The BlogYansıtmalı tavanlar - modern ve mükemmel malzeme banyoda benzersiz tasarımlar yaratmak içinYansıtmalı tavanlar - modern ve mükemmel malzeme ayna levhalar kullanılmaktadır banyoda tavan bitirme için vannoyChasto benzersiz tasarımlar yaratmak için. Kolayca yüzeye monte ve son derece dayanıklıdır edilir. Ayna tavan imalatı için, özel cam veya saten kumaş kullanabilirsiniz. Bu yapıların montajı kasalar ve ön işaret yüzeyinin üretimi başlar.


artıları ve eksileri: banyoda tavana ayna

Eğer tavana bir ayna yüklemeye karar verirseniz, hesaba tüm avantajları ve böyle bir bitiş dezavantajları içine almak gerekir. Bu artıları tavanlar çok daha yansıtılmış olması dikkati çekiyor.

cam tavan avantajları:

 1. Güzel görünümü. Yansıtmalı tavan lüks ve tüm stilleri ile mükemmel uyumlu görünüyor.
 2. dokular çeşitliliği.
 3. Cam veya saten tavan çevre dostu ürünlerdir.
 4. Yüksek nem direnci performansı. Ayna resimlerinin tavanları nem ve buhar tarafından deforme edilmez.
 5. Kolay kurulum. tavan ilkel tasarım, montaj, hatta acemi işleyebilir böylece.
 6. Pratiklik. Cam veya saten yüzey temizlenmesi kolaydır. Buna ek olarak, tavan toz ve zararlı yoğunlaşmayı birikir yok yansıtılmış.

aynalı tavan ana dezavantajı kendi pahalı maliyetidiraynalı tavan ana dezavantajı kendi pahalı maliyetidir

Yansıtmalı tavanlar banyo yüksekliğinin yaklaşık 10-20 cm alır. O banyoda yüksekliği 2,3-2,6 metreye ulaşan yalnızca cam ve saten kumaş kullanılması önerilir.

Dezavantajları tavanlar aynalı:


 • yüksek maliyet. Saten ve ayna levhalar Alçıpan veya kiremit poliüretan daha pahalıdır.
 • camdan yapılmış tavan aynalı kolay kırık.
 • Saten kumaş hafif ışık bozar.

cam tavan ayarla

Buzlu cam tavan ancak daha pahalıdır, saten daha iyi görünüyor. Bu tasarım yüklemek için bir ısı tabancası veya diğer pahalı ekipman kullanmak gerekmez.

yüklemeden önce cam tavan köşe profili monte edilmelidir. Başlangıçta, dübel ürün deliklerinde Matkap gerekir. Onların alt kenar açısal profilleri ile aynı uçakta olduğunu, böylece de askıları yüklemeniz gerekir.

Banyoda Yansımalı tavan görsel binanın alanını büyütmek yapabiliyorBanyoda Yansımalı tavan görsel binanın alanını büyütmek yapabiliyor

Daha tesisat aşağıdaki sırayla yapılır: 1. Tavan boşlukta kablolama gerçekleştirin.
 2. bir cam kesici kullanılarak Kes cam fayans. ışıkları altında delik açmak unutmayın.
 3. çerçeve fayans sabitleyin. Birinci panel kısmı profili içine yerleştirilir ve sonra da dübel ile güvence altına alınmalıdır.
 4. ışıklar yerleştirin. Gerekli tüm ekipman cam karo arkasına saklanacak unutmayın.

sırlı tavan nasıl yüklenir

cam resimlerinde dışarıya doğru ayırt edilemez Saten tavanlar. Ancak, saten fayans az güçlü ve dayanıklı. yüklemek için ısı tabancası tasarımı gerekecektir.

Kurulumu başlatmadan önce, tavan düzenine koymak ve gerekli malzemelerin miktarını hesaplamak gerekir. Tam olarak bir lazer mezura kullanarak tavana işaretleri koymak için.

Yüklendiklerinde Saten tavanlar özel bakım gerektiren, bu nedenle, daha az dayanıklı ve çok daha kırılgandırYüklendiklerinde Saten tavanlar özel bakım gerektiren, bu nedenle, daha az dayanıklı ve çok daha kırılgandır

saten tavan montaj teknolojisi:

 • Marş profili yükleyin. metal kılavuz vidayı kullanarak ürünü sabitleyin.
 • bir ısı tabancası ile sıcak oda. Dağı bıçak oda sıcaklığı 40 dereceye ulaştığında sadece geçmesi gerekir.
 • Yavaşça kumaş gerginliği uzanır.
 • Bundan sonra diyagonal boyunca filmi düzeltin. düzeltmek için kelepçeler veya klipleri kullanın. Sonra bir bıçak ile bir film artıkları ayarlayın.
 • fişini takın. bant duvar ve saten kumaş arasındaki boşluğun içine sokulması gerekmektedir.

aynalı tavan Yorumlar

Ayna resimlerinin Yorumlar çoğunlukla olumlu. Birçok kişi gerginlik cam veya saten kumaşlarla banyo daha güzel görsel hale geldiğini savunuyorlar.

onlar düzensiz tavan kaplamaları gizlemek görsel olarak, alanı genişletmek için Cam tavanonlar düzensiz tavan kaplamaları gizlemek görsel olarak, alanı genişletmek için Cam tavan

Vitali, 38 yaşında: "Yaklaşık bir yıl önce ben banyo cam tavan yer almaktadır. Banyo çok daha iyi görünmeye başlamıştı. Bundan başka, ayna tavan taban yüzeyinde gizlemek kusurları yardım eder. Bütün, ben sonuç memnun. "

Ancak, bir zararı olmaz. Birçok yorum yansıtılmış tavanları bez çirkin bakmak saten ve kolayca deforme olduğunu göstermektedir.

Elena, 29 yaş: "Yakın zamanda saten banyo tavana monte. İlk başta sonucunu sevdim. Ancak, ben saten kumaş ışığı bozan fark ettim. Banyoda tavan bitirme için saten tavanlar tatsız bakmak gibi diğer materyaller kullanmak daha olduğuna inanıyoruz. "

Banyoda aynalı tavan tasarımı (video)


Yansıtmalı tavan - banyolar bitirme için evrensel bir çözüm. ayna yüzeyinin üretimi için cam tabakaları kullanmak daha iyidir. Bunlar ancak, daha iyi görünmesini ve daha dayanıklıdır, biraz daha pahalı mal oldu. Saten kumaş size pahalı malzemeleri satın istemiyorsanız sadece monte edilmesi tavsiye edilir. Ancak, saten kumaşların montajı için, bir ısı tabancası kullanmanız gerekecektir unutmayın.

Banyoda Aynalı tavanlar (fotoğraf)

193581- 195261- 217621- 22- 30-- 3213941- 3213951- 3214111-- 42- 782-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 − 52 =