asma tavanda aydınlatma Ayarı: 6 Yolları – nwhistorycourse.org

The BlogBir gerginlik kaplama en Seçme ve aydınlatma tesisatı sorunlara neden olmazgerginlik kaplama trudnosteyVazhnost aydınlatma alanını neden olmaz Seçme ve aydınlatma tesisatı küçümsenemez. Doğru ışık odanın faydalarını vurgulamak için avantajlı kusurları gizleyebilirsiniz. Tersine, sorunlu dünyada iken güzel bir iç perişan görünüyor, ama evin sakinleri sağlıksız bir tür yönünde çarpık görünmektedir sadece. Böyle bir etkinin bir örneği, farklı aydınlatma ile giyim mağazalarında soyunma odaları olabilir.


Odada ışık kalitesi, estetik ve görsel bileşene ek olarak psikolojik ve fiziksel sağlık kriterlerini etkiler.

asma tavana monte edilebilir lambaları hangi

evde Odalar bazı işlevler için ve rollerini yerine getirirler. Bu rollerin dayanarak her metre fonksiyonu odası için aydınlatma standartları geliştirilmiştir. oda karesi, uluslararası kurallar bağlı olarak lamba güç evde ışıklar ayarlanmış, bu yüzden aydınlatma yararlı olduğu belirlenebilir. armatürlerin seçimi de tavan kaplaması şeklinde etkiler. Asma tavan, örneğin, aydınlatma seçiminde sahiplerinin sayısını sınırlamak kendi işletim özellikleri vardır.

Kısıtlamalar geçerlidir:             

 1. Güç lambaları (40 wadded lamba PVC filme zarar vermez);
 2. aydınlatma biçimleri (kare şekiller yuvarlak değil, aynı germe temel zarar vermemeli eki ile birlikte);
 3. tavanlar germe sistemi ile donatılmıştır eğer Elektrik yetersizlik, onarım veya ek aydınlatma yükleyin.

Tavana için yapılar iyi spot uygundur, ancak seçim için başka seçenekler de vardır.


Yüksek nem ile odalar için en iyi çözüm akkor lamba koymak olurduYüksek nem ile odalar için en iyi çözüm akkor lamba koymak olurdu

 tavanlar altında kullanılabilir:

 • LED lambalar;
 • halojen;
 • Ampuller;
 • floresan;
 • Noktası.

LED'ler çok pahalıdır, ancak maksimum güç tasarruf verimliliği ve çalışma uzun bir süre ile aynı anda. Yükleme halojen aydınlatma, düşük güçte parlak ışık yönettiği verir.Ve floresan lambalar avantajı ısıtılmaması için iyi bir ışık çıkışı, düşük maliyet ve becerisi bulunmaktadır.

Lambaların Türleri:

 1. tavan;
 2. nokta;
 3. Asma.

Çeşitli alternatifler nasıl asma tavana lamba yükleyin.

Eğer tavan boyama polivinil klorür ya da kumaş düzeltmek önce mutlaka aydınlatma için biçimlendirme teknikleri belirlemek gerekir.

aydınlatma sabitleme iki şekilde mümkündür:

 • Kaplanmış bir şekilde;
 • Çok tavan üzerine kurulmuş.

Gömülü spot tasarım tavan kaplamaları aydınlatma bu tür fikirleri ile tasarımlarını aldıGömülü spot tasarım tavan kaplamaları aydınlatma bu tür fikirleri ile tasarımlarını aldı

Yüzey Dolayısıyla bu yöntem, herhangi bir tip lambalar asmak mümkündür, filmin yüzey gerilimi lambaları sağlar. gömülü süreç tavana doğrudan düşer aydınlatma ekipmanı takın.

Dahili yükleme yöntemi bunun nedeni daha popülerdir:


 1. Görsel bir dizi fayda vardır;
 2. Bu aydınlatma için gerginlik yaratır.

Stretch tavanlar Montaj fikstürleri

Bilgi boyutları, özellikleri ve asma tavanda yükleme için seçilen lamba çalışmasını sabitleme inceliklerini gereklidir.

Atlı aydınlatma teknolojisi sayesinde mümkündür:

 • kanca;
 • Özel düzeltir;
 • Çapraz şekilli plaka.

kanca aydınlatma montajı - en kolay ve en iyi yolu ama sadece asılı avizeler tercih ediyorumkanca aydınlatma montajı - en kolay ve en iyi yolu ama sadece asılı avizeler tercih ediyorum

inşaatçılar kendileri kanca ve betonarme döşeme ile binalarda elektrik arzının montaj pedi ayarlayın. kancanın orijinal konumu odası vurgulamak için planları denk değilse, ellerinizle doğru yere yapıştırabilirsiniz. Bu delme deliği tavan plakası ve dübeller veya bağlantılar özel kanca kullanılarak delindi için ayarlanır.


kanca ayarlayın, sen ahşap tavan bağlı yer imleri, ve kanca kullanabilirsiniz - sekmesine.

gerginlik yapılarına tavandan bir alan olarak kanca yüksekliği, düzgün kablolama uyması için, önceden bilinmelidir. Bitmiş gergin tuval kesim sabit termokoltsom yerin üzerine armatür askıya asmak kanca, bitirir.

Özel bir montaj plakasına (pin metal profili) ile donatılmıştır lambalar, bundan da bir germe tavan sistemlerinde kullanılır. Bu durumda, tavan ray sonunda filmin bir kaç milimetre arasında gerdirmek için tavandan mesafeden daha az olan bir yüksekliğe monte edilebilir. Levha kiriş, ve germe yapısının sıkılması sonra lamba sabitlenir - kanca ile olduğu gibi.

Montaj plakası haç şekli metal şerit ile aynı şekilde gerçekleştirilir. PVC film (beşinci en avizeler plakanın sabitlenmesi için dört tane) bir ısıtıcı ünitesi 5 delik olur farkı ile.

 asma tavanda spot Kurulumu kolay

Nedeniyle spot tasarımına filmin germe sistemi sıcaklık etkilerinden zarar elimine edilir. armatürlerde bileşenleri olan süspansiyonlar, kolay ev aydınlatma bu tip yüklemek olun. uygun maliyetli bir video eğitimi bolluğu sen ekin aşamaları hakkında da bilgi almanızı sağlar.

bir ışık noktası için komple set oluşur:

 1. Ayaklar raf;
 2. Lambanın Raf;
 3. Sürtünme yüzeyi halkası;
 4. yalıtım halkası meydana getirir;
 5. Doğrudan armatürü.

kombinasyonları çok çeşitli spot yerleştirilir. Bu odada, ana ışık ve ek bir işlevsel olabilmektedir ya dakombinasyonları çok çeşitli spot yerleştirilir. Bu odada, ana ışık ve ek bir işlevsel olabilmektedir ya da

Kurulum spot için temel adımlar:

 • Hazırlanan tavan kaplaması. Bunu yapmak için, gerekli elektriksel iletişimi yürütmek. Bu süre sırasında, gergi sistemi yan yana monte edilebilir.
 • Tavan gelecek armatürleri için işaretlenir. Bu ön çalışmış fikirler için, bileşim açısından ana ve yardımcı ışık yayınladı.
 • Özel bacak iç yapısı tavana bağlanır.
 • Raf çıkış iletişim.
 • Bu meclis bir koruma halkası alınır.
 • iletişim işletim durumunu tekrar kontrol edin. (tüm lambaları için Kablolama paralel bir şekilde bağlanmalıdır).
 • Yapılan germe sisteminin son montaj kumaş gerilmektedir.
 • PVC kumaş için armatür iç sistem de kilit işlevini yerine koruyucu ısı yalıtım halkası, aşınma.
 • Web tutma halkası içinde kesilir.
 • yüklü teller ve lambayı bağlayın.

Bir streç tavan aydınlatma nasıl yapılır

avantajlı ek aydınlatma, tavan ve filmin arasındadır alanı kullanabilir tasarım gerginlik tavan sistemine nedeniyle. LED şerit yararlanarak yapmak için.

Eğer kapattığınızda ana ışık LED şerit baygın özel bir atmosfer yaratırEğer kapattığınızda ana ışık LED şerit baygın özel bir atmosfer yaratır

Bu tip lambalar monte edilir:

 1. Tavandan;
 2. karkas profil tasarımı gerdirerek.

Aydınlatma rol sadece yardımcı ışık oynar, ama modern tesislerde çok etkileyici görünüyor.

Böyle aydınlatma renk varyantları vardır.

Bant çevresinde yeterli oda süslemeleri durumunda şasiye bağlanmıştır. Tüm tavan yüzeyinde bir desen oluşturmak için, bant sadece tavana düzeltilmesi gerekir.

asma tavanda lambaların Hızlı kurulum (video)

Bu ışıklar monte edilir yerlerde koruma filmi özen aydınlatma ekipmanı altında zemin kurulumunu yapmak için güvenilir ve zamanında uygun lambalar seçmelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

13 − 3 =

Adblock
detector