Asma tavan Üreticiler: nasıl doğru seçim yapmak için – nwhistorycourse.org

The BlogBugün, tavanlar bitirilmiş en popüler türlerinden biri olarak kabul edilir, ancak bunların seçim üreticisi en dikkat etmelidirBugün, tavanlar bitirilmiş en popüler türlerinden biri olarak kabul ama proizvoditelyaUstanovka dikkat etmelidir onların seçimi bugün asma tavan dekorasyon en yaygın türüdür edilir. Bu kurulumu ve bakımı kolay yapıldıkları malzemelerin, onların geniş bir seçim, kalitesi nedeniyle. bir tavan seçerken onun görünümü ve dayanıklılık bağlıdır tavanın bu kaliteden olduğundan, imalatçı dikkat etmek gereklidir. Bugün, inşaat piyasasında asma tavanların iç ve dış üreticileri temsil etti.


Asma tavan: Üretici, kalite garantörü olarak

Sıradan tüketicinin pek tavanlar, farklı üreticilerin ayırt edebilecektir. malzemenin kalitesine üreticisine tespit edebilmek için, yapıldıkları ülke, sen kumaşların özelliklerini bilmemiz gerekir.

Alman tavanlar geleneksel olarak yüksek kalitede olması ve yerli ürünler ve Çinli üreticilerin daha pahalıdırAlman tavanlar geleneksel olarak yüksek kalitede olması ve yerli ürünler ve Çinli üreticilerin daha pahalıdır

Ötekilik üreticileri:

 • Yurtiçi üreticisi. Bu 1.4 metre bir web genişliğini üretmektedir. Bu sadece mevcut boyutudur. Bu üretim teknolojisi üniforma yoğunluğu ve boya kaplama bir web oluşturmak için olanak sağlar. Rus üreticiler, pahalı geniş formatlı ekipmanı kullanamaz hangi ile onların özel katkı maddeleri ekleyerek, geniş ve yüksek kaliteli kumaşlar gerçekleştirebilir. mat ve parlak: doku tavanları iki tür sunuyoruz. Renkler seçim yapmak için yeterli bir renk paleti var. Parlak kumaş daha az verimli bir şekilde dış kumaş aksine, ışık yansıtır.
 • Çinli üretici. Çin'den üreticileri bir ayırt edici özelliği onların kötü şöhret. Ancak, asma tavan üretimi için Çinli şirket iyi bir tarafı olduğu kanıtlanmıştır nitelikli üreticileri, olduğunu hatırlamak önemlidir. Çinli ürünle ilgili olarak kimin olursa olsun yapmayacağım hangi ürün küçük üreticilerden, bilinen adıyla ciddi bir şirket ayırt edebilmek için önemlidir. Çin'de gerçek üretici hakkında konuşmak, bunlar sertifikalı filmlerden yapılmış malzemeyi sağlamak, büyüklüğü herhangi izin verilen genişlik ve doku olabilir. Kalite güvence güvenilir hizmet 12 yıllık sağlar. Rus fiyatlar yüksek ama sonuç kesintisiz germe tavanlar buna değer olduğunu.
 • Avrupa üreticisi. Bu kategorinin pazarında Fransa ve Almanya olduğunu. Örneğin, iyi bilinen bir Alman şirketi - Pongs. Bu üreticilerin filmi yüksek kaliteli, mükemmel bir görünüm, doku ve renk çeşitliliği ile karakterize edilir. yerli üreticiler renkler onlarca ise, Avrupa yüzlerce sayılır. yabancı üreticilerin Stretch kumaş yüksek maliyetleri var.

Çalışma sırasında, kaplamanın tamamen değiştirilmesi gereken düşük kalite kusurları oluşabilir asma tavanÇalışma sırasında, kaplamanın tamamen değiştirilmesi gereken düşük kalite kusurları oluşabilir asma tavan


asma tavan üretimi yapan üreticiler, kendi güçlü ve zayıf yönleri var, çeşitli üretim tavan seçerken dikkate alınması gerekmektedir.

Kurtarmaya çalışırken bütçenin yanı sıra, onarım boyunca büyük hasara yol açabilir hatırlamak önemlidir. daha düşük kalitede malzeme seçimi tek emin olabiliriz - görünümü bir fiyat kategorisi yansıtacaktır.

Herkes ne seçmek üretici kendisi için seçer. Bütün seçim Öncelikle kişisel bir deneyim, tat tercihlerini, beklentilerini ve fiyatlandırma etkiler.

asma tavanlar nasıl yüklenir: işletmelerin yorum

Asma tavanlar için Seç üretici - Kolay bir iş değil. tuvalleri monte edilecek ticaret şirketi, - Bundan sonra, bu kolay bir seçenek daha az değildir. İnternette yükleme yapan firmaların çeşitli değerlendirmeleri keşfedebilirsiniz.asma tavan uygulamasında görevli şirketin çalışanlarının profesyonelliği, büyük ölçüde ürünün operasyon süresi ve güvenilirliğine bağlıdırasma tavan uygulamasında görevli şirketin çalışanlarının profesyonelliği, büyük ölçüde ürünün operasyon süresi ve güvenilirliğine bağlıdır

değerlendirmeleri okurken her görüş sübjektif olduğunu hatırlamak önemlidir. Sonunda, doğrudan kendi temsilcilerinden şirket hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmek için çalışıyor, sadece kişisel görüş dikkate almak zorundadır.

seçmek için hangi firma karar verirken, işe başlamadan önce uygulamakla dışarı bu işaret etmek, kendi beklentilerine dikkat etmek önemlidir.

şirketlerin Yorumlar:

 • "Genvik". Yanlış davranış, işin kalitesiz, müşterilerine saygı eksikliği konusunda Olumsuz yorum.
 • «Artdesign». Kalite çalışmaları zamanında yapılması.
 • "SD-Eurostyle". Yüksek kaliteli iş.
 • "Büyük". servis ve kurulum kaliteli.
 • «MsdDecor». Para için iyi bir değer.

Bir şirket seçerken diğer tüketicilerden değerlendirme dikkat etmek önemlidir. Bazen streç kumaşların yüklemesinde bir firma görünüm para peşinde hırsızları pusuda olabilir. sipariş verirken, büyük ilgi şirket ve operasyonların belgelerin araştırmaya ödenmesi gerekmektedir.

Germe tavanların da firmaya üreticileri hakkında Yorumlar (video)

Fransa'dan üreticilerin germe tavanlar

Fransa'dan streç kumaş üreticileri bitirme endüstrisinde liderdir. Yüksek teknoloji işletmeleri onları yüksek kalitede resimler üretmek ve tüm standartlarını karşılamak için izin verir.

En iyi sıralamasında düşmüş üreticilerin En listesi:


 • Barrisol;
 • Alkor Draka;
 • Newmat;
 • CLIPSO;
 • Renolit.

Yıllardır piyasada Başlıca firmalar, müşterilerinin güvenini hak var.

Yüksek performans nedeniyle süsleme malzemeleri iç pazarda ilk üç arasında Fransa'dan renkler tavanların büyük bir ürün yelpazesineYüksek performans nedeniyle süsleme malzemeleri iç pazarda ilk üç arasında Fransa'dan renkler tavanların büyük bir ürün yelpazesine

asma tavan üretimi için şirketin çoğu sadece yüksek kaliteli ve pahalı malzemeler kullanılır. Bu kalite ve yüksek maliyetli oluşturuyor.

Her marka o uyumlu bir iç mekan yaratmak için çok önemlidir, tasarım olanaklarını genişletmek zengin renk paletleri vardır.

kaliteli ve asma tavanların ayırt edici özellikleri

Piyasadaki kaliteli, fiyat ve doku çeşitliliğine kararsız kalabilir, böylece birçok üretici vardır. iyi belirlemek için, tavanların gerekli nitelikleri iyice anlamalıdır. Bu özellikler, uzun bıçakların ömrünü, görünüşlerini ve kurulum türünü etkiler.


kaynak gerektirmez Geniş tuval, bir gergi tavan kalitesinin ana göstergelerden biridirkaynak gerektirmez Geniş tuval, bir gergi tavan kalitesinin ana göstergelerden biridir

Yüksek kaliteli bezleri germe Farklar:

 • wide web seçme yeteneği. dar kumaş ve dikiş oluşumu kaynak kaçınarak geniş ağ kullanılması.
 • uzun bir süre sürecek Güvenilirlik resimler, olası sel tasarruf ve hala görünümlerini korur.
 • Karakteristik bir özelliği ısıtmaya.
 • bakımı kolaydır.
 • insan sağlığı için güvenlidir.
 • kalite ve dayanıklılık garantisi var.

Tüm kumaş çıkarıldı ve tekrar monte edilebilir.

 sadece istisnai durumlarda ortaya çıkabilir hasar uygulandığında.

Tuval yüksek kalitede - Tavan uzun bir süre sürecek bir garanti, gözlerin güzel görünümünün zevk verir.

Asma tavan montajı - otelochnyh çalışmalarında önemli bir adım. yüzey işleme için malzeme kalitesi tüm operasyonun başarısına bağlıdır. streç kumaşların montajı, maksimum kalitesine gerekli yapmak oldukça pahalı olduğu göz önüne alındığında. piyasada üreticilerin çok sayıda, fiyat ve kalite kategorisinde aralarında farklıdır ürün vardır. Güvenilir bir üretici seçmek için, müşterilerden faaliyetlerini, geribildirim incelemek ve malzeme sunmak için gereklidir.

Germe tavanların Üreticileri (fotoğraf)

22jpgaview2336e67e244d3fb24554d2c5090bf23093549b3546a4f44fc4e35227218183282c495511499351499381büyükALÇIPAN-duvar-kaplama-60a-27-12-2013-16-49-39-404919529349137098707534522499n-201 548 152 534grib15

Leave a Comment

Your email address will not be published.

19 − 13 =

Adblock
detector