alçıpan 3 aşamalı montaj desteğinin TV’nizi duvara asmak için nasıl – nwhistorycourse.org

The BlogTV yardımcı olacaktır odasında yerden tasarruf edin, alçı duvar üzerinde olması yerleştirmekTV yardımcı olacaktır odasında yerden tasarruf edin, yer steneTelevizor uzun çağdaş yaşamda önemli bir rol oynamıştır bir sıva olması. Onun sayesinde, onun dairesine sınırları dışına çıkamaz için büyük bir fırsat vardı, haberler ve yararlı bilgiler çok sayıda bulunurlar mutfakta, oturma odasında ve banyoda size her yerde televizyon görebilirsiniz doğaldır. Modern teknoloji, hafif ve mükemmel görüntü ve uygun yerleşim, bir duvardır. Ama nedeniyle dairelerin üretilen değişiklikler, çok sayıda olması, insanlar her yerde kurmak ve iç tavan sökülmesi ve onlara alçıpan duvarlar gelip yerine. Bu nedenle, alçıpan duvarına TV'nizi asmak için bilmeli.


Nasıl alçıpan TV'yi duvara monte etmek: Rota teller

Herhangi oda gerekli ev aletleri bağlantısı için konaklama çıkışı içerir. DVD-çalar, video kamera veya Wi-Fi, bakım çoklu satış yüklemek alınmalıdır: LCD TV seti ve diğer ev aletleri ile birlikte göz önüne alındığında. Ayrıca ek raf gerekebilir. Bu durumda, kablo döşeme işlemi zorunludur.

TV'yi duvara asmak önce, en iyi kablolama bırakmaya nerede önceden düşünmek gerekirTV'yi duvara asmak önce, en iyi kablolama bırakmaya nerede önceden düşünmek gerekir

Gönderme olabilir:

  • Aç. Bu Alçıpan doğrudan duvara kabloları tutmak anlamına gelir. Elbette açık kablolama daha az estetik binaların görünümünü yapar, ancak hızlı onarım işi bitirmek için izin verir.
  • Gizli. Tüm teller ve kablolar tamamen Çok düzgün ve düzenli hale görünümü, gizlenir Bu yöntem, çok popüler olarak kabul edilir. Tüm kablolar tavan veya taban süpürgelik altında gizli ve sadece doğru yerlerde görünür.

ev aletleri için Planı çıkış kabloları çerçeve ve sözü geçen alçı levha montaj aşamasında olmalıdır.


Gerekli çapa doğru seçimi ve alçıpan TV asmak için nasıl

Zaten televizyon alışveriş aşamasında, sen braket tamamlamak için onunla olsun, dikkat etmelidir. Çoğu durumda, bir braket mevcuttur, ancak zaman zaman bu temin edilemez. TV'nin arkasına - Harici olarak, braket, bir yandan kartonpiyer duvara iliştirilmiş bir kelebek, benzer, diğer yanda.

Sıkıca ve güvenli yüksek yardım etmek alçıpan çapa duvarına TV takmakSıkıca ve güvenli yüksek yardım etmek alçıpan çapa duvarına TV takmak

TV duvar -dyubelya-vurma asılı edilemeyen olmadan başka önemli ayrıntı.Konvansiyonel plastik dübel onlar tv desteklemek mümkün değildir, çünkü uygun değildir ve en kötü zamanda, çökebilir.

Çoğu zaman, dübel, vida, parantez ile gelmez, ama her zaman her zamanki nalburdan bulunabilir. Ancak, uygun bir fiş seçerek sen parantez içinde yuvaların çapı odaklanmak gerekiyor. Aksi halde, onların tutma işlevini yerine getirmek mümkün olmayacaktır.

vidalı çapa Başka bir adı var: Kelebek. Bu isim nedeniyle vidalama sonra son derece güçlü ve güvenilir montaj yapar güçlü tutmak oluşturmak için izin özelliğine ifşa olmasına etmektir.

alçıpan tv standı olsun: duvara montaj aparatı

Eğer plazma TV monte planlıyorsanız, o zaman duvar yapısının kazanç gerekli değildir. Bu TV için uygun bir yer bulmak zamanı. Seçilen site bir kalem veya işaretleyici ile işaretlenmiş olmalıdır.

Uzmanlar ilk duvarda izler bırakmaktır tavsiye ve ancak o zaman TV için tesisatın yapımına devamUzmanlar ilk duvarda izler bırakmaktır tavsiye ve ancak o zaman TV için tesisatın yapımına devam

Eğer duvara güçlü, ağır televizyon setini takmak için plan yaptığınızda, o zaman kartonpiyer güçlendirme çabalarını yapmalıdır.

bir amplifikatör olarak özel bir yapıştırıcı ile birbirine tespit edilir, alçı levha çoklu katmanlar kullanılarak.

parantez Aşamaları:

  1. matkap alın ve belirgin bir alanda, delik açılmış. deliklerin çapı dübel vida ile uyumlu olmalıdır. Delik küçükse Bu durumda, fiş sadece içine giremez ve daha eğer içeride başarısız olması mümkündür.
  2. delikte takoz yerleştirin ve doğru hareketler vida vidalanır. Tamamen alçıpan duvarını zarar verebilir, çünkü olmamalı bir çekiç kullanın. vidalama, vida başını döndürülmüş, fakat edilmelidir. Bu nüans aksi takdirde, vidayı çekin ve tekrar manipülasyon yapmak gerekir, tüm eylemler doğru olarak yapılmasını sonucuna mümkün kılar.
  3. Son aşama vidasını -kontrol genişleyen. Bunu yapmak için, onu işe yapmak için, rahat bir durumda ise, vidayı sökün gerekir, ama değilse -dyubel zorlanmadan delikten dışarı çıkacaktır.

Benzer manipülasyonlar diğer fişlerle yapılmalıdır.


o alçıpan duvarına TV asmak için ve nasıl dirseğe TV bağlamak düzgün mümkün mü

İlk İhtiyacınız yaygın görüş TV'ye tutturun ve daha sonra duvara tutturmak için. Ancak uygulamada bunu yapmak çok zordur. Eğer elinizde olduğunu düşünün bir tüy gibi ağırlığında ve hatta bir televizyona cıvatalı braket olduğunu. Sonuç olarak, elektrikli ev aletleri ile yapının ağırlık - anlamlıdır. Bu nedenle, önce duvara sabitlemek gerekir ve ancak o zaman ona TV asın.

Doğru ve çok dikkatli bir şekilde yapın - en önemlisi ellerinizle can alçı duvar üzerinde TV'nizi asınDoğru ve çok dikkatli bir şekilde yapın - en önemlisi ellerinizle can alçı duvar üzerinde TV'nizi asın

işe yaramaz yalnız parantez TV asın. Ve bu önemli bir ağırlığı yoktur. Yalnız, sadece televizyon büyük bir boyuta sahip, özellikle tornavida davranmaya sakıncalı.

televizyon sonra, keskin elleri olmamalı çıkmasına izin, bir kol eklenecektir. Sen montaj braket güvenli TV tutan ve ancak o zaman, onun gitmesine izin emin olmak gerekir. braket tv standı olup olmadığı hakkında kuşkuları gidermek için, farklı yönlere çekip çıkarmak için değer veya büküm olduğunu.


TV düzeltildikten sonra, ağa bağlantı kurmak için gereklidir. kullanma talimatı üzerinde yoğunlaşırken, bu manipülasyon dikkate kablo TV avans uzunluğunu almak ve prizler yükleyerek hallettim, özellikle yapmak çok kolaydır. Aksi takdirde, taşıma yararlanmak için gerekli olan ve o kesinlikle odanızın görünümünü bozar.

Çalışma sırasında, ısıtmalı aletleri, alçıpan duvar ile temas olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Bu durumda, kol hafifçe duvardan TV kaldırarak ayarlanmalıdır.

Alçı levha duvara TV asmak nasıl seçenekleri (video)

Gördüğünüz gibi duvar zor bir görev değildir üzere, TV bağlamak için. Yukarıdaki tüm kuralları tutulması işleri, hatta acemi ile başa çıkmak için.

İyi şanslar!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − = 94

Adblock
detector