alçıpan tavan rakam Oluşturma: fotoğraf rehberi – nwhistorycourse.org

The BlogBir bitirme malzemesi olarak alçıpan kullanılması şaşırtıcı kıvırcık tasarım oluşturmak mümkün kılarBir bitirme malzemesi olarak alçıpan kullanılması mümkün gerçekten sonsuz alçıpan kullanımını sağlayan şaşırtıcı kıvırcık konstruktsiiVozmozhnosti oluşturmayı kolaylaştırır. Bu kaplama malzemeleri mümkün olmuştur sayesinde sadece orijinal ve ayrıcalıklı çok düzeyli tavan yapılarını oluşturmak da tavan ve duvar yüzeyini pürüzsüz değil. Bir fantezi kabartmalı desenleri oluşturma tasarım fikirleri bir sanat uygulamasıdır ve herkes tarafından kullanılabilir.


Fevkalade güzel kıvırcık alçıpan tavanlar

Çok yönlülük tavan rakam yadsınamaz. Basitlik, zarafet ve pratiklik kavisli tavan temel tabakası ve yardımcı imar eğrilik gizlemek ve görsel olarak, oda Ayrıntı kazanım derecesini ayarlayabilir.

Kıvırcık alçıpan tavanlar herhangi tarzı odalarında kullanılabilir: klasikler minimalizmeKıvırcık alçıpan tavanlar herhangi tarzı odalarında kullanılabilir: klasikler minimalizme

klasik hi-tech - Herhangi bir tarzda tasarlanmış içine mükemmel uyum Kıvırcık tavanlı.

İmparatorluk tarzı net ve kesin çizgiler, yuvarlak ve düzgün formlarını gerektirir. Açılar daha iyi duvarda basit sonuca süslemeleri vardır. Renklerin pastel tonları tercih vermek.

Şık Barok yardım kavisli şekli, detayların bolluğu geçmektedir. İlham almak için, saray salonların fotoğrafları bakmak.

Klasik iç en uyumlu güzellik ve tavan rakam enfes çizgileri vurguluyor. Bu tarz seçerseniz, simetri, çokdilli, titizlik ve sağduyulu lüks yaratarak tavana sopa. düzeylerinin sadece genel şeklini vurgulayan aydınlatma minimum kullanın, ancak tavan tasarımında şık bir avize eklemenize olanak verir.


İç moda klasik tarzda, özellikle zarif tavan görünüyorİç moda klasik tarzda, özellikle zarif tavan görünüyor

figürlerin asimetrik düzenlemesi ve tavan seviyeleri Minimalist tarzda iç onurunu vurgulamaktadır. geometrik şekiller ve mümkün olduğu kadar küçük dekoratif elementlerin sıkılık. arka ışık hatları ve kadifemsi yumuşaklık veren, aşırı titizlik düzeltmek olacaktır.

Yüksek - teknolojili minimalizm ile benzerlikler göstermektedir. Bu nedenle, tavan sırasıyla düzenlemek mümkündür, ancak daha büyük bir sertlik verir ve parlak ışık kullanılarak hatları.

Farklı - Gördüğünüz gibi, şekilli tavan iç herhangi bir tarzda onurunu vurgulamak ve oda her zaman bakmak için izin ışıkla oynayarak, uygun renk kombinasyonları ve formları kullanabilir!Benzersiz şekilli tavanlar: Tasarım

Teknoloji mümkün onarım süresini azaltmak değil, aynı zamanda bir de gerçekleri en cüretkar tasarım fikirleri yapmamaya sadece yaptı. Önemli Bu oyundaki rolü ve kartonpiyer yapılmış kavisli tavan oluşturulması. Fantezi tavan yapıları odanın onurunu vurgulamak ve güzel görünüyorsun.

tavana inşası başlamadan önce, gelecekteki yapısı tam boyutlara sahip bir tasarım projesi oluşturmak istiyorumtavana inşası başlamadan önce, gelecekteki yapısı tam boyutlara sahip bir tasarım projesi oluşturmak istiyorum

dikkate binanın tüm özelliklerini alarak projenin tavan, tercihen 3D-formatında - Tavan rakamı takmaya çalışmadan önce tasarımın dikkatli bir tasarım gerektirir. Size bilgisayar programı Varsa - sadece kağıt üzerinde bir çizim oluşturun.

Tasarım - Proje, bir diyagram çizmek seviyesinden seviyesine tüm geçişler, ek rakamlar ve lambaların siteyi not yanı sıra malzemenin gerekli miktarın hesaplanmasında bir hata yapmak değil yardımcı olacaktır. bir taslak geliştirin, kendinizi veya profesyonel yardım talep edebilirsiniz.

rakamlar seçenekleri

tavan dekoratif unsurlar ve çizgiler bolluk aşırı talep etmeyin. Sadece bir fantezi, oran duygusu ve genel iç tasarım söyler farklı şekiller, kullanmak daha iyidir.

İyi seçilmiş fikstürler tasarımın genel resim tavan alçıpan düşündüm tamamlayacakİyi seçilmiş fikstürler tasarımın genel resim tavan alçıpan düşündüm tamamlayacak

Uzmanlar popülerlik not:

 • Geometrik şekilleri;
 • Çeşitli dalgalar;
 • Bitkisel denekler;
 • Bulutlar ve yıldızlar;
 • Kelebekler.

Tavan alçı levha tasarımına muhteşem son dokunuş düzgün renk düzeni ve spot ışıkları ve avizeler yerleşimini seçilecektir.


kıvırcık alçıpan tavan elleriyle monte

Özgünlük ve tasarım alanı özgünlük giderek ön plana geliyor. Nedeniyle bitirme malzemeleri pazarının aralığında bolluğu kendinizi GCR kolayca şekilli tavan yapmış veya bir uzmanından edilebilir.

Eğer kendi elleriyle tavan rakamı yüklemeye başlamadan önce, uzmanlar zaten alçıpan çok düzeyli yapılarını yüklemek için fikirler ve video eğitimi somutlaşan resimlerini öneriyoruz.

Gelecekteki tavanın bir kroki - Daha önce ve gözlerinizin önünde çalışması sırasında resmiydi esastır.

Gerekli malzeme ve araçları varsa figür tavan montaj bağımsız yapılabilirGerekli malzeme ve araçları varsa figür tavan montaj bağımsız yapılabilir

Araçlar ve materyaller

figürlerin şeklinin açıkça bilmeleri gerekli malzemeler elde yardımcı olabilir. Daha iyi bir hisse senedi satın almak.


İhtiyacınız olacak çalışmak için:

 • Alçıpan;
 • Tavan ve duvar profilleri;
 • Vidalar;
 • Profil genişleticiler;
 • konnektörleri;
 • Çapa - dilimleri;
 • süspansiyonlar;
 • Dübel - çivi;
 • seviye;
 • genellikle;
 • Delgeç;
 • tornavida;
 • Bir bıçak oluşturma.

adım kurulum adım

Her şey hazır olduğunda, bir kez daha kroki ve resim öğrenimi.

Tavan işin Şekil yapımı için işaretleme taban ve çerçeve sabitleme elemanları ile başlamalıdırTavan işin Şekil yapımı için işaretleme taban ve çerçeve sabitleme elemanları ile başlamalıdır

zahmetli, ama şaşırtıcı yaratıcı süreci alınıyor:

 1. Şekle göre tavan düzenine koydu. İlk yüksekliğini belirleyin, ardından ikinci sınır seviyesini uygulamak;
 2. çerçeveyi ayarlayın - İlk seviyede temelini;
 3. Yol işaretleme süspansiyonlar için demirleme;
 4. vidalar vasıtasıyla süspansiyonlar profil tutturmak için:
 5. İkinci bir tasarımına göre birinci seviye alçı kaplamak;
 6. eğrileri ve virajlı olan temel profil hazırlamak;
 7. Çentik tabanı her yarım metre profil ve kıvrımlı nazikçe başlar;
 8. Yine profille desen tekrar sihirli eylem karmaşıklığına bağlı.

Tavan rakamı kurarken yalnız tavan tasarımı katılığından özel dikkat. sert Çerçeveyi sabit ve, profiline uzun tavan mükemmel bir mühür alçı levha sağlamak var.

Gördüğünüz gibi, sabır, yaratıcılık ve çok çalışmanın varlığı bütçesini kurtarmak ve odaya bir lüks özel tavan parlatacak.

tavana alçı levha bir rakam oluşturun: sayfaları nasıl büküldüğünü

Kendi toplu şeklindeki tavan oluşturarak, bir alçı bükmeye gerek rastlamak uğrarsınız. Nasıl yapmalı?

Ne zaman oluşturarak şekil ve rakamlar dikkate GCR gücünü almalıdır.

Alçıpan, su ile önceden ıslatılır, şekil daha kolaydırAlçıpan, su ile önceden ıslatılır, şekil daha kolaydır

Güçlü bir bükme girmezseniz, sabitleme vidaları, keskin iter olmadan, şerit kesilmiş ve çerçeve ekleyin mümkündür. Diğer durumlarda şekiller ve figürler yaratmak için başka yöntemler kullanmak daha iyidir.

Eğer daha karmaşık şekiller yaparken - viraj kuru yaprak! GCR kolu kirpi rulo ve su için gerekli olan bükülme yarıçapının önce.

çarşaf Bükme, aşağıdaki eylem dizisini izleyin:

 • bir silindir ya da iç yan parça yaklaşık yarısı kalınlığında üzerindeki deliklerin tığ sınırsız sayıda uygulamak;
 • iyi sırılsıklam değil iyice şekilde delinmiş tarafını nemlendirin;
 • İstenen yarıçapa yan viraj içi Islak parça.

başka bir yöntemi kullanarak karmaşık katlanmış ve bileşimler için. Genellikle "dizgi" denir.

alçıpan tavanlara (video) kıvırcık nasıl

Bunun özü birkaç küçük parçalar halinde alçı levha kesip çerçeveye bunları tek tek düzeltmek etmektir. Sonra macun kullanılarak usulsüzlük gizleyebilirsiniz.

kıvırcık alçıpan herkes can olun. doğruluk ve hassasiyet, sabır ve hayal gücünü göstermek için yeterli. Acele etmeyin - bir başyapıt yaygara tahammül etmez.

Varyantlar rakam tavan alçıpan (fotoğraf)

491115-11237122a5b1c48b5652d89cfebca91e76b411124155979702014120787621371-potolokroz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

43 − = 38

Adblock
detector