Aby zbudować drewniany strop z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogDrewniany sufit można zrobić samodzielnie. Ten rodzaj wykończenia jest bardzo popularne w domach prywatnychDrewniany sufit można zrobić samodzielnie. Ten rodzaj wykończenia jest bardzo popularny w prywatnych osób domahMnogie wolą instalacji drewniany strop w prywatnym domu. Ten projekt wygląda atrakcyjnie i jest bardzo praktyczny. Ponadto, zestaw drewnianych listew lub desek własnymi rękami moc każdej osoby. To może być ozdobione różnymi elementami dekoracyjnymi płyty, jeśli jest to pożądane. Na przykład, we wnętrzu salonu wyglądać pięknie rzeźbione sufity, a sypialnia można ustawić nietypowy biały sufit, wykonane ze sklejki.


Czy muszę paroizolacji na drewnianej podłodze sufit

Wiadomo, że drewno może być zdeformowany pod wpływem wilgoci. Dlatego trzeba koniecznie zainstalować paroizolacji na suficie. Jeśli zdecydujesz się na drzewie schować sufit w mieszkaniu zainstalować paroizolacji nie jest konieczne.

Bariera dla pary mogą być stosowane jako materiał:

 1. Izospan. Paroizolacja wykonane przy użyciu tego materiału będzie służył bardzo długo, jak IZOSPAN nie wchłania wilgoci i nie odkształca się pod wpływem wysokiej temperatury.
 2. folia aluminiowa. Jeśli zdecydujesz się zrobić malowany sufit wykonany z drewna, wykorzystać ten materiał, ponieważ skutecznie chroni przed korozją i odbija ciepło. Ponadto, folia aluminiowa jest używany w przypadku konstrukcji drewnianych zainstalowane z nietypowych kształtach.
 3. folia polietylenowa. Materiał ten zabezpiecza płytę przed gniciem i listew. Jednak, aby zainstalować folia z tworzywa sztucznego wokół obwodu pomieszczenia jest zabronione, ponieważ może to spowodować efekt cieplarniany.

Każdy rodzaj bariery gazowej jest przeznaczony dla określonych funkcji drewniane sufituKażdy rodzaj bariery gazowej jest przeznaczony dla określonych funkcji drewniane sufitu

Jeśli chcesz się zapisać na paroizolacji, można użyć ecowool lub kartonu impregnowanego woskiem. Jednak należy pamiętać, że właściwości barierowe dla pary z tych materiałów są znacznie gorsze.

Materiały pod sufitami drewna

Wcześniej montaż sufitu użyto desek krawędzi. Te projekty były bardzo prymitywne i łatwo ulegli szczepu. W naszym ramki panele czasie dokonuje się z użyciem materiałów o wysokiej technologii z naturalnego drewna.


Wszystko dla drewnianymi sufitami można stosować:

 • Deski podłogowe. Na suficie rejestracji w drewnie jest najczęściej używany ten materiał, ponieważ jego instalacja jest szybka. panele ścienne wykonane z sosny, dębu lub lipy. Materiał ten jest zamontowany na specjalnej ramie.
 • Materiał Podshivnoy. Takie panele są wklejane poza forniru.
 • Kruszywo drewna. Materiał ten jest stosowany rzadko, ponieważ jest to trudne w montażu.

W układzie, najpopularniejszy okładziny sufitowe W układzie, najpopularniejszy okładziny sufitowe

W oddzielnej grupy obejmują podwieszane sufity. Są one zbierane z sekcji wyspecjalizowanej moduły skrzynki. Ustaw kasetonowe sufity tylko przez specjalistów, ponieważ specjalistyczny sprzęt jest wymagany do instalacji.

Zainstalowania sufitu, ogrody zimowe,

Jeśli chcesz mieć piękne sufity, drewniane ramki, użyj go piętrowe. Złożenie pułapu tego materiału trwa 3-4 godzin. Proces instalacji rozpoczyna się od przygotowań. Należą czyszczący powierzchnię podstawy powłoki farby oraz listwy roztwór antyseptyczne.Montaż odbywa się w następującej kolejności:

 1. Zrób płytkę ramki. Do jego produkcji trzeba użyć prętów o przekroju 30x30 cm.
 2. Następnie deski zrobić szczelinę pod światłami.
 3. Fix deski na skrzyni z gwoździami.
 4. W miejscach, w których rada działa na zwiększone obciążenia, należy zainstalować śruby.
 5. Stosuje się do gotowej farby na suficie.
 6. Zainstalować światła.

Obecność na ramie ogranicza wybór urządzeń oświetleniowychObecność na ramie ogranicza wybór urządzeń oświetleniowych

Użyciu lampy jako urządzenie oświetleniowe jest bardzo niepożądane, ponieważ to urządzenie oświetlające ma wysoki ciężar właściwy. Lepiej jest używać oświetlenia punktowego ze światłami LED.

Sufit z listew drewnianych z rękami

Strop wykonany jest z listew drewnianych - doskonała rozwiązania projektowego do dekoracji prywatnym domu lub mieszkaniu. Układanie ten projekt jest bardzo prosta. Przed zainstalowaniem szyny sufitowe, powierzchnię należy oczyścić z brudu. Ponadto trzeba obsłużyć mieszaninę grzybobójczą kolejowej.

Są otwarte i zamknięte sufit z drewnianych listew. W pierwszym przypadku istnieje mała szczelina pomiędzy sąsiednimi płytami. Jeśli chcesz zainstalować zamknięte sufity szyn, różnica musi być wyeliminowane za pomocą ozdobnymi wstawkami.

Stojak drewniane sufity otwarte lub zamknięte są idealne do domu lub mieszkaniaStojak drewniane sufity otwarte lub zamknięte są idealne do domu lub mieszkania

Sekwencja ustawienie listew drewnianych sufitu:

 • Zastosuj się do układu sufitu.
 • Dołączyć do narożników.
 • Blokada bary z wkrętami.
 • Ciągnąć skrzynię przez kabel elektryczny. Nie zapomnij, aby ukryć ją w fałdy.
 • Umieścić stojak. Mogą one być instalowane zarówno poziomo lub pod kątem. Aby rozwiązać ten wieszak do paska trzeba użyć śrub.
 • Sprawdzić równomierność konstrukcji za pomocą poziomicy. Jeśli jakikolwiek element jest umieszczony prawidłowo zdemontować konstrukcję. Demontaż odbywa się w odwrotnej kolejności.

Aby zbudować drewniany strop w nowoczesnym mieszkaniu

Dokonywanie drewniany sufit w mieszkaniu - prosty proces. Sufity dekoracyjne, zdobione drewniane, można ustawić ze sklejki. Ten projekt będzie miał niski ciężar właściwy, i wygląda bardzo atrakcyjnie.

Przed zainstalowaniem sklejki do sufitu, trzeba odtłuścić powierzchnię. Aby to zrobić, trzeba użyć siarczan miedzi. Należy również wyrównać powierzchnię bazową za pomocą podkładu i kit.

Dekoracyjne sufity pod drzewem - stylowy i luksusowy rozwiązanie projektoweDekoracyjne sufity pod drzewem - stylowy i luksusowy rozwiązanie projektowe


Proces instalacji drewniany sufit w mieszkaniu:

 1. Skrawany 2-3 równe porcje.
 2. Stosuje się klej na tylnej stronie arkusza.
 3. Smużenie klej równomiernie na całej powierzchni arkusza. Aby to zrobić, należy użyć pacy zębatej.
 4. Mocno przymocować fornir do sufitu. arkusz hold potrzebują 1-2 minuty.
 5. Usunięcia pozostałości kleju z pieluszki.
 6. Po ustawieniu wszystkich arkuszy, wyeliminować luki, które powstały pomiędzy sufitem a ścianami. W celu wyeliminowania luk za pomocą szpachli lub uszczelniacz.

R dekoracyjnych drewnianymi belkami

Jeśli nie lubisz prymitywne wersje odprawy sufitu, można użyć dekoracyjne belki. Konstrukcja ta jest doskonale połączony ze stylem Provence, czy kraju. Do produkcji belek dekoracyjnych są wykorzystywane wyłącznie w nowoczesnych, trwałych materiałów.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości niezwykłym wystrojem, można dokonać wiązkę „zabytkowe”. Aby to zrobić, trzeba je oczyścić szczotką drucianą i przykryć cienką warstwą lakieru.

Belki dekoracyjne doskonale projektowaniu Provence, lub kraju Belki dekoracyjne doskonale projektowaniu Provence, lub kraju

Drewniane belki są instalowane w następującej kolejności:


 • Starannie suszy się materiał. Pokryć belek roztwór przeciwgrzybiczy.
 • Zrobić otwory w ścianie pod belkami. Średnica otworów powinna być nieco większa niż średnica wiązki, ponieważ drzewo rozszerza się pod wpływem ciepła i wilgoci.
 • Włóż końce belek wykonać otwory.
 • Przykryć belki pierwszy antyseptyczne i lakierów.

Headlining drzewa w prywatnym domu

Do pokrywania sufitów w prywatnym domu, zaleca się użyć podłogową. Wygląda lepiej niż zwykłe podszewki i jest bardziej trwały. Ponadto podłoga pasuje do każdego stylu wnętrza.

Deska parkietowa - najlepszy wybór dla drzewa headlinerDeska parkietowa - najlepszy wybór dla drzewa headliner

Przed instalacją podłogową, konieczne jest, aby umieścić go w pomieszczeniu, w którym instalacja zostanie przeprowadzona. Procedura ta jest konieczna w celu dostosowania materiału do temperatury pokojowej.

Instalacja parkietu na suficie:

 1. Konstruować ramkę. Krata powinna być silna, więc należy używać tylko profilami aluminiowymi, a narożniki.
 2. Przymocować arkusz do łaty za pomocą śruby.
 3. Po ustawieniu wszystkich arkusze należy dołączyć Cokoły pod sufitem.
 4. Można odkręcić śruby i zainstalować dekoracyjnych elementów złącznych w razie potrzeby.

master class na drzewie headliner (wideo)

Sufity drewniane panelami, luksusowy wygląd i są doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza. Jeśli zdecydujesz się zainstalować drewniane belki stropowe siebie, następnie położyć warstwę paroizolacji na podłodze przed instalacją. Wybór materiału do obróbki drewna sufity będzie zależeć od indywidualnych preferencji. Jeśli budżet jest nieograniczony, dawać deski parkietowe lub piętrowe. W innych przypadkach jest to bardziej wskazane, aby używać arkuszy sklejki.

Drewniany strop (foto)

dsc2011kopiya--1--5--07cc82a6af247f3b40cda95fa04735d5--9--15--17--44FILEminimizer--000054--2333f6daa780--

Leave a Comment

Your email address will not be published.

84 − = 76

Adblock
detector