apartmanda koridorun İç: fotoğraf ve konfor yaratma fikri – nwhistorycourse.org

The Blogkoridorun iç mekanında - En önemli kendiniz için rahat bir ortam yaratmak içinkoridorun iç mekanında - sebyaKoridor için rahat bir ortam yaratmak için en önemli daire damgasını değil, aynı zamanda onun sahibi ibaret değildir. iç ideal Bütün daire mobilyalar ile birleştirilmesi gerektiğini hiç şüphe yoktur. Belirli inceliği etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece, küçük bir koridor aşırı küçük şeyler doyurmak olmamalı ve büyük koridor ayrıntıları biraz daha önem gerektirir. Zor bir iç oluşturmak gibi görünüyor, ama ipuçları bol olan koridorun zerafeti ile misafirlerinizi sürpriz olabilir bunlardan sadece birkaç gözlem, sağ yaklaşım vardır.


Koridorlar: Dairenin İç tasarım

en sonuncu olmalı iç koridor meşgul etmek için, bu durum onun görünümleri tüm odayı ayarlayarak ayarlanması gerekiyor gerçeğine olmaktır. o konut daire veya ofis koridorlarını ışığına ama karanlık bir koridorda veya dar olursa ne yapacağını geldiğinde çok daha kolay? İnternete Torna tasarım ipuçları bir sürü bir çıkış yolu bulmak için görebilirsiniz. Onları sanatın oluşturulmasında kasvetli koridoru dönüştürmeye yardımcı sağlayacaktır. sahibi kendi iç oluşturmak için karar verdiyse, fark gereken ilk şey ışıklandırmadır. aslında olmadı bu odada pencereler olduğundan, yoğun ışık sağlamak için gereklidir.

koridorda aydınlatma - Odanın ana özellikkoridorda aydınlatma - Odanın ana özellik

Orijinal lambalar, aplikler ve avizeler doğru aydınlatma oluşturmak için yardımcı olur.

mobilya seçimi evin, parametrelerinde koridorda rolü gibi hesap böyle şeylerin içine almalıdır. örneklerin iç Foto dünyanın ağlarında bulunan, hem de uzmanlar için sormak edilebilir.

Koridor İç: kendi tasarım üzerine danışmanlık

Nerede tasarımını başlamalı? Koridor ne biçim karar vermelidir ve ne tarz sahibi gerçeğe çevirmek istiyoruz, başlamak için? Çoğu durumda, tercih üç stilleri verilir, bu modern klasik ve yüksek teknoloji olduğunu.


koridorlar yapısını bakımından Fakat, bunlar birkaç tipe ayrılabilir:

  • uzun;
  • küçük;
  • Dar.

çok uzun koridor bir dairede varsa, parlak duvar kağıdı yardımcı olacaktır rahat bir atmosferde bunu oluşturabilirsiniz. İdeal krem, şeftali, bej rengi bakacağız. tavan ve zemin tamamlanması da kendine has özellikleri vardır. İşte en iyi dahili spot ışıkları ile sahte tavan uygundur ve onun çinileri ile kaplı ise zemin ahenkli bakacağız. Bu koridor kaplamak olmamalıdır mobilya ayna kaplama ve birkaç raflı dolap sürgülü gayet iyi. Mobilya aynı renk ve yer karoları olmalıdır. Harika aksesuar salonun köşelerinde düzenlenebilir açık vazo, çiçek olacaktır.

büyük bir giriş salonu aksine Küçük koridor, iç seçim yeterince aralık bulunmuyor. herkes hatta orta ölçekli bir koridorun övünmesin diye modern daireler tasarlanmıştır. Ancak, diğer koridorların konfor aşağı hiçbir şekilde uygun kaydı ile küçük bir koridor. Tasarımcılar modüler mobilya ve bazı aksesuarları sınırlamak için bu durumlarda tavsiye edilir. Uygun süs - görsel alanın genişlemesi anahtarıdır.koridorda Modüler mobilya sadece her şeyi karşılamak mümkün olmakla birlikte, bir boşluk bırakmalısınızkoridorda Modüler mobilya sadece her şeyi karşılamak mümkün olmakla birlikte, bir boşluk bırakmalısınız

ahşap gibi Hacimli malzemeler, plastik paneller, birkaç santimetre alıp götürecek. Suni taşlar, alçı kabartma olarak odanın azaltılmasını sağlayacaktır. Ama doğru renk şartıyla duvar kağıdı ve boya, bu soruna mükemmel bir çözüm olacaktır.

dekorasyon için malzemeleri seçerken, sen desen duvar kağıdı mütevazi olmalıdır minimalizm sopa gerekir ve tavan monoton ve hafiftir. ideal bir seçenektir parlak beyaz tavan olurdu. aksesuarlar gelince, o da reddetmeleri gerekir. koridorda birkaç kişi olmanın açısından, ekstra öğeler yalnızca müdahale edecektir. karışmaz sadece bu yüzden Mobilya düzenlenmelidir, ancak boşluk bırakmak gerekir.

o salonun genişlemesi ve uzantısının doğru organizasyon bağlıdır çünkü dar bir koridorun iç daha dikkatli düşünce tasarımını gerektirmektedir. İlk gizli formu, duvarların doğru desen koleksiyonu optimize etmek. süsleme ek olarak ayrıntılı bir desen bulmalıyız, dikey veya yatay ya olmalıdır. Bu nokta tavan için de geçerlidir. Aydınlatma hep aynı olmalıdır tasarımcılar daha düşük ışık kullanımı tavsiye edilir. Bu görsel olarak bunu genişleterek, oda sınırlarını temizler kim olduğunu. Bu koridorun alan mobilya büyük miktarda gerektirmez. Daha iyi bir seçenek 50cm vaka derinlemesine inşa edilmiştir. En iyi göz hizasında konumlandırılmış modüler desen içini tamamlayın.

koridorun iç paspaslar kullanımı: Ekoloji ev

Kısa bir süre önce o daha iyi Mat olarak bilinir, çevre dostu halı denilen Süsleme malzemeleri popüler türlerinden biri olmuştur.

Kurulum oldukça basit mat - montaj dahası, özel bir yapıştırıcı üzerinde gerçekleşir, oda alanı hakkını ortadan kaldırmazKurulum oldukça basit mat - montaj dahası, özel bir yapıştırıcı üzerinde gerçekleşir, oda alanı hakkını ortadan kaldırmaz

Bu vasıtasıyla yapılır:

  • bambu;
  • jüt;
  • pamuk;
  • kamışı;
  • Sisal.

Uygulama kendisi sadece bir yer kaplaması olarak değil, aynı zamanda bir duvar kağıdı, perde, tavan olarak ve resimleri çerçeveleme buldu. iç koridor paspaslar kullanımı ile ilgili olarak, aynı zamanda, arzu edilen dekoruna göre seçilecektir edilmelidir. Undoubted olumlu tarafı, vakum işleme fazlasıyla özel bakım gerektirmez olmasıdır. Periyodik olarak, mat, noktalar ile tedavi edilmelidir. Ama yanlış bakım ya da eksikliği önemli ölçüde çalışma katmanını azaltacaktır.


koridorda Stil Oluşturma

Daha önce belirtildiği gibi üç türde koridorda bir stil oluştururken, en sık seçildi.

koridor sadece bu durumda, bu oda bütünlüğünü olacak, daire iç kombine gereklidir.

koridorda Modern Style binanın basitlik ve kolaylık gösterecektirkoridorda Modern Style binanın basitlik ve kolaylık gösterecektir

klasik tarzda yandaşları iyi bunun büyük bir dekorasyon olacak galerinin üst göre duvarın alt kısmında yerleştirilir ahşap paneller, tercih olmalıdır. dairelerler onlar arka ışık yanacak bir sanat galerisi oluşturmak için mantıklı yaratıcı insanları yaşıyor. Bu stil için renk düzeni çoğunlukla nötr seçilir ve yerleşik mobilya.

modern tarzın organizasyonda en sık duvar kağıdı kullanmış ve plastik paneller kırpın. örneğin bej veya gri kum gibi, nötr bir renk seçilir. döşeme savurursa Ne yani fayans olarak kendi lehine sık sık. Yüksek teknoloji tarzı değil herkesin tadı için cesur ve gerekli bir olduğunu, daha az önceki sürümleri seçilir. Bu stil siyah beyaz renk düzeni ve büyük posterleri yardımıyla oluşturulur. Olarak aynalar ve raflar ile kombinasyon halinde, uygun vinil etiket olacaktır. Mobilya gelince, her zaman gösterişli ve abartılı ve yerleşik ışık yalnızca üzerinde odaklanmaktadır.


Düz (video) içerisinde koridor rahat iç

iç tasarımı için ve daire koridorda pek çok fikir var. Sahipleri, şeklin tür oda ve ne iç olarak görmek istiyorum ne olduğunu anlamak için gereklidir. Kendi başına karar veremez, her zaman, bir uzmana başvurun internette bir örnek görmek ve uygun tam olarak ne seçebilirsiniz. konağın ilk izlenim o koridorda oluşturulur unutmayın.

Koridor Tasarım daire (iç fotoğraf)

12b27ac418691ea8bd2cc3d022a7bc3f745ebfe9e5cb7b11e3a7bc00269e0aabeb5ebfe9e5cb7b11e3a7bc00269e0aabeb900016123-162013-01-24yzkiykoridornygnogramotnopodobratosvechenie9766316136

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 8 =

Adblock
detector