Alçıpan üzerine duvar kağıdı: nasıl düzgün tutkal – nwhistorycourse.org

The BlogYapıştırma duvar kağıdı alçıpan yüzey öncesi eğitim gerektirir onunduvarlar ve tavanlar için mükemmel bitirmek - Yapıştırma duvar kağıdı alçıpan yüzey ön podgotovkiGipsokarton bunu gerektirir. kullanımı ile kolayca ve hızlı bir şekilde sorunu bırakmaya karar iç özgünlük vermek özgün tasarımlar oluşturmak için, herhangi bir yüzeye uyumlu hale getirebilirsiniz. Alçıpan ek terbiye gerektirir. Bir duvar kağıdı süslemek için yaygın yöntemlerden biri. Birçok merak - Alçıpan üzerine duvar kağıdı: nasıl tutkal değil mi? Uygun yapıştırma için ana kural kaliteli bir yüzey hazırlıktır. tutkallama çok işlem duvar kağıdı türüne bağlıdır.


alçıpan bitirme duvar altında istenip istenmediği

Kendi başlarına onarım yapanlar, genellikle duvar altında alçıpan bitirme advisability konusunda endişe duyarlar. Doğru tabla olmadan duvar kağıdı sonuçları hakkında dendiğinde bu soru, çözmek kolaydır.

duvar altında alçıpan hazırlanması, aşağıdaki aşamalardan oluşur: primeri, eklemler gömme, macun, zımpara ve astar kaplama. Bütün bu işlemler sadece kaliteli malzemeler kullanılarak ve kesinlikle talimatları uygulayarak, takip etmek önemlidir.

Binaların alçıpan çok zaman almayacaktır, ancak duvar kağıdı kolayca düşecek hangi ideal bir yüzey sağlayacak ve aşağıdaki onarım zorlanmadan yapılabilirBinaların alçıpan çok zaman almayacaktır, ancak duvar kağıdı kolayca düşecek hangi ideal bir yüzey sağlayacak ve aşağıdaki onarım zorlanmadan yapılabilir

bitirme eserlerin Aşamaları

 1. Hemen bir başlangıç ​​astar gerçekleştirmelidir. Bu mantar ve küf saldırılarına karşı korumak için derin malzemenin içine nüfuz eder.
 2. bileşimi, tüm havza dolu böylece vidaları sıva eklemleri ve delikler gerçekleştirin. serpyanku takmak için annenin ihtiyacı üzerinde.
 3. alçıpan macun uygulamasının önce, yüzey usulsüzlük ve kirletici maddelerden boşaltmak için kumlama yapılmalıdır.
 4. rahatça geniş spatula Sıva. Bununla beraber eşit alçı karışımının tüm yüzeyini kaplayabilir. Büyük bir spatula üzerinde küçük bir spatula uygulamak için elverişli karıştırın.
 5. macun kurumaya ilk katmanını verin. ikinci katı uygulayın. tamamen kurumaya bırakın. O zaman eziyet gerekir. Bu çatlakları ve usulsüzlükleri tespit yardımcı olacaktır.
 6. Nihai astar işleyin. kurumasına izin verin. Daha etkili bir sonuç yüzeyine için iki kez tedavi.

dolgu ve astar malzemeleri satın alırken onların amacına dikkat etmek önemlidir. alçıpan yüzeyi bitirme için iç kaplamalar için malzemeler kullanmak gerekir.

alçı duvarlarda Uygun Duvar Kağıdı

Alçıpan bitirdikten sonra, duvar kağıdı başlayabilirsiniz. Dokuma olmayan vinil, sıvı, bambu: Kuru hangisi duvar türüne yapıştırılabilir. Kolayca Alçıpan üzerine Pokleit kağıdı. Tüm süreç profesyonellerinin tavsiye aşağıdaki kendi başlarına yapılabilir.


duvar kağıdı Ne zaman, kalite yapıştırıcılar kullanılarak, onların görüşlerini dikkate almak basit yönergeleri takip etmek önemlidirduvar kağıdı Ne zaman, kalite yapıştırıcılar kullanılarak, onların görüşlerini dikkate almak basit yönergeleri takip etmek önemlidir

alçıpan üzerine duvar kağıdı şartları:

 • Duvar kağıdı yapıştırıcısı duvar kağıdı türüne göre seçmek gerekir. ambalaj üzerindeki etiket onun uygun hazırlık ve uygulama söyler.
 • Duvar kağıdı tutkalı penceresinden başlamalıdır.
 • yapışkan yüzeyi, hem de duvar kağıdı bant üzerine doğrudan uygulanması gerekir.
 • Taslaklar önlemek için önemlidir. duvar kağıdı pencere açıklıkları kapatılmalıdır zaman aksi duvar kağıdı soyma riski vardır.
 • duvar arasındaki eklemler Alçıpan eklem levhalar ile çakışmamaktadır.
 • Eğer plastik kauçuk rulo veya spatula kullanmak istediğiniz duvar kağıdını yumuşatmak için.

duvar kağıdı yapıştırılır Eğer sıkı kapalı bir ortamda bir gün için bırakmak gerekir. Bunlar basit kurallar güzelce ve doğru bir kartonpiyer yapılmış duvar ve tavanlar çizmek için yardımcı olacaktır.Alçıpan üzerine Sıvı duvar kağıdı: nasıl doğru uygulamak

Sıvı duvar kağıdı - Duvarlar bugün popüler dekorasyon. Onlar ünlendi ve nedeniyle çevre dostu kompozisyon, insan sağlığı için tamamen güvenli tüketicilerin sevgisini kazandı. Bu duvar kağıtları onlar, dikişler oluşturacak duvar kağıdı tasarımları geliştirilmesi için geniş fırsatlar vermeyin, duvarlara uygulamak kolaydır.

Sıvı duvar kağıdı bir sıva yüzeyi üzerinde, aynı zamanda, diğer yüzeyler üzerinde de tatbik edilmektedir. dolgu maddeleri ve primerler üretilmesi için standart bir prosedür - uygulamadan önce alçıpan tamamlamak için önemlidir.

Sıvı duvar kağıdı uygulanmasında en önemli şey - kendi doğru hazırlanması. Bunu yapmak için, kesinlikle ambalajı üzerindeki talimatları izleyin gerekir.

Sıvı duvar kağıdı alçıpan konstrüksiyon ulaşılması zor hazır hale getirilmesi için kullanmak daha uygun olduğuSıvı duvar kağıdı alçıpan konstrüksiyon ulaşılması zor hazır hale getirilmesi için kullanmak daha uygun olduğu

Sıvı duvar aşamalı uygulama:

 • Sıcak su içinde karışımın istenilen miktarda dökün.
 • bileşim, dikkatli bir şekilde, karışmaya kapak ile kapatın ve karışım, su içerisinde çözündürülür kadar birkaç saat beklemek gerekir. Bu kompozisyon eller karıştırmak için en iyisidir.
 • alçıpan bitirme gerçekleştirin.
 • duvar kağıdı uygulamadan önce mutlaka iyice tekrar olacak.
 • köşeden köşeye vuruş ihtiyacı yüzeyinde karışımı uygulayın. Duvar kağıdı dairesel bir hareketle uygulanamaz akılda tutulması önemlidir.
 • duvar kağıdı bu tür taslakları korkmadığını, çünkü açık pencereleri ve kapıları can duvar kağıdı uygulayın.
 • duvar her bir katmanı, iki gün boyunca tamamen kurudur.

Sıvı duvar ana avantajı hasar bölümü yerine her zaman mümkün olmasıdır. duvar yeni bir katman uygulamak için, eski kısmı nemlendirmek gerekir ve en yeni bir kompozisyon uygulanır.

alçıpan gelen duvar kağıdı çıkarmak için kolay yolları

Doğru alçıpan yüzeyi bitirme kolay duvar kağıdı sonraki tamir kaldırmak için yapar idam.

zarının tam değiştirme ihtiyacını gerektirecektir ki aksi takdirde alçıpan yüzeyine zarar verebilir, çok dikkatli olmak gerekir duvar kağıdı çıkartınzarının tam değiştirme ihtiyacını gerektirecektir ki aksi takdirde alçıpan yüzeyine zarar verebilir, çok dikkatli olmak gerekir duvar kağıdı çıkartın


Profesyonel inşaatçılar nazikçe alçıpan yüzeyine zarar vermeden eski duvar kağıdı kaldırmak yardımcı olmak için yollar sunar.

duvar kağıdı çıkarma yöntemleri:

 • özel bölümler duvar kağıdı çıkarmak için özel çözümler satın alabilirsiniz. Fazladan sorunlardan kurtulmak.
 • dokunmamış duvar kağıdı, onlara her zamankinden daha kolay olacaktır kaldırın. Bu tür iki katmandan oluşur. Üst tabaka çıkarırken, alt yüzey üzerinde kalan.
 • duvar kağıdı sıkıca duvara yapışmış ise, yardımcı olacak sudan dışarı çekin. Sadece dikkatli ve küçük miktarlarda su hasarlı kartonpiyer önlemek için olmalıdır uygulayın. Nemli bir bezle duvar kağıdı geçmesi iyidir. Nem kağıdı arkasında eridi ve edilecektir.

Eğer duvar kağıdı çıkaramıyorsanız, en iyisi tekrar yüzeye astarlanmış ve üstüne yeni bir duvar kağıdı macunu var olduğunu.

Nasıl alçıpan duvar kağıdını asmak için (video)


Alçıpan - duvarlar ve tavanlar kaplamak için popüler malzeme. Çok kullanışlı ve ekonomiktir. Alçıpan yıllardır, dikkatli kullanım sağlanır sürebilir. Genellikle kartonpiyer süslemeleri duvar kağıdı, fayans veya boya kullanın. Düzgün bir alçı duvara duvar kağıdı pokleit için, pürüzsüz bir yüzey ve kolay duvar kağıdı sağlayacaktır onarım, inceliklerini bilmek gerekir. Alçıpan bitirme yöntemleri duvar kağıdı çeşitleri bağlıdır. ceket ve astar: Ancak, bunların başarılı bir şekilde uygulanması için anahtar yapıştırma için niteliksel bir yüzey tedavidir. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 83 = 87

Adblock
detector