apartmanda güzel yatak Tasarım: 35 açıklayıcı fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogHatta bir çok konforlu ve rahat bir yatak odası inşa edebilirsiniz bir tasarımcı yardımı olmadanHatta bir çok konforlu ve rahat spalnyuKak tasarımcıları güzel bir yatak odası donatmak inşa edebilirsiniz bir tasarımcı yardımı olmadan - Dairenin tasarımı fotoğrafları çeşitli katalog ve çeşitli uzmanların portföylerinde bulunabilir. biri kendileri için ne seçebilirim? Bütün bunların ne vasıflı inşaat işçilerinin kullanılmadan kendi elleriyle gerçek hayata tercüme edilebilir? Ve sağlıklı bir uykunun sahip yatak odası, konforlu ve rahat bir ortam yaratma kurnaz hileler nelerdir?


Güzel bir yatak odası iç nedir

Peki, yatak odası için güzel bir iç olmalıdır? Bu dinlenme yatkınlaştırıyor böylece Birincisi, durum yapılmalıdır. Ve bu demektir - sıcak aydınlatma (Kelvin cinsinden düşük sıcaklık), (mobilya dahil) pastel yumuşak tonları. Geri kalan her şey minimalizm lehine şimdi akılda tutmak gerekir. Nedenle mobilyanın en az kullanmak ve mekan mümkün olan maksimum miktarda bırakmak daha iyidir. Tasarım da bu yönde yönlendirmek için seçilir.

Yatak odası - en dinlenmeli bir yer, bu yüzden tasarımcılar tavsiye bir apartman tarzı oda düzenlemek içinYatak odası - en dinlenmeli bir yer, bu yüzden tasarımcılar tavsiye bir apartman tarzı oda düzenlemek için "minimalizm"

Şimdi olduğu gibi, yatak odası donatmak - bazı konuşulmayan kurallar vardır:

 • Oda uygulamak için (veya uzaklaştırmak) için kullanımı sadece Dolap (tercihen ayrı olarak) ve bayan makyaj tablo yüklemek için izin verilir;
 • her durumda yatak değil bir köşeye koymak. Bu kabine ve zemin lamba her iki tarafında ayarında merkezine yerleştirilmesi gerekirken;
 • Yatak odasında mutlaka büyük bir ayna olmalıdır. Sadece dolap kapısını bir ayna (ya da kombine giyinme odası) yapabilirsiniz.

Ne yatak odası iç bugün için en uygun olan nelerdir? barok bir vurgu ile. bilindiği gibi bu tarz olarak, bu geniş ölçekte ve lüks hakimdir. Ve tüm bu zarif minimalizm ile birlikte olmalıdır. imkansız kombinasyonu, ama gerçekte en iyi seçenektir - Öyle görünüyor.


Kendi elleriyle güzel bir yatak odası: nereden başlayacağınızı

o tasarım açısından çok daha cazip hale böylece, elleriyle yatak odasında neler yapabilir? Bu tavan ile başlamalıdır. Geleneksel varyantı - asılı paneli. Onlar oldukça güzel, ucuz ve kolayca yüklenir. Daha önce alçıpan ile çalışmış olanlar, bir iki seviyeli tavan inşa etmek deneyebilirsiniz. Ya da, alternatif olarak, bu gerginlik yapmak. Yine yumuşak pastel renklerle göre yönlendirilmelidir. Bir seçenek olarak - kahverengi bir tavan tuval gergin hale getirmek için. Böyle bir karar oldukça iyi görünüyor. Ve hatta bir yıldızlarla dolu tavan boyama oluşturarak hayal olanlar var (sadece yıldız ve diğer süslemeler ışık biriken yeteneğine sahip boya ile çizilmiş).

tamir Uzmanları başlangıç ​​tavan yatak odası donatmak gerekir ve duvar kağıdı nazik tonları seçmelisiniz düşündürmektedirtamir Uzmanları başlangıç ​​tavan yatak odası donatmak gerekir ve duvar kağıdı nazik tonları seçmelisiniz düşündürmektedir

Ayrıca yatak odası tüm mobilya yer alacaktır nasıl önceden planlamalısınız. En önemli şey - o kadar boş alan bırakmak yatak etrafında bulunuyor. Bu nedenle, tasarımcılar mobilya oda çok kullanılmasını önermiyoruz. Prensip olarak, hazır skhemyrasstanovki bulmak mümkündür. eğilim - yani can ve odada başka hiçbir şey yapmaz minimalizm kullanılmaz. Bu tür bir karar ana yatak görsel bölgesinde ayrıştırılır stüdyo daire olacaktır. Bu oda kendisi değil.duvarlar ve zemin gelince, bir çok çözüme yoktur.

Aralarında Üst:

 • Bir ağacın altında zemin ve duvarlara parke (bir plastik ya da hatta hazır panel tipi siding kullanabilirsiniz);
 • yatak başka bir düz (ortak duvar) bitişik bir oda bulunur ise, o zaman (bu iyi cephe köpük üstesinden gelebilen) ses yalıtımlı kapatmak için daha iyidir. Yukarıdan, kapalı alçıpan veya aynı plastik paneller olduğu;
 • katta olmamalı, karo lay ısıtmalı döşeme sürece;
 • Yatakta küçük bir tepe üzerinde yerleştirilebilir. Platform içindeki boş kutu olacak. uzay bazı şeyleri saklamak için kullanılabilir.

Ama renkli duvar kağıtları burada gereksiz olacaktır. (Renkli ekler ve özellikle PhotoWall olmadan monoton) vinil alabilir, ama aşırı durumlarda yumuşak tonlarda olabilir.

Nasıl güzel bir yatak odası yenmek için ve onun konfor bozmamak için

Düzgün yatak odası mobilya düzenlemek için zor bir şey yoktur gibi görünüyor. Aslında, durum biraz farklıdır. İlk olarak, oda düzensiz şekilli olabilir. İşte geçişler kaldırmak ve onlara sahte duvarı kapatmak için daha iyidir. Veya yerinde yerleşik bir gardırop oluşturmak üzere.

Yatak odasında mükemmel fotoğraflar ve fotoğraf bakmak, ama ana şey burada abartmak değilYatak odasında mükemmel fotoğraflar ve fotoğraf bakmak, ama ana şey burada abartmak değil

o büyük evde yatak odasına geldiğinde, odaya mermer ile kaplı herhangi şömine (tamamen özelleştirilmiş işlevini yerine getirecek emin değil), ekleme, "oyun" şeklinde olabilir. pencere açma yanları iki uzun boylu ve dar tankı koymak için veya herhangi bir göl manzarasına sahip bir yatak odası penceresinden ise, bu mümkün. Çok ilginç görünüyor. İşte dairede tüm bu başarılı olası değildir.

Yani, mobilya ile her şeyi dekorasyon hakkında net ama ne?

Bunu yapmak için, yatak odasında, şunları kullanabilirsiniz:

 • Resimler. Bugün özellikle popüler modüler, hem de çapraz dikiş çeşitli olduğunu, Topiary, ev yapımı;
 • Zemin şamdanlar. Bu yakınlık oluşturmak için iyi bir çözüm olacaktır duvara gömülü olabilir;
 • egzotik ülkelerde tatillerinden resimleri veya aile resimleri Hemen güzel - burada fantezi dahil etmek mümkündür.

Yatak odasında Aydınlatma

Yatak odasında aydınlatma için son derece önemlidir. Bu kontrollü yapmalısınız. Dünyada temel, ekstra (odanın etrafında lambalar) ve bireysel yapmak kabul edilir (veya birkaç lambaları yatağın üzerinde doğrudan gölgelik). Başka seçenekler de bulunmaktadır. En popüler - bu dış aydınlatma bulunuyor. Ama bu seçenek büyük yatak odası için uygundur. nasıl göründüğünü hayal, çevrimiçi forumlar bulunabilir.


Yatak odasında Aydınlatma bugün dış aydınlatma olduğunu ayarlanabilir ve şık bir eğilim olmalıYatak odasında Aydınlatma bugün dış aydınlatma olduğunu ayarlanabilir ve şık bir eğilim olmalı

Yatak odası dekor herhangi tasarımcı ile anlaşma olacaksa, onun esere bir katalog vermesini sormalısınız. Bunlardan sitesinde o aydınlatma açısından bunu kullandığı çözümler belirleyebilir.

Bu bağlamda, bazı konuşulmayan kurallar vardır:

 • katmanlı tavanlı odasında - çok katlı bir aydınlatma;
 • Büyük yatak odası alanında küçük lambalar yapan temel aydınlatma;
 • Lüks avize - bu durumda gereksiz;
 • taban ve tavan aydınlatma Kombine - mümkündür.

Tasarım güzel yatak odası (video)


Ve biz yatak odasında perdeler unutmamalıyız - oldukça önemli özelliği. Tamamen pencereyi anlatabileceğiniz geleneksel perdeler, onları kullanmak en iyisidir. Ve bu nedenle, yatak odasında iyi bir aydınlatma gerekir.

apartmanda Güzel yatak odası (fotoğraf)

3c52f1b24e4c1ba12ce4d254830d17914full-166a441c8d457615fe31e236ed16639b7710ec2fa8b9315516c54d4a91b42e66ce15-Modern-Minimalist Yatak Odalı-İç-Tasarım-Kapak48134660e3b38a9619154bcc800b53b756df67170image

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1

Adblock
detector