir yatak odası ana dekorasyon - bir yatak, bir karşılık gelen tasarım, kumaş tente, gölgelik ve gölgelik, dekoratif yastıklar, iç yatak örtüsü ile. hazır kitleri Satılan ancak tüm bunları can ve zevkli.

Tekstil çiçek süsler görüntüler ve melekler kuşlar, farklı semboller ile dekore edilebilir. Keten, ipek ve pamuk - tercih edilen malzemeler. Tekstil genellikle dantel fırfırlar ve pileli Döşeme gelmiştir.

Yatak odası Kız 2017: Art Nouveau

Kadınlar için bu tarzda oda soğuk görünmemelidir. Nouveau Gümüş Çağı kökenli olduğundan, sembolizm, ilk görev dönemi - odasından bir sembol bulmak için. Örneğin, zambak görüntüsü. Bu yalnızlık, ya sadakat sembolize güvercin güzelliktir.

kızlar için Odalar hatları akan ile karakterizedir. Mobilya ve dekor düzgün eğriler sahip olmalıdır olduğundan, keskin köşelerinden vermek zorunda kalacakkızlar için Odalar hatları akan ile karakterizedir. Mobilya ve dekor düzgün eğriler sahip olmalıdır olduğundan, keskin köşelerinden vermek zorunda kalacakperde, döşeme, dekoratif öğeler, duvar kağıtları, resimler, vb - ana karakter seçme, bu iç birçok konuda oluşması gerekir Değil her yerde, çok fazla olurdu, ama ihtiyaç sembolizmi geçmek.

Modern tarzda İç doğal olmaktır - çiçek desenleri ve diğer doğal motifler hakim.

Tasarım Kadınlar kır evi tarzında yatak odası

Ve çözümün tazeliğini ve basitlik sevenler için bu fikir. İç country tarzını geçer kırsal yaşamın yolunu, doğa ile ilişki, bütün Notları.

Bir yatak odasında duvarların tasarımı içerir:

 • Duvar çiçek, hücre ya da şerit;
 • duvarlar ve tavan süslemeleri Ahşap paneller;
 • muhtemelen taş ya da tuğla duvarın unsurları ile dekoratif sıva,.

Ahşap zemin - Böyle bir iç için en iyi çözüm. Bu parke veya sert zemin olabilir. Paul rustik patchwork halı süsleyin.

Ülkenin tarzında yatak odasının tasarımı gösterişli renkleri kullanmaz, tüm tonları doğal, doğal tonları yakın olmalıdırÜlkenin tarzında yatak odasının tasarımı gösterişli renkleri kullanmaz, tüm tonları doğal, doğal tonları yakın olmalıdır

yatak odası-ülke için en iyi renkler:

 • bej;
 • mavi;
 • zeytin;
 • san;
 • pişmiş;
 • Cote ve diğerleri.

Pencerelerde basit, neredeyse ağırlıksız perdeleri asmak. Çiçek motifleri dekor bulunabilir, ancak aşırıya kaçmayın - ülkeyi, elbette, Provansal nasıl, ama yine de farklı stilleri olduğunu.

Mobilya ışık, tercihen ahşap, ancak demir, dövme demir yatak kullanabilirsiniz. Dahili masif ve neredeyse kaba seçilmiş. Boyama - "ahşap".

minimalizm tarzında kız için bir yatak odası İç

Bu üslup eğilim saflığını, mükemmel düzeni, uzay, bol över. Temiz hava odası alanı hissedilir olmalıdır ve aynı zamanda, tabii ki, şeylerin bir dizi asgari olmaktır. o kadar kolay değil olun.


Minimalist tarzda yatak odası çok iyi, her kız için uygundur. Böyle bir alanda, o eksiksiz bir konfor ve maksimum konfor hissedeceksinizMinimalist tarzda yatak odası çok iyi, her kız için uygundur. Böyle bir alanda, o eksiksiz bir konfor ve maksimum konfor hissedeceksiniz

Eğer isterseniz, örneğin, parlak duvarlar, bu mümkün, ama mobilya tüm parçaların çok zengin düz ve olmamalıdır.

Mobilya için gerekenler

 • Sen olamaz - boyalı oyulmuş ve mobilyalar dekore;
 • merkezi öneme sahip gizli bacakları olan bir mat gibi görünebilir yatak vardır;
 • Sadece inşa inşa edilen, bunların duvarları ile birleşti olması arzu edilir;
 • Mümkünse - o bütün gereksiz gizler giyinme odası vardır.

Yatak, yastık, minder, bir gölgelik ile dekore edilmez. çoğu durumda panjur ile temsil Battaniye tek renk, hem de perdeler.

yatak odası için tasarım seçenekleri İskandinav tarzı kız

İskandinav yatak odası - bu beyazlık ve parlaklık var. Burada soğuk parlak beyaz, hatta asit renk ile kombine edilebilir. Soru oranlar.


Yatak odasında doğal konuların baskılar vurgu duvarını yapmak mantıklı. Çiçek motifleri ve çiçek desenleri ustaca yürütülmelidir.

Yatak odasında sergilenen herhangi maskeleme olmadan tarzı askılar ve rafları İskandinav yatak odalarıYatak odasında sergilenen herhangi maskeleme olmadan tarzı askılar ve rafları İskandinav yatak odaları

Yatak - standart, dikdörtgen. Bazen bir yatak başı dövme etti. Yatakta genellikle olduğu büyük değil. Yan tabloları - yatak her tarafında. asılı raflar genellikle yumuşak nazik ponponları kullanılmaktadır. Ama tıkanıklığı ve masif mobilya skandiyum tarzı tahammül etmez, eğer kabine - Bir pire gibi basit bir.

Modern tarzda kız için oda (video)

Aşırı romantizm ve yellenme şeklinde kötü tat değil kadın yurt, sürümünüzü seçin. Kişisel yansıması tercih iç tarzı, zevkinize ve yaşam tarzı tanıktır.

Başarılı yenileme!

 kız için şık yatak odası (fotoğraf)

1012320416721580-6264666931387722ab1db1fa5e03f351f0225b03f3d7e8d21396622238spalnya-devushka-9b1bae0b6a7de15d7f578284f0741a1ff

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 38 = 47

Adblock
detector