Basit nakış çapraz düzenleri “şehir” 30 Varyasyonları – nwhistorycourse.org

The Blogkent mimarisi İlginç desen, nakış haç tekniğindeki, iç yaşam alanı gerçek dekorasyon olacakkent mimarisi İlginç desen, nakış haç tekniğindeki, konut pomescheniyaSvoimi eller herhangi bir karmaşıklık çalışmaları işlemeli edilebilir bir gerçek iç dekorasyon olacak ama nakış teknikleri keşfetmeye değer ile dersler başlayacak. Doğrudan şehir manzaralı nakış ilgilidir. Bir çalışmada, sadece dışarı başlıyor eğer, tekniklerin çok kullanmak gerekli değildir. Eğer kentsel motifleri nakış sadece Bununla birlikte, bazı kombinasyonlar uygundur.


Çapraz Dikiş şehir: Herhangi nakış tekniği uygulanabilir

Bu durumda, kentsel nakış motifleri ortada en uygun tekniklerin bir listesini seçebilir.

Aşağıdaki teknikler kullanılır:

 • Basit bir çapraz;
 • uzatılmış enine;
 • Doğrudan çapraz;
 • İtalyan çapraz;
 • keçi;
 • Bulgar çapraz;
 • Bir yıldız işareti;
 • Rhodes dikiş;
 • Pirinç dikiş.

Tek renkli kontur kanaviçe çoğunlukla Tek renkli kontur kanaviçe çoğunlukla "sayılır Haç" tekniğini kullanılır

dekorasyon işleri için petit ve yarı kanaviçe "arka iğne" vardır. Bir resimde eklem iki veya üç çeşit olarak kabul edilebilir bir kombinasyonudur. Daha büyük bir çift olun, resim garip ya aşırı görünebilir.


Dünyada nakış çapraz düzenleri şehirler: seçenekleri

Birkaç güzel manzaralar birleştirmek birinde çalışmak istiyorsanız, bu tür birkaç görüntüden bir kolaj bir araya getiren, "Around the World" gibi bir şema kullanabilirsiniz. Ama daha sık Avrupa başkentlerini ve bunların sembolik, tahmin edilebilir yerleri oyalamak.

Böylece, en popüler aşağıdaki şemalar şunlardır:

 • Londra;
 • Paris;
 • Prag;
 • Venedik;
 • Pisa;
 • Moskova;
 • Roma.

needlewomen arasında popülerdir kentsel manzara tasvir çapraz dikiş için tasarım varneedlewomen arasında popülerdir kentsel manzara tasvir çapraz dikiş için tasarım varVenedik, özellikle, ünlü türleri ile Venedik Karnavalı ve Paris belki daha sık, seçilir. Hiçbir az popüler ve eski şehir ve deniz yoluyla mesire (Rio de Janeiro, vb çeşitleri)

kanaviçe şeması: gece şehir, monokrom

Bu şema da oldukça popüler. Bu ilginç, orijinal, iç birden fazla tipte dekore edecek grafik kaliteli işler ortaya çıkıyor. Önerilen şemaları şehir üzerinde huzurlu, sakin, sakin döner. kutsayan huzur ve sakinlik bozan tek şey, bu yüzden ayın gizemli parlak bir ışık.

önerilen planlarının çoğunluğu "sayılır Haç" "Geri dikiş" ve tekniği gerçekleştirilir. İplik elbette siyah olmalı, lacivert olabilir, tuval siyah ve beyaz kullandı. Benzer bir düzeni indirirseniz, arşiv, siyah ve beyaz nakış, sembol, çok şeması olabilir şeması ve resme anahtar zaten bitmiş bir iştir. Eğer hazır bir set var buysa, her şey çok daha kolaydır.

nakış için ek teknikler

Hatta en basit operasyon, küçük, basit Cityscape, işi dekorasyon için ek teknikler gerektirebilir. Örneğin, çapraz dikiş halısı genellikle nakış ile birlikte. En kolay ek dikiş - "geri iğne".

Dönüş aşamasından GGorizontalny dikiş enine nakış birçok türleri için temeldirDönüş aşamasından GGorizontalny dikiş enine nakış birçok türleri için temeldir

aynı anda öğrenmek dikiş "arka iğne", basit bir dikey dikiş, onlar sağdan sola doğru yapılır ve öyle ters yönde sanki. Başka şekilde, bu dikiş bekstich denir. Dedikleri gibi, hiçbir şey daha kolay olabilir.

Yarım çapraz dikiş adıyla zaten açıktır. Sadece bir tane eğimli dikiş yapmak. Diğer yandan, dikey dikiş arka tarafı birbirine paralel gidecek. Gobelin dikiş ona benziyor, ancak kendi halinde ve ön tarafta ve iç tarafta eğimli dikiş vardır. Bu iki teknik, yarı tonların oluşturulması saydam bir etki oluşturmak için gerekirse kullanılır. Ama bir kerede tüm aletleri sıralamak değil. Bir usta denemek ve yalnızca bir sonraki geçmek için daha iyidir. Yani işinizi daha inandırıcı bakacağız.

Çapraz Dikiş "Gece Şehri" (video)

Çapraz dikiş eski teknik onun gösterişli gelişmişliği kaybetmemiş unutmayın. Hatta tek renkli eserler zarif, orijinal bakmak ve ustaların çalışması, dedikleri gibi, açıktır. Hatta renk ve iplik minimum zaten alışılmadık bir sonuç verir.


Başarılı bir çalışma!

nakış çapraz düzenleri şehir (fotoğraf)

1923163799210t000a1K92368P5121da3f90d53a777731c1db176e2d0ad150527c6aeb3c1b943d8b1b98026198299083000320323

Leave a Comment

Your email address will not be published.

34 − 33 =

Adblock
detector