Alçıpan için uçağı nasıl kullanılır – nwhistorycourse.org

The BlogBir yapı maddesi kenarlarından rahatça çalışmaya olanak sağlayan özel bir düzlem, uygulanmalıdır olarak alçıpan kullanırkenBir inşaat malzemesi rahat birçok nitelikleri ile ünlü krayamiGipsokarton çalışmayı yapan özel bir uçak, uygulanmalıdır olarak alçıpan kullanırken. Fiyat, ağırlık ve reklam potansiyeli - yükseklikte, tüm numune alçıpan alınır. Bununla birlikte, bu yapı malzemesi negatif özellikleri gözlenmiştir. Aslında kesme veya kesme asma kenarları "parçalanmış" ve son derece kırılgan olmasıdır. Böyle kenarları ile çalışma - yaşayan bir cehennem. Ama konuyu pürüzsüz olacaktır tanıdık bir araç deneyimli: Düzlemsel olduğunu! uçağı seçme ve nasıl kullanılacağını nasıl Hakkında, okumaya devam edin.


Alçıpan tamir Neden birçok insan kullanırım

Şu anda, nadir onarım alçıpan katılımı olmadan gerçekleşir. sadece duvar kağıdı-sopa yeniden ve gerçekten evlerinin iç yapısını değiştirmeye karar verirseniz, alçıpan çeşitli projeler gerçekleştirilmesi yolunda en iyi arkadaşınız olacak!

alçı levha avantajları arasında mükemmel performans ve estetik nitelikleri, hem de küçük bir fiyat dikkati çekiyoralçı levha avantajları arasında mükemmel performans ve estetik nitelikleri, hem de küçük bir fiyat dikkati çekiyor

Ne bir alçıpan kullanılarak evde yapılabilir:

 • Duvarlar. GCR kullanarak Kaplama mükemmel bir şekilde düz bir yüzey yapmak ve iletişim, girintili aydınlatma ve yalıtım katmanları açacaktır.
 • Tavan. Asma tavan kartonpiyer yapılmış - bu şık ve konforlu bir tasarıma yapmak için popüler bir yoldur. Asma tavan altında da uygun bir şekilde herhangi fonksiyonel olarak önemli nesneleri saklayın.
 • Paul. Alçı levha Cinsiyet - düzgün bir yüzey değil, aynı zamanda teknolojiyi "sıcak zemin" kullanmaya fırsat ibaret değildir. alt komşulardan soğuk, çıtırtı sesleri unutun!
 • Bölme duvarlar. 2 içine büyük bir oda bölmek için ya da bir giyinme odası veya kiler genellikle alçıpan kullanılır düzenlemek için. Bu materyalin duvarları çok güçlü değildir. Ama güzel ve kolay montaj.
 • Nişler. Bir yatak, bir ev sineması ya da mutfakta altında yer stilize için, sık sık GCR niş kullanın.
 • Raflar. profilleri ve alçıpan tasarımı kullanılan ve sahte duvarlarında raflar yaratmak amacıyla edilir.
 • Arch. Sadece doğrudan değil GCR ve açısal tasarım, aynı zamanda yuvarlak formda yapılmış Sanatkarlar. Arch, duvarlar ve diğer lezzetleri tavandan yumuşak geçişler alçıpan size mevcuttur.
 • merdivenlerde Dekorasyon. merdiven boşluğu korumalı değilse, kullanımı tehlikelidir. hesaplı ve doğru olarak evde merdivene kapı düzenlemek için, alçıpan kullanın.

Alçıpan yalnızca güzel pürüzsüz bir yüzey oluşturmak, ama aynı zamanda alçıpan tabakasının üzerinde bir yalıtım malzemesi katmanı içine ise yalıtım yüklemek olamaz. eklem veya oluşturma angülasyona alçıpan eklem yaprak dikiş için gerekli olan zaman Planya geçerlidir. Bu, birden fazla bir düzlemde malzeme tabakası ya da iş esas yapılan parçası GCR üç boyutlu bir bileşim oluşturmak için hemen hemen her durumda,, bu gerekli olan düz kenarı birbirine veya macun tedavisi ile bağlanmak bilenmiş.


Planya alçıpan ile işin neredeyse tüm türleri için gereklidir.

GCR bir uçak seçme

bir testere veya bıçak kullanarak GCR istenen parça kesip sonra, hala kesme yerine çirkin paçavraları var. Ondan kurtulmak ve düz bir yüzeye için plakanın kenarına açmak için uçağı kullanın.

bir düzlem ile çalışırken düz bir yüzey üzerinde alçıpan koymak önerilirbir düzlem ile çalışırken düz bir yüzey üzerinde alçıpan koymak önerilir

Uçaklar 2 türü vardır: 1. Taşlama. Tırnaklar Bu tür bir kulplu rendesi gibi bir şeydir. Tüm kaba düzlemleri kabaca yapısı aynıdır. Sen malzeme, ebat ve tasarımlarda farklılıkları bulacaksınız. bununla bir çalışma düzlemi sonra, plaka kenarı yassı ve pürüzsüz olacaktır.
 2. Kenar. 90 ° 'de alçıpan başka tabaka ile bir eklem için düz bir kenar ve köşe yapmak gerekmez Böyle bir uçak, gereklidir. Cihaz bir düzlemsel kenar alçı kesme bıçakları yanal ve açılı monte olduğunu içerir. Bu da açısal yönlendirme GCR kenar oluşturmak için yapar.

bir açı ve aynı zamanda mükemmel bir düz kenarın oluşturulması sırasında oluk açmak - ana elinde planer girerse büyük bir basitleştirilmiş zor bir iştir,.

açısal yiv veya kartonpiyer kenarının düz bir tabaka oluşturmak için planya olmadan neredeyse imkansızdır.

Alçıpan için kenar planya nedir

Kenar düzlemi 45 ° 'lik bir açı ile pah öğütülmesi için tasarlanmıştır. istenilen sonucu elde etmek için bu araç olmadan pratik olarak imkansızdır. Hatta çalışmayın: Eğer hiçbir şekilde bir köşe pah alçı levhasında ihtiyaçlarınızı tatmin edecek bir kaba zhovannuyu yüzeyi, olsun bir açıyla alçıpan zımpara bir levhanın kenarından işlemeye çalışırken.

kolay fiyat ve işlevsellik için uygun bir model seçmek için yapım alçı kenar planer çok çeşitli vardırkolay fiyat ve işlevsellik için uygun bir model seçmek için yapım alçı kenar planer çok çeşitli vardır

aşağıdaki gibi kenar düzlemi görünüyor:

 • Bıçak yamuk çelikten yapılmıştır. enstrümanın Bu unsurdur. planer seçimi kalitesi ve kullanışlılık dikkat edin. planya değişikliği bıçaklar. Bazı modellerde vidalarla açısını değiştirmek edebiliyoruz.
 • Konut kenar düzlemsel de çelikten imal edilmiştir. Bu uzun alet ömrü ve kullanım kolaylığı sağlar.
 • kolları rasgele bir malzemeden imal edilebilir. ne düşünmek en uygun ve iş için uygundur seçin.

Nitel modelleri kenar planyaları da gelip ahşap ile çalışabilir.

yumuşak bir kenar düzlem kaba alçı

Alçı senin tabakasının kenarı pürüzsüz için bir kaba uçağı kullanın! Bu aracın kullanımı değil zor ve oldukça eğlenceli olduğunu.

güvenlik kurallarına bağlı kalmalıdır bir uçak kaba çalışırkengüvenlik kurallarına bağlı kalmalıdır bir uçak kaba çalışırken

Kaba düzlemi aşağıdaki bileşenlerden oluşur:


 1. Aracın ana çalışma kısmı - şamandıra inşaat bir tür. Bu çelikten imal edilir ve yumuşak taşlama GCR kenarı için tasarlanmıştır.
 2. gövde plastik, çelik veya siluminden yapılabilir. materyal dayanıklılığı ve tabii fiyatın bağlıdır.
 3. saplar, kalıplanmış veya ayrı olarak gövdeye tutturulabilir. Deneyiminiz ve kişisel duygu daha uygun olduğunu seçenek size söyleyecektir.

Basınç hareketiyle daha küçük bir miktardan daha iyi gevşek hareketlerin bir sürü: kaba olan bir uçağı çalışırken dikkatli olun. "Soyulma" Alçıpan silme değil, kesme ile elde edilmesine neden olmuştur. Bu nedenle, yanlış hamle malzemesini zarar verebilir.

Alçıpan için bir uçak (video) nasıl seçilir

Alçıpan işleri evlerinin düzenleme yaratıcı bir yaklaşım için birçok fırsat sunar! Ve uçaklar verimli ve kolay bir işi yardımcı olur. yabancı markaların iyi modellerini kullanarak ideal sonuçlara sağım yapılır ve uzun bir süre son ve Alçıpan konstrüksiyonların oluşturulması üzerinde yapıcı çalışmaları için olanak verecek bir aracı satın! You ilham ve başarılı deneyler onarılması.

Malzeme bir uçak alçıpan işleme (fotoğraf süreci)

1c500c58189af8f56e657cea6d3d3c9e5d4ebc9ed0dc1b8a1b6d1be18ba7cf2b6d31f-65f5-11e6-95f7-00259036a19261UgG6yuAFLSL1500161c8b5055c1c146741d7609425236f23a8bd65a3f6313f1395642029573ed4a61b0d157030ba9a2116633d6961865240v-planya188226487image1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

48 − = 40

Adblock
detector