Alçak tavanlı odalar için avizeler: 5 ilginç seçenekler – nwhistorycourse.org

The Blogalçak tavanlı bir odada için, odanın orijinal tasarımını öne çıkaran, bir avize seçebiliralçak tavanlı bir odada için, özgün tasarım pomescheniyaNa aydınlatma armatürleri halen serbestçe kullanılabilir büyük bir seçim vurgulayacak bir avize, seçebilir. Avize - geleneklerini değer insanlar, seçimdir. Ancak, alçak tavanlı genellikle lüks avizeler yükleme fikrini gerçekleştirmek için engeller. Yine de, alçak tavan - bu merkezi bir aydınlatma için bir ölüm cezası değil. O gözlemleyerek çeşitli koşullar vardır, herhangi bir tavan yüksekliğine sahip bir odada bir avize tadını çıkarabilir.


alçak tavan: Bir avize gelebilir ne

Güzel avize - Birçok rüyası. Ancak, alçak tavanlı seçim dar. alçak tavanlı bir oda - bu tasarım için tehlikeli bir alandır; Eğer bazı kuralları bilmiyorsanız, sen oda bodur, suratsız ve depresif yapabilirsiniz.

aydınlatma seçerken seçenek uzun lamba hariç kompakt lambalar dikkat etmelidiraydınlatma seçerken seçenek uzun lamba hariç kompakt lambalar dikkat etmelidir

dengeyi korumak ve odada kolaylaştırmak için, avize bir ışık kaynağı aşağıdakileri dikkate gerekmektedir olarak kullanarak:

 • Uzun avizeler seçimden çıkarılır süslenmiş. Uzunluğu sadece tavanın alçaklık vurgulamak değil, aynı zamanda odanın hareketine engel olamaz.
 • avize varsa - bu tek ışık kaynağı olan, o zaman odanın her köşesini aydınlatmak için lambalar bir çok içermelidir.
 • Eğer küçük avizeler mütevazı beğeniyorsanız, görsel alanı genişletmek ve ışığı yansıtan iyi spot yanı sıra tavan kapağının parlak yüzeyini, bakacağız.

asma tavanda Dağı avize, PVC kumaş ısıtma riski ile ilgili teknik yönleri hakkında unutma. lamba tiplerinin seçimi sorumluluğunu alın ve film ve ısı kaynağı ile arasındaki mesafeyi gözlemleyin.

Alçak tavanlı ucuz avizeler ne olabilir

Tavan lambaları fiyatları geniş bir aralığı vardır. Büyük mali imkanları yoksa, kızma! Modern pazar küçük para için şık ve fonksiyonel tavan avize ayarlamanızı sağlar.


Fenerler sadece mükemmel düşük oda için uygundur, ancak herkes için uygun olacak bir bütçe seçeneği vardır değilFenerler sadece mükemmel düşük oda için uygundur, ancak herkes için uygun olacak bir bütçe seçeneği vardır değil

yüksek tavanlar için uygun hangi avize, bütçenin kategoriye giren:

 1. Farklı yönlerde tonları ile Pripotolochnaya avize. Bir metal taban, sözde pripotolochnoy olduğu gibi de, bir asma tavan için uygundur.
 2. nokta hareketli avize. Bu tip birçok modelleri, düşük fiyata sahip kolay ve mimnimalistichnym tarzıdır.
 3. Tekstil bitim zincirine "kanca" eki ile Fenerler. Burada tasarruf bütçe malzemelerden dolayı yaptı. Bu malzemeler çok değildir ve kaybetmek Ancak,: bu avizeler görünümü ve uzun ömürlü Bozmak olası değildir.
 4. LED'li Pripotolochnye avizeler. Bu nispeten yeni model aydınlatma elemanlarının sıra dışı görünümü ve dayanıklılık için dikkate değer olduğunu. Bunların maliyeti de de orta büyüklükte kese için uygundur.
 5. Avize pripotolochnaya veya ters çevrilmiş bir daire şeklinde çubuğu. Bu model, bu durumda bir avize çok uygun olacağını, ucuz malzemelerden imal edilebilir. Form başarıyla odanın etrafında ışık yayacaktır ve yerden tasarruf sağlar.

Belki kendini istenilen alçak tavan avizeler için bir bütçe seçeneği bulmak. Üreticiye dikkat edin: ucuz taklitlerinden sakının! Size Çin yelkenlisi fiyata otantik İtalyan avize tavan bulacaksınız olası değildir.Eğer bir cazip teklifi denenmemiş organizasyon yaparsanız, o reddetme daha iyidir. Sigara sertifikalı ürünler size ek atık daha fazla sorun getirebilir.

Düşük Modern oturma odası tavan için avizeler nelerdir

Oturma odası - Bu evde anahtar odasıdır. tavan yüksekliği fakir olsa bile, oturma odasına uyabilecek güzel avize kurmak fikri atma. aydınlatma armatürleri Güzel vurgu - Odanın tasarımında kazanan bir çözüm, ancak alçak tavanlı belirli kısıtlamalar ayarlayın.

nokta hareketli avize mükemmel alçak tavanlı bir odanın iç sığacaknokta hareketli avize mükemmel alçak tavanlı bir odanın iç sığacak

Ne avizeler alçak tavanlı odada uygun:

 • Pripotolochnuyu daha iyi bir avize seçmek için. Çubuk ve kanca size yer almak hayal kırıklığına uğratabilir.
 • Böyle bir lamba ile daha fazla gerekli bölgeyi vurgulamak için bir fırsat var çünkü ışığın daha küçük bir miktarı ile diğer bırakarak, hareketli nokta ile alçak tavan avize avize rolünü oynamaktadır. daha lekeler sizin avize, daha rahat çalışacaktır gerekir.
 • ucuz bir avize seçerken dikkatli olun. Hala yaşayan - iç estetik unsurlarını düşündüren bir yer.
 • Odanın çevresini aydınlatmak için tek spot kullanın. Bu yaşam kapsayan büyük bir yardımcı olacaktır.

avize kullanılan lambaların gücü sınırlayın. Asma tavanlar ise, bu kurala uymak önemlidir. Hemen hemen herhangi bir tavan kaplaması uzun süreli maruz sıvalı lambalar nedeniyle renk ya da diğer özelliklerini değiştirebilir.

Yatak odasında alçak tavanlarda Tavan lambaları

oturma odası ile birlikte odası yer nerede önemli iyi aydınlatma ve kalite Görünüm avizeler olduğunu. alçak tavanlı oturma odasında avize için uygun olanları ile aynı olan avize yatak odası için temel gereksinimler.

yatak odası, bir romantik ve rahat bir atmosfer yaratan bir küçük dekoratif avize, seçebiliryatak odası, bir romantik ve rahat bir atmosfer yaratan bir küçük dekoratif avize, seçebilir

yatak odası için Özellikler avizeler aşağıdaki gibi olabilir:

 1. daha rahat ve yumuşak bir atmosfer yaratmak için, dekorasyon yönünde bir seçim yapmak önerilir. Hatta kısa takı ya da başka dekoratif elemanları ile küçük bir avize alçak tavanlar için.
 2. Romantik ayar yerine göz yendi noktalar veya kötü korunmuş ampuller, nişan bir dağınık bir ışık oluşturur. buzlu cam tonları bulanıklık veya ışığı dağıtır diğer unsurlarla avize kullanın.
 3. Yatak odasında Tek noktalar ışık şeritleri yerine daha iyidir: Şerit görsel pripodnimut tavan tasarımına hafiflik getirecektir.

bu yönergelere ile, yatak odası için e avizeler seçiminde olumlu sonuç güvenebilirsiniz.


Odanın üslup yönünde temel fikirleri ayrılmadan, avize seçerken. İç tüm ayrıntıları sahibi ya tasarımcı tarafından geliştirilen tek kavram, barındırmalıdır.

Düşük odalar için avizeler (video)

alçak tavan - fantezi uçuşunu sınırlayan bir zahmetli bir sorun. Ancak yine de bu sınırlama ile, düşük tavanlı odanın iç sevimli görünür bir avize seçebilirsiniz. Yani garip bir düzen ve cesur fikirler Kol profesyonelleri daire suçlama!

Düşük odalar için güzel avizeler (fotoğraf)

02-glanc615b942013-03-28013714410124171541926626118135850045913584410184740315412-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 41 = 47

Adblock
detector