Asma tavan Grilyato: tipleri ve tasarım özellikleri – nwhistorycourse.org

The BlogAsma tavan tavan kusurları kapatmak için mükemmel Grilyatokusurlar günümüzde yaygın olarak kullanılan tavan vurmak kapatmak için mükemmel Asma tavan Grilyato. Böyle tasarımlar çok pratik ve kolay temizlenir. yaygın asma Hücreli tavanlar vardı. İlk defa İtalya'da kullanmaya başladı. Bu tavan iletişim ve kusurları maskelemek için yardımcı olur. Buna ek olarak, hücresel tavan yanmaz ve zamanla deforme olmaz.


türleri ve tasarım özellikleri: tavan hücrelerini Asma

fotoğraf tavan elemanlarını göstermektedir Grilyatofotoğraf tavan elemanlarını göstermektedir Grilyato

Asma tavanlar hücreler genellikle ofis dekorasyon için kullanılır. ekonomi, standart ve prim: Bu tür yapıların 3 tipi vardır. kalın metal profilin her biri farklı bir türü.

Eğer şeffaf bir tasarım yapmak istiyorsanız, elek boyut ortalamasının üzerinde değişen hangi tavanlar, tercih etmektedir. Bu bitiş neon ışıkları yardımıyla dekore edilebilir.

Daha olayları tavan inşaat Grilyato 3 türleri şunlardır:

 1. Piramidal. Böyle bir tasarım, olağan olmayan bir şekilde mevcudiyeti ile diğer hücrelerden ayırt edilir. Piramidal tavanlar odanın boyutunu artırarak görsel ulaşmak için yardımcı olur.
 2. Grilyato güneşlikler. Bu tasarım herhangi bir iletişim döşeme yerlerde tavan bitirme için kullanılmaktadır. böyle bir profil kullanırken, kolayca boruları değiştirmek veya ortadan kaldırmak mümkündür.
 3. Çok Düzeyli. Bu tavan farklı yüksekliğe sahip profilleri kullanılarak monte edilmektedir. Çok katlı yapı, esas olarak ofis dekorasyonu için kullanılır.

Tavan Grilyato montajı: adım adım kılavuzun

destekleyici raylar ile başlayın, ve ancak o zaman kurulumuna geçilebilirdestekleyici raylar ile başlayın, ve ancak o zaman kurulumuna geçilebilir


Yükleme işi başlamadan önce, destekleyici demiryolu almak gerekir. 180 ya da 250 santimetrelik bir uzunluğa sahip olabilir. detaylar optimal boyutunu seçmek için hesaba tavan boyutlarını alır.

tavan montajı, ışıklar için matkap delikleri başlatmak unutmayın. O bir lamba en az iki ya da üç süspansiyon ihtiyacı yüklemeyi unutmayın.

Tavan yükleme algoritması:

 • Öncelikle askıları düzeltmek gerekir.
 • Ardından ana rehber olarak ayarlayın. kısa şeritlerden başlayın.
 • Eğer çerçeve tasarımı topladıktan sonra, demirbaşlar yükleyin.
 • bir lazer seviyesini kullanarak tavanın düzgünlüğünü kontrol edin.

Biz ofis ve teknik tesisler için hücre tavanlar toplamak

Bilindiği gibi, tavan Grilyato ofis vermek için kullanılabilir. Buna ek olarak, bu tasarım üretim tesislerinde bitirme için idealdir. Bununla birlikte, oda aksi süspansiyon deforme olabilir, ısıtılmış arzu edilir. Başarılı bir yükleme yapmak için, düzgün tavan toplamak gerekir.Farklı uzunluklarda, askı, köşe pervaz ve alüminyum profilin temel kılavuzları satın almanız yapının monte edilmesi için. ürünleri seçerken, yapıldıkları malzemeye dikkat edin.

Toplama örgü şöyle tavanlar ihtiyaç asma:

 1. İlk olarak, tavan işaretleyin. bir duvar seçin ve üzerine daha fazla düzenleme için başlangıç ​​noktasını işaretlemek. biçimlendirme sırasında tam olarak örgü tavan sabitlemek amacıyla, bir lazer düzey kullanın.
 2. gövdesine kılavuzlarını ekleyin.
 3. vidalar aracılığıyla inşasını kilitleyin.
 4. Profili yükleyin. Bu askı vasıtasıyla raylar eklenmelidir.

Biz ızgara tavan ayarlamak

Çıtalı tavan tavan yapısı takviye Çıtalı tavan tavan yapısı takviye

Son zamanlarda çok popüler çıtalı tavan. Aynı zamanda ofis ve endüstriyel binalarda kurulur. ızgara bakımda iddiasız ve çok sıradışı görünüyor.

Başlamak için, kılavuz almak gerekir. Onlar duvarlara kesinlikle paralel monte edilmelidir.

Aşağıdaki sırayla asma tavan kareler yükleme:

 • Birincisi, ağ ve rehber yüklü bir yer seçin.
 • Sonra, tavan çevresinde başlayan köşeleri tutturmak için. Bu işlemi uygulayın, kimin kabuk plastikten yapılmış özel çapa kullanabilirsiniz.
 • istinat vidaları kullanarak duvara köşe sabitleyin.
 • veya süspansiyonlar ile tel kılavuz rayı takın.
 • Onlar aynı seviyede kesinlikle vardı ki tüm kılavuzları sabitleyin. Bunu yapmak için, süspansiyon kanca içine yerleştirin.
 • raf ayarlayın.
 • Fazla malzeme makas ile çıkarılır.
 • Sonra ızgarayı toplamak ve kılavuzda bulunan bir hücrede bitmiş modül ekleyin.
 • Sonunda fenerler yüklemeniz gerekir. askıları vasıtasıyla bunları güvence altına almak unutmayın.

Asma tavan Grilyato türleri: avantajları ve dezavantajları

Herhangi inşaat olduğu gibi, bu tür Grilyato tavanlar avantajları ve dezavantajları vardır. Odaya bir asma tavan yüklemek istiyorsanız Ancak, artılar sayısı çok daha fazla, bu nedenle, kendinizi bu inkar etmiyoruz.

tavanlar için Grilyato faydaları şunlardır:


 1. görsel oda alanı artırmak için yeteneği. Bu panellerin bir üç boyutlu geometri ile elde edilir.
 2. Kolay kurulum. Ayrıca, bu tavanlar kolaylıkla demonte olması ve gerekli montaj çalışmaları yürütürler.
 3. Nedeniyle tavan ızgara tasarımı, odanın akustik özelliklerini iyileştirmek mümkün olmasından kaynaklanmaktadır.
 4. Tüm yapı bileşenleri ateşe dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. Grilyato tavanları endüstriyel tesislerinde kullanılabilecek nedeni budur.
 5. alüminyumdan yapılmış Kafes, zamanla pas tutmaz.
 6. üst yapı parçaları sadece çevre dostu malzemelerden yapılır.
 7. Grilyato tavanlar özel bakım gerektirmez. nemli bir bezle ızgara temizlemek için haftada 1-2 kez yeterlidir.
 8. Yüksek mukavemetli ve sertlik. Tavan zamanla çökme yapmaz.
 9. Estetik görünüme sahiptir.
 10. Yüksek yansıtıcı yeteneği.

Tavan Grilyato en önemli dezavantajı, yüksek maliyetidir. Bu tasarım tuval veya PVC panellerin asma tavanın birkaç kat daha değerlidir. Ayrıca, tavan dezavantajlarına, yükleme zorluğunu içerebilir.

Asma tavan Grilyato (video)

Hücresel tavanlar ofis ve endüstriyel binaların dekorasyon için idealdir. Bir tür Grilyato tavan kurulumu kullanmaya karar verirseniz üretmek yönergelere göre. Ayrıca yüklemeye başlamadan önce tavan düzgün işaretlemek gerektiğini akılda tutulması. Büyük önem malzemelerin kalitesidir. Kalın bir metal profiller seçilmesi tercih edilir. Onların yardım tasarımıyla daha dayanıklı olması ve uzun sürecek.

Asma tavan Grilyato (fotoğraf)

centrgodessa21-podvesnyie-potolki-na-osnove-profilej-grilyato47e041d327f5c7e88d3642578d6fe54a854f5be3ea3d707845e48b51427471fd9XL56d13e6d463ea9190a955d0fb305b015212557griltotclimeranceekaterinburg618666381

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 − = 14

Adblock
detector