Anime Karakterler: kanaviçe, şema 8 ana nüansları – nwhistorycourse.org

The Bloggenç anime Günümüz dünyasında karakterleri çok popülerdirgenç anime karakterlerin Günümüz dünyasında her kişi için çok populyarnyNormalnym oluşum şey ilgileniyor. Modern zamanlarda çocuklara değil, aynı zamanda gençler ve yetişkinler sadece kendi destekçileri ve fanlar bulmak çok farklı çizgi film karakterleri vardır. Anime karakterler sıkıca farklı yaşlardaki birçok insanın hayatlarına girmek için zaman var.


Çapraz Dikiş Anime

Gençler şu veya bu karakterin fanlar olunca, onlar bir dakika bile onunla ayrılmak istedikleri bir sır değil. Onlar kalem, kalem durumlarda, defter, çanta ve diğer ev eşyaları favori kahraman görmek istiyorum.

Ama kanaviçe Eğer yastık, battaniye, havlu ve diğer tekstil ürünlerinin en sevdiğiniz kahraman yeniden sağlar.

Nakış çapraz oldukça eski, ama bugün popüler bir hobi. Çapraz istenilen sonucu elde etmek için çok fazla zaman biraz çaba koymak ve harcamaya hazır kimse olabilir nakış öğrenin. Fakat zaman elde resmini yeniden oluşturulan geçirdi.

Anime karakterler, bir haç ile işlemeli, sadece resimler için, ama güzel ev genç nesneleri süslemeleri idealdirAnime karakterler, bir haç ile işlemeli, sadece resimler için, ama güzel ev genç nesneleri süslemeleri idealdir

Fanlar anime nakış deseni, semboller bir otomat karakterleri kullanabilir olarak. Karakterler tamamen yapılabilir, ya da onların bir parçası olabilir: kanat, kuyruk, baş.


Anime vampir: nakış çapraz

Japon animasyon Hayranları kendi zevkine göre geldi herhangi bir karakter oyalamak. Bu vampir örneğin peri anime ve diğer karakterler olabilir. Bir çizgi film izlemek için bir şeydir, ve diğer görüntü sevilen kahraman bir dizi var.

Bugün, nakış öğrenmek için gereken her şeye sahiptir ki, nakış için hazır kitleri satın almak için eşsiz bir fırsat var.

İşlemeli çapraz Anime resim oldukça basit, ana şey büyük bir istek olmasıİşlemeli çapraz Anime resim oldukça basit, ana şey büyük bir istek olması

Ama setleri arasında ise, el altında nakış için şemasına sahip, sadece gerçek bir başyapıt oluşturmak için yeterli olacak tuval ve ipi, satın alabilirsiniz, çünkü o zaman, üzmeyin, vampir ya da herhangi bir diğer Japon çizgi film karakterleri bulmak zor olacaktır.dikiş için bir düzen hücreleri bölünerek herhangi bir resim, hizmet gibi. Bu örneğin, Japonca kelime bulmaca ile olasıdır. Buna ek olarak, hücreler üzerindeki fotoğraflarını paylaşmasına izin birçok program vardır. Bu yapılabilir rağmen ve kendisi bir kalem ve cetvelle silahlı.

Bu yüzden dışarı baskılı hücrelere, bölün ve baülamak, bilgisayarda bir renk görüntüsü seçmek gereklidir.

Çapraz Dikiş: Anime şeması basit ve ilginç

Bu nakış ilk deneyim ise, ilk basit bir devre kullanmak daha iyidir. Daha birkaç saat sürebilir basit, küçük öğeler, nakış ile başlamak.

Kol dolu olduğunda, resmin kendisini sadece artar daha karmaşık görevler, geçebilirsiniz, ancak renklerin çok sayıda vardır.

Birçok renklerin kullanımı bize daha gerçekçi bir resmini yapmamızı sağlar.

anime karakterleri ile şaheserler yaratan basit devreler olabilir başlaanime karakterleri ile şaheserler yaratan basit devreler olabilir başla

Tuval üzerine bir haç nakış için iki dikiş, sol alt tarafta birini gerçekleştirmek zorundadır - alttan hareketli, ilk örtüşen, sağa top, karşı tarafta başka en üst sağa. Başlangıç ​​için küçük boyutlu nakış için basit anime düzeni, kullanmak daha iyidir. Verilerin beceri hakim olması, küçük bir nakış favori elbise, gömlek, yatak takımları, çanta ve daha dekore edebilirsiniz.

nakış satılan setleri arasında her zaman dikkatini çekmek mümkün olanlar bulabilirsiniz. Zaten bu iş için gereken herşeye sahip mağazadan alınan kitleri üzerinde eğitmek için daha iyidir, başlamak için. Sadece yeterli deneyime kazandıktan sonraki kumaş üzerinde nakış uygulanması için kullanılan normal bir tuval, kullanmaya başlayabilirsiniz.


nakış dikiş için yararlı ipuçları

başladı nakış dikiş alma, sen başlayanlar yardımcı olmak için emin bazı nüansları dikkat edilmelidir.

İlk nakış aldıklarında küçük bir boyutta ve renkte az sayıda bir resim seçmek gerekirİlk nakış aldıklarında küçük bir boyutta ve renkte az sayıda bir resim seçmek gerekir

8 kurallar:

  1. nakışları için her zaman kullanılan renk düzeni aniden orijinal kayıp veya görünümü daha da kullanım için uygun değilse erişmek mümkün, yinelenen bir çalışmanın kopyasını yapmak iyi bir fikirdir.
  2. Nakış düzeni mümkün olduğunca uzun hizmet için, dosyaya koymak için daha iyidir.
  3. Önemli haç iülerken tüm dikişlerin yönlere sıkı uyum sağlamak için.
  4. İş yerinde ipliği çekerek olmadan nazikçe oyalamak.
  5. Ameliyattan sonra kaldırılması gerekir basit tuval ile nakış o kadar kolay iş tuval iplik kaldırmak için ortaya çıktı sonra yapılacak.
  6. Kağıt birkaç iğne kullanmak daha iyidir.
  7. İlk nakış anda, resmin ortasından başlamak daha iyi oyalamak.
  8. başlayanlar için, daha küçük boyutta ve bir renk az sayıda içeriği ile karakterize, daha basit bir çizim kullanımı daha iyidir.

Çapraz dikiş: Anime "Titan'da saldırı" (Video)


Çapraz Dikiş her yaşta kendini ifade etme ve kendini geliştirme iyi bir yoldur. Bu hobi insan sağlığına faydalıdır. O anda kişi, anime karakterler, hayvanlar veya tapınağı oyalamak olacağı önemli değildir. Bu adam her türlü çabayı ve özeni yapar iken önemlidir. 

kanaviçe anime karakterlere örnek (resimler)

011066d8b155e12XL6b98c34985de138880--14712860-m549x500355318-09693-65395379-m750x740-u19af570397617SeilorMerkyriy2751417897346812964biserinfo19527011594c595cd6eabbboChiiclawdeenmonsterhighcrossstitchpattern-t2diofilminaoborot

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 2

Adblock
detector