askılar koridor duvar ahşap seçimi – nwhistorycourse.org

The BlogAskı - sadece depolama alanı olarak hizmet veren kullanıcı dostu bir tasarım, aynı zamanda ek bir iç dekorasyonAskı - kullanıcı dostu sadece depolama alanı olarak hizmet veren tasarım, aynı zamanda biraz ekstra intereraChasto barındıran özellikle koridorlar ve koridorlarda, onların dairelerin büyük bir boşluk iftihar edemez. muhafaza için bazen yeterli alan yok. Bu durumda, kefalet salonu duvara monte askı, özellikle ahşap, olabilir, çünkü odun - bu neredeyse tüm iç tasarım için mükemmel bir çok çevre dostu ve güzel bir malzemedir.


Yeni tasarım öğesi: ahşap koridor duvarında bir askı

Duvar askısı rahat ve hoş kullanmak için belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Göz hoş tasarımı, güvenilir bağlantı elemanları, güç kanca - Bütün bu iyi askı gerekli bir bileşendir.

Küçük bir koridorda Duvar ahşap askı eşdeğer yedek kabine olacakKüçük bir koridorda Duvar ahşap askı eşdeğer yedek kabine olacak

Tüm duvar askıları inşaatın açık tip olduğundan, gözlerden ve gizli montaj donanımı askı görünümünü ihlal etmediğini kendisine görmek gerekir.

duvar askı birkaç tasarımları vardır. klasik, tasarımın kendisine sabitlenmiş kancalı bir şerit olacaktır.

Çubukları olabilir:


 1. Dikey - görsel oda yüksekliği artırmak, bu nedenle salon için iyi bir seçenektir. yuva, tipik ahşap veya sunta yapılmıştır. uzunluk, şekil farklı olabilir 2 metre 30 cm arasında değişir;
 2. Yatay modeller çok kompakt ve küçük bir alan için uygundur. Görme bir köşede kurulum için uygundur, duvarın genişliğini artırır. Bunların temel dikdörtgen tahta, ama daha karmaşık formlar vardır;
 3. Tasarım - ahşap plakalar yapılmış. Kancalar bir kompozisyon gövdesinin şeyler karşılamak için istenen viraj genellikle bulunmaktadır. Ayrıca Çağdaş veya minimalist tarzda Ön oda kompakt versiyonları bulunmaktadır.

askı imalatı için kullanılan ahşap en popüler türleri, huş ağacı, dişbudak, kayın, çam vardır. üreticileri özel bir bileşime ile onları karşılamak ürünün ömrünü uzatmak için, boya ve vernik veya yapay sostarivayut uygulanır.

koridor duvarında Askıları ahşap: zor bir seçim

konfor ve aktarmanın mükemmellik iç koridor oluşturma - İyi bir duvar askıları koşullardan biri. işlevselliği - Ama sadece o seçimini en önemli belirler.

Askı - ıslak ve dolaplarında temiz giysiler nemli, rahat ve bazen sadece gerekli karar tavsiye edilmezAskı - ıslak ve dolaplarında temiz giysiler nemli, rahat ve bazen sadece gerekli karar tavsiye edilmezSatın alma hayal kırıklığına olmamak için, bazı uzman tavsiyesi dikkate değer:

 1. Ahşap modeli güçlü olması gereklidir;
 2. sıradışı tasarımı ile Askıları ideal olarak binanın iç uyması gerekir;
 3. en az iki hesap gereken her aile üyesi için kanca istenen sayısını öğrenmek gerekir askıları satın almadan önce;
 4. Model herkes için kullanımı kolay olacak şekilde dikkate bütün aile bireylerinin büyüme almalıdır.

Ahşap duvar askı onlar, pratik kullanımı ve özel bakım gerektirmez kolaydır olarak, sık sık evinin "görüntü" değiştirmek isteyenler için uygun. Kendi fiyat da çok cazip.

Üreticiler farklı renk, şekil ve malzemedeki modellerinin büyük aralığı sağlayarak, müşteri karşılamak için gidiyor, ama ürünü seçmek için böyle çeşitli daima herkes için kolay değildir edilmektedir.

Bir askı koridorda ahşap elleriyle: Almak gerekmiyorsa

Nedenle tüm dükkanlar görülüyor ve tek ve istenen askılar bulundu olur. Bu durumda, çıkış istenen salon elemanının bağımsız üretim olacaktır. çok satın almak için hesaplı ve kullanımı kolay olduğu için Ahşap iyidir.

kat, çanta ve diğer ihtiyaçlar için Duvar askıları ahşap veya diğer malzemelerden yapılmış kendi elleriyle yapılabilirkat, çanta ve diğer ihtiyaçlar için Duvar askıları ahşap veya diğer malzemelerden yapılmış kendi elleriyle yapılabilir

En basit askı yapmak için, kendilerini kol gerekir:

 • Demir Testere veya yapboz;
 • blowtorch;
 • Zımpara;
 • tornavida;
 • tığ;
 • Kurulu istenilen büyüklükte bir parça;
 • Kancalar.

Kurul iyi de uygun streç astar olduğunu ele alınmalıdır. nedeniyle kırılganlığının, vida sıkma esnasında bölme ihtimali olmadığından Huş alarak değmez. Sert odun (vb meşe, dişbudak,) da bir seçenek olarak kabul edilmemelidir. Sonra tahtanın istenen büyüklükte bir parça kesip onlar yuvarlak hale böylece yapboz kenarlarını işlemek gerekir. Gelecekteki askıları dalgalı, rombik ya da yamuk şekline yapabilirsiniz.

Zarafet göre vermek oluk gelecek askılar açısı üst kısmının her bir kenarına alınan.

Daha sonra deri ve öğütülmüş malzemenin kenarı. kurullarının Pürüzsüz yüzey bunları yapmazsa, sen gaz ocağı kullanabilirsiniz, oksijen kaynağı ile yaktı.


duvara sabitleme iki şekilde gerçekleşir:

 1. Menteşeli. Özel yuvarlak metal ya da teneke - Arka tasarımı "kulaklar" monte edilebilir. Bu dübel vidalarla bağlı delik ve askı delinmiş. dübel ve vida uzunluğu fikstür güvenilirliğine bağlı olacaktır;
 2. tahta delikler aracılığıyla delinmiş. Bu askı ile duvara takılır. gerekli deliklerin sayısı arttıkça, bazların uzunluk ve genişlik daha büyüktür. Bu bağlantı elemanları en güvenilir yoludur.

Bundan başka bir sıra halinde ürünlerin yüzeyinde kancalar birbirlerinden 15 cm bir mesafede dağıtılır. Geniş tahta 2 satır barındırabilir. Bu tür bir seçenek için uygun kanca zikzaklı düzenlemesi.

koridorda Açık ahşap askı

Zemin askılar duvara monte edilmiş örneklerin iyi bir alternatiftir. Onların ana avantajı çok hareketli ve taşımak kolay olmasıdır.

askının ana avantajı hareketliliğidiraskının ana avantajı hareketliliğidir


modeller arasında açık askılar katlanabilir türüdür. sıcak mevsimlerde, birbirlerinden kolaylıkla alınabilir ve başka amaçlar için boşalan alanı kullanın. Bu ürünler bu görevi kimse elverişli paket var ve toplama ve analiz sürecinde çok zaman yapmayız kaldırabileceğinden emin olmak için tasarlanmıştır.

Zemin askı olarak diğer modellerden ayırt çeşitli avantajları vardır:

 1. kullanıldıkları zaman duvar yağma gerek yoktur;
 2. Bunlar çok hareketli olurlar;
 3. Bazı düzenlemeler, satın alındıktan sonra hemen kullanılabilir;
 4. Makul maliyeti;
 5. Giyim hızla kuru ve havalandırmalı yeteneği var.

Askı odasında alanı organize ederek dairede herhangi bir yere yerleştirilebilir. kaybetti ve dağınık şeyler anında benzer bir tasarım elde edilmesi ile ortadan ihtiyacı bakmak için.

Ama bir zemin modeli ve çok sayıda eksiklikler vardır:

 1. Yapı üzerinde dönerek önlemek için eşit giysileri asmak için gerekli olan;
 2. Tüm giyim aklında olduğu;
 3. askı alan gerektiğinde, aynı duvar yer işgal etmez.

Katlanır modeller aksi halde gevşek hale, iplik bağlantıları ve bunların periyodik sıkılaşma devletin gözetim gerektirir.

Bir seçim yapın: askılar koridor duvarı ahşap (video)

Tüm koridorlar tasarım ve görüntüleri farklıdır, ama her bir fikstür oldu ve bir askı kalır. Ön oda askılıklar inanılmaz güzel çeşitli olabilir ve aynı anda birden fazla işlevi gerçekleştirebilir. Tüm seçeneklerin görünüş bakımından en avantajlı doğa ve doğal malzemenin güzelliği cömertliği hep fiyatına olmuştur, çünkü anlaşılabilir, ahşap olduğunu.

Detaylar: askılar koridor duvar ahşap (fotoğraf örnekler)

17g4qb25-duvara monte kat-ve-atkı-raf-palet proje homebnc428original52801438428839d2719f55242861e5bbd2ef9e03eeeb9feshalkidosyai98yt65

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 11 = 13

Adblock
detector