The BlogBitiş alçıpan paneller Kutuları yükleyip priz ve anahtarların yükleme yapmak için iki yol vardırBitiş alçıpan paneller Kutuları yüklemek ve sahne giydirme bitirme priz ve vyklyuchateleyOdnim montajı alçıpan montaj Escutcheon ve priz ve anahtarların montaj yapmak için iki yol vardır. Bu çalışma çabası olarak, hatta bir acemi usta onunla başa çıkmak için yeterince basit, çok zaman almaz.


GCR için Escutcheon: karakteristikleri

GCR için escutcheon - anahtarları, satış, sensörler veya anahtarlayıcıları - levha üzerinde güvenli bir şekilde oturur ve bir elektrokonstruktsii monte elektriksel içi boş duvar iletken önemli bir unsur.

sensör ve anahtarlayıcıları için anahtar ve prizler elektrik tasarımları, geniş bir aralığı kolaylıkla ayrı ve önemli bir eleman kullanmak, GCR monte - Escutcheonsensör ve anahtarlayıcıları için anahtar ve prizler elektrik tasarımları, geniş bir aralığı kolaylıkla ayrı ve önemli bir eleman kullanmak, GCR monte - Escutcheon

alçıpan için "Cam" vidalar yüklü özel donanım varlığı ile diğerlerinden farklıdır. Bu iç yan duvara sabit bu ankrajlar escutcheon. Sadece "cam" olarak güvenli olabilir - hiçbir çözümün macun veya çimento.

Bir satır 2 veya 3 escutcheon monte etmek gerekir durumlar vardır. Bu durumda, tel yönlendirilir geçtiği bağlantı tünelleri ile "gözlük" seçmeniz gerekir. Yalnızca bir podrozetnik yüklemek istiyorsanız onlar alçıpan tatilde yüklemesiyle uğratabilecek olarak, bu bileşikler, kesilebilir. Başka bir seçenek var - özel bağlantı elemanları satın alabilirsiniz. Bu bölümleri duvarın içine yüklemeden önceki zaten doğrudan gözlük yüklenir.


Üniteyi takarken, "gözlük" set tam olarak nasıl belirlemek için podrozetnik seviyesini kullanın.

Podrozetnik Alçıpan: boyut kutuları

Eğer Alçıpan podrozetnik monte yapacaksanız, onu seçmek için bilmek önemlidir. Tabii ki, herhangi bir donanım mağaza danışmanları seçimi ile yardımcı olabilir, ancak kendinizi biliyorsanız bunu fark Kutuları ve nasıl satın yanlış olması ne, daha iyi.

bu yüksek kaliteli malzeme, örneğin, bir plastik kendini söndürme yapılmış ise oldukça kolay escutcheon işbu yüksek kaliteli malzeme, örneğin, bir plastik kendini söndürme yapılmış ise oldukça kolay escutcheon iş

Kutuları Seçimi geçerli: 1. Her şeyden önce, podrozetnik kaliteli malzemeden yapılmış olmalıdır. Sen kendini söndürme plastik podrozetnik seçebilir.
 2. Kurulum derinliğini belirlemek için "fincan". Standart Escutcheon bir oyuk 50 mm sahiptir, ancak yapı malzemeleri pazarında, sen 45 73mm arasında değişen GCR derinlikleri altında "cam" bulabilirsiniz.
 3. bileşiklerin veya çıkarılabilir konnektörleri ile - Gerekirse, montaj bloğu Escutcheon, yapının türünü seçin.
 4. İyi yorumlar Kutular Hegel firmaları, Legrand ve Gusi var.

podrozetnik satın alırken tercihen hemen, anahtarları ve prizler satın olmayı bir firma ve birbirlerine uygun.

alçıpan için Set Escutcheon: hazırlık çalışmaları

duvarları delmek için başlayan ve yüklü Önce Escutcheon çıkışları ve anahtarların gelecek yerleşimde karar vermemiz gerekiyor. Tek veya çift - dikkatle satış sayısını değerlendirmeyi unutmayın.

Yuva ve anahtarlar kurulum escutcheon sonra monte edilmiştir, ancak başlamadan önce duvarı delmek için gerekenYuva ve anahtarlar kurulum escutcheon sonra monte edilmiştir, ancak başlamadan önce duvarı delmek için gereken

Bu sorun giderildiğinde, yükleme Kutuları hazırlık duvarlarına doğrudan ilerleyebilir.

 1. Bir kalite ve doğru montaj escutcheon sağlamak için, duvar hazırlamak gerekir. daha GCR formu muhafaza etmek ve kesme delikleri Escutcheon Alçıpan üzerine dolgu maddesinin bir katman uygulamak zaman bu şekilde kuvvetlendirmektedir, çökmeye değildir.
 2. macun kurutulduktan sonra gelecek escutcheon yerini çekmek için bir kalem lazım. Işi deli ve daha sonra olmamak seferde odaya bir iz yapmak daha iyidir.
 3. Eğer bir matkap veya tornavida varsa, alçıpan bir delik kesmek için özel memeleri satın almak gereksiz değildir. Bu eki o ucundaki çentikler ile dairesel bir şekle sahiptir, "taç" denir. 33 ila 150 mm arasında, ancak kron Escutcheon 68-70 mm montajı için standart boyutu - taçlar farklı çaplarda olabilirler. Hiçbir matkap veya taç satın almak başarısız olursa, sıradan bir bıçak ya da matkapla kesebilir.
 4. Önemli olan - açıkça escutcheon için bir delik. Kutu kesme deliğe almak için sıkı olmalıdır.
 5. FCL ve yerli duvar arasında gerekli mesafe aksi uymaz escutcheon, 50 mm'den az olmamalıdır.
 6. delik hazır olduğunda, macun çözeltisi kenarını güçlendirmek için gereklidir.

Bir matkap ile çalışan ve taç duvara kuvvetle basın değil çalıştığınızda, herhangi bir ani hareket levha zarar verebilir.

Nasıl podrozetnik içinde kartonpiyer yüklemek için: kilometre taşları

Yani, Escutcheon açılış yapılır. Yükleme kutularına doğrudan ilerleyebilir.

Kaliteli Escutcheon kurulumunu kontrol etmek için, seviye kullanmakKaliteli Escutcheon kurulumunu kontrol etmek için, seviye kullanmak

Kurulum adımları:

 1. Escutcheon bu delikten çekmek için tel altında bir delik içine nüfuz eder.
 2. Alçıpan Escutcheon grubu delik.
 3. Biz alçıpan duvarın arkasında bulunan sıkışmak "kupası" kablolama olmadığını kontrol edin.
 4. Vidaları alçıpan podrozetnik.
 5. yüklü Escutcheon seviyesini kontrol - yatay yüklenmelidir.
 6. Yükleme doğru olsaydı, prizden veya anahtar kurulumuna geçilebilir.

Önemli! gerekli çeşitli Escutcheon bir hat 71 mm merkezlerinin arasındaki uzaklığa bağlı ne zaman

Alçıpan escutcheon Zımbalama: Uygulama özellikleri

bit (kesici) - Escutcheon özel bir cihaz gerekir için alçıpan tabakalar bir delik için. Bu matkap takılır. Bu dişler vardır ki sonunda yuvarlak uca haiz matkap kesici gibi görünüyor.


özel bir cihaz kullanmaya elverişli bir delik escutcheon oluşturmak için - bir taç (kesici)özel bir cihaz kullanmaya elverişli bir delik escutcheon oluşturmak için - bir taç (kesici)

Biz GCR üzerindeki yapılar kesiciler iki tür ayırt edebilirsiniz:

 1. Mühürlü. kenarında bir matkap ve çapak ile tek parça bir metal kap. kron farklı boyutlarda bulunmaktadır. kesici matkap Muhafazalar için 68-70 mm'lik bir çapa kullanılır.
 2. Katlanır. Bu matkap farklı çaplarda bir dizi ağızlıktan oluşmaktadır. Bu değirmenler yalnızca Kutuları deliği ve diğer gerekli derinleştirilmesi delemem.

alış kron ucuz Çin sürmemelidir, bunlar kısa süreli ve hızlı bir şekilde bilenmiş dişler bulunmaktadır.

Kendilerini birleştirin: Kurulum Kutuları Alçıpan (video)

Hiçbir şey aklımızda olan bu konuyu yaklaşım ise, değil podrozetnik içinde alçıpan yüklemek ve adım ve yavaş yavaş her şey adım adım karmaşık. elektrik minimal becerileri ile her erkek Escutcheon monte edilebilir ve tüm ona Elektrikli sunuyoruz.


Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3