Bağımsız hesaplanması için 5 göstergeler: merdiven hesap çevrimiçi 180 derece döndürülebilir – nwhistorycourse.org

The BlogDoğru bir özel hesap makinesi kullanarak bir merdiven olabilir Geleceğin boyutunu hesaplamakDoğru birden fazla kat yüksekliği bir merdiven olmadan yapamaz özel kalkulyatoraNi tek bina ile bir merdiven olabilir geleceğin boyutunu hesaplayın. Kurulum öncesi merdiven bütün hesaplamaları yapmak ve bir plan yapmak gerekir. Özellikle dikkatli hesaplamalar döner yapıyı gerektirir. Bu merdiveninde iyi bir araç çevrimiçi hesap 180 derece döndürülebilir olduğunu.


180 derecede bir platform merdiveni nasıl hesaplanır

sahip olabilirler 180 derecelik platform merdiveni hesaplayın. Hesaplamalara merdivenleri ve platformlar için temel gereksinimleri bilmek sadık ihtiyaç vardı. Bu gereksinimler SNP, bütün merdivenleri kendi zorunlu uyulması yer verilmiştir.

tasarlamak ve evde bir merdiven kurmak için kendi başlarına karar verdiyseniz, o zaman temel gereksinimleri ile tanışmış almak gerekirtasarlamak ve evde bir merdiven kurmak için kendi başlarına karar verdiyseniz, o zaman temel gereksinimleri ile tanışmış almak gerekir

Bağımsız hesaplanması için aşağıdaki bilmek gereklidir:

 • Tüm hesaplamalar, 60 cm'lik bir ortalama eşit insan merdiven adım uzunluğuna dayanmaktadır;
 • Bu boyutlar ile birlikte adım 30 cm optimum derinlik ve 20 cm'lik bir yükseklik, aşağıdaki aşamaları taşımak için en uygun olduğu;
 • merdiven eğimi en az 30 derece ve daha büyük 60, optimal olarak 45 derece olması gerekir;
 • adım genişliği en az 25 cm olmalıdır, herhangi bir boyutta bir bacak aşamasında tam bir güven sahip olmalıdır;
 • merdiven korumaları da gereksinimleri vardır için, onların yüksekliği az 90 cm değildir ve ev çocuklar varsa, o az 120 cm değil.

Bu hesaplama daha gerçekleştirildiği bazında temel gereksinimleri vardır. Bir platformla Merdiven yerden tasarruf edecek ilk yürüyüşü için kısaltılabilir. Tüm boyutlar çizimde sabittir ve zorunlu direkt montaj tasarımı ile kontrol etti.


90 derece döndürülmüş merdiven hesap makinesini kullanın

90 derece ile Merdiven 180 Bu tasarım ile döndürülür aynı ilke hesaplanan, L-şeklinde bir düz ya da sancı alanı ile sağlanır. direkt geçiş alanına Stairway yarım ayak aradı. 90 derece döndürüldüğü merdiven hesap makinesi için basit bir formül Blondel kullanmaktadır + - 2 Basamak genişliği yükseklik = 65 cm yükseltici hesap güvenli ve güvenilir bir tasarım hesaplanması için gerekli tüm adımları ..

Özel bir çevrimiçi hesap makinesi kullanarak, bir merdiven hesaplamalar 90 derece döndürülebilir yapabilirsinizÖzel bir çevrimiçi hesap makinesi kullanarak, bir merdiven hesaplamalar 90 derece döndürülebilir yapabilirsiniz

Temel boyutlarını bilir ve programa girmeniz gerekmektedir: • birinci katın zeminden tavana yüksekliği;
 • açıklığın Arası uzunluğu;
 • Merdiven genişliği.

boyut hesap belirtmek göre çizim Optimum boyut ve aşamaların sayısını belirleyecektir gerçekleştirir. zabezhnymi adımlarla açısal merdiven hesaplarken de onların boyutu ve gerekli sayıda getirmek. Bu merdiven tüm tasarımlar hesaplanması oldukça kolay bir yoludur.

dönüm merdiven doğru hesaplama

Döner merdiven farklı türde bulunmaktadır. Hepsinde bir pikap veya döner sahne modüler merdiven var. Yarım hızda veya trohmarshevye mnogomarshevye - U şeklinde veya L şeklinde, yürüyüşler sayısında farklılık vardır.

Bir tasarımın güvenilirliği üretilen hesaplamaların doğruluğu bağlıdır. Ayrıca hesaplama imalat malzemesinin tasarımına bağlıdır.

Hesap tüm parametreler ve ev yapısının özelliklerini dikkate almalıdır.

Doğru hesaplamalar pratik ve güvenli merdiven yapmakDoğru hesaplamalar pratik ve güvenli merdiven yapmak

Çeşitli merdiven elemanlarının hesaplanması birkaç yol üretebilir:

 • Hesaplama ve çekme yöntemi oranlar,
 • Ana hatları ile uygulama imkanı çekilmesi;
 • Hesaplama sancılar.

Bu yöntemlerin her biri kendine çekme kurulması öngörülüyor. Bu aşama sorumlu ele alınmalıdır, tüm merdiven aynı olması gerekir. Biri mart adımların tek bir sayı gerçekleştirmek için tavsiye edilir - bu merdivenlerden kaldırma ve azalan için uygundur.

dönüm merdivenlerden hesaplamak için programı

çok popüler Döner merdiven, tasarım az yer kaplar. onlar aynı zamanda kullanımı kolay olan ve hantal öğeleri taşımak mümkündür. hesaplama programı dönüm merdiven hesaplama yapmak yardımcı olabilir.


Bir dönüm merdivenin hesaplama yapmak için özellikle bu program için tasarlanmış kullanılan edilmelidirBir dönüm merdivenin hesaplama yapmak için özellikle bu program için tasarlanmış kullanılan edilmelidir

Program aşağıdaki boyutlarda değerleri girin belirlenen pencerelerde gerekli hesaplamak için:

 • açıklığın uzunluğu;
 • Aralığın yüksekliği;
 • Merdiven genişliği;
 • aşamaların kalınlığı;
 • çıkıntısı çözünürlüğünü aşamalarında.

Program gerekli tüm parametreleri hesaplamak ve bir plan çizecek. merdivenlerden hesaplamak için, bunlar program tarafından kullanılabilecek üç formüller vardır. Emniyet formülü merdiven çalışması için en uygun ayarları hesaplar.

Formül olanaklar en kullanıcı dostu bir tasarıma çizim yapacak. En popüler formülü Blondel temel parametreleri verir.

Her üç formüller kullanılarak hesaplama programı, en doğru sonuçları göstermektedir. Bu arzu edilmeyen merdiven çok fazla adımlar bir uçuş donatmak için olduğunu hatırlamakta yarar var, yüzden merdiven tırmanmak çok zordur. Bir Mart adımların uygun sayısı az olan ideal 11. Marsha yapısının alt kısmında düzenlenmiştir, en az 15 olması gerekir.


elleri ile ikinci kata merdiven Torna

merdiven tasarımı basit dönüm. kendi ellerini olabilir güzel ve sağlam merdiveni çalıştırın. Öncelikle bunun ne tür belirlemek ve sonra bir malzemeyi seçmek gerekir. kendiliğinden birleşen kereste En uygun. Bir ahşap merdiven seçerseniz, onun üretimi için odun türünü seçmek önemlidir.

meşe, akçaağaç, karaçam, kayın: Katı ağaçlardan yapılan Merdivenler. Ekonomik düzenleme çam ağaç olabilir.

İmalat ve kendi elleri olabilir evde bir merdiven kurmak, ana şey - doğru hesaplamalar yapmak ve kaliteli malzemeler tercihİmalat ve kendi elleri olabilir evde bir merdiven kurmak, ana şey - doğru hesaplamalar yapmak ve kaliteli malzemeler tercih

hesaplamaları yapmak için gerekli ahşabı seçtikten sonra. Hesaplamanın basit ve en güvenilir yöntem merdivenlerden çevrimiçi hesap kullanmaktır. programlama çizim kolay kullanım için yazdırılabilir.

Bir sonraki adım montaj çalışmaları için gerekli araçları hazırlamak olacaktır:

 • yapı katı;
 • Bir ağaç üzerinde demir testeresi;
 • tornavida;
 • dirsek;
 • Testere.

Tüm ahşap ürünleri iyice kurutulur ve antiseptik çözeltiler ile muamele edilmesi gerekir. Tüm malzemeler hazırlanır, yükleme için hazırdır.

Tüm süreç aşamaya ayrılabilir:

 • taşıyıcı elemanın montajı;
 • Montaj adımları ve yükselticiler;
 • elemanlarını çevreleyen montajı.

Hesap makinesini kullanmak için çevrimiçi merdiveni döndürülmüş 180 derece (video)

Kesinlikle çevrimiçi programı yapılan tüm hesaplamaların kurulumunu takip etmek önemlidir. Yükleme tamamlandıktan sonra nihai merdiven bitirmek üretmelidir. noble woods inşaatı doğal desen ve renk koruyacak iyi vernik. ahşap yapının bakımı kendine has özellikleri vardır. Bol ıslatma önlemek agresif deterjanlar ortadan kaldırmak, yıkama yapı ıslak bez ölçmek gerekir ve kurumak üzere silinmiştir. Düzgün kurulum ve bakım ile, merdiven dönüm yıllarca sürecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 36 = 39

Adblock
detector