Barlar kartonpiyer yapılmış: kendi ellerini Doing – nwhistorycourse.org

The BlogEn yaygın çubuğu şık bir rezonatör alanı olarak iç mekanda duruyorEn yaygın çubuğu artık ön planda duran binayı donatılması şık bir rezonatör prostranstvaErgonomika olarak iç mekanda duruyor. Küçük daireler Kruşçev oda sahipleri kullanılabilir alanı artırmak için görsel ve işlevsel olarak birleştirir. Böylece, iki dar Odaları onlar almak - birleştirdi. Çoğu zaman uç stüdyo mutfağa almak için oturma odası ve mutfakta yapılır ve temiz odalar. Biz pek çok avantajı ile ferah ve çok fonksiyonlu bir alana sahip: birçok yönden kazanma yöntemi. görsel birkaç işlevsel alanlara oda bölmek için Ancak, imar içeren bir rasyonel tasarım projesi yapmak gerekmektedir. dekoratif bölümleri ve raf ve sayaçları: Farklı tasarım tabi bölgelerin görsel belirlenmesiyle ilgili. Bu çubuğu ile ilgilidir ve bunların işlevleri daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.


Alçı iç Barlar

görsel bir stüdyo dairede mutfak veya çubuklar kullanarak, aynı tarzda dekore iki etkinlik odaları yapmak için geniş bir oturma odası ayırt etmek istiyorum. Onlar mobilya paketinin bir parçasıdır, ya da tersine, iç parlak vurgu olabilir.

Çabuk ve özgün mutfak-oturma odasında alan arasında ayrım yapmak, sen alçıpan çubuğunu kullanabilirsinizÇabuk ve özgün mutfak-oturma odasında alan arasında ayrım yapmak, sen alçıpan çubuğunu kullanabilirsiniz

kartonpiyer yapılmış çubuk sayacı tipik tasarımlar sevmiyorum ve elleriyle bir şeyler yapabiliriz olanlar için ideal bir çözümdür.

Bugün, iç alçıpan tasarımı çok popüler hale gelmiştir. Nedeniyle işleme yönlülük, kullanılabilirlik ve kolaylığı, alçıpan iç tasarım için temel malzemelerden biri haline gelmiştir. Alçıpan konstrüksiyonların birçok çeşitlemeler arasında, bar değil son yer işgal eder.

tasarım çubukla olabilir:


 • Ada veya düz - Geniş Odanın ortasında ayarlanmıştır En basit dikdörtgen tasarım, bu şekilde görsel olarak iki fonksiyonel alana bölünmüştür.
 • L-şekilli çubuk Daha karmaşık cihaz, ama iyi küçük bir mutfak ya da küçük boyutlu mutfak-oturma-yemek odası iç düşülen olabilir.

Çeşitli geometrik şekil ve boyutlarda, hatırı sayılır seçim daha karmaşık yapılar vardır. Nasıl evde iç bir unsuru oluşturabilir? Nerede başlar ve ne alacak? Biz daha ayrıntılı olarak konuyla ilgili dokunun.

elleri ile alçı Benzersiz çubuğu: nereden başlayacağınızı

Öncelikle ürünün kendisi kurulum konumu, hem de boyut ve tasarım üzerine karar vermeniz gerekir. raf içi boş ya da arka ışık ve raylar içerebilir bir raf var olabilir, şekil ve tasarımlar çeşitli vardır. Yapı, aynı zamanda gizlenmiş olması gereken kontak bağlantıları (eğer varsa), hem de gerekli iletişimin yerini sadece içerir ölçüm, ayrıntılı bir çizim yapmak için de gereklidir. malzeme şekil hesaplanan gerekli olan miktara göre.

 Eğer çubuğunu yüklemeniz başlamadan önce, onun tasarımının önceden düşünmek ve gerekli tüm malzemeleri satın almasıEğer çubuğunu yüklemeniz başlamadan önce, onun tasarımının önceden düşünmek ve gerekli tüm malzemeleri satın almasıyani:

 • Alçıpan;
 • Metal profili;
 • Bütün kablo aparatı (arka planlı ise);
 • Vidalar ve dübeller;
 • Macun ve primer;
 • bunun imalatı için bitmiş veya tezgah malzeme;
 • bitirme için malzeme.

çubuk ne olursa olsun tarzında olabilir göz atın: o terbiye için birçok seçenek vardır. Duvar kağıdı, boya, dekoratif sıva veya parça malzeme - seçim çok büyük. Bunu daha da - malzemelere ek olarak bir araç hazırlamak gerekir.

hazırlık aracı

alçıpan inşaatta ile her zaman, bir kural olarak, araçlardan bir set kullanılır. Bu bitmiş yapıyı tamamlamak için profil keserek gereken her şeyi içerir.

Sağ işin her aşamasını takip etmek - hatta bir acemi, ana şey olabilir alçıpan çubuğunu ayarlayınSağ işin her aşamasını takip etmek - hatta bir acemi, ana şey olabilir alçıpan çubuğunu ayarlayın

yani:

 • Kalem, şerit metre;
 • demir için makaslar;
 • (Kıvırcık kesmek için - yapboz) Alçıpan Bıçak;
 • Çekiç matkap veya çekiç;
 • tornavida;
 • Oluşturucu düzeyi, bir çekül;
 • Freze makinesi;
 • Geniş ve dar spatula.

tasarım ve seçilen kumaşın varyasyon bağlı olarak, spektrum değiştirebilir. Işin yüksekliği keskin nesne bakmak gerekmez böylece her şeyi önceden hazırlamak daha iyidir.

basit bir algoritma: Alçı çubuğu nasıl yapılır

elleri ile kartonpiyer yapılmış çubuğunun montajı yüzey hazırlama ile başlayan birçok çalışma aşamalarını kapsar. Yeri gereksiz şeyler ve temiz kurtulmuş olması gerekir.


yüklemeden alçıpan çubuğu raf için en uygun yerleri değerlendirmeyi unutmayınyüklemeden alçıpan çubuğu raf için en uygun yerleri değerlendirmeyi unutmayın

Sonraki adımlar:

 1. İşaretleme. katta, duvara ve tavana, çizime göre, yerler profili ve kılavuzları rak montajı işaretleme tamamladıktan. Ayrıca duvarda gelecekteki tasarım yüksekliği ve tezgâh yer alacak yerde dikkat etmek gerekir.
 2. Çerçeve tertibatı. yere monte raf profili işaretine göre, zemin ve tavan dübel sıkıca sabitlenir. Sonraki çizime uygun olarak hazırlanan montaj çerçevesi vardır. karkasın aşamada ileriyi düşünerek olası kablolama ve dikkate almak önemlidir.
 3. alçıpan montajı. Çizime göre, yaprak ve kesme elemanları kılıflı malzeme yapılır işaret. ALEE vidalar vasıtasıyla bir çıta tutturulmuş her element gelecek tasarımı. 2 mm - bunların kapakları karton tabakası içine gömülü olması gerektiğini not fazla 1 olduğu.
 4. aydınlatma montajı. kablolama planlanan yükleme, bu Kutular, fişleri, anahtarları ve lambalar, hem de tüm iletişim bağlantılarının test yüklemeden bu aşamadadır.
 5. Kaba ve dekoratif süs. Ortak bileşik yapı tabakası ana veya genel dolgular tatbik edildikten sonra, kendi kurutma ek elemanların (gergi, tezgahı, kirişler, vs.) tasarım ve montaj dekorasyon için devam edebilir sonra.

Masa, Karelere oluşturabiliyorum şekilde tasarımında sipariş yapılabilir ve bağımsız bir şekilde, dizi veya MDF yapılabilir. bar ve tasarım genel iç mekan ile uyum uyum ve onu tamamlayacak ve tasarım etrafında yersiz "noktalar" olması gerektiğini hatırlamak önemlidir için malzeme seçimi dekorasyon yaparken.

Kurulum adımları: kartonpiyer yapılmış çubuklar (video)


alçıpan bir bar ile Mutfak-salon şık ve dinamik görünüyor. Bu sadece iç dekoratif bir unsur değil, aynı zamanda mobilya çok fonksiyonlu bir parçası değil. Montaj ve kaplama bütün aile için göz memnun etmek için uzun yıllar olacak, sevgi ile kendi elleriyle yapılan zaman ve para, ve tasarımın bir sürü almaz.

Başarılı değişiklikler!

elleri ile alçı levha çubuğunun tasarımı (iç fotoğraf)

1301107ee2f22d4635eXL1839004Kitchen-kahvaltı-Bar40--58--89931db414a99144183abac8f1f9587dAkkuratnaja-nebolshaja-kuhnja-e1477475305846159821711ar11771962825224

Leave a Comment

Your email address will not be published.

26 − = 25

Adblock
detector