bağımsız düzeltme – desenle dokunmamış duvar kağıdı tutkal hakkında bilgi için – nwhistorycourse.org

The BlogSigara dokuma duvar kağıtları yüksek kalitede ve bu nedenle piyasada iyi bir üne kazanıyorDokumasız duvar kağıtları yüksek kalitede ve böylece dokunmamış duvar kağıdı yılda alaka kazanmaktadır günümüzde metre pazarında iyi bir üne kazanıyor. Böyle pokleit duvar kağıdı en az 2 kat daha hızlı standart büyüklüklerine göre daha almak için, bu durum şaşırtıcı değildir. duvar kağıdı yapıştırma için hiçbir özel beceri gerektirmez vardır. Çok iyi aksi eklemler düzensiz olacak, beton duvarlar önemli tesviye edilir. Duvarlar sıralanmasından sonra kuru kaplama daha sonra duvar kağıdı yapıştırarak, astarlanmalıdır kadar beklemeniz gerekir.


Nasıl dokunmamış duvar kağıdı metre tutkal - nereden başlayacağınızı

kurallarıyla duvar hazırlanır sonra, önceden hazırlanmış tutkal bunu uygulamak gerekir.

malzeme terbiye bu tür avantajları açıktır:

 • Yapıştırma biraz zaman alır;
 • kalıntıların bir sürü israf etmeyin;
 • Ameliyattan sonra daha az eklem vardır.

Bütün bunlar ancak kalite ve görünümünü etkileyen olamaz. Ama, geniş dokunmamış duvar kağıdı avantajları rağmen, hala onlar, sopa sen sorunsuz hızlı ve daha iyi olsun inancıyla, geleneksel duvar kağıdı satın güvensiz insanlardır. Aslında, dokunmamış duvar kağıdı ile basitçe çalışma. Önemli olan kendi elleriyle hazırlıkları ve pokleit duvarları kusursuz söndürmeye yapmak.

Tutkal duvarı silindir üzerinde eşit bir şekilde uygulanmalıdırTutkal duvarı silindir üzerinde eşit bir şekilde uygulanmalıdır


Bir özel deposunda satın alınabilir özel bir yapıştırıcı kullandı duvar kağıdı bu tip, için hatırlamak önemlidir.

Yapışkan uygulandıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin:

 1. bez duvar kağıdı al, onun yüksekliğini ayarlayın.
 2. duvar yüzeyi üzerinde kesikli bir çizgi kumaşı yapıştırma başlayın.
 3. ağ-yapının ikinci yanı ile köşe katlanmış.
 4. Hemen hava kabarcıklarını kovma, yukarıdan aşağı duvar kağıdı yumuşatma başlar.

Bu tür bir lastik spatula, duvar kağıdı rulo veya saf yoğun kumaşın kesiminde de uygun araçları yumuşatma için. pürüzlerin sonra, tavan ve alt kat duvar fazla kalıntıları trim gereklidir. Keskin rahat ofis bıçağı kesin ve bir rehber olarak bir metal spatula kullanmak. Islak duvar kağıdı kötü kesilir ise malzeme kurur kadar bekleyebilirsiniz.

Kendi kendine yapışan dokuma olmayan duvar butt

Duvarlar dikkatle hizalanmış olsaydı popo teknolojisinin Yapıştırma, tam uygulanacaktır. Duvarlar mükemmel hizalanır zaman dokunmamış kumaş yapıştırılmış popo, örtüşme yapmadan ikinci ağına yapıştırılmıştır olmasıdır.olmayan dokuma duvar kağıdı duvarlarının yapıştırma uzun sürmüyorolmayan dokuma duvar kağıdı duvarlarının yapıştırma uzun sürmüyor

aşağıdaki gibi alın birleştirme işlemi gerçekleştirilir:

 1. Duvar özel yapıştırıcı ile bulaşmış.
 2. Kumaş popo yüksekliğini yapıştırılmış.
 3. eklem yapıldıktan sonra, havayı dışarı atmak için acilen gereklidir.
 4. Ağ-yapılar yarıklar vardır arasında, duvar kuru olarak ağ-yapının gerilmesi ortak sürdürmeye yasaktır.
 5. tavan ve zemin gelen Fazlalık ofis bıçak kesilir.

Ustalar Küçük bir hile kullanmak önerilir. Eğer sırt sırta yapıştırılmış edilemez ise, yaklaşık 3-4 cm üst üste sopa edebilir ve keskin bir bıçakla kuru duvar kağıdı sonra resimlerinde kesiştiği bir yerde aracılığıyla bir yazım kesim yapmak. Bu durumda, hemen iki ağ içinden kesin. kesim yapıldığında, sonuç pürüzsüz, düzgün bir eklemdir, kırpma, eklem yağ tutkal ve yayılma kumaş kaldırmak için gereklidir.

Ne oda köşelerinde olmayan dokuma kağıdı tutkal

duvar köşesinde bitişik duvarda 3 cm üst üste sopa ile önerilir. kumaş yapıştırma büyük boy katlanır, bu arzu edilen film için kesilmelidir. iki farklı şekilde köşelerinde Usta tutkal duvar kağıdı.

Bir resim ile oda papering olduğunda ilk yöntem kullanılır.

köşelerinde kağıdı önceki 2-3 cm üst üste şerit yapıştırılması önerilmektedirköşelerinde kağıdı önceki 2-3 cm üst üste şerit yapıştırılması önerilmektedir

Bu yöntem, daha önceki yaprak üst üste açısına kesinlikle kumaş yapıştırılmasıdır. 2-3 cm olan bu yöntem, eğri açısı durumunda kusurları gizlemek sağlar. İkinci yöntem, malzemenin çekme olmaksızın, dokunmamış duvar bir tonu için idealdir.

Aşamalı uygulama metodolojisi

 1. tuval açısı üzerine yapıştırılır.
 2. Her iki resimlerinde ofis bıçak kesilir.
 3. Artı çıkarıldı.
 4. ortak yapıştırıcı ile yağlanmış.
 5. Kumaş düzgün hizalanır.

desenli duvar kağıdı zaman sünnet model yapısı rahatsız Bu teknik, uygulanamaz. Ayrıca yapıştırıcı yayma önemlidir, bu duvar ile scrapie olabilir yaprak için yeterli, çok olmamalıdır. Bir beton duvar ve alçıpan yapışkan üzerinde eşit miktarda uygulanmış ve tuval bileşimi uygulanmamaktadır. Eğer geniş duvar kağıdı yapıştırma görebileceğiniz gibi zaman, sabır biraz, çok basit ve sonuç sizi etkileyecek. En azından, dokuma olmayan kumaş, geleneksel dar duvar çok daha kolay ve daha hızlı tutkal.


Eski duvar kağıdı, dokuma olmayan bir duvar kağıdı tutkalı mümkündür: ana tavsiyelerine

Bir kişi dokunmamış duvar kağıdı satın aldı ve kendi ellerini onarmak için planlama ise, o, örneğin, şunları yapabilirsiniz daha iyi tutkal bitirme malzemesi yüzey ne hakkında bilgi bazı nüansları bilmek isteyecektir.

Dokumasız duvar çeşitli yüzeyler de dahil olmak üzere bir yapıştırıcı vasıtasıyla bağlanabilmektedir:

 • yonga;
 • Gözenekli beton;
 • Alçı;
 • ve arkadaşları, alçı levha.

Ustalar yeni kaplama uygulamadan önce eski duvar kağıdı duvarları yüzeyini temizlemek için tavsiyeUstalar yeni kaplama uygulamadan önce eski duvar kağıdı duvarları yüzeyini temizlemek için tavsiye


Eski duvar kağıdına kumaş tutkal da imkansız onlar suya düşmek, çünkü olmamalıdır dokunmamış duvar kağıdı boya Tutkal ve. Ustalar eski kağıt duvar kağıdı, özellikle işin sonucu üzerinde olumlu etkisi yoktur yeniden yapıştırma balonundan sonra söylüyorlar. Neden yaşlı duvar kağıdı üzerine yapıştırmak ve en iyi seçenek eski kaplama hazırlama duvarı ve kaliteli olmayan dokuma duvar yapıştırma kaldırmaktır böylece boya, açık olamaz. duvar kağıdı bu tür yapıştırma ek olarak klimayı kapatıp bir pencere veya köşeden tutkal başlatmak için gerekli olan, bir taslak olasılığını dışlamak gerekir.

Mümkün olmayan dokuma duvar kağıdı üzerine duvar kağıdı uygulamak için mi: uzmanın önerileri

Yukarıda ele alındığı gibi, bağlantı eski yüzeyi üzerinde duvar tavsiye edilmez dokunmamış. Sonuç memnun edemezsiniz. dekorasyon uzmanları önceden temizlenmiş ve hazırlanmış duvar ile çalışmanızı öneririz.

Ustalar bu malzeme ile çalışmak ister ve onlar dokunmamış duvar aşağıdaki avantajları işaret etmektedir:

 1. Uzun kullanım ömrü.
 2. Kumaş, hiçbir deformasyon küçültmek değil, esneme yapmaz.
 3. Kolayca yapıştırılmış, kolayca çıkarılabilir.
 4. Web odanın tasarımı ile oynamak için fırsat verir, farklı bir arazi ve çizim vardır.
 5. Çözünürlükte ısıtmaya arttırır.
 6. Yangın direnci geliştirin.
 7. İyi nefes alabilen kumaş.
 8. Çevre dostu kompozisyon.

Dokuma olmayan duvar kağıdı yüzey malzemeleri temizlenmiş düz tutkal en iyisidirDokuma olmayan duvar kağıdı yüzey malzemeleri temizlenmiş düz tutkal en iyisidir

kolay bir onarım almak için, uzmanlar size dikkat etmelidir ve ne değildir ayrıntılı olarak anlatılmıştır kurallar, tanıma başlamadan önce önerilir. kurallar düzgün her sopa olacak bilerek, bu durumda özel beceri gerekli değildir.

Tamirci: dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma kurallar

Yerleşmene önce duvar kağıdı kusurlar için kontrol edilmelidir. Dahası, uzmanlar duvar kağıdı üzerinde bulunan simgeleri ve açıklamaları keşfetmek için önerilir. Dikkatle duvarların hazırlanması kurallarını okuyun. Eğer ince dokunmamış duvar kağıdı sopa planlıyorsanız, yapıştırma vinil duvar kağıdı ve ince kağıt duvar kağıdı gibi yüzeyini hazırlamak için gereklidir. Sonraki doğru kullanılan malzeme miktarını hesaplamak gerekir. tekniğine uygun olmalıdır bıçakları kesmek, o zaman büyük masraf önlemek için olsun. Tutkal dokunmamış duvar kağıdı için özel olarak satın alınmalıdır ve bunu bitki önce, dikkatli talimatları okumalısınız. Tutkal tuvale değil uygulanır ve duvarda, bu nüans unutamam.

Uzmanlar duvar kağıdının kalitesi ve kusurların yokluğunda daha yakından bakmak tavsiyeUzmanlar duvar kağıdının kalitesi ve kusurların yokluğunda daha yakından bakmak tavsiye

İş yerinde sadece yüksek kaliteli aracı kullanmak için gereklidir, duvar kağıdı spatula:

 • duvar üzerinden Smooth;
 • fazla havayı ortadan kaldırır;
 • Fazla tutkal kaldırır.

Biz gündüz saatlerinde sadece çalışmak zorunda, ışıkları açamıyorum zaman, bu soket etrafında duvar kağıdı yapıştırarak sırasında elektrik şoku önleyecektir. Ayrıca soğuk hava akışlarını kaçınılmalıdır. Cihazı frenlemek için özel bir yapıştırıcı uygulanması gereklidir. kumaş pürüzsüz ise, kalkık, eğer ilk sınır sopa ve sonra binayı yapıştırarak üzerinde çalışmaya başlamalıdır, zaten keten yapışabilir sınırında yapıştırılmış olabilir.

Mükemmel bir metal cetvel ve keskin bir bıçak düzeltilmesi için.

Oda sıcak ve 22 derece kuru, optimum iç sıcaklık olmalıdır. o elektriği kapatmak için gerekli olan elektrik prizine etrafındaki alanı üzerine yapıştırmak için, haç içine kesilmiş çıkış sopa bıçak çıkarıp köşeleri kesti. smear tutkal çok olmamalı, mümkün olduğu kadar dikkatli olmalıdır tutkal ile çalışma, aynı zamanda duvar kağıdı önündeki tutkal elde kaçınmalıdır. Sonuç örtüşen korkunç duvar kağıdı uyulması olacağından, daha iyi popo Yapıştırma çok yoğundur. Bunu Yapıştırma çok çabuk tutkal çabuk kurur çünkü gereklidir.

Nasıl dokunmamış duvar kağıdı (video) tutkal

Ustalar bir günde duvarları tutkal tavsiye edilir, o bir duvar ve ertesi gün sonucu bakarak sopa malzeme ile çalışmaya devam etmek daha iyidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 4 =

Adblock
detector