Banyo alçıpan raflar, nişler, dolaplar ve tezgah – nwhistorycourse.org

The BlogAlçıpan - Banyoda iç daha rahat ve pratik hale getirmek için harika bir yoldurAlçıpan - o kişinin evini yükseltmek çalışır her fırsatta böylece, güzellik daha rahat ve praktichnymCheloveku tuhaf duygusu banyo içini yapmak için harika bir yoldur. Pahalı dekoratif elementler başvurmadan, oda süslemeleri sağlayacak banyo alçıpan kendi elleri raf niş veya tezgah dikilmiştir.


Banyoda Drywall raflar: Faydaları

bir ana malzeme kullanıldıkça Neden alçı levhadır. sorunun cevabı oldukça basit ve erişilebilirlik, düşük maliyet ve kullanım kolaylığı sağlamaktır. bize ayrıntılı olarak tüm avantajları ele alalım.

Alçıpan - Evrensel, plastik malzeme, çeşitli şekillerde tasarım oluşturmak için izin.

Fazla nem ve uçucu hale olduğu yerde bu yana banyo yönelik Alçıpan levhalar, kalıp çıkmasını önleyen, özel bir solüsyon ile muamele edilir, bu uygundur.

Banyoda güzel ve fonksiyonel raflar yapmak için alçı levhalar yardımı ile kendin olabilirsinBanyoda güzel ve fonksiyonel raflar yapmak için alçı levhalar yardımı ile kendin olabilirsin

kartonpiyer yapılmış raflar, bu tür avantajları vardır:


 • Her mobilya deposunda herhangi bir şekil ve iç beton banyo için uygun boyut yerine standart modeli, belirtebilirsiniz.
 • Due bitirme malzemeleri astar için kullanılacak, raflar standart dışı bir görünüme sahip olabilir.
 • Alçıpan - bundan tasarlanmış dirençli malzeme, ve raflar, ağırlığı çok dayanabilecek güçlü bir yapıyı göstermektedir.
 • alçıpan levhalar maliyeti küçük olduğundan, ondan yapılmış raflar düşük bir maliyeti olacaktır.
 • Alçıpan zararlı maddeler içermez. Bu alerjik reaksiyonlara neden olmaz güvenli bir malzemedir.
 • Alçıpan levhalar kullanımı kolaydır, bu yüzden tasarım ve montaj flanş, sorun yoktur.

İlk adım, duvara sabitlenen bir çerçeve yapmak gerekir. tasarım aydınlatma gebe ise, ilk yapı içinde ayarlanmalıdır. Daha sonra çerçeve alçıpan tabakalar, delikli köşeleri kapatma aynı zamanda açıları ile kaplanır. Dış kısım macunlanması raf ve bitirme malzemeleri kaplanır. kendi elleriyle yarattığı bu tür alay avantajları o banyoda değil, aynı zamanda başka bir odaya sadece monte edilebilir olmasıdır.

Alçıpan banyoda Niş - rahat dekor elementleri

Nişli eski zamanlarda kullanılmıştır. Bu duvarda bir delik ve depolama alanı veren kullanışlı bir yapısal bileşendir. niş daha işlevsel ve kullanıcı dostu hale getirmek için, uzay boşaltma sağlar. ana amaç yanı sıra, niş iç daha romantik ve gizemli hale spot koltuk olabilir.

Niş en az prezentabl banyo görünümünü yapım iletişim unsurları gizleyebilirsiniz. Örneğin, su veya kanalizasyon boruları duvarın arkasında gizli olabilir.

Etkili alan boşuna ölmüş olmadığını önlemek için, ev kimyasalları ve hijyen ürünleri saklamak için bir yer olarak kullanılabilecek bir niş oluşturmak için olmalıdır. Eğer genel üslup banyo arasında bir niş öne istemiyorsanız, bu duvarlar için kullanılan malzemeler REVET olmalıdır. parlak renkler ve dokulu malzemeler durumunda mükemmel yardımcıları olacak ise, kendine yer edinmeyi planlarınızı edin.Zevkle alçıpan iç banyo güzel niş tamamlayacakZevkle alçıpan iç banyo güzel niş tamamlayacak

Eğer duvarda bir niş oluşturulmasını sürebilir önce, onun görünümünü, büyüklük ve konfigürasyon daha fazla dikkat gerekir.

Nişler şunlardır:

 • yuvarlak;
 • oval;
 • kare;
 • dikdörtgen;
 • Yamuk.

Duvarın genişliğini koymazsanız, o yerine tek geniş oluşturmak yerine, 2-3 küçük organize etmek daha iyidir. girinti boş alan cam veya ayna yapılmış raflarla doldurulabilir. Böylece, bir odaya muhteşem bir görünüm verebilir.

Eğer su kaynağına yakın bir niş yerleştirmek için plan yaptığınızda, o zaman hafif bir eğimde tasarlamak için gereklidir. küf ve kötü koku oluşumunu önlemek ki, su serbestçe akacak girinti giren püskürtün.

Alçıpan lavabonun altında Dolap - her banyo için pratik bir çözüm

Lavabonun altında Dolap sadece maksimum kullanılabilir alanı kullanacaktır, ama oda çekiciliğini verecektir. Herkes, yüksek kaliteli ana olması gerekir can elleriyle tavır olun. Biraz çaba koyarsanız, iş anlaşmazlıkları olacak ve çok zaman almaz.

Eğer dolap uzun yıllar hizmet vermiştir istiyorsanız, alçıpan zarının dikkat etmelisiniz.

, Banyoda pratik dolaplar eller olabilir ana şey yap - tasarımlarına önceden düşünmek ve çalışmak için gerekli tüm malzemeleri satın almak, Banyoda pratik dolaplar eller olabilir ana şey yap - tasarımlarına önceden düşünmek ve çalışmak için gerekli tüm malzemeleri satın almak


Bir bitirme malzemesi daha iyi olduğu için fayans veya mozaik kullanmak. Onlar banyoda çok ahenkli bir görünüm vardır.

lavabonun altında türleri dolabı:

 • Süspansiyon. Mükemmel küçük bir banyo içine sığar. Buna ek olarak, zemin kaplamaları temizlik büyük zorluklarla getirmez. Bununla birlikte, duvar tipi dolaplar bir dezavantajı vardır, bu boru saklamaz.
 • Zemin. Bu kabine sorunsuz tesisat iletişimi uyarlamak. Birkaç sakıncaları arasında ayaklı modelleri sadece geniş odalarda alakalı olduğunu belirtmekte fayda vardır. Küçük banyolarda, onlar da hantal ve uzay bak.
 • Köşe. Bu modeller küçük boyutta banyolarda mükemmel uyum. Bunlar küçük aile daire veya Kruşçev tipi için idealdir. Köşe kabine sadece elemanları iletişimi tahliye gizlemek olmaz, aynı zamanda önemli ölçüde yer kazandırır Ev kimyası için lavabo depolama alanı, altında inşa etmek.

Ayrıca işlevselliğini açıkça karar odanın estetik görünümü üzerinde sadece bağlıdır anlamak gerekir taşın türünü seçme ama.

Birkaç ipucu elleriyle kartonpiyer banyoda lavabonun altında tezgah yapmak

Masa yüksekliği ve çapı belirlemek gereklidir. En iyi seçenek - malzemenin gerekli miktarını belirlemek yardımcı olacaktır çizim, boya. Bir çizim oluşturmak için hakkında bazı bilgilere sahip olmak, ya bir sanatçı olmak gerekli değildir. Önemli olan gerekli ölçümleri yapmakta ve kağıt üzerinde koymak, seçilen modele karar vermek.


Bir lavabo seçerken dikkatli olmalıdır. Seçtiğiniz karmaşık konfigürasyon da o kadar zor tezgah yapacaktır.

Eğer alçıpan tezgah yüklemeye karar verirseniz, bunun organik banyo tasarımı tamamlayıcı gerektiği hatırlanmalıdırEğer alçıpan tezgah yüklemeye karar verirseniz, bunun organik banyo tasarımı tamamlayıcı gerektiği hatırlanmalıdır

Bu montaj yapısına geçmek zamanı gelmiştir:

 • Çerçeve metal profiller vasıtasıyla monte edilir;
 • ; Vidaları - Tespit yapılır
 • Elde edilen şekilde alçı ile kaplanır.

Alçıpan lavabo için bir kesme kesilir. Elde edilen alçı iş parçası yapısı üzerine konmuş ve vidalar ile tutturulur. Elde edilen tezgah dikkatli bir şekilde, yalıtım bileşikleri işleme nem içinde içeri girmesini engeller.

Banyo Alçıpan bir tezgah (video) nasıl yapılır

Son olarak, belirtmek gerekir, kendi ellerini oluşturmak için korkmayın. Alçıpan yardım, ailen yuvaya "hayat" nefes daha rahat ve konforlu hale getirmek için. Eğer başarılı olur, bunun için git!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + = 9

Adblock
detector