alçıpan 5 Yolları duvarında dolabı asın nasıl – nwhistorycourse.org

The BlogAlçı duvarlarda Mutfak dolapları sağlam ve sıkı takılmalıdırAlçı duvarlarda Mutfak dolapları düzgün emniyete alınmalı ve prochnoGipsokarton uzun çok pratik bir malzeme olarak kendini kanıtlamıştır. Alçıpan avantajı, dayanıklılık, çevre dostu, pratiklik ve kullanım kolaylığı gibi parametrelerin bir listesidir. nedeniyle tamamen düz bir yüzeye, ucuz fiyat ve kolay kullanım için malzemenin yaygın kullanımı ile karakterizedir. Bugüne kadar, bu iç bölümleri oluşturma, sermaye inşaat yaratır duvarlar ve tavanlar hat. Ancak alçıpan ana dezavantajı mekanik hasarlara karşı düşük dirençli olarak kabul edilir.


hazırlık dönemi veya alçıpan dolaba asmak için

ilgili boyutlar, ağırlık, malzeme yükleme yapılacak olan: kabin fiziksel parametreleri göz önünde bulundurun.

hazırlama kuralları:

 1. Tüm inşaat işleri bitirin, elektrik bütün nüansları dikkate, Alçı duvarlarında. Dikkatle düşünün ve, anahtarları tüm soketleri ayarlayın. Şebekeye tüm aletleri nasıl bağlanacağını değerlendirmeyi unutmayın. Genellikle durum duvarda anahtarların varlığı büyük ölçüde mobilya montajı müdahale çıkıyor. hiçbir ağ bağlantısı olmadığından veya belirli bir tekniğin kullanılması mümkün değildir. çok zaman işgal değil, aynı zamanda önemli ölçüde tüm tasarımlar bozmaz sadece, modifikasyon ve sökülmesi unutmayın.
 2. Odanın dekor tamamlayın. Duvarlar önceden hazırlanmalıdır. tasarım unsurları herhangi duvar kağıdı yapıştırma için tamamlanması gereken veya boya montaj çalışmalarına müdahale etmez.

alçıpan göğüslerini asılı önce, odadaki tüm inşaat işleri tamamlanmalıalçıpan göğüslerini asılı önce, odadaki tüm inşaat işleri tamamlanmalı

daha ayrıntılı olarak kabine montaj sorusunu ele alalım.


Nasıl alçıpan dolapları düzeltmek için: uydurma

Kabine alçıpan montaj birçok yöntem vardır. Piyasa malzeme ve montaj sistemleri çeşitli doludur. Bu alçıpan duvarına kendi, örneğin bir mutfak dolabı eklemesine olanak tanır. Bazıları diğerlerine tavsiye vardır, geleneksel, ama profesyonel tavsiyelere uymak için daha iyidir. mutfak dolabı genellikle birlikte hatırı sayılır bir ağırlığa sahip çeşitli tahıllar, çeşniler, yemekleri ve diğer mutfak eşyaları, saklanır.

Hatalı sadece kabine alaşağı edemez tekniği montaj mobilya nesnelerin belirli duruma eşleşti değil, aynı zamanda duvar ve alçıpan duvarlar bozar.

Eğer alçıpan duvara kurulumu yöntemini seçmeden önce kabine ağırlığını düşününEğer alçıpan duvara kurulumu yöntemini seçmeden önce kabine ağırlığını düşünün

aşağıdaki gibi mutfak dolabı tente için ideal yüksekliği, masa üstünden 60 cm olarak kabul edilir: • masa üzerinde küçük ev aletleri (mikrodalga fırın, buharlı, multivarku) koyabilir;
 • Bu yükseklik çalışması için optimum olarak kabul edilir;
 • Dolap gözlerin kaybı bulunur, bu masada eylem müdahale etmez.

bağlama temel teknikleri: mümkün mü Alçıpan üzerine dolapları asmak için

alçıpan için mobilya montaj için çeşitli yollar vardır.

eki için teknikler şunlardır:

 1. alçıpan ve sözde "kelebekler" için çapa kullanma. Birincisi, duvar bir delik, bağlantı elemanları "kelebek" ortaya koydu. vida ile birleştirildiğinde, dübeller çok güçlü bir şekilde alçıpan oluşturmak için preslenmiş antenin kelebek diğer bağlantı elemanları farklı. dolgu malzemesi içine girer ve daha sonra vida bükmek için bir tornavidayla tekniği, hafif yapılar için daha uygundur. Tüm bu içeride olan kabine Ağırlığı yaklaşık 5 kg olmalıdır. Bu ek sistem gözle görülemez. Hatta bir kişi için evde uygulamak oldukça mümkündür.
 2. Montaj rayları kullanma. Kabine alçıpan bağlı raylardan süspansiyon haline getirilmiştir. Reiki sıkıca sabitlenmelidir. Bu çeşitli yerlerde montaj rayları önerilir. birbirinden 10 cm bir mesafede. Bu yöntem, daha güvenilirdir. süspansiyon dolap ağırlığı 15 kg ulaşabilir. Olumsuz böyle montaj olduğunu bir doğrultuda, ince ve mutfağınızda tasarımını yağma, sağlam temellere dayanan ve masif.
 3. ince uzun cıvataların kullanılması. Bu teknik sayesinde bir hantal mobilya monte etmek yapacaktır. Ancak bu yöntem, esas olarak, doğrudan yüzeylerinin yukarıda bahsedilen türde birine bağlı olduğu takdirde, mümkün olan duvar dolap alçıpan için bu şekilde sabitlenmiş ana çeperler (beton, tuğla), için uygundur.
 4. alçıpan ekinde ihtiyaç varsa, önceden bölümü güçlendirmek için gereklidir. iddia edilen sabitleme noktaları bir barda ya da başka bir malzemeden amplifikatörler koyabilirsiniz. Hep ileride yer pozisyonu amplifikatör malzemeyi belirlemek için notlar yapmalıdır.
 5. Duvara monte dayanıklı görünmüyor ise, tavana veya masa üstüne dekoratif demirbaşlar kullanabilirsiniz. Krom kaplama bacaklar bir çerçeve olarak kullanılabilir, ve kabine ana ağırlığı, üzerlerine gelen onları tezgah üzerinde dinlenmek izin verir. Hiçbir az orijinal tavan ve ek destek asılı dolaba bağlı kabloları bakacağız.

kartonpiyer yapılmış dolaplarının Montaj: Ana öneriler

Acil bir durum almak için değil, bazı özelliklerin farkında olmalıdır.

Eğer sıkı öneri bağlı kalırsa tasarım uzun süre hizmet edecek ve güvenilirliğini şüphe olmaz:

 1. Dikkatle malzemeyi seçin. Tüm bağlantı elemanları onaylı olmalıdır. Alışveriş yaparken mağaza ile başvurun. çatlak ve cips ya da diğer kusurlar bulunduğunu, dikkatli seçin.
 2. seviyesini kullanın. Düzgün tüm tasarım unsurları üzerindeki yükü dağıtmak için gereklidir. Bina seviyesini sağlayacak yükü hesaplayın. Kural olarak, tüm tasarımlar göz hizasında asılır ve kusurları ve çarpıtmalar varsa - bu bile çıplak gözle çok fark olacaktır.
 3. raptiye seçin ve hiçbir deformasyon kartonpiyer oluştu böylece yükleme yapmak.
 4. şeylere Gerçekten bak. Size düzenli fişler için çok ağır kabine eklemek gerekecek umut gerekli değildir.
 5. Bir alçıpan duvar daha iyi bir metal çerçeve kullanmak önceden ayarlanırsa.

alçıpan kabineyi Montaj, kullanım düzeyi, dikkatli malzeme ve bağlantı elemanları tercihalçıpan kabineyi Montaj, kullanım düzeyi, dikkatli malzeme ve bağlantı elemanları tercih

Alçıpan gömülü

Bir ipotek kabul edilebilir Ne - 50 mm veya 70 ila 40 mm yaklaşık 40 ölçüm küçük çubuklar bulunmaktadır. kereste kalınlığı metal çerçeve kalınlığına bağlıdır. çubuk demetinin ve şekil değiştirmektedir çok ince, daha sonra sabitleme alçıpan satış ise. Çok kalınsa, orada olacak çıkıntı kaçınılmazdır.

Eğer alçıpan bir ipotek yerleştirmek önce, kabine yerleştirerek ne kadar yüksek olacağını kararEğer alçıpan bir ipotek yerleştirmek önce, kabine yerleştirerek ne kadar yüksek olacağını karar


Ne yükseklikte kabine asmak karar verin. Bu bilgiler tam olarak nerede ipotek yerleştirmek bilmek gereklidir. çubuk bir ucu tek bir profil içine sokulur, böylece yerleştirilebilir ve gereken diğer profilinin diğer ucu.

Gerekirse, profilin uçları, sen düzeltebilirsiniz. vida ucunun kapatılması. Daha güvenilir olacak, ancak şart değil bu tekniği kullanmak. faturalar doğru yere teslim zaman, alçıpan ile tasarım kapatabilirsiniz.

İpuçları: Alçı duvara dolap asmak için nasıl (video)

Yani, kılıflı alçıpan duvar kolayca hafif raf bağlı veya çiçek olan bir küçük pot, ama artık montaj. Eğer kendi daire tamir yapan zaman, alçıpan ile hizalanmış bir soru duvara, orada sabit olabilir dolapları, var? Evet, hiç de öneriler takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 25 = 31

Adblock
detector