Banyoda Seçme ve tavan tamir – nwhistorycourse.org

The Blognem geçirmez malzemeler kullanılarak tavan bitirme içinyüksek nemli bir oda - yıkanabilir materialySanuzel kullanılan tavan bitirme için. tavan bitirme için suya dayanıklı malzemeler kullanmak gerekir nedeni budur. Buna ek olarak, onun pratiklik maddi ödeme dikkat seçerken. kolaylıkla muhafaza maddeleri tercih edilmelidir. Banyoda bir tavan seçerken Ayrıca hesaba tasarım, içinde sürekli odayı gerekiyor.


Banyoda tavan: bitirmek hangi seçeneklerin mevcut

Tipik olarak, banyoda tavan sadece shpaklyuyut ve renk. Böyle bitirme seçeneği oldukça pratik ve ucuzdur. Ancak, bu seçenek özel bitiş suya dayanıklı malzemeler satın alınması için sağlar. farklı varyasyonları varsa ek olarak, macun tavan, çok zaman alıcı.

Stretch tavan çok çekici ve temiz kolay gorunuyorStretch tavan çok çekici ve temiz kolay gorunuyor

Bir dayanıklı ve nispeten ucuz kaplama arıyorsanız, PVC paneller not edin. Bu bitirmek çok cazip ve kolay temizlenir görünüyor. Set PVC tavan panelleri kendi elleriyle olabilir.

banyoda yüzey için daha fazla bu tür düzenlemeleri kullanılabilir:

 1. tavan Rack.
 2. Alçıpan.
 3. Fayans.
 4. PVC panellerin yapılmış Asma tavan.

Banyoda tavan kısıtlı bir bütçeye seçmek daha iyidir nedir

Kuşkusuz, tuvalete en pratik tavan - plastik. O, dayanıklı ucuz ve kurulumu kolaydır. Buna ek olarak, plastik tavan özel bakım gerektirmez. bir duru su ile temizlemek için haftada bir kez yeterlidir.


Plastik tavan ucuz ve kurulumu kolayPlastik tavan ucuz ve kurulumu kolay

Aşağıdaki sırayla plastik tavan montajı:

 1. Öncelikle çerçeveyi yüklemeniz gerekir. Bunu yapmak için, metal profil kesme ve o koltuğa ekleyin.
 2. Bundan sonra, bir plastik profil ile oda obtyanite. Bundan sonra, PVC kaburgalar içine kesti.
 3. yerine demiryolu yerleştirin.
 4. montaj çalışmaları tamamlandıktan sonra, nemli bir bezle plastik bıçak silin.

Geçen demiryolu takın çok zordur. metal bir spatula ile bu element olabilir elde edin. onun boyutunu ayarlamak için son kayışı yüklemek unutmayın.

elleri ile banyoda tavan tamiri

Genellikle tuvalet gece damlayan. Bu durumda, bir onarım kaplama yapmak gerekir. tavan rafı ise, meydana bir unsur sökülmesi yapmak gerekir ve değiştirecektir.derhal tamir uygulamalıdır streç tavan meydana gelmesi halindederhal tamir uygulamalıdır streç tavan meydana gelmesi halinde

Eğer bir asma tavan varsa ve komşuları su basmış, derhal tamir gerekir. Aksi takdirde, tasarım dayanacak ve çöküş olamaz.

Bir gergi tavan tamiri aşağıdaki sıra takip edilerek yapılmıştır:

 • Önce elektrik kapatmak gerekir.
 • Sonra ampulünü söker ve deliğe hortumu sokun.
 • Sonra bir hortum kullanılması ile suyun çıkarılması. Bu kılavuzun tavana tabi eski formunu satın almak. Kumaş buruşuk, bu değiştirilmelidir.

Eğer hasarlı doku asma tavan varsa, su aynı şekilde olmalıdır kaldırın. İşten sonra bir naylon iplik kullanarak küçük kusurları çıkarın. tuval büyük açıklıkların oluşturduğu, bunlar fiberglas kullanarak kapatabilir.

Eğer normal bir boyalı tavan varsa, ilk siz lekeleri ve diğer mikro kusurları kaldırmak gerekir. Bu işlemin ardından, yüzey kuruması gerekir. Daha sonra, tavan korozyon önleyici bir madde içermektedir. Bunu yapmak için, bir fırça fletsevoy kullanın. anti-korozyon ajanları zehirlidir gibi bir maske, gözlük ve eldiven giymek unutmayın. Banyoda duvarlar hasarlı ise, aynı şekilde kusurları düzeltmek.

Ne iyi bütçe kısıtlaması olmadan banyoda tavan yapmak

Eğer bütçe kısıtlamaları üzerinde değilseniz, daha iyi yansıtılmış bir tavan seçerdim. Bu bitiş banyosunda lüks ve olağanüstü görünüyor. Ayna tavan için bir çerçeve olarak gücü arttı metal profillerin kullanmak gerekir. kendi elleriyle bu tasarım birleştirin çok zordur, bu nedenle deneyimli profesyoneller yönelmek en iyisidir.

Banyoda Yansımalı tavan oldukça sıradışı görünüyorduBanyoda Yansımalı tavan oldukça sıradışı görünüyordu


Ayna tavanlar dezavantajları şunlardır:

 1. inşaat yüksek maliyet. Bunun yerine bir aynanın böyle bir tasarım biraz daha kötü olmazdı, ancak, çağdaş plastik paneller kullanabilirsiniz.
 2. bakımda kaprisli Aynalı tavanlar. Bu bitiş günlük parlatma sağlar.
 3. Düşük çalışma performansı. Yansıtmalı tavanlar kolayca zarar, bu yüzden kısa ömürlü olan edilir.

Sıra dışı bir tasarım banyosu arayışı içinde iseniz, o zaman raf tavana de bakabilirsiniz. Raflar plastik, çelik ve alüminyumdan yapılır. malzemesi zamanla pas ve dayanıklı değildir gibi alüminyum tercih vermek için arzu edilir.

tavan rengi çözümü çok farklı olabilir. Örneğin kaplama homojen renkli krom veya altın plaka renkli olabilir. Birleştirin raf tavan çok basittir. Ayrıca, bu tavan bakımında basit bulunmaktadır. özellikleri, asma tavan kavisli yüzeyin üretilmesi için de kullanılabilir.

Banyoda bir kaset tavan nasıl yapılır

Banyoda bir kaset tavan çok basit olmasına dikkat edin. Bu çözüm Alçak tavanlı odalar için kullanılması gerektiğini unutmayın. Alüminyum kaset tavanlar tercih, içinde kapalı bir sistem vermek arzu edilir.

Kaset tavan Alçak tavanlı odalar için kullanılmalıdırKaset tavan Alçak tavanlı odalar için kullanılmalıdır


Aşağıdaki sırayla tavan coffered montajı:

 • İlk olarak, tavan işaretleyin.
 • duvar köşe profiline takın. Duvarda delik açın dübellerini yerleştirin ve vidaları vida unutmayın. bitişik fişleri arasındaki mesafe 45 cm daha fazla olmalıdır.
 • kablosunu çekin veya zıt duvarlarda sicim.
 • Tavan askılara takın. Bunu yapmak için, özel çapa kullanın.
 • Ana kılavuzunu takın. Bunu yapmak için, köşe profili dayandırabilirsiniz gerekir ve askı sıkın.
 • Ana kılavuzları dekoratif paneller üzerinde ayarlayın.

Rasyonel banyoda siyah tavan kullanmak

Banyoda Siyah tavan çok çekici ve gösterişli görünüyor. Parlak koyu bitirmek herhangi kabartma çözümleri ile çok iyi uyum. Siyah tavan siyah karolar ile güzel karıştırır.

Banyoda Parlak siyah tavan herhangi bir renk karo ile birleştirilirBanyoda Parlak siyah tavan herhangi bir renk karo ile birleştirilir

En iyi seçenek siyah streç tavan olduğunu. Bu çözüm Minimalist tarzda yapılmış iç banyolar, mükemmel uyum. Siyah gergi tavan bakımı ve dayanıklı içinde gösterişsiz.

Siyah iyileştirme tavan irrasyonel kullanım durumunda:

 1. Alan banyo 20'den fazla metrekare.
 2. Duvarları beyaz çinileri ile süslenmiştir.
 3. Banyo tavan çok düşük.

Banyoda tavan kaplama (video)

Kendi tercihleri ​​ve tasarım banyo rehberliğinde banyoda bir tavan seçerken. Ayrıca dikkate binanın özelliklerini alır. sıva veya PVC paneller - o zaman düşük tavan, sizin için en iyi seçenek varsa. Uygun Banyo büyük boy tavanlar yansıtılmış. Banyo alışılmadık bir renk düzeni veya tasarımda yapılırsa, asma tavan tercih vermek.

tuvalete tavan (fotoğraf)

01eed347b0e92322042ca36acc0a9e9829046f3a2b5f5868b3e888961e47dc2de29588fccd9a48ca18548bb9cbca96e4bfada22184e9f89ad57b3cfbbf213d394db193231318356E201411102233494

Leave a Comment

Your email address will not be published.

66 + = 71

Adblock
detector