7 Podstawowe warunki dla sufitów podwieszanych – nwhistorycourse.org

The BlogSufity podwieszane - jest stosunkowo łatwy sposób zaaranżować pokójSufity podwieszane - jest stosunkowo łatwy sposób sformalizować instalacyjny pomeschenieVes rozciąganie ścieżka sufit można zrobić samodzielnie, bez uciekania się do pomocy ekspertów. Jakie są ograniczenia przy instalacji tam sufitu? I jak najlepiej zabezpieczyć się przed awarią w samoinstalującego sufitu?


Gdzie rozciągnąć suficie: ograniczenia i możliwości

Wielu nie zapytać, jakie są konieczne warunki do sufitu stretch. Jednakże, kontrola temperatury - jedna z najważniejszych rzeczy podczas montażu i konserwacji sufitów podwieszanych. W związku z tym ograniczenia dotyczące instalacji są również związane z temperaturą pomieszczenia, gdzie planowane jest powiesić sufitu podwieszanego.

Teraz tradycyjnie dzielone Zaleca Montaż sufitów napinanych staje się, co następuje:

 • Nie należy używać materiału PVC w miejscach, w których temperatura może wzrosnąć do 40 stopni. Sauny, łaźnie parowe - w tych miejscach powinny zrobić bez sufitu napięcia.
 • Należy także unikać miejsc, gdzie możliwe jest hipotermia. Na przykład, w budynku w trakcie budowy, aby zainstalować sufit nie powinno być. Dalsza zmiana temperatury powoduje zmianę w suficie i formy.
 • Należy uważać, przy temperaturze płyty sufitowej, gdy dach jest chłodniejszy niż sufit pomieszczenia, w którym jest rozciągnięta, może uginać lub odkształcać w żaden inny sposób.
 • Na balkony i loggie nie powinien umieścić sufitu podwieszanego, jeśli regularnie otwarte okna w zimie.

Dla siebie wstęg napinające muszą zastosować technikę gorącej montażu. Folia jest ogrzewana przed sznurka większą elastycznośćDla siebie wstęg napinające muszą zastosować technikę gorącej montażu. Folia jest ogrzewana przed sznurka większą elastyczność

We wszystkich innych dziedzinach, aby zainstalować sufit podwieszany może być! Ale te przesłanki muszą również przejść jakieś szkolenie.


Co odporny na temperaturę sufit podwieszany

Zalecana temperatura rozciągania sufitu mogą się zmieniać w zależności od materiału. Zapoznać się z informacjami przed dokonaniem wyboru na rzecz jednego lub innego materiału.

Poniżej znajduje się lista materiałów i Pomoc na temat tego, co mogą wytrzymać temperaturę:

 1. Wstęgę PVC ma być bez deformacji w temperaturze 10-40 ° C. Jeśli jest zimniej (co jest możliwe na loggię lub balkon), sufit może twardnieje i pęka, a on będzie zwisać gdy przegrzany.
 2. Sufit materiału tkaniny jest mniej drobiazgowy. Sufit podwieszany z tkaniny mogą być używane w niskich temperaturach aż do 30 ° C poniżej zera. Więc balkon, weranda, loggia jest dobrze nadaje się ten materiał!

Gorące pokoje sufity nie nadają się jako ugięcia stropu od upału, z dowolnego materiału może być wykonaneGorące pokoje sufity nie nadają się jako ugięcia stropu od upału, z dowolnego materiału może być wykonaneNie wierz, jeśli dana osoba jest nam poinformować, że jego materiał może wytrzymać wszelkie inne warunki. Jest to sprytny ruch, w którym atakujący chce dokonać sprzedaży, nie dbać o swoje dobre samopoczucie.

Zainstalować sufity: temperatura montażu

Wiadomo, że do samodzielnego montażu sufitu trzeba nabyć specjalny sprzęt: opalarki. Urządzenie to jest niezbędne do ogrzania internetowej, aby uczynić go elastycznym i gotowe do instalacji. 

Aby zainstalować sufit podwieszany, należy wykonać następujące czynności:

 • Oczyścić „pierwszy” sufit. To niekoniecznie musi być wyrównane, ale w celu usunięcia grudek i brud jest konieczne.
 • Wolne podejście do ścian: Bądź centrum meble z pokoju, a pokój jest lepszy do uwolnienia wszystkich.
 • Ustawić system, do którego będzie przymocowany do sufitu.
 • Chroń swój film przed zadrapaniami: leżał na podłodze folię ochronną.
 • Zapoznanie się z systemem oświetlenia: dołączyć przewody do oryginalnego sufitu oznaczyć lokalizację przyszłych opraw: żyrandole, spoty, lub kombinacji obu.
 • W przypadku folii zamontowany ciepłym pomieszczeniu opalarką, najpierw do 50 stopni.
 • Teraz poszerzyć i sufit wisiał w rogach na specjalnych klipsów.
 • Teraz sufit jest podgrzewana do 70 stopni i zacząć naprawić internetowej w sekcjach: po pierwsze, w rogach, a następnie na całym obwodzie.
 • Gdy instalacja jest wykonana, wyciąć miejsce w oświetlenie, stosując pierścienie z tworzywa sztucznego.

Przed instalacją pułapu rozciągania, trzeba najpierw przeprowadzić prace przygotowawcze z pokojuPrzed instalacją pułapu rozciągania, trzeba najpierw przeprowadzić prace przygotowawcze z pokoju

Więc masz idealnie gładką, piękny sufit, bez wysiłku na wyrównanie powierzchni. Jeśli uważasz, że nie ma wystarczającej ilości sprzętu i umiejętności, nie wahaj się skontaktować specjalistów na każdym etapie swojej pracy.

Bądź ostrożny z lamp w sufitach PVC. Zbyt mocne lampy może zaszkodzić sufitu: odkształcają się lub ciemnieją w okolicach lampy. Bądź ostrożny przy wyborze opraw oświetleniowych!

Instalacja sufitu tkaniny z rękami

Jeśli zdecydujesz się zainstalować sufit tkaniny, to jego zadaniem jest uproszczona instalacja kilkukrotnie w porównaniu z sufitem z PCV. Fakt, że tkanina nie wymaga ogrzewania. Reszta jego instalacji jest podobna do instalacji sufit wykonany z PCV.

Sufit materiału na bazie poliestru ma następujące zalety:

 1. Instalacja nie wymaga silnego ogrzewania pomieszczenia. Jednak uważa się, że aż do 40 stopni do ogrzania pomieszczenia, czego potrzeba dla najlepszego efektu.
 2. Na suficie tkanki mogą być malowane farbami akrylowymi. Tkanina sufit - wybawieniem dla artysty i projektanta!
 3. Materiał ten może wytrzymywać niskie temperatury, a tym samym nadaje się do otwartych przestrzeni.
 4. Tkanina jest ekologiczny: wygląda bardziej naturalnie, a jego właściwości najwyższej do PVC: tkanina „oddycha”.
 5. Tkanina ma zdolność do zatrzymywania ciepła i częściowo izolowania przed hałasem.
 6. dziwne, przez tkaninę rozpinanego sufitu jest mniej narażony na niebezpieczeństwo prowokowanie ogniem niż PVC.
 7. Takie sufity są całkowicie bez szwu, ale nie na tyle na suficie PVC poprzednio spawane, która tworzy widoczną powierzchnię stawów.

Poza zaletami, można wydzielić i brak sufitu tkaniny - jej kosztPoza zaletami, można wydzielić i brak sufitu tkaniny - jej koszt


Te cechy sprawiają, że wiele osób uważa, że ​​nie jest konieczne stosowanie dach tkaniny podczas napraw. Należy zauważyć, że tkanina nie toleruje wilgoci. Nie stosować tego materiału do łazienki!

Swego rodzaju sufitów podwieszanych (wideo)

Jeśli zdecydujesz się zrobić oddzielną instalację sufitu, doradzi ekspert. Człowiek na praktyki do działalności głównej, może pomóc znacznie lepiej niż jakichkolwiek źródeł teoretycznych. Jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności, lepiej jest zaprosić specjalistę. Pieniądze wydane na pracy, zablokować ewentualne koszty fałszywego suficie. Bądź ostrożny i ostrożny, a jednocześnie pięknym sufitem zadowoli cię przez wiele lat!

Różne projekty sufitów podwieszanych (foto)

3belyyglyancevyypotolokvgostinuyu21m216031big0885739433039448348772535896650071140563e1a7a48584d39fca625089527735185889194541


Leave a Comment

Your email address will not be published.

89 − = 86

Adblock
detector