asma tavandaki bir avize asmak için nasıl Öneriler – nwhistorycourse.org

The Blogstreç tavan montajından sonra, sahiplerinin çoğunluğu aydınlatma armatürleri montajı hakkında bir soru varstreç tavan Yükleme tamamlandıktan sonra, çoğu sahipleri streç tavan odasında priborovPosle aydınlatma kurulumunu montaj hakkında sorularınız varsa, birçok aydınlatma armatürleri buna bağlanma sorunu ile karşı karşıya. Nasıl kaplama süspansiyonu zarar vermemek için, asma tavandaki bir avize asmak için? Normal tavana kendi kurulum herhangi bir özel beceri gerektirmez dikkati çekiyor. Ancak, streç tavanlar için aydınlatma tasarımının kurulumu sırasında bağlantı elemanları türleri, yanı sıra güvenlik teknolojisi düşünmelisiniz.


Nasıl asma tavandaki bir avize asın için: ipuçları ustaları

Avize yüksek tavanlı vardır bir odada gerçekleştirildi yüklemek için önerilir.

Kenarları çok düşük değildir tasarlamak için gereklidir.

Tüm ustaları çünkü yüksek sıcaklık malzemeye maruz kalma aslında, tavan karartmak veya deforme olabilir, doğru tavan resimleri rengini seçmek için tavsiye edilir. Ama hangi modeli seçmek daha iyidir?

aydınlatma seçimi için kriterler

Asma tavanlar için aydınlatma seçerken inşaatının özelliklerini dikkate almalıdır zamanAsma tavanlar için aydınlatma seçerken inşaatının özelliklerini dikkate almalıdır zaman

Lambanın seçiminde hesap çeşitli özelliklere alınmalıdır:


 1. tavana bir metal tabanı kazanmak olmamalıdır tavan avize tasarımı için bir üs seçerek ısıtma maruz kalmamaktadır.
 2. Emin hiçbir yukarı avize keskin unsurlar mutlaka eklemelisiniz tavana zarar vermemek için.
 3. Web'den ampullerin yeri 35-40 cm olmalıdır.
 4. Küçük kapasiteli birkaç ampuller vardır modellere tercih vermek için tavsiye edilir.

yüksek tavanlı oda için bir avize seçerken, birkaç katmanda vardır bir model satın almak gereklidir.

germe tavan avize kurma yöntemleri

Süspansiyon parçaya aydınlatma armatürleri gidermek için birkaç seçenek vardır. Ancak, bina ve daire sahibinin bireysel tercihlerin hesap özellikleri içine almalı yöntemini seçerken.

yöntemleri kullanılması önerilir bir avize asmak için: 1. Kanca. Bu yöntemin uygulanması en popüler ve güvenilir çözüm olarak kabul edilir. tesisat tasarımı, geleneksel bir kanca (çapa) kullanılarak gerçekleştirilebilir ki burada. Bazen bir kanca bir plakaya kaynak yapılmakta ve daha sonra kaplama üzerine sabitleyin.
 2. Montaj plakası. Bu tür bir yöntem aracılığıyla sabitleme küçük boyutu ile kompakt avizeler için uygundur. Hemen hemen her zaman, plaka edinilen avizeler bir bileşenidir parçasıdır. Ve özel bağlantı elemanları veya klipleri vardır.
 3. montaj plakası - Philips. Bu bağlanma, genellikle orta büyüklükte aydınlatma tasarımının bileşenleri de biridir.
 4. I-profil çubuğu. Ağır lambaları veya boyutlara sahip asın.

bir avize asmak için çeşitli yolları vardır. Asıl - doğru şeyleri yapmaya ve kumaş gerginliği zarar vermeyenbir avize asmak için çeşitli yolları vardır. Asıl - doğru şeyleri yapmaya ve kumaş gerginliği zarar vermeyen

Gerekli bağlama uygun lambalar seçip toplayıp sonra doğru montaj yapısının dikkat etmelisiniz.

Ama kendi başlarına bir avize takmak mümkün mü? Bütün süreç işler özel talimatlar kullanılması sorun olmadığını belirtmek gerekir. Ancak streç tavana onarım yapmadan önce profilin kurulumunu başlatmak için gereklidir.

gerginlik kanca yardımıyla tavana montajı avizeler

gergi tavan montajı için gerekli profil sabit olduğunda, ekleme satırını etmektir.

Bu materyal, odanın karşı köşe sabitlenmiş olması gerekir, iki segment almak ve orta çapraz.

kesişme noktası, bir avize asmak istiyorum yerdir.

Eğer avize yüklemeye başlamadan önce, tüm odayı enerjisini gereklidirEğer avize yüklemeye başlamadan önce, tüm odayı enerjisini gereklidir

Ek çalışma standart talimatlara göre yürütülür:


 1. oda enerjisini başlamak için.
 2. çapa veya çapa kullanımı ile kanca takmak gerekir. Öğelerin uç balıkçılık sınırının altında olması önemlidir.
 3. Sonraki aşama web germe olacaktır. Bundan sonra 24 saat beklemeli ve ancak o zaman daha fazla çalışma geçin.
 4. o tuval düzeltmek için planlanan yerde, (ihtiyaç tutkal) özel plastik termokoltso güvence altına alınmalıdır. Bu bölüm malzemesini korumak için gereklidir.
 5. Kurutma işleminden sonra, yapışkan tel elde etmek için halka deliğinde kesilmelidir.
 6. avize son aşamasında kancaya bağlı ve telleri saklamak için bir kap ayarlanmalıdır.

Ustalar küçük kap avizeler daha çaplı bir halka seçmek için önerilir. Aslında, armatürün boyutuna karşılık gelen elemanını ayarladıktan sonra estetik dert olamaz.

Montaj avizeler bir montaj plakası kullanılarak asma tavan

asma tavana ışık için plakayı yüklemek için kendi ellerini planlama olanlar, tür bir tesisin en azından asgari becerilere sahip önerilir. Kumaş gerginliği zarar vermeyecek şekilde bu gereklidir.

Bu tür bir bağlantı elemanını seçerek önceden çubukları (2 adet.) hazırlanmış olmalıdır, hangi kesit - 25 cm2, ve uzunluk - 30 cm.

asma tavan zarar vermemek için sürekli ve çok dikkatli her şeyi yapmak - montaj plakasının montajı, bağımsız ana şey yapılabilirasma tavan zarar vermemek için sürekli ve çok dikkatli her şeyi yapmak - montaj plakasının montajı, bağımsız ana şey yapılabilir


Montaj aşağıdaki sırayla uygun olarak gerçekleştirilir:

 1. çubuklar temel tabana (gerekli dübel veya ankraj) bağlıdır. Kumaşın kurulumu için büyük bir boşluk var ise, metalden yapılmış askıları kullanabilirsiniz.
 2. barlarda çıkış teller için açıklıkları olmalıdır. Onlar bir matkap kullanılarak yapılır.
 3. O avize monte ve sonra streç tavan montajı üzerinde çalışmaya başlaması planlanmaktadır noktayı düzeltmek için gereklidir.
 4. Sonra çıkış teller planlanan plastik termokoltso tutkal gerekir. Ve deliğin tam kuruduktan sonra onları çizmek için tasarlanmıştır.
 5. düzgün çalışması için önemli bir koşul çapak alma plakası ve zımpara kağıdı kullanan tüm akut açıları taşlama ile kabul edilir.
 6. Planck termokoltse içinde vidalarla sabitlenmiş halde olmalıdır.

Gerekli tüm çalışmadan sonra bir avize asmak gerekir ve tuvale çok sıkı özel kapağı sıkın.

Nasıl bir çapraz çubuğunda bir avize takmak yok

Bu Phillips kullanarak bu fermuar şeritleri belirtildiği ve I kiriş çubuğu tespit edilmesi için kullanıldığında aynıdır edilmelidir.

1-1,3 cm - kimin kalınlığı kaplama hazırlamalıdır aydınlatma tasarımının Ek üzerinde çalışmaya başlamadan önce.

Phillips kafalı askılı asma tavandaki avize montajı kendiniz yapılabilir, ancak bakım ve doğruluk yettiğince gerekecektirPhillips kafalı askılı asma tavandaki avize montajı kendiniz yapılabilir, ancak bakım ve doğruluk yettiğince gerekecektir

olması gereken bir çapraz çubuğu yüklemek için:

 1. kontrplak köşelerinin gelecek kumaş seviyesinde bundan sonra, teller için bir delik kesilir, takılır.
 2. Daha sonra, asma tavan sabitlenmiştir ve delikleri plastik termokoltso yapıştırılmış.
 3. tutkal burada kurur teller için bir delik gerekir ve daha sonra sabitleme bir dirsek avizeler gerçekleştirilir. dekoratif kapağı sabitlerken çalışma tamamlanacaktır.

Nasıl asma tavandaki bir avize asın için (video)

Bir asma tavan vardır odasında avize takılması yeni başlayanlar için bile bir sorun değildir. Yalnızca doğru aydınlatma tasarımı seçmek ve hassas talimatları, güvenlik kuralları hakkında unutmayın gerekir. Ve sık sık tesisat işleri çok zaman almaz ve odalarının nitel performans rahat ve konforlu bir atmosfer olacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 2 =

Adblock
detector