The BlogFilm tavan belirli bir kalınlığa sahip polivinil klorür film yapılmıştırFilm tavanlar hızını korumaya on yıldan fazla PVC film belli tolschinyStabilnaya popüler streç tavanlar yapılır ancak tam tersine, tüketici ihtiyaçları ve tercihleri ​​sanayi tavan kapağı germe sistemi gelişti, çünkü hız kazanıyor ve kapanır. gerilimle Tavanlar odanın herhangi bir stil için uygun ve mükemmel en güzel iç tasarım içine infüze kaplama, bu yüzden tavan dekorasyon en tanınmış yollarından biridir.


Film tavanlar: özellikleri ve malzemenin tür

Güzellik, konfor, hijyen, güvenlik - tavanlar çok moda haline getiren ana özellikler. Fikir, uzun yayılmış bir kaplama kullanılmıştır ana madde dokundu dönüştürülmesi.

sistem tasarımı iki bileşenden oluşur:

 • Profil;
 • tavan yüzey teşkil kumaş.

gergi tavan film, farklı renk ve kalınlıkta olabilirgergi tavan film, farklı renk ve kalınlıkta olabilir

Çerçeve, aynı tip ve cihaz, bir metal ya da plastikten gerçekleştirilirse, ağlar çeşitli varyantlardır. alt-tabaka film veya kumaş malzemeden imal edilebilir.


Varyasyonlar filmler:

 1. vernik veya yüzey parlaklığı;
 2. Mat vakıf;
 3. Metalik - Film;
 4. Saten film;
 5. Dokulu yüzeyi.

kendi tarzlarında, germe sistemlerinde kullanılan filmin Her tür tavan süsleyen ve kendi avantajları vardır. Örneğin, cila filmi ile beyaz mat film tavan badana simüle, ancak daha fazla avantajlara sahipken, yansıtma etkisinin iç kullanılabilir.

tavanlar için optimum genişliği ve film kalınlığı

Ayrıca dekoratif ve dış parametreleri, PVC filmler malzeme kalitesini belirleyen bir takım vasıflara sahiptir.Teknik özellikler:

 • % 100 su geçirmez;
 • Film 50 derece, ama en az 5 derece kadar yüksek sıcaklık koşullarına dayanıklı;
 • Çok hafif malzeme (metrekare başına 250 g);
 • solmaya karşı yüksek direnç (10 noktalı ölçekli film direnci katsayısı 6'dan büyük değerlendirilmesi).

filmin seçerken ağ genişliği ve kalınlığı dikkat çekmektedir. Bu iki parametre üreticisi bağlıdır, fakat grubun standardı içinde olmalıdırfilmin seçerken ağ genişliği ve kalınlığı dikkat çekmektedir. Bu iki parametre üreticisi bağlıdır, fakat grubun standardı içinde olmalıdır

Film genişlik makinesinin genişliği ile belirlenir. daha geniş bir makine, daha pahalı bir tertibat ve daha zor imalatı. film genişliği tavan kaplaması 1.3 ile 5.1 metre aralığında olduğu.

tüm üreticiler geniş bir film elde değil, yaklaşık 2 metre ortalama boyutu, aynı zamanda daha fazla resim bir dikiş oluşturmak için lehim gerekir oda genişliğini en.

standart film 0.13 mm'lik bir kalınlığa ve yukarıda imal edilmektedir. malzeme kalın, daha güçlü bununla birlikte, çok ince film ve metrekare veya ev noktası başına en fazla 100 kg basınca dayanabilecek - darbe şampanya mantarlarını. Aynı film kalınlığı dikiş estetik görünüşünü de etkiler. Film tiner, kaynak dikişleri daha az fark vardır.

streç tavan için filmlerin Yapımcılar: büyük markaları

çatı kaplamaları için PVC malzemeden üretimi - ve ortak sanayi Avrupa'da ve Asya yönde gelişir talep etti. Bu nedenle, ülke üreticisinin sadece adı marka belirtmeniz gerekir, tüketiciyi vermedi.

filmi üreten en popüler bitkiler:

 1. Alkor Draka (Fransa);
 2. Malpensa (İtalya);
 3. Pongs (Almanya);
 4. Renolit (Almanya);
 5. Botai (Çin);
 6. MSD (Çin);
 7. Haylide (Çin);
 8. Longview (Çin);
 9. Yuli (Çin);
 10. Polyplast (Belçika marka).

streç tavan için filmlerin her türlü aralarındaki birçok farklar vardır. Bu üretici bağlıdırstreç tavan için filmlerin her türlü aralarındaki birçok farklar vardır. Bu üretici bağlıdır


Hollanda, Kuzey-Hollanda marka Alcor mücadele yapımcı ve Fransa'da merkez ofisi, böylece filmin Fransız üretimi, Hollanda ya da Hollanda için yükleyebiliriz. Bu markanın filmi tüm kalite standartlarını karşılayan ve ISO göre onaylanmıştır. Bitki 1.65 metre maksimum 2 m genişliğinde ve parlak bir mat film üretir. Yani sadece dikiş vardır standart odalarda Alcor markalı bir film Fight kullanın.

İtalyan bitki Malpensa 2008 yılları otomotiv sanayinde çalıştı ve yeniden yapılanma ve yeniden donatma sonra yüksek kaliteli bir film üretmeye başladı. Ancak, filmin 2 metreye kadar genişlikte üretilir.

PONGS bitki imal Alman film kaliteli ve çevre dostu için değerlidir. Üretici anlamlı film için talep artar genişliğinde 3.25 m, kadar ürünleri sunmaktadır.

Pongs şirket halka açık bilgi 2 metreye kadar standart makinelerde içindir, 3.25 onun makine genişliği göstermiştir olmamıştı.

Dikkatli dikkat başlangıçta şüpheli kalite filmi üretti Çinli üreticilere, ödenir. Ancak, son on yılda bu sektörde önemli bir gelişmeyi gördük ve pazar film yapımcıları layık göründü.


Avrupa dan Çin filmleri arasında iki temel farklar:

 • Fiyat (film Çinli üretim diğer markalar daha ucuzdur);
 • Film genişliği (Çin daha geniş bir levha).

Yüksek kaliteli film üretmek Çin pazarının ana liderleri - Bir DPA Haylide, Longview, Julia.

Çinli fabrika Haylide 2001 yılından bu yana çalışıyor. Geniş 5 metre kadar olan ürünlerin üretmektedir. sırayla kaynak tasarrufu ve oranlar filmin 0.15 mm'ye inceltilmiş ve hammadde daha az pahalı plastikleştirici ajan olarak kullanılır azaltmak amacı ile. Ama genel film kalitesinde belgeleri ile doğrulanır standartlarını karşılar.

MSD filmi: iyi kalite ve yüksek talep açıklamaya

Şirket 2002 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. 2011 yılından bu yana, bitki Moskova 2012 Sergisi büyük heyecan yarattı 5.1 m genişliğinde boyutu filmi üretmek için ilk oldu. MSD ürünler çoğunlukla sahte veya farklı markası altında kendilerine arrogate.

Film kaplamanın sağlayıcıları arasında lider kolayca birçok üretici ile rekabet Tavan MSD tesisi, olarak kabul edilirFilm kaplamanın sağlayıcıları arasında lider kolayca birçok üretici ile rekabet Tavan MSD tesisi, olarak kabul edilir

Filmin nitel özellikleri:

 1. Antibakteriyel ve mantar öldürücü özellikler;
 2. Suya dayanıklı;
 3. aşınma direnci;
 4. civa ve kurşun gibi ağır metallerin hiç bir üye;
 5. Film daha dayanıklı hale getirir Kretase, içinde olmaması;
 6. Yanma filmi desteklemeyen B1 ve B2 bileşenlerin varlığı;
 7. fosfor, potasyum ve benzen hiç bir üye;
 8. Film kalınlığı uygun 0,18mm üretti;
 9. çevre dostu ve güvenli plastikleştirici dioktiltereftalata kullanımı.

şirket filmi böyle Alman şirketi Pongs için 3.25 m filmi gibi diğer markalar için yapar gerçeğini saklamıyor.

2000'den fazla kopya bir renk paleti ve farklı dokular geniş bir ürün yelpazesi: Ayrıca MSD filmin niteliksel özellikleri tasarımları geniş bir yelpazesi vardır.

Asma tavanlar için filmin türleri (video)

çatı kaplamaları için PVC malzemeden üretimi gelişmeye devam ediyor. Bugün bile, filmin soğuk streç üzerinde çalışan germe ve yükleme ısıtma gerektirmediğini. Bununla birlikte, sanayinin gelişimine paralel olarak, düşük kaliteli ürünler ve sahte sayısı artmaktadır. Üretici streç sistemlerinin son seçim doğruluğunu sağlamalıdır önce bu nedenle, tüm bu standartlar ve sertifikalar uyumunu inceleyerek, film kullandı.

Asma tavanlar için filmi tasarımı (fotoğraf örnekler)

7S potolok14 natyazhniepotolkiZaporozhiesoffit20 --- 2 DSC05915 11big ---- 2 801531100gostibelisat tsena1jpeg Renolit1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

49 − 41 =