Balkonda bir tavan yapabilir kadarıyla – nwhistorycourse.org

The Blogtavan bitirme malzemesi olarak geniş bir seçim ve çeşitli gerçeklik halinde herhangi bir tasarım kararı gerçekleştirmek için izin verirtavan bitirme malzemesi olarak geniş bir seçim ve çeşitli kaplama malzemeleri realnostShiroky seçiminde sizin herhangi bir tasarım kararı hemen hemen herhangi bir tasarım fikirlerini hayata sağlar gerçekleştirmek için olanak sağlar. balkon bitirme için, hemen her yapı malzemeleri kullanabilirsiniz. balkon ısıtmalı değilse bile durumda Bazıları kullanılabilir. Örneğin, soğuk bir balkonda sen PVC paneller, metal çıta veya alçıpan yükleyebilir.


Plastik tavan ve balkon sistemleri

PVC paneller - en pahalı ve dayanıklı malzemelerden biri. istenirse balkon duvar, aynı zamanda, paneller tarafından, kesilmiş olabilir. Plastik paneller bile açık bir balkonda monte edilebilir. PVC tavan panelleri kaplamak önce çerçeveyi oluşturmak gerekir.

Plastik tavan altında Kasa, ahşap ya da metal profillerin imal edilebilir. Uzmanlar, ahşap çürümeye parçaları olarak, metal profillerin kullanılması önerilir. Buna ek olarak, metal ürün mantar ya da küf birikmez.

PVC paneli çok dayanıklı değildir, bunlar açık balkonlar bile kurulabilirPVC paneli çok dayanıklı değildir, bunlar açık balkonlar bile kurulabilir

plastik tavan nasıl yüklenir:

 1. Marş profili sabitleyin.
 2. dübel UD-profil taahhüt yardımcı olduğunda.
 3. kılıf tutturma çubuğunu ekleyin.
 4. İlk panelini kaydırın. onun fiksasyonu için profil ve kılavuz vidayı başlayan kullandık.
 5. Kalan panellerini takın.
 6. Eğer plastik paneller ile tüm çerçeveyi kılıflı sonra, dekoratif pervaz ve demirbaşlar yükleyin.

balkon olarak Alçı tavan lambri

sundurma alçıpan headliner muhtemelen en iyi çözümdür. kendi elleriyle alçı levhalar bir tavan yapın çok kolaydır. Öncelikle baz yüzeyini eşitlemeye ve sıva ve boya kalıntılarını çıkarmak ve sonra altı tahtalarının yüklemeye başlamak gerekir.


Bir balkonda tavan durum ortaya çıkarsa, neme maruz kaldığında deforme olmadığı için, neme dayanıklı alçı levha kullanmalıdır. Buna ek olarak, nem alçı levha güçlü.

Alçı tavan ek olarak o montajı kolaydır, balkonda harika görünüyorAlçı tavan ek olarak o montajı kolaydır, balkonda harika görünüyor

tavana alçı levhaların montajı teknolojisi:

 • kılavuz profillerini takın.
 • dübel Matkap delikleri.
 • dübel ile UD-profil sabitleyin.
 • Ürünü sabitlemek için tavan profilleri yükleyin, bir çapa kullanın.
 • kırtasiye bıçağı kullanarak alçı panel kenarları Trim.
 • torna üzerinde alçıpan sabitleyin. komşu levhalar arasında küçük bir boşluk (yaklaşık 3-4 mm) kalmalıdır unutmayın.
 • Zashpaklyuyte çarşafların arasında dikişler.
 • bitiş sıva veya boya uygulayın.
 • aydınlatma armatürleri ve tavan pervaz takın.

balkonda bir tavan astar nasıl yapılır

Çoğu zaman, yeni tavan plastik astarlı balkonda kırpın. Bu astar sadece güzel görünüyor, ama aynı zamanda çok pratiktir. Bu plastik balatalarını yüklemek için fazlalaştı balkon ısınmamış veya sundurma pencere set değilse gerekli değildir.Kurulumu başlatmadan önce, eski sıva veya boya baz yüzeyini temizlemek gerekir. istenen çatlaklar akrilik sızdırmazlık mühür. mühürleyen kuruduktan sonra yüklemeyi başlayabilir.

Sadece ısıtma ya da kapalı balkonlar için uygun bir plastik astar tavanSadece ısıtma ya da kapalı balkonlar için uygun bir plastik astar tavan

dış cephe kaplaması montajı aşağıdaki sıraya göre yapılır:

 1. ahşap blok vidalar için delikler açın.
 2. Bir vernik veya boya çubukları uygulayın.
 3. tavana çubuklar takın. dübel kullanılarak çerçeve sabitlenmesi için.
 4. Gerekirse, barlar stiffeners altında koyun.
 5. Bir zımba yardımıyla süpürgelik ya da L-şekilli bir profil sıkıştırın.
 6. latalar takın. astarın bir ucu süpürgelik sokulacak ve zımba vasıtasıyla kasanın üzerine sabit.
 7. Aynı şekilde, aşağıdaki paneller monte edilir.
 8. Yükleme tamamlandıktan sonra su ve sabun çift katlı ve yükleme ışıklar ile yıkandı gerekir.

kendi elleriyle küçük balkonda tavan hidrofüjisi

Tavan balkonda akan ise, oda mühür gerekecektir. Ayrıca mutlaka zemin mühür gerekir. Aksi takdirde, balkon zararlı yoğunlaşma ya da kalıp oluşturabilir.

Ne zaman tavan su yalıtımı aynı marka olmalı ve balkonda zeminNe zaman tavan su yalıtımı aynı marka olmalı ve balkonda zemin

V bir su geçirmez malzeme olarak kullanılabilir:

 • koruyucu kompozisyonlar. Soğuk odalar için su geçirmez bu malzemenin yardımıyla, yapılmalıdır. koruyucu kompozisyonlar - çok yönlü ve çok güvenilir bir yalıtım malzemesi.
 • sprey kompozisyonları. kauçuk veya zift dahil mükemmel uygunluk boya ve emülsiyonu.
 • Ahşap bantlama malzemeler. Onlar polietilen veya fiberglas çatı yapılmıştır. maliyeti çok pahalı olduğundan Ahşap bantlama malzemeleri nadiren kullanılmaktadır.

Su yalıtımı için nüfuz bileşiklerinin en iyi kullanımını balkonlar. tavana karışımı birkaç katman gereklidir uygulanır. tavan nüfuz bileşiminin uygulanmasından sonra ilk gününde su püskürtülür. Bu prosedür kaplamada çatlakların görünümünü önlemek için yardımcı olacaktır.

Ne Sınırlı bir bütçe ile sundurma içinde tavan yapmak

balkonun güzel tavan bile sınırlı bütçe ile olabilir olun. kaplama malzemesi olarak, bu durumda, en iyi köpük plakasında kullanılan. Onlar soğuk balkonda takılabilir, sen su yalıtım katmanının taban yüzeyine uygulanır şartıyla.

Köpük - Bir balkonda tavan bitirme için en ucuz malzeme ve çoğu kişi bunun binanın iç için en iyi seçenek düşününKöpük - Bir balkonda tavan bitirme için en ucuz malzeme ve çoğu kişi bunun binanın iç için en iyi seçenek düşünün


Poliüretan kiremit - yüksek olan ve düşük tavanlı hem balkonlar için mükemmel bir çözüm. fayans kurmadan önce tavan veya mühür çatlak bir astar uygulamak gerekir.

aşağıdaki sırayla poliüretan fayans Montaj:

 1. kiremitte yapıştırıcı kompozisyonu uygulayın. Bu noktanın yapıştırıcı kompozisyonu uygulamak en iyisidir.
 2. tavana fayans takın ve bastırın. Eğer fayans koymak sonra, birkaç dakika bekleyin. Kısa ekstreler daha iyi tutunma yapıştırıcı yardımcı olur.
 3. aynı şekilde kalan fayans takın.
 4. dekoratif kalıp takın. Bu duvar ve tavan arasındaki boşluğu gizlemek için yardımcı olacaktır.
 5. Treat karo akrilik mastik.

Orada balkonda hangi diğer tasarım seçenekleri tavan

Balkonda tavan bitirme için birden fazla seçenek vardır. Eğer bir asma kumaş, alçıpan veya poliüretan fayans yüklemek istemiyorsanız, sadece yüzeyi boyayabilirsiniz. tavan boyama için onlar düşük sıcaklıklarda etkisi altında çatlak yok gibi cephe kullanmak en iyisidir.

Plastik veya alüminyum çıtalar - Bir balkonda tavan bitirme için, pratik, dayanıklı, güçlü, temiz, güzel ve güvenilir malzemePlastik veya alüminyum çıtalar - Bir balkonda tavan bitirme için, pratik, dayanıklı, güçlü, temiz, güzel ve güvenilir malzeme

Eğer tavan boya karar verirseniz, bir ön yüzey hazırlığı yapmak gerekecektir. Yağsız ve tavandan toz temizlenmesi tavsiye edilir. Ayrıca astar katının taban yüzeyine uygulanması gerekir.

tavan bitirme için bir raf panelleri kullanmak da mümkündür. Onlar sadece ısıtmalı balkonda takılabilir. Raf panelleri genellikle korozyona uğramazlar malzemelerden yapılır.


Rayların teknoloji Tavan kurulumu:

 • duvara köşe profili takın. kullanarak dübel sabitlenmesi.
 • kılavuzunu takın. kılavuzunun düzeltmek için askı kullanın.
 • sandık paneli sabitleyin. Sabitleme "dil ve oluk" sistemi kullanılarak gerçekleştirilir.
 • Tüm rafları tesis edilecektir sonra dekoratif pervaz ve demirbaşlar ekleyin.

Balkonda tavan plastik paneller takma (video)

Bir balkonda Onarım tavan farklı malzemeler kullanılarak yapılabilir. Bunların her biri kendi özellikleri ve faydaları vardır. Kuşkusuz, daha iyi bir satıh kaplama alçı levhalar ve polivinil klorür panellerdir. Bu malzemeler en dayanıklı ve pratiktir. Buna ek olarak, alçıpan ve plastik tavan kolay yüklemek için. Alternatif olarak, metal çubuklar, poliüretan levha, plastik dış cephe kaplaması veya duvar boya maddelerine bağlı olabilir.

Balkonda tavan yapmak ne (fotoğraf)

3813 -----16-4-46--114--998dc9--2012-10-31-321-3664fbbfdcac5ce1cb308babf8fcf7cd--20140227-1353-DSC00794j7fiber--147156307--

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 1

Adblock
detector