The BlogDikiş hiçbir deneyime sahip insanlar, nakış karmaşık unsurları olmadan en kolay planları hakkında başlanması tavsiye edilirDikiş hiçbir deneyime sahip insanlar, nakış başlayanlar bu durumda gelişiminde mükemmel bir araç olarak hizmet edebilir karmaşık elementler kanaviçe şemaları olmadan en kolay düzenleri üzerinde başlatmak için önerilir. Bu yol kolay değil, ancak doğru bir yaklaşım sayesinde, çok daha ilginç ve anlaşılması daha kolay olurdu. Birinci başarı kesinlikle yeni kahramanlık ilham ve güven verecektir. Yeni başlayanlar için malzeme hakim olması, daha karmaşık görevler geçebiliriz. Ve onlar kesinlikle gayet çok olacak. Her çözmek Ve değer.


Nerede başlayanlar için çapraz dikiş düzeni olsun

nakış için şema iğne öğrenmek isteyen modern insan için zor olmayacak alın.

O sadece iki seçenek vardır:

 • Internet üzerinde istenen materyali indirin;
 • deposunda şemasını satın alın.

İlk seçenek görüntü kaydı olmadan, dikişçi tamamen ücretsiz alacak varsayar, ancak bazı tuzaklar vardır. şey bir sonraki kişi destekleyen veya teklifleri bolca gezinmek yeteneğine sahip olmayacaktır olmasıdır. Biz sadece kendi sezgi güvenmek zorunda. Ve çoğu zaman yanlış, deneyim eksikliği nedeniyle. Devre zor veya az okunabilir olabilir. Bu nedenle, çalışma süresiz ertelendi başlandı. Onunla tekrar geri dönme istekleri olacak mı? soru retorik olduğunu.

Düzgün kompozisyon dikmek amacıyla, tam olarak düzeni her şeyi yapmak gerekirDüzgün kompozisyon dikmek amacıyla, tam olarak düzeni her şeyi yapmak gerekir


Tabii ki, biz sonunda görmek istiyorum anlamak, kendi öğrenme isteği ve tematik bir çok video görünümlü güvenebilirsiniz. Yetenekli bir deneyimli kalifiye işçi haline, kendi kendini yetiştirmiş, bu her zaman oldu. Ancak, eğitimin bu yöntem herkes için değil. öz-örgütlenme eğiliminde değildir olanlar için özellikle kabul edilemez şekilde.

Kural olarak, nakış için şema oldukça ucuzdur, bu nedenle de özel bir mağazasında satın alınabilir. Dahası, danışma satıcıyla alabilirsiniz onun edinimi ile - deneyimli dikişçi, bu konuda etkileyici bir deneyime sahiptir.

başlayanlar çocuklar ve ebeveynleri için kanaviçe şeması

acemi yetişkinler ve çocuklar farkın ne için biraz nakış çapraz şemaları. Bir çocuğun elinde bir iğne vererek hatırlanmalıdır tek şey - bu güvenliği hakkında. Zaten okul çağındaki çocuklarla el sanatları başlamak en iyisidir. Bunlar ebeveynlerin talimatları yürütmek için çalışırken, iş daha bilinçli ve sorumlu bir yaklaşım vardır. Çok küçük çocuklar bu tür işlemlere da tamamen ilgisiz.

Küçük bir iğne kadınlarla çalışmak çocuğun isteklerine güven ve dikkat üzerine inşa edilmelidir. Birincisi, nakış yapmaktan ve onun istekleri doğrultusunda bir resim almak istediği bebek merak değer.

Yeni başlayanlar için mükemmel bir kalbin dikiş diyagramıdırYeni başlayanlar için mükemmel bir kalbin dikiş diyagramıdırBu tamamen yasak:

 • fikirlerini çocuk empoze etmek;
 • arzu karşı Kuvvet oyalamak;
 • Laneti, bir şey işe yaramazsa;
 • işe hatalar veya isteksizlik için ceza;
 • Keskin iğnelerle izleme olmadan bırakın.

Hiç kimse bir resim ilk kez oluşturulan söylüyor ve akrabalarına göstermek için gurur duyabilir. çaba sarfetmek zorunda, ancak, çocuğun bir kez edinilen beceriler yaşam için bebek ile kalması. Ve zamanla o bu bilgi ve çocuklarına iletmek istediği mümkündür. Ve ebeveynler için iyi övgü çocuklarının böyle yararlı bir beceri aşılamak değil mi?

Yeni başlayanlar için nakış çapraz düzenleri kullanarak: küçük sırları

Çapraz dikiş dahil herhangi süreç, bazı özel yüksek kaliteli sonuçlar elde onsuz özellikleri, neredeyse imkansız vardır:

 1. ilk aşamada düzeni daha dikkatli bir şekilde kalem tuval üzerinde çizilmiş. Böylece, görevi gerçekleştirmek için çok daha kolay olacaktır.
 2. Bu yoğun ve hatta kolalı tuval almak en iyisidir. Onun şekil tutma kapasitesine sahip ve önemli ölçüde işini kolaylaştırmaktadır.
 3. Basit geometrik şekiller - sadece başlayabilirsiniz en iyi şey.
 4. Bu konuda acele gerekli değildir. tüm farklı ustaların en Nakış hızı. Yani kimseye olma.

nakış sürecini basitleştirmek için tavsiye edilir hafifçe kolalı tuvalnakış sürecini basitleştirmek için tavsiye edilir hafifçe kolalı tuval

Kendiniz için tüm süreci yapmaya çalışıyorum olmadan, metresi onun beceri açıklayan kendi sırlarını üretmek asla. En iğne gibi ve güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasına izin verdiklerini düzeltin.

bir haç nakış nasıl: Kumaşta Öğrenme

Ne olursa olsun düzeni alınır nerede, aşağıdaki gibi görünebilir:

 • Bu dokuya uygulanır;
 • Bu bir kağıt eşdeğer sunulmuştur.

En kolay yolu, tabii ki, tuval üzerine üretici tarafından kaynaklanan bir dokuma desen kullanmak. Bu bir düzeni kolayca bırakmaz böyle ile oldukça güzel ve çalışma görünüyor. Buna ek olarak, üretici genellikle verir ve açıklamalar daha da kolay hale geldiği vasıtasıyla anlamak için.


Genel bir kural olarak, ve bu küçük bir alanda olmadan renkli sektörlere bölünmüştür. Onların belirtilen renk nakış, sen yetişkin olarak, çocuk olarak, güzel bir resim elde edebilirsiniz.

Ne yazık ki, hatta yıkandıktan sonra yok olmaz baskı nedeniyle, bu nedenle iplik yakın denemek zorunda. Yani resim daha estetik görünecektir. mükemmellik için çaba gereklidir ve çalışma ilk defa yapılırsa.

Çapraz dikiş deseni gelince: yeni başlayanlar için (video)

Ve dikeriz ve oldukça zor olacaktır başlayanlar için nakış. Ancak, doğru düzeni seçerek sen sevdiklerini göstermek çekinmez çok iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Önemli olan değil başka bir süreçten savurma adım bütün iş adımı, yapmaktır. Sonra işler gerçekten işe.

Yeni başlayanlar için nakış çapraz düzenleri (fotoğraf)

0352c1a98118c8orig 01544816c345a78orig 0b88f374d0370orig 01 002f533bc4cf17eca4d8b50344115f2c05f88940 1 7cc5e46e4b6e6dcd4aa5cc3178528498 9 9b101aaa9376 46dfa95757c7


Leave a Comment

Your email address will not be published.

71 − 67 =