alçıpan 4 Döşeme özelliklerini Boya – nwhistorycourse.org

The BlogHızlı bir şekilde arzu edilen renkte boyanmış olabilir alçıpan, yardımcı olacak odanın iç dönüşümüHızlı bir şekilde arzu edilen tsvetOtdelka alçı yüzeyleri boyanmış olabilir alçıpan, yardımcı olacak odanın iç dönüşümü - duvarlar ve tavan aslileştirmek popüler ve ekonomik bir şekilde. ev ve daire sahiplerine alçı levhaların montajından sonra dekoratif yüzey kaplama hakkında soru vardır. Boyama alçıpan - yüzey kaplamasının popüler bir yöntem. Düzgün boyama gerçekleştirmek için, dikkatli bir yüzey hazırlamak gerekir. işin tüm aşamalar sırayla yapılacak. Uzmanları ideal bir yüzey yapmak için yardımcı olacak birkaç etkili yöntemler adlandırabilirsiniz. Boyalı GCR şık ve güzel görünüyor.


boyama alçıpan hazırlanması

Alçıpan yüzeyi düz ve pürüzsüzdür. Birçok kişi üzerinde boya uygulamak çok kolay olduğunu düşünüyorum nedeni budur. Ancak, yüzey boyama önce iyice hazırlanması gerektiğini akılda tutmak önemlidir.

Alçıpan yüzeyinde Macun aralarında bir güçlendirici ızgara koymak unutmadan birkaç kat olarak uygulanmalıdır.

Eğer alçıpan boyama başlamadan önce nazik kir ve macun yüzeyinden temizlemek rica olunurEğer alçıpan boyama başlamadan önce nazik kir ve macun yüzeyinden temizlemek rica olunur

yüzeyden tedavisi, tüm eklemlerin dikkat etmek gerekir. alçı değil her yerde uygulanır ise dikişler boya ile parlayacak. Duvarda eklemleri mühürlendikten sonra astar uygulayın.

Hazırlık aşaması:


 • eklemleri Astarlama
 • takviye edici bant yükleme;
 • bir dolgu maddesi, ikinci tabakanın uygulanması;
 • astar;
 • Taşlama.

Tamamen kuruduktan sonra Kumlu bir yüzey olmalıdır. Dikkatli zımparalama gerçekleştirin dairesel hareketlerle gereklidir. parlatma sonra ek bir astar uygulayabilirsiniz.

kartonpiyer boya nasıl resim yollarını

Alçıpan boyama önce dikkatlice boya eylem ve araçların sırasını incelemeniz gerekir. ana araç bir vasıta ile bir boya silindiri fırça olup. Uzun ve kısa tüylü çalışmalarını zorlaştırıyor.

boya birkaç tip yüzeyini boyayın. Nişangah kaplama önceden tanımlanmış olmalıdır.

deposunda Alçıpan için boya seçerken, uzmanlar kalite ve özelliklerine çok dikkat etmenizi öneririzdeposunda Alçıpan için boya seçerken, uzmanlar kalite ve özelliklerine çok dikkat etmenizi öneririzBoya yüzeyindeki türüne bağlı olarak hemen sonra bir astar ile kaplanmış veya kuruyana kadar bekleyin olabilir. Eğer boya birkaç kat uygulamak gerekiyorsa, belirli bir sıraya katman yürütmek için önemlidir. boya uygulama tavan bağlı olarak değişebilir veya duvar kaplıdır.

boyama yöntemleri:

 • Lateks boya. Bu birkaç tabaka halinde ıslak kaplama uygulanır. Yine çapraz - birinci tavan katmanlı kaplama uygulamasında, üçüncü, ikinci tavan boyunca enine uygulanmalıdır.
 • emaye boyama. Bu zigzag şekilde uygulanır. Daha sonra yüzey üzerinde ince bir yayma. Sonra şeritler bir ikinci tabakanın uygulanması. Bantlar üst üste uygulanmalıdır.

açıları ile başlamak Boyama. çıkışları ve fırçalar kullanılarak boyanmış anahtarlar yakınında yer. tamamlamadan önce, iyice kuvvetle yoğun ise boyayı karıştırmak - Solvent seyreltin.

Boyama alçıpan: malzeme seçimi

Tipik olarak, alçı yüzeyi su bazlı boya ile boyanmıştır. boya Her türünün kendine özgü özellikleri ve avantajları vardır. banyo ve mutfakta yüzeylerin muamelesi için, su itici boya kullanılmaktadır.

çatlağın ortalama derinliği engellemek için, genellikle silikon boya kullanmak - bir koruyucu, suya dayanıklı bir film oluşturur.

iyi nemden yüzeyini korur çünkü en popüler bugün silikon boyadıriyi nemden yüzeyini korur çünkü en popüler bugün silikon boyadır

boya seçimi birçok faktöre bağlıdır. Alçı levha için en yaygın renk su bazlı ve su dağılımıdır. Renklerin büyük seçim bir su bazlı boyalar sağlamaktadır.

boya Türleri:


 • silikat;
 • Silikon;
 • lateks;
 • Suda çözünür.

Su boyaları neme maruz edilemez. Su bazlı boyalar geniş bir renk paleti var. boya seçerken yüzeyin tipi kaplanacak dikkate almak önemlidir. Alçıpan boyalı akrilik kaplama böylece pratik kalır aslen güzel görünüyordu ve.

Ben dolgu olmadan Alçıpan boyayabilirsiniz

rağmen alçıpan yüzeyi, - yumuşak, uzmanlar macun ve primerlerin çok katman ile ön kaplama için tavsiye edilir. tedavisiz Kaplama tabakası yüksek kaliteli olmayacaktır. Ancak, diğer seçenekler sadece yok durumlar vardır.

bağımsız, en önemlisi olabilir kartonpiyer Boya - yüzeyi iyice temizleyin ve doğru olarak boya uygulamakbağımsız, en önemlisi olabilir kartonpiyer Boya - yüzeyi iyice temizleyin ve doğru olarak boya uygulamak

alçı levhalar macun ile kaplıdır bile, boyaya hazır olmalıdır.

Önkoşul eğitim alçıpan astarlanmalıdır. Bu bozulma malzeme, mantar ve küf oluşumu korur. primer, alçı emilimini düşürür.


Faz boyama:

 • kir ve tozdan temizleyin.
 • duvar ya da tavan astar Kolu
 • eklemler macun kapatın.

Yüzey mükemmel, kesinlikle proshpaklevat gerekir. Belirlenmiş bileşik tabakalar bir takviye edici ağ vasıtası ile kaplanması gerekir. Macun yüzey sonra düz bir tabaka boya bırakmaya kumlanmalıdır. Bütün bu işlemler, yüzey güçlendirecek imha onu kurtaracak. boya öncesi alçıpan yüzeyi astar kaplama ile tedavi edilmelidir.

Alçıpan boyama yöntemleri (video)

yüzey işleme Bugün yaygın türü alçıpan sayfaları yüklemektir. Kolayca yüklü sağlam bir malzeme olup, uygun tedavi şartıyla uzun bir süre sağlar. Alçıpan yüzeyi pürüzsüz ve düz. Pek çok hazırlık yapmadan alçıpan güzellik kapsayacak şekilde mümkün olup olmadığı konusunda yanıltıcı. Bu sadece üst alçıpan boyayabilirsiniz ama, yüzey dikkatlice hazırlanmalı güzel ve güvenilir bir kask bırakmaya, bitti. Daha sonra, silikon, silikat ya da su bazlı boya boya başlayabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 + = 38

Adblock
detector