Atrakcyjny sklejki sufitowy 5 Zalety – nwhistorycourse.org

The BlogStrop wykonany jest ze sklejki, a nie tylko pięknie wygląda, ale również jest bezpieczny i przyjazny dla środowiskaStrop wykonany jest ze sklejki, a nie tylko pięknie wygląda, ale również jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska ekologichnymProchnye i stropy wykonane ze sklejki są wykorzystywane w biurach, restauracjach i mieszkaniach. Ze względu na niski koszt i łatwość instalacji, zyskały one dużą popularność. Aby w pełni korzystać z zalet tego rodzaju konstrukcji, należy podjąć odpowiedzialne podejście do kwestii wyboru materiału. Nie patrz na niego na rynku, gdzie sprzedawcy nie zawsze może dostarczyć certyfikat jakości. Uwaga powinna zwrócić się do specjalistycznej sieci sprzedaży.


Ważne parametry: grubość stropu sklejki

Zaleca matkę lotnego o grubości od 3 do 6 milimetrów. więcej tłuszczu nie jest zalecany do montażu własnych rąk. Po pierwsze, to nie przyczyni się do poprawy wydajności produktu, a po drugie, to tylko będzie ważyć samego sufitu. Co do zasady, w wyniku montażu kończąc zbyt grubej sklejki jest bardziej powtórz naprawy.

Do wykończenia sufitów eksperci zalecają wyboru sklejki którego grubość wynosi około 5 milimetrówDo wykończenia sufitów eksperci zalecają wyboru sklejki którego grubość wynosi około 5 milimetrów

W celu poprawnego określenia wymaganej grubości powinna być odpychane przez sposób mocowania materiału. Kiedy przychodzi do montażu na ramie, a następnie opcję garnitur 3mm.

Następnie może ewentualnie brzeg, na podstawie architektury i stylistycznych pomieszczenia:

 • Stopień oświetlenia;
 • Powierzchnia pokoju;
 • Obecność poszczególnych elementów architektonicznych;
 • Innych.

W takim przypadku, gdy instalacja jest wykonywana na skrzyni, to lepiej wybrać sklejki o maksymalnej grubości - 6 mm.


Porady: co do dekoracji sufitu sklejki

Po zakończeniu instalacji całej konstrukcji, istnieje potrzeba wykończenia sufitu. Stawiasz na syntetycznym drewna lub sklejki.

Jeśli chodzi o koszty, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do drugiego, ale jeśli na czele stawiamy na jakość, nie ma równej powierzchni syntetycznych. Lista ich zalet jest wystarczająco szeroka.

Dodatkowo, dekoracji sufit sklejki może być wykonana z drewna syntetycznegoDodatkowo, dekoracji sufit sklejki może być wykonana z drewna syntetycznego

Jakość izolacji termicznej i akustycznej - dwa najbardziej rozchwytywanych opcja od deweloperów. Niezawodny podsufitka wyklucza zewnątrz szum i duży rachunek za usługi ogrzewania.Ponadto, budowniczych doświadczyli odizolowane i szereg innych zalet wymienionych materiałów:

 1. Wytrzymałość mechaniczna.
 2. Może brać udział w tworzeniu struktur nośnych.
 3. Pewne odmiany mogą być wykorzystane do okryć sufit w tych pomieszczeniach, gdzie występuje wysoka wilgotność.
 4. Dekoracyjny - rzeźbiony sufit sklejka pasuje do klasycznego wnętrza. element dekoracyjny uzyskuje gładkimi przejściami i kombinacji różnych postaci.
 5. Niski ciężar właściwy, co zmniejsza obciążenie na suficie. W związku z tym, ustalając ostatni długi czas. Nawet jeśli masz zamiar zainstalować dwupoziomową sufit, nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby naprawić system.

Ponadto, oryginalne materiały do ​​dekoracji różnych bezpieczeństwa ekologicznego. Oni nie emitują szkodliwych substancji i mogą być stosowane w pomieszczeniach z dziećmi i osób starszych.

Zalecenia: farba pułap sklejki

Pomimo faktu, że farba sufit sklejka jest dość prosty, nie jest konieczne, aby zbytnia podejścia do tej procedury. To ma ogromne znaczenie nie tyle estetyczny jako praktyczna. Dla wielu będzie otwarcie o tym, że właściwy wybór kolorów rozpoczyna się badaniem powierzchni tekstury. Zaleca się, aby barwnik zachowane fizyczną strukturę drzewa i jego wygląd.

Zaleca się zacząć przeprowadzać wstępną obróbkę materiału nieprzezroczystego malowane powierzchni.

W celu uzyskania nasycony odcień powinien wykonać malowanie w 2 lub 3 warstwachW celu uzyskania nasycony odcień powinien wykonać malowanie w 2 lub 3 warstwach

Jego zadanie - aby ukryć bazę przed wzrokiem ciekawskich. Jest też mały trik, który pozwala jednocześnie chronić bazę zachowując naturalny kolor sklejki. Powierzchnia jest pokryta 2-3 warstw lakieru.

Następnie przychodzi plama, która jest kilka typów:

 • Nitro-przebarwieniem;
 • Mieszaninę suchy;
 • Na bazie alkoholu;
 • Na bazie wody.

Należy zwrócić uwagę na kolor drewna plam, ponieważ nie wybierać zbyt kontrastujące barwy dla przestrzeni domowej lub biurowej. Projektanci uczynić ważną rezerwację. Jeśli właściciele chcą się dostać pokój nasycony kolor we wszystkich aspektach, Tapicerka sufit jest wykonany w warstwach minimum 2-3. Ponadto, istnieje kilka sztuczek, które pozwalają przekształcić wnętrze pokoju.


Dopuszczalne odmiany kolorów sufitowe sklejki

Dokładność apteka w tej sprawie - kluczem do dobrego wyniku. Zgodnie z jego faktury, kolory są podzielone na błyszczące i matowe. Pierwsza kategoria obejmuje substancje, które dobrze wyglądają na idealnie płaskiej powierzchni.

Nie zaleca się ich używać, jeśli nie jest wizualnie zauważalne wady. Druga kategoria obejmuje substancje, które mogą całkowicie ukryć nawet znaczne wady powierzchniowe.

Nie należy spodziewać się ich do znacznych walorach estetycznych. Jest jeszcze inna cecha substancji chemicznych tego rodzaju.

Popularny jest farba lateksowa, które mogą być łatwo i szybko zastosować do sufitu sklejkiPopularny jest farba lateksowa, które mogą być łatwo i szybko zastosować do sufitu sklejki

Opiera się ona na odmiany stosować rozcieńczalnik:


 • krzemian - zapewnić maksymalną trakcję.
 • lateks - odznaczają się zwiększoną zdolnością opierania wody.
 • emulsyjne - łatwa do zastosowania na różnych powierzchniach.
 • Rozpuszczalne w wodzie - odnosi się do bezpiecznego dla środowiska substancji.
 • alkidowa - charakteryzują się zwiększoną wytrzymałość. Wykończenie powierzchni wykorzystując je zmniejsza koszty operacyjne i zwiększa czas między remontami.

Na obszarach, gdzie planują stałego pobytu ludzi, zaleca się, aby wziąć wersję emulsyjne. W przypadku, w którym powierzchnia sufitu posiada wiele wad, a to może być gotowy lakier silikonowy. Grubość warstwy jest nie mniejsza niż 3/02 mm.

Pomalować sufit sklejki z rękami: krok po kroku

Konkretne zalecenia zależą od zamierzonego celu. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać pod każdym względem, nawet kolor, w tym przypadku lepiej jest pomalować lekko wilgotnej powierzchni. Zupełnie inną procedurę, gdy wymagana jest maksymalna penetrację substancji do struktury materiału. Pomaga w tym przypadku plamę trochę ogrzewane. Najlepszy ze wszystkich, gdy pierwsza warstwa jest stosowana dokładnie wzdłuż włókien strukturalnych. Po wyschnięciu, nałożyć drugą. Aby to zrobić, należy użyć twardej szczotki lub wacik do barwienia konwencjonalnego.

Przed rozpoczęciem malowania należy najpierw określić wybór kolorów na suficiePrzed rozpoczęciem malowania należy najpierw określić wybór kolorów na suficie

W zależności od potrzeb, można wybrać jedną z poniższych kolorów:

 • dąb;
 • Oliva;
 • sosna;
 • orzech;
 • olcha;
 • piasek;
 • wiśnia;
 • Mahoń i wiele innych.

Gdy proces farbowania jest kompletna, należy podać pułap do wyschnięcia. Zalecana minimalna czas 24 godzin. Niektórzy producenci mogą twierdzić, że wystarczy przez 35 minut, ale lepiej jest nie do przeprowadzania takich wątpliwych eksperymentów. Im dłużej schnie suficie, trwalsze będzie. Zaleca się, podczas procesu suszenia nie otworzyć okno.

Ekologiczne sklejka sufit (wideo)

Podsumowując, można stwierdzić, że pułapy sklejki mogą praktyczne we wszystkich dziedzinach. Ważne jest, aby to dopasowanie i wykończenie wysokiej jakości materiałów.

sklejka sufit Design (wnętrze zdjęcia)

4fe933d028ba0d49fc000022ant-house-ma-style-architects54sitepic759552880d9de8e44e417a00009aborreraig-house-dualchas-architectsdualchasboreraig c-andrewlee0071426182159196751456596540fanernyy Potolok-s-reykami-PO-Verh-shvov1456597441potolok-IZ-laminirovannoy-fanery1456612744fanernyy-Potolok-otdelannyy s-pomoschyu-trafareta

Leave a Comment

Your email address will not be published.

45 − 40 =

Adblock
detector